MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-24 02:08 took:195.1 s.

 

Turnyrai

Chaopai Tournament 2024


2024 Vasario 24 d.; Panevėžio KKSC rankinio sporto salė
VD MD MX
Suaug B (B): 9 7.2 12 13 16 9.9
Suaug C (C): 8 1.6 8 3.5 14 2.6
Suaug D (D): 15 1.8 7 2.1 21 2.2
Suaug E (E): 10 0.5 8 1.3 22 1.1

Panevėžio BK Panevėžio badmintono klubas (70)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Elmoras Adakauskas 2024-4237 1973 Suaug C Kęstutis Lukoševičius Suaug C Dalia Sunklodė
2 Benas Adamonis 2024-5578 2005 Suaug B Kasparas Vilkevičius Suaug C Atilė Vyblova
3 Kristina Aliukiene 2024-4548 1988 Suaug C Gerda Voiškaitė Suaug D Paulius Janušauskas
4 Aurimas Balčiūnas 2024-4517 1977 Suaug E Marius Pastarnokas
5 Raimondas Banelis 2024-4401 1981 Suaug C Eglė Markelytė
6 Jonas Bukėnas 2024-4340 2008 Suaug C Eimantas Krikščiūnas Suaug D Adriana Juodviršytė
7 Augustė Butėnaitė 2024-4332 2008 Suaug C Asta Rėčkuvienė Suaug D Valdas Lelevicius
8 Dovilė Butkienė 2024-4382 1986 Suaug D Agnė Mackevičienė Suaug D Edmundas Mackevičius
9 Joris Čaikinas 2024-4335 2010 Suaug C Markas Repšys
10 Martyna Daraškevičienė 5510 1988 Suaug E Gabija Žiaubrė Suaug E Aurimas Daraškevičius
11 Aurimas Daraškevičius 2024-5583 1988 Suaug E Giedrius Žiaubrė Suaug E Martyna Daraškevičienė
12 Algirdas Gaigalas 2024-4233 1974 Suaug E Darius Urbonas
13 Laura Gaigalienė 2024-5798 1974 Suaug E Meinardas Kakanis
14 Vidmantas Galiauskas 2024-4214 1974 Suaug D Dominykas Paulauskas Suaug D Asta Pelaitienė
15 Agnė Glodenytė 2024-5185 2010 Suaug D Rusnė Talačkaitė
16 Justina Grakauskaite 2024-5789 1992 Suaug E Justina Ščeponavičė Suaug E Ramūnas Kalibatas
17 Danielė Grybytė 2024-4369 2008 Suaug B Rusnė Vidzėnaitė Suaug C Rolandas Žaldokas
18 Paulius Janušauskas 2024-4399 1989 Suaug C Aurimas Meškinis Suaug D Kristina Aliukiene
19 Laura Janušonienė 2024-4378 1979 Suaug D Dovile Jonkuviene Suaug D Augustas Janušonis
20 Augustas Janušonis 2024-5587 2004 Suaug D Laura Janušonienė
21 Justina Jelinskė 2024-5760 1990 Suaug D Asta Pelaitienė Suaug E Dovydas Valantonis
22 Emilis Jonkus 2024-5776 2007 Suaug D Meinardas Kakanis Suaug D Dovile Jonkuviene
23 Dovile Jonkuviene 2024-4367 1983 Suaug D Laura Janušonienė Suaug D Emilis Jonkus
24 Adriana Juodviršytė 2024-4258 2010 Suaug C Viltė Navikaitė Suaug D Jonas Bukėnas
25 Meinardas Kakanis 2024-4163 2006 Suaug D Emilis Jonkus Suaug E Laura Gaigalienė
26 Ramūnas Kalibatas 2024-5790 1980 Suaug E Gediminas Martišauskas Suaug E Justina Grakauskaite
27 Agnė Kirdeikytė 2024-4177 1993 Suaug E Dominykas Paulauskas
28 GUNTIS KLAVINS 2024-4436 1973 Suaug D Robertas Poškus Suaug D Kristina Bagdonienė
29 Eimantas Krikščiūnas 2024-4271 2006 Suaug C Jonas Bukėnas Suaug C Viltė Navikaitė
30 Valdas Lelevicius 2024-4197 1979 Suaug D Mantas Varnelis Suaug D Augustė Butėnaitė
31 Kristina Lukauskienė 5592 1979 Suaug E Dalia Šumskienė Suaug E Darius Urbonas
32 Kęstutis Lukoševičius 2024-4375 1963 Suaug C Elmoras Adakauskas Suaug D Margarita Noreikienė
33 Agnė Mackevičienė 2024-4169 1983 Suaug D Dovilė Butkienė Suaug D Ramūnas Mackevičius
34 Ramūnas Mackevičius 2024-4804 1985 Suaug C Rolandas Žaldokas Suaug D Agnė Mackevičienė
35 Martyna Martišauskaitė 2024-4292 2009 Suaug E Gediminas Martišauskas
36 Gediminas Martišauskas 2024-4293 1977 Suaug E Ramūnas Kalibatas Suaug E Martyna Martišauskaitė
37 Aurimas Meškinis 2024-5340 1986 Suaug C Paulius Janušauskas Suaug C Elija Sunkladaitė
38 Viltė Navikaitė 2024-4431 2010 Suaug C Adriana Juodviršytė Suaug C Eimantas Krikščiūnas
39 Marius Pastarnokas 2024-4432 1977 Suaug E Aurimas Balčiūnas
40 Dominykas Paulauskas 2024-4175 1986 Suaug D Vidmantas Galiauskas Suaug E Agnė Kirdeikytė
41 Asta Pelaitienė 2024-5307 1974 Suaug D Justina Jelinskė Suaug D Vidmantas Galiauskas
42 Kęstutis Povilonis 2024-4235 1971 Suaug D Pijus Povilonis
43 Pijus Povilonis 2024-5710 2006 Suaug D Kęstutis Povilonis
44 Gitana Pšibilskienė 2024-4363 1966 Suaug D Dovilė Kuzmickaitė Suaug D Gediminas Vaitkevičius
45 Markas Repšys 2024-4263 2010 Suaug C Joris Čaikinas
46 Egidijus Serdikevičius 2024-5523 1976 Suaug D Aleś Chakhoūski Suaug D Aušra Šiupiniene
47 Remigijus Skrebe 2024-4368 1987 Suaug D Marius Skrebė Suaug E Eglė Tvaskienė
48 Marius Skrebė 2024-4391 1983 Suaug D Remigijus Skrebe
49 Mantas Smalskis 2024-4239 2000 Suaug B Pijus Balaišis
50 Elija Sunkladaitė 2024-4266 2010 Suaug B Atilė Vyblova Suaug C Aurimas Meškinis
51 Linas Supronas 2024-4268 1986 Suaug B Giedrius Stasiulis Suaug B Dovilė Supronienė
52 Tadas Supronas 2024-4374 1984 Suaug B Rabee Zafar Suaug B Rasa Šulnienė
53 Dovilė Supronienė 2024-4269 1987 Suaug B Rasa Šulnienė Suaug B Linas Supronas
54 Justina Ščeponavičė 2024-4248 1989 Suaug E Justina Grakauskaite Suaug E Arnas Vačikauskas
55 Dalia Šumskienė 2024-4249 1976 Suaug E Kristina Lukauskienė Suaug E Algirdas Išganaitis
56 Rusnė Talačkaitė 2024-4624 2010 Suaug D Agnė Glodenytė
57 Eglė Tvaskienė 3300 1983 Suaug E Remigijus Skrebe
58 Darius Urbonas 2024-4224 1974 Suaug E Algirdas Gaigalas Suaug E Kristina Lukauskienė
59 Arnas Vačikauskas 2024-6020 1995 Suaug E Dovydas Valantonis Suaug E Justina Ščeponavičė
60 Gediminas Vaitkevičius 2024-4195 1972 Suaug D Rojus Vaitkevičius Suaug D Gitana Pšibilskienė
61 Rojus Vaitkevičius 2024-4194 2009 Suaug D Gediminas Vaitkevičius Suaug D Gerda Voiškaitė
62 Dovydas Valantonis 4508 1992 Suaug E Arnas Vačikauskas Suaug E Justina Jelinskė
63 Atilė Vyblova 2024-4257 2010 Suaug B Elija Sunkladaitė Suaug C Benas Adamonis
64 Rusnė Vidzėnaitė 2024-4418 2009 Suaug B Danielė Grybytė Suaug B Linas Zavadskis
65 Ieva Vidzėnienė 2024-4712 1983 Suaug C Kristina Bagdonienė Suaug C Matas Drukteinis
66 Gerda Voiškaitė 2024-4427 2008 Suaug C Kristina Aliukiene Suaug D Rojus Vaitkevičius
67 Linas Zavadskis 2024-4274 1992 Suaug B Ailantas Sutkus Suaug B Rusnė Vidzėnaitė
68 Rolandas Žaldokas 2024-4412 1980 Suaug C Ramūnas Mackevičius Suaug C Danielė Grybytė
69 Giedrius Žiaubrė 2024-4219 1985 Suaug E Aurimas Daraškevičius Suaug E Gabija Žiaubrė
70 Gabija Žiaubrė 2024-4265 2013 Suaug E Martyna Daraškevičienė Suaug E Giedrius Žiaubrė
Volanas Tauragės SK Volanas (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
71 Pijus Bambalas 2024-4590 2007 Suaug B Matas Drukteinis Suaug B Meida Levickaitė
72 Dominyka Dragūnaitė 2024-5664 1997 Suaug B Evelina Šiušytė Suaug B Giedrius Stasiulis
73 Matas Drukteinis 2024-4789 2006 Suaug B Pijus Bambalas Suaug C Ieva Vidzėnienė
74 Giedrius Stasiulis 2024-4281 1987 Suaug B Linas Supronas Suaug B Dominyka Dragūnaitė
75 Vakarė Trakšelytė 2024-4790 2005 Suaug B Vykintė Trakšelytė Suaug B Tomas Tiškus
Kelmės BK Kelmės badmintono klubas (6)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
76 Jurgita Bilienė 2024-5744 1976 Suaug B Inga Bankauskienė Suaug B Giedrius Dima
77 Ramūnas Bilius 2024-4816 1983 Suaug B Giedrius Dima Suaug B Atėnė Peleckytė
78 Simona Braukaitė 2024-5128 1991 Suaug E Viltė Šiupinytė
79 Algirdas Išganaitis 2024-5292 1982 Suaug D Vitalijus Petraitis Suaug E Dalia Šumskienė
80 Meida Levickaitė 2024-4426 2008 Suaug B Atėnė Peleckytė Suaug B Pijus Bambalas
81 Atėnė Peleckytė 2024-5279 2007 Suaug B Meida Levickaitė Suaug B Ramūnas Bilius
Smešas BK "Smešas" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
82 Giedrius Dima 2024-5201 1996 Suaug B Ramūnas Bilius Suaug B Jurgita Bilienė
Šiauliai Šiauliai (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
83 Lina Gimbutienė 2024-4145 1981 Suaug D Deividas Staškevičius
84 Tomas Tiškus 2024-5703 1981 Suaug B Arsenii Shiian Suaug B Vakarė Trakšelytė
CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (10)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
85 Ingūna Aldina 2024-4173 1969 Suaug D Uldis Lazdinš
86 Ūla Budrytė 2024-5263 2012 Suaug B Skaja Dapkutė Suaug C Donatas Budrys
87 Egidija Laurišaitė 2024-5732 1984 Suaug B Birutė Rasiulytė-Ragaišienė
88 Uldis Lazdinš 2024-4171 1969 Suaug C Valerijs Ščerbickis Suaug D Ingūna Aldina
89 Gintarė Liutkevičiūtė 2024-4420 1993 Suaug D Gintarė Povilaitytė
90 Gintarė Povilaitytė 2024-5261 1995 Suaug D Gintarė Liutkevičiūtė
91 Arsenii Shiian 2024-5332 1991 Suaug B Tomas Tiškus Suaug B Birutė Rasiulytė-Ragaišienė
92 Tomas Slavenskas 2024-5116 1983 Suaug C Benas Šemeta
93 Valerijs Ščerbickis 2024-4174 1977 Suaug C Uldis Lazdinš
94 Viltė Šiupinytė 2024-4515 2002 Suaug E Simona Braukaitė
AKBK Všį Aivaro Kvedarausko badmintono klubas (7)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
95 Roberta Baneviciene 2024-4160 1982 Suaug E Kristina Dambrauskienė Suaug D Žygimantas Slavickas
96 Kristina Dambrauskienė 2024-4205 1986 Suaug E Roberta Baneviciene
97 Mantas Klevinskas 2024-5784 1988 Suaug E Laura Maleckienė
98 Laura Maleckienė 2024-4339 1979 Suaug D Monika Miseckienė Suaug E Mantas Klevinskas
99 Monika Miseckienė 2024-4334 1988 Suaug D Laura Maleckienė Suaug E Vidas Vaitkus
100 Žygimantas Slavickas 2024-5203 1972 Suaug D Roberta Baneviciene
101 Aidas Urbonas 2024-5369 1990 Suaug B Deivydas Žilinskas Suaug B Giedrė Dapkuvienė
Prienų BK Prienų BK (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
102 Justas Čekavičius 2024-5637 1990 Suaug D Deividas Staškevičius Suaug C Asta Rėčkuvienė
103 Deivydas Žilinskas 2024-5956 2003 Suaug B Aidas Urbonas Suaug B Karolina Bagdonaitė
INVICTUS Sporto klubas "Invictus" (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
104 Vitalijus Petraitis 2024-4385 1986 Suaug D Algirdas Išganaitis
105 Ailantas Sutkus 2024-5678 1999 Suaug B Linas Zavadskis Suaug B Evelina Šiušytė
106 Evelina Šiušytė 2024-4435 1994 Suaug B Dominyka Dragūnaitė Suaug B Ailantas Sutkus
107 Mantas Varnelis 2024-6183 1989 Suaug D Valdas Lelevicius
KTU Kauno technologijos universitetas (7)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
108 Pijus Balaišis 2024-5281 2002 Suaug B Mantas Smalskis Suaug B Vykintė Trakšelytė
109 Dovilė Kuzmickaitė 2024-4337 2000 Suaug D Gitana Pšibilskienė Suaug D Robertas Poškus
110 Robertas Poškus 2024-4322 1964 Suaug D GUNTIS KLAVINS Suaug D Dovilė Kuzmickaitė
111 Rasa Šulnienė 2024-4324 1975 Suaug B Dovilė Supronienė Suaug B Tadas Supronas
112 Vykintė Trakšelytė 2024-4814 2002 Suaug B Vakarė Trakšelytė Suaug B Pijus Balaišis
113 Kasparas Vilkevičius 2024-5639 1999 Suaug B Benas Adamonis Suaug C Laura Aleknavičiūtė
114 Tadas Žilinskas 2024-4328 2008 Suaug C Tomas Kučinskas
Klaipėdos BK Klaipėdos miesto badmintono sporto klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
115 Rabee Zafar 2024-5508 1999 Suaug B Tadas Supronas Suaug C Monika Valatkienė
KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (11)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
116 Andrius Bukauskas 2024-4459 1979 Suaug D Raimondas Maladauskas
117 Skaja Dapkutė 2024-4647 2012 Suaug B Ūla Budrytė
118 Giedrė Dapkuvienė 2024-4682 1976 Suaug B Diana Lubė Suaug B Aidas Urbonas
119 Raimondas Maladauskas 2024-4463 1979 Suaug D Andrius Bukauskas
120 Margarita Noreikienė 2024-4192 1961 Suaug C Dalia Sunklodė Suaug D Kęstutis Lukoševičius
121 Ramūnas Ražanauskas 2024-4176 1974 Suaug B Viktorija Zonytė
122 Dalia Sunklodė 2024-4317 1974 Suaug C Margarita Noreikienė Suaug C Elmoras Adakauskas
123 Vidas Vaitkus 2024-5663 1975 Suaug E Mantas Vaitkus Suaug E Monika Miseckienė
124 Mantas Vaitkus 2024-5736 2003 Suaug E Vidas Vaitkus
125 Guoda Viščinytė 2024-4209 2010 Suaug E Mikas Viščinis
126 Eglė Zavadskytė 2024-5761 1997 Suaug C Laura Aleknavičiūtė Suaug C Benas Šemeta
BC421 VšĮ Badmintono centras (13)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
127 Ganishka Arachchilage 2024-4854 1988 Suaug D Evaldas Mikelevičius Suaug E Justė Vasiliauskaitė
128 Renaldas Bujokas 2024-5641 1979 Suaug E Pavel Šavareiko
129 Arundeo Yadav 2024-5486 2000 Suaug E Sagar Bakhtar
130 Monika Lajūtė 2024-4869 1974 Suaug E Evaldas Mikelevičius
131 Diana Lubė 2024-5728 1987 Suaug B Giedrė Dapkuvienė Suaug B Martynas Atkočaitis
132 Alina Michaliova 2024-4215 1981 Suaug B Viktorija Zonytė
133 Evaldas Mikelevičius 2024-4380 1978 Suaug D Ganishka Arachchilage Suaug E Monika Lajūtė
134 Vytautas Olšauskas 2024-5544 1976 Suaug D Rūta Olšauskė
135 Rūta Olšauskė 2024-5532 1980 Suaug D Vytautas Olšauskas
136 Birutė Rasiulytė-Ragaišienė 2024-5724 1985 Suaug B Egidija Laurišaitė Suaug B Arsenii Shiian
137 Pavel Šavareiko 2024-5804 1982 Suaug E Renaldas Bujokas
138 Monika Valatkienė 2024-4387 1986 Suaug C Eglė Markelytė Suaug C Rabee Zafar
139 Viktorija Zonytė 2024-4514 1995 Suaug B Alina Michaliova Suaug B Ramūnas Ražanauskas
Šakių KiSK Šakių kultūros ir sporto klubas (6)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
140 Inga Bankauskienė 2024-4178 1985 Suaug B Jurgita Bilienė Suaug B Šarūnas Poderys
141 Irena Peleckienė 2024-4278 1970 Suaug C Inesa Bacevičienė Suaug D Egidijus Peleckis
142 Egidijus Peleckis 2024-4277 1967 Suaug D Remigijus Peleckis Suaug D Irena Peleckienė
143 Šarūnas Poderys 2024-5658 1994 Suaug B Inga Bankauskienė
144 Asta Rėčkuvienė 2024-4273 1979 Suaug C Augustė Butėnaitė Suaug C Justas Čekavičius
145 Justė Vasiliauskaitė 2024-4283 1998 Suaug E Elija Peleckytė Suaug E Ganishka Arachchilage
BK Sūduva Marijampolės badmintono klubas "Sūduva" (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
146 Karolina Bagdonaitė 2024-4140 2001 Suaug B Vakarė Bagdonaitė Suaug B Deivydas Žilinskas
147 Vakarė Bagdonaitė 2024-4142 2003 Suaug B Karolina Bagdonaitė Suaug C Tomas Kiveris
148 Kristina Bagdonienė 2024-4143 1979 Suaug C Ieva Vidzėnienė Suaug D GUNTIS KLAVINS
149 Tomas Kiveris 2024-4144 1990 Suaug D Gintaras Bacevičius Suaug C Vakarė Bagdonaitė
Setas Kauno sporto klubas "Setas" (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
150 Laura Aleknavičiūtė 2024-5554 1997 Suaug C Eglė Zavadskytė Suaug C Kasparas Vilkevičius
151 Martynas Atkočaitis 2024-5687 1994 Suaug B Diana Lubė
152 Mikas Viščinis 2024-5640 1971 Suaug E Guoda Viščinytė
Marijampolės BK Marijampolės badmintono klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
