MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-03-03 02:08 took:196.4 s.

 

Turnyrai

BadmintonoCentro - Kalėdų mūšis


2023 Gruodžio 16 d.; Badmintono centras
MD D
Mėgėjai (MEG): 18 INF
Mėgėjai B: 16 INF
Suaug (A): 3 0.7

BC421 VšĮ Badmintono centras (57)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Anastasija Andrejeva 2024-5186 1994 Mėgėjai B Svajūnas Zaturskis
2 Sergejus Anilionis 2024-5574 1983 Mėgėjai B Emilė Korsakienė
3 Evaldas Bagdonas 2024-5416 1992 Mėgėjai B Raimonda Laurinaitytė
4 Elžbieta Bajorinaitė 1998 Suaug Aušra Montvydaitė
5 Evelina Bajorinienė 1991 Mėgėjai Ramūnas Ražanauskas
6 Aleksandrs Behaks 2024-4849 1990 Mėgėjai B Monika Kvietkiene
7 Upamanyoo Bora 1993 Mėgėjai Inga Jakutienė
8 Andžej Davydenka 2024-5603 1972 Mėgėjai B Meida Lileikyte
9 Ramūnas Gargasas 2024-4244 1968 Mėgėjai B Vytautė Juzėnė
10 Erika Gečaitė 2024-4852 1994 Mėgėjai B Ganishka Hewa Arachchilage
11 Dovilė Girlevičiūtė 2024-5533 1987 Mėgėjai Vytas Stacevičius
12 Indrė Glaniauskienė 2024-5853 1983 Mėgėjai Danielis Januškauskis
13 Eitvydas Grazys 2024-4686 1997 Mėgėjai Karolina Petraškaitė
14 Arūnas Grigalauskas 1984 Mėgėjai Aušra Lingytė
15 Donatas Grigalauskas 1980 Mėgėjai Jolanta Moliene
16 Dovilė Grigalauskienė 2024-5590 1983 Mėgėjai Linas Venskūnas
17 Rūta Gudmonaitė 2024-5564 1976 Mėgėjai B Vilmantas Sviklas
18 Ganishka Hewa Arachchilage 2024-4854 1988 Mėgėjai B Erika Gečaitė
19 Inga Jakutienė 1972 Mėgėjai Upamanyoo Bora
20 Toma Jančiauskienė 2024-5759 1986 Mėgėjai Marius Kibildis
21 Jurga Jankauskaite 2024-5519 1988 Mėgėjai Mindaugas Kancleris
22 Jurgita Januševičiūtė 1979 Mėgėjai B Osvaldas Juodka
23 Danielis Januškauskis 2006 Mėgėjai Indrė Glaniauskienė
24 Vidmantas Jonikas 2024-4389 1977 Mėgėjai Egle Malcaite
25 Osvaldas Juodka 2024-4884 1980 Mėgėjai B Jurgita Januševičiūtė
26 Kristina Kalesinskienė 2024-4388 1980 Mėgėjai Žilvinas Tamošiūnas
27 Mindaugas Kancleris 2024-5573 1996 Mėgėjai Jurga Jankauskaite
28 Marius Kibildis 2024-5534 1973 Mėgėjai Toma Jančiauskienė
29 Emilė Korsakienė 2024-5205 1992 Mėgėjai B Sergejus Anilionis
30 Monika Kvietkiene 1997 Mėgėjai B Aleksandrs Behaks
31 Monika Lajūtė 2024-4869 1974 Mėgėjai B Aivaras Šimkus
32 Meida Lileikyte 2024-5586 1997 Mėgėjai B Andžej Davydenka
33 Aušra Lingytė 2024-4646 1987 Mėgėjai Arūnas Grigalauskas
34 Diana Lubė 2024-5728 1987 Suaug Vesta Garbačenokaitė
35 Tomas Makulavičius 1971 Mėgėjai B Milda Šemetienė
36 Egle Malcaite 2024-4185 1996 Mėgėjai Vidmantas Jonikas
37 Arvydas Marcinkonis 2024-5859 1971 Mėgėjai B Gerda Petkevičiūtė
38 Martynas Matuzas 2024-4379 1988 Mėgėjai B Vygailė Pundzaitė
39 Aušra Montvydaitė 2024-4512 1987 Suaug Elžbieta Bajorinaitė
40 Ricardas Navaitis 2024-4913 1976 Mėgėjai B Žana Libman
41 Martina Peldžiūtė 2000 Mėgėjai B Danielius Vaitkus
42 Karolina Petraškaitė 2024-4341 1992 Mėgėjai Eitvydas Grazys
43 Vygailė Pundzaitė 2024-5204 1995 Mėgėjai B Martynas Matuzas
44 Natalija Sobianina 2024-5187 1988 Mėgėjai B Jurgis Stasinas
45 Jurgis Stasinas 2024-4809 1991 Mėgėjai B Natalija Sobianina
46 Vilmantas Sviklas 3997 1971 Mėgėjai B Rūta Gudmonaitė
47 Aivaras Šimkus 1995 Mėgėjai B Monika Lajūtė
48 Žilvinas Tamošiūnas 2024-4513 1968 Mėgėjai Kristina Kalesinskienė
49 Kornelija Urbonavičiūtė 2024-4893 2002 Suaug Viktorija Zonytė
50 Danielius Vaitkus 2024-5448 1979 Mėgėjai B Martina Peldžiūtė
51 Monika Valatkienė 2024-4387 1986 Mėgėjai Povilas Marčiukaitis
52 Linas Venskūnas 2024-5572 1995 Mėgėjai Dovilė Grigalauskienė
53 Gražina Vincel 2024-5712 1998 Mėgėjai Paulius Žakevičius
54 Svajūnas Zaturskis 4018 1980 Mėgėjai B Anastasija Andrejeva
55 Viktorija Zonytė 2024-4514 1995 Suaug Kornelija Urbonavičiūtė
56 Olesia Žakevičienė 2024-4231 1982 Mėgėjai Nerijus Molis
57 Paulius Žakevičius 2024-5743 1981 Mėgėjai Gražina Vincel
Volanas Tauragės SK Volanas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
58 Vesta Garbačenokaitė 2024-5290 2000 Suaug Diana Lubė
59 Austėja Norkutė 3998 2001 Mėgėjai Ramūnas Galvanauskas
Aukštaitijos BK VšĮ Aukštaitijos badmintono klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
60 Vytas Stacevičius 2024-4191 1980 Mėgėjai Dovilė Girlevičiūtė
61 Andrius Urbonas 2024-4151 1977 Mėgėjai Giedrė Ūsienė
KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
62 Ramūnas Galvanauskas 2024-4260 1972 Mėgėjai Austėja Norkutė
63 Ramūnas Ražanauskas 2024-4176 1974 Mėgėjai Evelina Bajorinienė
64 Dalia Sunklodė 2024-4317 1974 Mėgėjai Tomas Grigas
65 Giedrė Ūsienė 1980 Mėgėjai Andrius Urbonas
Panevėžio BK Panevėžio badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
66 Tomas Grigas 2024-4394 1980 Mėgėjai Dalia Sunklodė
BK PLAY VŠį "Šis tas" (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
67 Povilas Marčiukaitis 2024-4772 1984 Mėgėjai Monika Valatkienė
68 Jolanta Moliene 2024-5699 1979 Mėgėjai Donatas Grigalauskas
69 Nerijus Molis 2024-5698 1978 Mėgėjai Olesia Žakevičienė
- - (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
70 Vytautė Juzėnė 4023 1986 Mėgėjai B Ramūnas Gargasas
71 Raimonda Laurinaitytė 1977 Mėgėjai B Evaldas Bagdonas
72 Žana Libman 2024-5391 1980 Mėgėjai B Ricardas Navaitis
73 Milda Šemetienė 2024-4931 1953 Mėgėjai B Tomas Makulavičius
Vilniaus BK Vilniaus Badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
74 Gerda Petkevičiūtė 2024-5461 2000 Mėgėjai B Arvydas Marcinkonis

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija