MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-04-13 02:09 took:250.2 s.

 

Turnyrai

17-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)


2022 Rugpjūčio 20 d.; Panevėžio KKSC rankinio sporto salė
VV VD MD MX
LT Es: 5 3 12 1.5 9 1.5 15 1.5
LT Bs: 6 24 7 12 4 12 10 12

I Ratas

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 Gintaras Bacevičius
    Inesa Bacevičienė
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Giedrius Paškevičius
    Laura Paškevičienė
    11:21 | 13:21
    S9 Martas Ambraziūnas
    Indrė Ambraziūnienė
    16.2
  • S5 Nerijus Mašalaitis
    Kristina Bagdonienė
    21:9 | 21:18
    S12 Andrius Urbonas
    Laura Janušonienė
    16.3
  • S4 Tomas Šikarskas
    Agnė Šikarskė
    21:15 | 21:14
    S13 Tomas Makulavičius
    Gražina Vincel
    16.4
  • S3 Uldis Lazdinš
    Ingūna Aldina
    21:9 | 21:8
    S14 Darius Kubilius
    Virginija Kubilienė
    16.5
  • S6 Egidijus Serdikevičius
    Asta Pelaitienė
    21:12 | 21:17
    S11 Marius Lisauskas
    Vilma Blankienė
    16.6
  • S7 Audrius Pažėra
    Viktorija Kochanauskaitė
    21:17 | 18:21 | 21:13
    S10 Saulius Blankas
    Gintarė Vaitkienė
    16.7
  • S2 Vilius Klimantavičius
    Karolina Bagdonaitė
    21:7 | 21:14
    S15 Marius Bankauskas
    Ingrida Šarlauskaitė
    16.8
  • Gintaras Bacevičius
    Inesa Bacevičienė
    21:17 | 15:21 | 21:15
    Martas Ambraziūnas
    Indrė Ambraziūnienė
    8.1
  • Nerijus Mašalaitis
    Kristina Bagdonienė
    23:21 | 23:21
    Tomas Šikarskas
    Agnė Šikarskė
    8.2
  • Uldis Lazdinš
    Ingūna Aldina
    22:20 | 21:13
    Egidijus Serdikevičius
    Asta Pelaitienė
    8.3
  • Audrius Pažėra
    Viktorija Kochanauskaitė
    15:21 | 15:21
    Vilius Klimantavičius
    Karolina Bagdonaitė
    8.4
  • Gintaras Bacevičius
    Inesa Bacevičienė
    21:18 | 21:15
    Nerijus Mašalaitis
    Kristina Bagdonienė
    4.1
  • Uldis Lazdinš
    Ingūna Aldina
    18:21 | 21:13 | 21:13
    Vilius Klimantavičius
    Karolina Bagdonaitė
    4.2
  • Vietos: 1,2
    Gintaras Bacevičius
    Inesa Bacevičienė
    12:21 | 18:21
    Uldis Lazdinš
    Ingūna Aldina
    2.1
  • Vietos: 3,4
    Nerijus Mašalaitis
    Kristina Bagdonienė
    19:21 | 10:21
    Vilius Klimantavičius
    Karolina Bagdonaitė
    3-4.1
Vietos: 5-8
  • Martas Ambraziūnas
    Indrė Ambraziūnienė
    21:18 | 21:17
    Tomas Šikarskas
    Agnė Šikarskė
    5-8.1
  • Egidijus Serdikevičius
    Asta Pelaitienė
    21:15 | 21:8
    Audrius Pažėra
    Viktorija Kochanauskaitė
    5-8.2
  • Vietos: 5,6
    Martas Ambraziūnas
    Indrė Ambraziūnienė
    21:11 | 21:15
    Egidijus Serdikevičius
    Asta Pelaitienė
    5-6.1
  • Vietos: 7,8
    Tomas Šikarskas
    Agnė Šikarskė
    21:16 | 21:18
    Audrius Pažėra
    Viktorija Kochanauskaitė
    7-8.1
Vietos: 9-16
  • Bye
    vs
    Giedrius Paškevičius
    Laura Paškevičienė
    9-16.1
  • Andrius Urbonas
    Laura Janušonienė
    72:1 | 14:21
    Tomas Makulavičius
    Gražina Vincel
    9-16.2
  • Darius Kubilius
    Virginija Kubilienė
    12:21 | 19:21
    Marius Lisauskas
    Vilma Blankienė
    9-16.3
  • Saulius Blankas
    Gintarė Vaitkienė
    22:24 | 21:8 | 20:22
    Marius Bankauskas
    Ingrida Šarlauskaitė
    9-16.4
  • Giedrius Paškevičius
    Laura Paškevičienė
    11:21 | 19:21
    Tomas Makulavičius
    Gražina Vincel
    9-12.1
  • Marius Lisauskas
    Vilma Blankienė
    13:21 | 18:21
    Marius Bankauskas
    Ingrida Šarlauskaitė
    9-12.2
  • Vietos: 9,10
    Tomas Makulavičius
    Gražina Vincel
    vs
    Marius Bankauskas
    Ingrida Šarlauskaitė
    9-10.1
  • Vietos: 11,12
    Giedrius Paškevičius
    Laura Paškevičienė
    vs
    Marius Lisauskas
    Vilma Blankienė
    11-12.1
Vietos: 13-16
  • Bye
    vs
    Andrius Urbonas
    Laura Janušonienė
    13-16.1
  • Darius Kubilius
    Virginija Kubilienė
    vs
    Saulius Blankas
    Gintarė Vaitkienė
    13-16.2
  • Vietos: 13,14
    Andrius Urbonas
    Laura Janušonienė
    21:19 | 21:10
    Darius Kubilius
    Virginija Kubilienė
    13-14.1
  • 15-16.1



Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija