MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-23 02:09 took:294.4 s.

 

Turnyrai

Auksinė Raketė 3 Etapas


2023 Lapkričio 18 d.; Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centras
VD MD MX
Mėgėjai B: 4 1.3 4 1.7
Mėgėjai C: 7 1 5 1 8 1.2
Mėgėjai D: 5 1 5 1

Šakių KiSK Šakių kultūros ir sporto klubas (7)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Giedrius Arbačiauskas 2024-4483 1989 Mėgėjai C Asta Rėčkuvienė
2 Irena Peleckienė 2024-4278 1970 Mėgėjai C Egidijus Peleckis
3 Egidijus Peleckis 2024-4277 1967 Mėgėjai C Irena Peleckienė
4 Aldona Pikčilingienė 2024-4285 1960 Mėgėjai C Marijus Stankevičius
5 Asta Rėčkuvienė 2024-4273 1979 Mėgėjai C Giedrius Arbačiauskas
6 Arūnas Vizgirda 2024-5269 1966 Mėgėjai C Diana Vizgirdienė
7 Diana Vizgirdienė 2024-5268 1968 Mėgėjai C Arūnas Vizgirda
Aura Kazlų Rūdos badmintono klubas ,,Aura“ (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
8 Gintarė Juraitienė 2024-4477 1982 Mėgėjai C Ignas Lukoševičius
9 Ignas Lukoševičius 2024-5195 1991 Mėgėjai C Gintarė Juraitienė
KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
10 Margarita Noreikienė 2024-4192 1961 Mėgėjai C Česlovas Ramanauskas
11 Česlovas Ramanauskas 2024-5015 1960 Mėgėjai C Margarita Noreikienė
12 Augustinas Vegys 2024-4488 1987 Mėgėjai C Dovilė Kuzmickaitė
Marijampolės BK Marijampolės badmintono klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
13 Tomas Kučinskas 2024-4326 1983 Mėgėjai C Renata Kučinskienė
14 Renata Kučinskienė 2024-5482 1983 Mėgėjai C Tomas Kučinskas
Kauno JSO Asociacija JSO badmintono sporto klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
15 Marijus Stankevičius 2024-4376 1972 Mėgėjai C Aldona Pikčilingienė
KTU Kauno technologijos universitetas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
16 Dovilė Kuzmickaitė 2024-4337 2000 Mėgėjai C Augustinas Vegys

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija