MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-02-22 02:08 took:188.7 s.

 

Turnyrai

Turnyras Mero taurei laimėti


2022 Lapkričio 19 d.; Kelmės sporto centras
VD MD MX
Suaug D (D): 6 1.2 10 1.2 19 1.9
Suaug C (C): 9 1.7 4 1.6 14 2.7
Suaug B (B): 8 7.3 8 3.2 14 15.1

Round 1
# Laikas Aikšt. Komanda A Rezultatas Komanda B 1 Setas 2 Setas 3 Setas
32.1 1d. Dainius Kecorius + Kotryna Čaikauskaitė Bye
32.2 1d. 10:00 1 Tomas Mockevičius + Renata Povilianskiene 2:1 Linas Andrijauskas + Agnė Grigalauskė 21:11 21:23 21:8
32.3 1d. Tadas Slovikas + Lina Gorienė Bye
32.4 1d. Virginijus Korsakas + Ieva Lukaitytė Bye
32.5 1d. Gediminas Vaitkevičius + Neringa Navarskiene Bye
32.6 1d. Matas Drukteinis + Inga Liutkevičiūtė Bye
32.7 1d. Martynas Mikšys + Gintarė Mikšienė Šia Šia Bye
32.8 1d. Deividas Staškevičius + Eglė Mockevičienė Bye
32.9 1d. Vidmantas Galiauskas + Justina Jelinskė Bye
32.10 1d. 10:00 2 Rokas Motiejūnas + Agnė Navickienė Šia Šia 2:0 Audrius Parnarauskas + Ugnė Gečaitė 21:15 21:15
32.11 1d. Nerijus Šiaulys + Raminta Skirmantienė Šia Šia Bye
32.12 1d. Vitalijus Augustauskas + Donata Motiejūnė Šia Šia Bye
32.13 1d. Tomas Petrauskas + Laura Janušonienė Bye
32.14 1d. Kęstutis Lukoševičius + Agnė Mackevičienė Bye
32.15 1d. 10:00 3 Algirdas Išganaitis + Simona Braukaitė 1:2 Raimondas Jankauskas + Jurgita Reimerienė 14:21 21:16 17:21
32.16 1d. Paulius Janušauskas + Kristina Aliukiene Bye
Round 2
# Laikas Aikšt. Komanda A Rezultatas Komanda B 1 Setas 2 Setas 3 Setas
16.1 1d. 10:30 3 Dainius Kecorius + Kotryna Čaikauskaitė 2:0 Tomas Mockevičius + Renata Povilianskiene 21:10 21:2
16.2 1d. 10:30 4 Tadas Slovikas + Lina Gorienė 2:0 Virginijus Korsakas + Ieva Lukaitytė 21:13 21:10
16.3 1d. 10:30 5 Gediminas Vaitkevičius + Neringa Navarskiene 2:0 Matas Drukteinis + Inga Liutkevičiūtė 21:12 21:17
16.4 1d. 10:30 6 Martynas Mikšys + Gintarė Mikšienė Šia Šia 1:2 Deividas Staškevičius + Eglė Mockevičienė 10:21 22:20 18:21
16.5 1d. 10:30 7 Vidmantas Galiauskas + Justina Jelinskė 2:1 Šia Šia Rokas Motiejūnas + Agnė Navickienė 21:18 10:21 21:19
16.6 1d. 11:00 1 Nerijus Šiaulys + Raminta Skirmantienė Šia Šia 1:2 Šia Šia Vitalijus Augustauskas + Donata Motiejūnė 21:17 19:21 16:21
16.7 1d. 11:00 2 Tomas Petrauskas + Laura Janušonienė 2:1 Kęstutis Lukoševičius + Agnė Mackevičienė 24:22 8:21 21:17
16.8 1d. 11:00 3 Raimondas Jankauskas + Jurgita Reimerienė 0:2 Paulius Janušauskas + Kristina Aliukiene 9:21 13:21
17-32.1 1d. Bye Linas Andrijauskas + Agnė Grigalauskė
17-32.2 1d. Bye Bye
17-32.3 1d. Bye Bye
17-32.4 1d. Bye Bye
17-32.5 1d. Bye Audrius Parnarauskas + Ugnė Gečaitė
17-32.6 1d. Bye Bye
17-32.7 1d. Bye Bye
17-32.8 1d. Algirdas Išganaitis + Simona Braukaitė Bye
Round 3
# Laikas Aikšt. Komanda A Rezultatas Komanda B 1 Setas 2 Setas 3 Setas
8.1 1d. 11:30 3 Dainius Kecorius + Kotryna Čaikauskaitė 2:0 Tadas Slovikas + Lina Gorienė 21:11 21:19
8.2 1d. 11:30 4 Gediminas Vaitkevičius + Neringa Navarskiene 0:2 Deividas Staškevičius + Eglė Mockevičienė 10:21 14:21
8.3 1d. 11:30 5 Vidmantas Galiauskas + Justina Jelinskė 0:2 Šia Šia Vitalijus Augustauskas + Donata Motiejūnė 19:21 19:21
8.4 1d. 11:30 6 Tomas Petrauskas + Laura Janušonienė 0:2 Paulius Janušauskas + Kristina Aliukiene 16:21 10:21
9-16.1 1d. 11:30 7 Tomas Mockevičius + Renata Povilianskiene 2:1 Virginijus Korsakas + Ieva Lukaitytė 21:17 24:26 21:19
9-16.2 1d. 12:00 1 Matas Drukteinis + Inga Liutkevičiūtė 2:1 Šia Šia Martynas Mikšys + Gintarė Mikšienė 20:22 21:16 21:8
9-16.3 1d. 12:00 2 Rokas Motiejūnas + Agnė Navickienė Šia Šia 0:2 Šia Šia Nerijus Šiaulys + Raminta Skirmantienė 20:22 16:21
9-16.4 1d. 12:00 3 Kęstutis Lukoševičius + Agnė Mackevičienė 2:0 Raimondas Jankauskas + Jurgita Reimerienė 21:12 21:3
17-24.1 1d. Linas Andrijauskas + Agnė Grigalauskė Bye
17-24.2 1d. Bye Bye
17-24.3 1d. Audrius Parnarauskas + Ugnė Gečaitė Bye
17-24.4 1d. Bye Algirdas Išganaitis + Simona Braukaitė
Round 4
# Laikas Aikšt. Komanda A Rezultatas Komanda B 1 Setas 2 Setas 3 Setas
4.1 1d. 12:30 3 Dainius Kecorius + Kotryna Čaikauskaitė 2:0 Deividas Staškevičius + Eglė Mockevičienė 21:13 21:11
4.2 1d. 12:30 4 Vitalijus Augustauskas + Donata Motiejūnė Šia Šia 0:2 Paulius Janušauskas + Kristina Aliukiene 15:21 8:21
5-8.1 1d. 12:30 5 Tadas Slovikas + Lina Gorienė 0:2 Gediminas Vaitkevičius + Neringa Navarskiene 15:21 7:21
5-8.2 1d. 12:30 6 Vidmantas Galiauskas + Justina Jelinskė 0:2 Tomas Petrauskas + Laura Janušonienė 17:21 11:21
9-12.1 1d. 12:30 7 Tomas Mockevičius + Renata Povilianskiene 0:2 Matas Drukteinis + Inga Liutkevičiūtė 11:21 13:21
9-12.2 1d. 13:00 1 Nerijus Šiaulys + Raminta Skirmantienė Šia Šia 1:2 Kęstutis Lukoševičius + Agnė Mackevičienė 21:16 13:21 19:21
17-20.1 1d. Linas Andrijauskas + Agnė Grigalauskė Bye
17-20.2 1d. 13:00 2 Audrius Parnarauskas + Ugnė Gečaitė 2:0 Algirdas Išganaitis + Simona Braukaitė 21:14 21:13
Round 5
# Laikas Aikšt. Komanda A Rezultatas Komanda B 1 Setas 2 Setas 3 Setas
2.1 1d. 13:00 7 Dainius Kecorius + Kotryna Čaikauskaitė 2:0 Paulius Janušauskas + Kristina Aliukiene 21:14 21:16
3-4.1 1d. 13:30 1 Deividas Staškevičius + Eglė Mockevičienė 0:2 Šia Šia Vitalijus Augustauskas + Donata Motiejūnė 9:21 8:21
5-6.1 1d. 13:30 2 Gediminas Vaitkevičius + Neringa Navarskiene 1:2 Tomas Petrauskas + Laura Janušonienė 20:22 21:10 19:21
9-10.1 1d. 13:30 3 Matas Drukteinis + Inga Liutkevičiūtė Kęstutis Lukoševičius + Agnė Mackevičienė
17-18.1 1d. 13:30 4 Linas Andrijauskas + Agnė Grigalauskė 0:2 Audrius Parnarauskas + Ugnė Gečaitė 12:21 16:21







Spausdinimo versija