MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-04-13 02:09 took:250.2 s.

 

Turnyrai

17-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)


2022 Rugpjūčio 20 d.; Panevėžio KKSC rankinio sporto salė
VV VD MD MX
LT Es: 5 3 12 1.5 9 1.5 15 1.5
LT Bs: 6 24 7 12 4 12 10 12

I Ratas

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 GUNTIS KLAVINS
    Uldis Lazdinš
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Andrius Valiukonis
    Tomas Kučinskas
    22:24 | 16:21
    S9 Marius Lisauskas
    Marius Bankauskas
    16.2
  • S5 Gintaras Bacevičius
    Tomas Šikarskas
    21:04 | 21:16
    S12 Raimondas Jankauskas
    Kipras Lukoševičius
    16.3
  • S4 Andrius Urbonas
    Egidijus Serdikevičius
    vs
    S13 Bye
    16.4
  • S3 Nerijus Mašalaitis
    Žydrūnas Steponavičius
    vs
    S14 Bye
    16.5
  • S6 Artūras Jadvinskis
    Rokas Jadvinskis
    21:18 | 21:18
    S11 Tomas Makulavičius
    Upamanyoo Bora
    16.6
  • S7 Audrius Pažėra
    Saulius Blankas
    21:15 | 23:21
    S10 Edmundas Bajorinas
    Deimantas Baltrušis
    16.7
  • S2 Vilius Klimantavičius
    Martas Ambraziūnas
    vs
    S15 Bye
    16.8
  • GUNTIS KLAVINS
    Uldis Lazdinš
    21:08 | 21:13
    Marius Lisauskas
    Marius Bankauskas
    8.1
  • Gintaras Bacevičius
    Tomas Šikarskas
    21:09 | 21:06
    Andrius Urbonas
    Egidijus Serdikevičius
    8.2
  • Nerijus Mašalaitis
    Žydrūnas Steponavičius
    17:21 | 20:22
    Artūras Jadvinskis
    Rokas Jadvinskis
    8.3
  • Audrius Pažėra
    Saulius Blankas
    18:21 | 13:21
    Vilius Klimantavičius
    Martas Ambraziūnas
    8.4
  • GUNTIS KLAVINS
    Uldis Lazdinš
    21:15 | 21:16
    Gintaras Bacevičius
    Tomas Šikarskas
    4.1
  • Artūras Jadvinskis
    Rokas Jadvinskis
    21:16 | 05:21 | 15:21
    Vilius Klimantavičius
    Martas Ambraziūnas
    4.2
  • Vietos: 1,2
    GUNTIS KLAVINS
    Uldis Lazdinš
    21:14 | 21:08
    Vilius Klimantavičius
    Martas Ambraziūnas
    2.1
  • Vietos: 3,4
    Gintaras Bacevičius
    Tomas Šikarskas
    21:15 | 21:18
    Artūras Jadvinskis
    Rokas Jadvinskis
    3-4.1
Vietos: 5-8
  • Marius Lisauskas
    Marius Bankauskas
    21:15 | 16:21 | 19:21
    Andrius Urbonas
    Egidijus Serdikevičius
    5-8.1
  • Nerijus Mašalaitis
    Žydrūnas Steponavičius
    11:21 | 21:17 | 14:21
    Audrius Pažėra
    Saulius Blankas
    5-8.2
  • Vietos: 5,6
    Andrius Urbonas
    Egidijus Serdikevičius
    17:21 | 10:21
    Audrius Pažėra
    Saulius Blankas
    5-6.1
  • Vietos: 7,8
    Marius Lisauskas
    Marius Bankauskas
    0:1
    Nerijus Mašalaitis
    Žydrūnas Steponavičius
    7-8.1
Vietos: 9-16
  • Bye
    vs
    Andrius Valiukonis
    Tomas Kučinskas
    9-16.1
  • Raimondas Jankauskas
    Kipras Lukoševičius
    vs
    Bye
    9-16.2
  • Bye
    vs
    Tomas Makulavičius
    Upamanyoo Bora
    9-16.3
  • Edmundas Bajorinas
    Deimantas Baltrušis
    vs
    Bye
    9-16.4
  • Andrius Valiukonis
    Tomas Kučinskas
    21:11 | 26:24
    Raimondas Jankauskas
    Kipras Lukoševičius
    9-12.1
  • Tomas Makulavičius
    Upamanyoo Bora
    13:21 | 24:26
    Edmundas Bajorinas
    Deimantas Baltrušis
    9-12.2
  • Vietos: 9,10
    Andrius Valiukonis
    Tomas Kučinskas
    13:21 | 11:21
    Edmundas Bajorinas
    Deimantas Baltrušis
    9-10.1
  • Vietos: 11,12
    Raimondas Jankauskas
    Kipras Lukoševičius
    13:21 | 10:21
    Tomas Makulavičius
    Upamanyoo Bora
    11-12.1



Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija