MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-07-19 02:08 took:218.7 s.

 

Turnyrai

BML TAURĖ


2023 Rugsėjo 16 d.; Delfi sporto centras
VV VD MD MX
Mėgėjai D: 4 1 4 1 7 1
Suaug (A): 3 3 0.6 6 2.6

CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (20)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Ausra Brikaite 1984 Suaug Vidmantas Salietis
2 Mindaugas Dagilis 2024-4294 1986 Suaug Agnė Šafranovičiūtė
3 Rugilė Gečaitė 2024-4356 1988 Suaug Laurynas Urniežius
4 Gediminas Grigonis 1977 Mėgėjai D Dina Sulejeva
5 Renata Juodkaitė 2024-4190 1985 Mėgėjai D Mila Pašin Suaug Dainius Mazėtis
6 Dainius Kecorius 2024-4251 1971 Mėgėjai D Igor Moskalenko
7 Vytautas Lataitis 2024-5262 1992 Suaug Lukas Uždavinys Mėgėjai D Gintarė Povilaitytė
8 Gintarė Liutkevičiūtė 2024-4420 1993 Mėgėjai D Gintarė Povilaitytė
9 Dainius Mazėtis 2024-6380 1977 Suaug Darius Sirvydis Suaug Renata Juodkaitė
10 Artūras Nareika 1984 Suaug Kristina Nareikienė
11 Kristina Nareikienė 2024-5585 1984 Suaug Artūras Nareika
12 Aurelija Pakšytė 2024-4537 1979 Suaug Darius Sirvydis
13 Mila Pašin 2024-4188 1986 Mėgėjai D Renata Juodkaitė
14 Gintarė Povilaitytė 2024-5261 1995 Mėgėjai D Gintarė Liutkevičiūtė Mėgėjai D Vytautas Lataitis
15 Vidmantas Salietis 1987 SuaugSuaug Ausra Brikaite
16 Darius Sirvydis 2024-5336 1981 Suaug Dainius Mazėtis Suaug Aurelija Pakšytė
17 Dina Sulejeva 2024-4470 1981 Mėgėjai D Gediminas Grigonis
18 Agnė Šafranovičiūtė 2024-4243 1986 Suaug Mindaugas Dagilis
19 Laurynas Urniežius 2024-5856 1982 Suaug Rugilė Gečaitė
20 Lukas Uždavinys 2024-4456 1987 Suaug Vytautas Lataitis
BC421 VšĮ Badmintono centras (9)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
21 Evaldas Bagdonas 2024-5416 1992 SuaugMėgėjai D Eitvydas Grazys Mėgėjai D Kristina Kalesinskienė
22 Upamanyoo Bora 2024-5939 1993 Mėgėjai D Dovilė Girlevičiūtė
23 Dovilė Girlevičiūtė 2024-5533 1987 Mėgėjai D Jurga Jankauskaite Mėgėjai D Upamanyoo Bora
24 Eitvydas Grazys 2024-4686 1997 Mėgėjai D Evaldas Bagdonas Mėgėjai D Olesia Žakevičienė
25 Jurga Jankauskaite 2024-5519 1988 Mėgėjai D Dovilė Girlevičiūtė
26 Kristina Kalesinskienė 2024-4388 1980 Mėgėjai D Skirmantė Rusonienė Mėgėjai D Evaldas Bagdonas
27 Rokas Kondrotas 2024-5882 1985 Suaug
28 Skirmantė Rusonienė 2024-5529 1977 Mėgėjai D Kristina Kalesinskienė
29 Olesia Žakevičienė 2024-4231 1982 Mėgėjai D Eitvydas Grazys
- - (6)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
30 Maksim Aferov 1975 Suaug Aliaksei Rukin
31 Aliaxandr Arynich 1988 Mėgėjai D Dmitry Nizovtsev
32 Ekaterina Blokova 1988 Mėgėjai D Dmitry Nizovtsev
33 Tatsiana Kalasouskaya 2024-5107 1981 Mėgėjai D Aliaksei Rukin
34 Igor Moskalenko 1978 Mėgėjai D Dainius Kecorius
35 Aliaksei Rukin 2024-4897 1980 Suaug Maksim Aferov Mėgėjai D Tatsiana Kalasouskaya
Klaipėdos BK Klaipėdos miesto badmintono sporto klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
36 Žilvinas Aleksevičius 2024-5782 1972 Mėgėjai D Ugnius Mikalauskas
37 Ugnius Mikalauskas 2024-5670 2004 Mėgėjai D Žilvinas Aleksevičius
- - (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
38 Dmitry Nizovtsev 1987 Mėgėjai D Aliaxandr Arynich Mėgėjai D Ekaterina Blokova

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija