MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-02-22 02:08 took:188.7 s.

 

Turnyrai

Lietuvos veteranų čempionatas



BK PLAY VŠį "Šis tas" (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Andžej Mackevič 1976 40+ Jelena Ramaneckienė
2 Jolanta Moliene 2024-5699 1979 40+ Nerijus Molis
3 Nerijus Molis 2024-5698 1978 40+ Jolanta Moliene
4 Jelena Ramaneckienė 1980 40+ Andžej Mackevič
Šiauliai Šiauliai (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
5 Tomas Tiškus 2024-5703 1981 40+ Judita Vadeikienė
Baltijos badmintonas VšĮ "Baltijos badmintonas" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
6 Judita Vadeikienė 2024-4485 1977 40+ Tomas Tiškus
CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (6)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
7 Eglė Bagdonienė 2024-4499 1978 40+ Donatas Ferensas
8 Donatas Ferensas 2024-4241 1981 40+ Eglė Bagdonienė
9 Ramūnas Kavaliauskas 2024-4538 1977 40+ Aurelija Pakšytė
10 Vaiva Kelečienė 2024-5606 1979 40+ Darius Sirvydis
11 Aurelija Pakšytė 2024-4537 1979 40+ Ramūnas Kavaliauskas
12 Darius Sirvydis 2024-5336 1981 40+ Vaiva Kelečienė
Kauno JSO Asociacija JSO badmintono sporto klubas (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
13 Evaldas Čižinauskas 1967 40+ Lina Railienė
14 Aistė Jurgutienė 2024-4329 1982 40+ Mindaugas Lilas
15 Mindaugas Lilas 2024-4225 1980 40+ Aistė Jurgutienė
16 Donatas Rumšys 2024-5297 1981 40+ Rima Šidlauskienė
AKBK Všį Aivaro Kvedarausko badmintono klubas (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
17 Svetlana Čalkina 1980 40+ Mindaugas Trybas
18 Lina Railienė 2024-4208 1982 40+ Evaldas Čižinauskas
19 Rima Šidlauskienė 1980 40+ Donatas Rumšys
Klaipėdos BK Klaipėdos miesto badmintono sporto klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
20 Ignas Vaivada 2024-4891 1981 40+ Sandra Čečkauskienė
Smešas BK "Smešas" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
21 Sandra Čečkauskienė 2024-4880 1979 40+ Ignas Vaivada
BC421 VšĮ Badmintono centras (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
22 Tomas Lukoševičius 2024-4213 1980 40+ Alina Michaliova
23 Alina Michaliova 2024-4215 1981 40+ Tomas Lukoševičius
Kelmės BK Kelmės badmintono klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
24 Lorena Valantiejiene 1982 40+ Andrius Valantiejus
25 Andrius Valantiejus 1978 40+ Lorena Valantiejiene
Biržų BK Biržų BK (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
26 Mindaugas Trybas 1981 40+ Svetlana Čalkina
KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
27 Kristina Kisieliūtė 1979 40+ Jonas Seniūnas
28 Jonas Seniūnas 1978 40+ Kristina Kisieliūtė
29 Giedrė Ūsienė 1980 40+ Ovidijus Žukauskas
Prienų BSK Prienų badmintono sporto klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
30 Ovidijus Žukauskas 3886 1970 40+ Giedrė Ūsienė
Setas Kauno sporto klubas "Setas" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
31 Andrius Švarplys 1976 40+ Jorūnė Živatkauskaitė
32 Jorūnė Živatkauskaitė 2024-5684 1981 40+ Andrius Švarplys
Volanas Tauragės SK Volanas (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
33 Aušra Adomavičienė 2024-4519 1980 40+ Tomas Tenikaitis
34 Rokas Grytė 2024-4696 1976 40+ Jolita Pilypaitė
35 Jolita Pilypaitė 1979 40+ Rokas Grytė
36 Tomas Tenikaitis 2024-4718 1976 40+ Aušra Adomavičienė






Spausdinimo versija