Turnyrai
IF YOU SEE THIS MESSAGE YOUR BROWSER WAS IDENTIFIED AS BOT 625
AND REDIRECTED TO MIRROR SERVER. ITS NOT OK FOR HUMANS!!!
IF YOU ARE NOT BOT PLEASE VERIFY YOUR BROWSER IDENTIFICATION:
Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)
AND REDIRECTED TO MIRROR SERVER. ITS NOT OK FOR HUMANS!!!
IF YOU ARE NOT BOT PLEASE VERIFY YOUR BROWSER IDENTIFICATION:
Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)
Panevėžio Badmintono Klubo Gimtadienis
Round 1 | |||||||||
# | Laikas | Aikšt. | Komanda A | Rezultatas | Komanda B | 1 Setas | 2 Setas | 3 Setas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.1 | 1d. | Rolandas Žaldokas + Tomas Grigas | Bye | ||||||
16.2 | 1d. 16:05 | 6 | Česlovas Ramanauskas + Rimantas Jurkuvenas - | 2:1 | Darius Kubilius + Dominykas Paulauskas | 16:21 | 21:18 | 21:14 | |
16.3 | 1d. | Augustas Janušonis + Paulius Žostautas | Bye | ||||||
16.4 | 1d. | Paulius Janušauskas + Kęstutis Povilonis | Bye | ||||||
16.5 | 1d. | Andrius Kvietkauskas + Edgaras Plauška | Bye | ||||||
16.6 | 1d. | Raimondas Banelis + Donatas Ferensas | Bye | ||||||
16.7 | 1d. 16:05 | 5 | Džiugas Dragūnas + Matas Drukteinis | 0:2 | - - Teimur Israfilov + Aleksander Rosenblat | 08:21 | 13:21 | ||
16.8 | 1d. | Aidas Stalmokas + Vidmantas Jonikas | Bye |
Round 2 | |||||||||
# | Laikas | Aikšt. | Komanda A | Rezultatas | Komanda B | 1 Setas | 2 Setas | 3 Setas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8.1 | 1d. 16:55 | 7 | Rolandas Žaldokas + Tomas Grigas | 2:1 | - Česlovas Ramanauskas + Rimantas Jurkuvenas | 21:13 | 16:21 | 21:16 | |
8.2 | 1d. 16:55 | 6 | Augustas Janušonis + Paulius Žostautas | 2:0 | Paulius Janušauskas + Kęstutis Povilonis | 21:17 | 22:20 | ||
8.3 | 1d. 16:55 | 6 | Andrius Kvietkauskas + Edgaras Plauška | 0:2 | Raimondas Banelis + Donatas Ferensas | 05:21 | 06:21 | ||
8.4 | 1d. 17:20 | 2 | Teimur Israfilov + Aleksander Rosenblat - - | 2:0 | Aidas Stalmokas + Vidmantas Jonikas | 21:10 | 21:08 | ||
9-16.1 | 1d. | Bye | Darius Kubilius + Dominykas Paulauskas | ||||||
9-16.2 | 1d. | Bye | Bye | ||||||
9-16.3 | 1d. | Bye | Bye | ||||||
9-16.4 | 1d. | Džiugas Dragūnas + Matas Drukteinis | Bye |
Round 3 | |||||||||
# | Laikas | Aikšt. | Komanda A | Rezultatas | Komanda B | 1 Setas | 2 Setas | 3 Setas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4.1 | 1d. 17:45 | 4 | Rolandas Žaldokas + Tomas Grigas | 2:0 | Augustas Janušonis + Paulius Žostautas | 21:14 | 21:10 | ||
4.2 | 1d. 18:10 | 7 | Raimondas Banelis + Donatas Ferensas | 0:2 | - - Teimur Israfilov + Aleksander Rosenblat | 16:21 | 06:21 | ||
5-8.1 | 1d. 18:10 | 6 | Česlovas Ramanauskas + Rimantas Jurkuvenas - | 2:1 | Paulius Janušauskas + Kęstutis Povilonis | 21:17 | 18:21 | 21:17 | |
5-8.2 | 1d. 18:10 | 9 | Andrius Kvietkauskas + Edgaras Plauška | 0:2 | Aidas Stalmokas + Vidmantas Jonikas | 20:22 | 18:21 | ||
9-12.1 | 1d. | Darius Kubilius + Dominykas Paulauskas | Bye | ||||||
9-12.2 | 1d. | Bye | Džiugas Dragūnas + Matas Drukteinis |
Round 4 | |||||||||
# | Laikas | Aikšt. | Komanda A | Rezultatas | Komanda B | 1 Setas | 2 Setas | 3 Setas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2.1 | 1d. 18:35 | 1 | Rolandas Žaldokas + Tomas Grigas | 0:2 | - - Teimur Israfilov + Aleksander Rosenblat | 24:26 | 08:21 | ||
3-4.1 | 1d. 18:35 | 2 | Augustas Janušonis + Paulius Žostautas | 0:2 | Raimondas Banelis + Donatas Ferensas | 06:21 | 11:21 | ||
5-6.1 | 1d. 19:00 | 9 | Česlovas Ramanauskas + Rimantas Jurkuvenas - | 2:1 | Aidas Stalmokas + Vidmantas Jonikas | 08:21 | 21:17 | 21:18 | |
9-10.1 | 1d. 19:00 | 7 | Darius Kubilius + Dominykas Paulauskas | 1:2 | Džiugas Dragūnas + Matas Drukteinis | 22:24 | 25:23 | 29:30 |
Spausdinimo versija