153 Tomas Kučinskas 2024-4326 1983 Suaug C Tadas Žilinskas Suaug D Renata Kučinskienė
154 Renata Kučinskienė 2024-5482 1983 Suaug D Tomas Kučinskas
Ukmergė Ukmergė (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
155 Benas Šemeta 2024-4494 1993 Suaug C Tomas Slavenskas Suaug C Eglė Zavadskytė
SEB akademija VšĮ „Vilniaus teniso akademija“ (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
156 Eglė Markelytė 2024-5689 1983 Suaug C Monika Valatkienė Suaug C Raimondas Banelis
LION VšĮ Sostinės badmintono klubas (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
157 Inesa Bacevičienė 2024-4440 1983 Suaug C Irena Peleckienė Suaug C Gintaras Bacevičius
158 Gintaras Bacevičius 2024-4506 1979 Suaug D Tomas Kiveris Suaug C Inesa Bacevičienė
159 Aleś Chakhoūski 2024-5796 1981 Suaug D Egidijus Serdikevičius
Badminton Virus VšĮ "Kultūros ir sporto projektai" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
160 Sagar Bakhtar 2024-5797 1990 Suaug E Arundeo Yadav
161 Donatas Budrys 2024-5232 1978 Suaug D Martynas Atkočius Suaug C Ūla Budrytė
Šeduvos SK Šeduvos sporto klubas (11)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
162 Giedrius Lukšis 2024-5725 1970 Suaug E Edmundas Žiaunys Suaug E Livita Tvarevičienė
163 Nerijus Marčius 2024-4417 1983 Suaug E Tomas Mockevičius Suaug E Eglė Mockevičienė
164 Eglė Mockevičienė 2024-4371 1980 Suaug E Renata Povilianskienė Suaug E Nerijus Marčius
165 Tomas Mockevičius 2024-4416 1978 Suaug E Nerijus Marčius Suaug E Renata Povilianskienė
166 Remigijus Peleckis 2024-5726 1970 Suaug D Egidijus Peleckis Suaug D Elija Peleckytė
167 Elija Peleckytė 2024-5742 2008 Suaug E Justė Vasiliauskaitė Suaug D Remigijus Peleckis
168 Renata Povilianskienė 2024-4226 1976 Suaug E Eglė Mockevičienė Suaug E Tomas Mockevičius
169 Deividas Staškevičius 2024-4148 1984 Suaug D Justas Čekavičius Suaug D Lina Gimbutienė
170 Livita Tvarevičienė 2024-4149 1986 Suaug E Jolanta Žiaunienė Suaug E Giedrius Lukšis
171 Jolanta Žiaunienė 2024-4245 1972 Suaug E Livita Tvarevičienė Suaug E Edmundas Žiaunys
172 Edmundas Žiaunys 2024-5551 1967 Suaug E Giedrius Lukšis Suaug E Jolanta Žiaunienė
- - (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
173 Jurgita Atkočienė 2024-5871 1980 Suaug E Martynas Atkočius
174 Martynas Atkočius 2024-5910 1977 Suaug D Donatas Budrys Suaug E Jurgita Atkočienė
175 Jefim Libman 2024-5635 1972 Suaug E Žana Libman
176 Žana Libman 2024-5391 1980 Suaug E Jefim Libman
Aukštaitijos BK VšĮ Aukštaitijos badmintono klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
177 Edmundas Mackevičius 2024-5516 1974 Suaug D Dovilė Butkienė
178 Aušra Šiupiniene 2024-4154 1976 Suaug D Egidijus Serdikevičius

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija