MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-04-21 02:09 took:244.0 s.

 

Turnyrai

AUKŠTAITIJOS TAURĖ


2023 Lapkričio 18 d.; Delfi sporto centras
VV MV VD MD
U-13: 14 1.2 20 1.2 4 1 8 1
U-15: 10 1.5 13 1.4 4 1 3 0.5
U-19: 4 0.75 2 2 0.5 2 0.5

Tauras Vilniaus sporto mokykla "Sostinės tauras" (20)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Ąžuolas Burneika 2024-4507 2012 U-13U-13 Karolis Repčenka
2 Žemyna Deniušaitė 2024-4662 2011 U-13U-13 Austėja Giedraitytė
3 Austėja Giedraitytė 2024-5490 2012 U-13U-13 Žemyna Deniušaitė
4 Gaudrė Janušauskaitė 2024-4635 2010 U-15U-19 Karina Lipa
5 Bernardas Jasulaitis 2024-4567 2013 U-13U-13 Ilia Skuridin
6 Beatričė Jasulaitytė 2024-4568 2011 U-13U-13 Miglė Kandroškaitė
7 Miglė Kandroškaitė 2024-4644 2011 U-13U-13 Beatričė Jasulaitytė
8 Tadas Ladyga 2024-4555 2013 U-13
9 Karina Lipa 2024-4640 2007 U-19U-19 Gaudrė Janušauskaitė
10 Greta Malkevičiūtė 2024-4529 2011 U-13U-13 Gabrielė Pranckevičiūtė
11 Paulius Marčiukaitis 2024-4771 2015 U-13U-13 Steponas Svorobovičius
12 Žygimantas Narščius 2024-4476 2008 U-19U-19 Ilija Sosnovskis
13 Gabrielė Pranckevičiūtė 2024-4614 2012 U-13U-13 Greta Malkevičiūtė
14 Marija Rasickaitė 2024-5455 2013 U-13U-13 Andra Urbonaitė
15 Karolis Repčenka 2024-4638 2013 U-13U-13 Ąžuolas Burneika
16 Dan Ryškevič 2024-5377 2014 U-13
17 Ilia Skuridin 2024-5514 2014 U-13U-13 Bernardas Jasulaitis
18 Ilija Sosnovskis 2024-4649 2008 U-19U-19 Žygimantas Narščius
19 Steponas Svorobovičius 2024-4669 2011 U-13U-13 Paulius Marčiukaitis
20 Džiugas Tekorius 2024-4330 2010 U-15U-15 Juozas Jakutis
CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (24)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
21 Viktorija Avlosevičiūtė 2024-4713 2010 U-15
22 Gabrielius Banys 2024-4561 2013 U-13
23 Radvilė Bareikaitė 2024-5883 2011 U-13
24 Martynas Biekša 2024-4683 2011 U-13
25 Elzė Čerauskaitė 2024-5909 2011 U-13U-13 Ugnė Ladygaitė
26 Darius Černauskas 2024-4545 2012 U-13
27 Juozas Digimas 2024-5518 2009 U-15U-19 Maksim Samulev
28 Luka Griniūtė 2024-5907 2011 U-13
29 Auksė Gubanovaitė 2024-4661 2010 U-15
30 Juozas Jakutis 2009 U-15U-15 Džiugas Tekorius
31 Mėta Jurkevičiūtė 2024-5757 2011 U-13
32 Eva Kavaliauskaitė 2024-4539 2011 U-15U-15 Laukiama patvirtinimo
33 Elena Keturkaitė 2012 U-13
34 Ugnė Ladygaitė 2024-4554 2011 U-13U-13 Elzė Čerauskaitė
35 Anelė Mikėnaitė 2024-4692 2009 U-15
36 Liepa Naujokaitytė 2024-4664 2007 U-19 Domilė Rudminaitė
37 Austėja Palčinskaitė 2024-4227 2010 U-15U-15 Augustė Staniulionytė
38 Dovydas Paulauskas 2024-5383 2010 U-15
39 Vincentas Pilypaitis 2024-4558 2012 U-13
40 Domilė Rudminaitė 2024-4621 2007 U-19U-19 Liepa Naujokaitytė
41 Fausta Sakalauskaite 2024-4575 2011 U-13U-13 Olivia Pocevičiūtė
42 Maksim Samulev 2024-5799 2008 U-19U-19 Juozas Digimas
43 Augustė Staniulionytė 2024-4622 2009 U-15U-15 Austėja Palčinskaitė
44 Arn Steffensen 2024-4439 2013 U-15U-15 Faustas Sabūnas
AKBK Všį Aivaro Kvedarausko badmintono klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
45 Ūla Žemaitė 2024-4217 2009 U-15U-15 Laukiama patvirtinimo
46 Motiejus Žemaitis 2024-4826 2011 U-13U-13 Augustas Molis
KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
47 Augustas Molis 2024-4627 2012 U-13U-13 Motiejus Žemaitis
Aukštaitijos BK VšĮ Aukštaitijos badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
48 Andra Urbonaitė 2024-4155 2011 U-13U-13 Marija Rasickaitė
Klaipėdos BK Klaipėdos miesto badmintono sporto klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
49 Olivia Pocevičiūtė 2011 U-13U-13 Fausta Sakalauskaite
BC421 VšĮ Badmintono centras (11)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
50 Emilija Augulyte 2024-4604 2010 U-15
51 Gabija Grigaitė 2024-4395 2013 U-13U-13 Laukiama patvirtinimo
52 Viktorija Morkūnaitė 2024-4619 2011 U-13U-13 Laukiama patvirtinimo
53 Simonas Pipiras 2024-4579 2010 U-15U-15 Simas Stalauskas
54 Faustas Sabūnas 2024-4542 2012 U-15U-15 Arn Steffensen
55 Simas Stalauskas 2024-4574 2010 U-15U-15 Simonas Pipiras
56 Meda Šidlauskaitė 2024-4658 2010 U-15U-15 Liepa Titaitė
57 Liepa Titaitė 2024-4671 2010 U-15U-15 Meda Šidlauskaitė
58 Augustė Vaitkutė 2024-4560 2012 U-13U-13 Žemyna Žakevičiūtė
59 Arnas Verbickas 2024-4670 2005 U-19
60 Žemyna Žakevičiūtė 2024-4571 2011 U-13U-13 Augustė Vaitkutė
LION VšĮ Sostinės badmintono klubas (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
61 Austė Kmitaitė 2024-4629 2010 U-15
62 Povilas Mardosa 2024-4482 2012 U-15U-15 Herkus Peciukonis
63 Herkus Peciukonis 2024-4581 2010 U-15U-15 Povilas Mardosa
64 Veronika Stankevičiūtė 2024-5770 2010 U-15

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija