MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-02-27 02:10 took:301.6 s.

 

Turnyrai

JSO Nr.1


2024 Sausio 06 d.; Kauno Ledo Rūmai
VD MD MX
Suaug B (B): 3 0.5
Suaug C (C): 6 1 5 1 7 1
Suaug D (D): 4 1 5 1 7 1
Suaug E (E): 3 0.5 5 1 10 1

AKBK Všį Aivaro Kvedarausko badmintono klubas (12)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Roberta Baneviciene 2024-4160 1982 Suaug E Kristina Dambrauskienė Suaug E Aidas Narbutas
2 Kristina Dambrauskienė 2024-4205 1986 Suaug E Roberta Baneviciene Suaug E Aurimas Vainauskas
3 Eduard Goss 2024-4181 1978 Suaug C Giedrius Strumila Suaug B Lina Railienė
4 Vidmantas Gumauskas 2024-4392 1978 Suaug D Alius Koroliovas Suaug D Monika Miseckienė
5 Tomas Kinderis 2024-4490 1977 Suaug D Rosita Šutaitė-Giedraitienė
6 Laura Maleckienė 2024-4339 1979 Suaug D Monika Miseckienė
7 Joris Markūnas 2024-4466 1988 Suaug B Eglė Milerienė
8 Eglė Milerienė 2024-4230 1996 Suaug C Lina Railienė Suaug B Joris Markūnas
9 Monika Miseckienė 2024-4334 1988 Suaug D Laura Maleckienė Suaug D Vidmantas Gumauskas
10 Ilona Pocienė 2024-4460 1980 Suaug C Rosita Šutaitė-Giedraitienė
11 Lina Railienė 2024-4208 1982 Suaug C Eglė Milerienė Suaug B Eduard Goss
12 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 2024-4272 1977 Suaug C Ilona Pocienė Suaug D Tomas Kinderis
Kauno JSO Asociacija JSO badmintono sporto klubas (19)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
13 Evaldas Bradūnas 2024-4168 1992 Suaug C Aurimas Vainauskas
14 Rolandas Čepulis 2024-4221 1971 Suaug D Artūras Škulevičius Suaug D Aldona Pikčilingienė
15 Aistė Jurgutienė 2024-4329 1982 Suaug C Rasa Lazauskaitė Suaug D Artūras Gustas
16 Andrius Kordušas 2024-4478 1973 Suaug B Rasa Lazauskaitė
17 Virginija Kubilienė 2024-4362 1982 Suaug D Gintarė Juraitienė Suaug E Tomas Vaškas
18 Justas Mankus 2024-4198 1983 Suaug E Rokas Ruginis Suaug E Gvidonė Miklovaitė
19 Gvidonė Miklovaitė 2024-4509 1998 Suaug D Inga Dagilienė Suaug E Justas Mankus
20 Laura Paškevičienė 2024-4372 1982 Suaug C Giedrius Paškevičius
21 Giedrius Paškevičius 2024-4361 1980 Suaug C Marijus Stankevičius Suaug C Laura Paškevičienė
22 Rokas Ruginis 2024-4204 1997 Suaug E Justas Mankus Suaug E Kristina Dumčiuvienė
23 Marijus Stankevičius 2024-4376 1972 Suaug C Giedrius Paškevičius Suaug C Ingrida Kaminskaitė
24 Giedrius Strumila 2024-4186 1973 Suaug C Eduard Goss
25 Artūras Škulevičius 2024-4164 1974 Suaug D Rolandas Čepulis Suaug D Justė Vasiliauskaitė
26 Aurimas Vainauskas 2024-4220 1986 Suaug C Evaldas Bradūnas Suaug E Kristina Dambrauskienė
27 Marta Vasilė 2024-4472 1995 Suaug D Dina Sulejeva Suaug E Vilius Vasilius
28 Vilius Vasilius 2024-4473 1995 Suaug E Andrei Varsotski Suaug E Marta Vasilė
29 Tomas Vaškas 2024-4146 1981 Suaug E Vaidotas Molderis Suaug E Virginija Kubilienė
30 Laimonas Vaškevicius 2024-4838 1965 Suaug C Mantas Zinkevičius
31 Mantas Zinkevičius 2024-4493 1971 Suaug C Laimonas Vaškevicius
KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (14)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
32 Aistė Bajorinienė 2024-4364 1985 Suaug E Rūta Kuodienė
33 Kristina Dumčiuvienė 2024-4242 1988 Suaug E Ovidija Normantė Suaug E Rokas Ruginis
34 Artūras Gustas 2024-4373 1977 Suaug D Aistė Jurgutienė
35 Alius Koroliovas 2024-4465 1974 Suaug D Vidmantas Gumauskas
36 Rasa Lazauskaitė 2024-4240 1984 Suaug C Aistė Jurgutienė Suaug B Andrius Kordušas
37 Rimantas Martinėnas 2024-4384 1981 Suaug E Kristina Martinėnienė
38 Kristina Martinėnienė 2024-4383 1981 Suaug E Rimantas Martinėnas
39 Kristina Molderė 2024-4366 1982 Suaug E Vaidotas Molderis
40 Vaidotas Molderis 2024-4365 1981 Suaug E Tomas Vaškas Suaug E Kristina Molderė
41 Aidas Narbutas 2024-4351 1971 Suaug D Egidijus Tavoras Suaug E Roberta Baneviciene
42 Margarita Noreikienė 2024-4192 1961 Suaug C Inesa Bacevičienė Suaug C Giedrius Arbačiauskas
43 Ovidija Normantė 2024-4400 1989 Suaug E Kristina Dumčiuvienė
44 Egidijus Tavoras 2024-4353 1998 Suaug D Aidas Narbutas Suaug C Guoda Valošinaitė
45 Guoda Valošinaitė 2024-4354 2001 Suaug C Egidijus Tavoras
Šakių KiSK Šakių kultūros ir sporto klubas (7)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
46 Giedrius Arbačiauskas 2024-4483 1989 Suaug C Gintaras Bacevičius Suaug C Margarita Noreikienė
47 Irena Peleckienė 2024-4278 1970 Suaug C Asta Rėčkuvienė Suaug C Aidas Poderys
48 Egidijus Peleckis 2024-4277 1967 Suaug C Aidas Poderys Suaug C Asta Rėčkuvienė
49 Aldona Pikčilingienė 2024-4285 1960 Suaug E Justė Vasiliauskaitė Suaug D Rolandas Čepulis
50 Aidas Poderys 2024-4302 1967 Suaug C Egidijus Peleckis Suaug C Irena Peleckienė
51 Asta Rėčkuvienė 2024-4273 1979 Suaug C Irena Peleckienė Suaug C Egidijus Peleckis
52 Justė Vasiliauskaitė 2024-4283 1998 Suaug E Aldona Pikčilingienė Suaug D Artūras Škulevičius
LION VšĮ Sostinės badmintono klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
53 Inesa Bacevičienė 2024-4440 1983 Suaug C Margarita Noreikienė Suaug C Gintaras Bacevičius
54 Gintaras Bacevičius 2024-4506 1979 Suaug C Giedrius Arbačiauskas Suaug C Inesa Bacevičienė
Setas Kauno sporto klubas "Setas" (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
55 Deimantė Balčiūnaitytė 2024-4331 1987 Suaug D Ingrida Kaminskaitė
56 Ingrida Kaminskaitė 2024-4246 1985 Suaug D Deimantė Balčiūnaitytė Suaug C Marijus Stankevičius
57 Rūta Kuodienė 2024-5631 1988 Suaug E Aistė Bajorinienė
Aura Kazlų Rūdos badmintono klubas ,,Aura“ (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
58 Tomas Buinevičius 2024-4270 1973 Suaug D Rolandas Mazurkevicius Suaug D Gintarė Juraitienė
59 Gintarė Juraitienė 2024-4477 1982 Suaug D Virginija Kubilienė Suaug D Tomas Buinevičius
Marijampolės BK Marijampolės badmintono klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
60 Inga Dagilienė 2024-4201 1975 Suaug D Gvidonė Miklovaitė Suaug D Rolandas Mazurkevicius
61 Rolandas Mazurkevicius 2024-4262 1968 Suaug D Tomas Buinevičius Suaug D Inga Dagilienė
CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
62 Erika Bisturienė 2024-4409 1974 Suaug E Lyda Mikėnienė
63 Kristina Danaityte 4056 1978 Suaug E Darius Valancius
64 Lyda Mikėnienė 2024-4408 1971 Suaug E Erika Bisturienė
65 Dina Sulejeva 2024-4470 1981 Suaug D Marta Vasilė Suaug E Andrei Varsotski
- - (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
66 Darius Valancius 4069 1974 Suaug E Kristina Danaityte
67 Andrei Varsotski 2024-4468 1995 Suaug E Vilius Vasilius Suaug E Dina Sulejeva

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija