MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-24 02:08 took:195.1 s.

 

Turnyrai

18-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Es


2023 Lapkričio 11 d.; Kauno Ledo Rūmai
VV VD MD MX
LT Es: 17 3 16 1.5 11 1.5 23 1.5

BC421 VšĮ Badmintono centras (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Erika Gečaitė 2024-4852 1994 LT Es Airida Valaite
2 Dovilė Girlevičiūtė 2024-5533 1987 LT Es Jurga Jankauskaite
3 Jurga Jankauskaite 2024-5519 1988 LT Es Dovilė Girlevičiūtė
Panevėžio BK Panevėžio badmintono klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
4 Laura Janušonienė 2024-4378 1979 LT Es Agnė Mackevičienė
5 Agnė Mackevičienė 2024-4169 1983 LT Es Laura Janušonienė
Kauno JSO Asociacija JSO badmintono sporto klubas (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
6 Vilma Blankienė 2024-4824 1988 LT Es Ingrida Šarlauskaitė
7 Gabija Germanaitė 2024-5111 1999 LT Es Gvidonė Miklovaitė
8 Gvidonė Miklovaitė 2024-4509 1998 LT Es Gabija Germanaitė
9 Ingrida Šarlauskaitė 2024-5144 1990 LT Es Vilma Blankienė
10 Marta Vasilė 2024-4472 1995 LT Es Dina Sulejeva
AKBK Všį Aivaro Kvedarausko badmintono klubas (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
11 Roberta Baneviciene 2024-4160 1982 LT Es Kristina Dambrauskienė
12 Kristina Dambrauskienė 2024-4205 1986 LT Es Roberta Baneviciene
13 Laura Maleckienė 2024-4339 1979 LT Es Monika Miseckienė
14 Monika Miseckienė 2024-4334 1988 LT Es Laura Maleckienė
KTU Kauno technologijos universitetas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
15 Dovilė Kuzmickaitė 2024-4337 2000 LT Es Patricija Zvezdinaitė
16 Patricija Zvezdinaitė 2024-5979 2002 LT Es Dovilė Kuzmickaitė
Kelmės BK Kelmės badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
17 Simona Braukaitė 2024-5128 1991 LT Es Ugnė Gečaitė
CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
18 Ugnė Gečaitė 2024-5176 1990 LT Es Simona Braukaitė
19 Dina Sulejeva 2024-4470 1981 LT Es Marta Vasilė
Pajūrio raketė Palangos BK Pajūrio raketė (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
20 Jolanta Burškaitienė 2024-5198 1967 LT Es Agnė Grigalauskė
21 Agnė Grigalauskė 2024-4851 1983 LT Es Jolanta Burškaitienė
KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
22 Airida Valaite 2024-4338 1983 LT Es Erika Gečaitė

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija