Turnyrai
IF YOU SEE THIS MESSAGE YOUR BROWSER WAS IDENTIFIED AS BOT 1119
AND REDIRECTED TO MIRROR SERVER. ITS NOT OK FOR HUMANS!!!
IF YOU ARE NOT BOT PLEASE VERIFY YOUR BROWSER IDENTIFICATION:
claudebot
AND REDIRECTED TO MIRROR SERVER. ITS NOT OK FOR HUMANS!!!
IF YOU ARE NOT BOT PLEASE VERIFY YOUR BROWSER IDENTIFICATION:
claudebot
Atviras badmintono turnyras - Badmintonas 60+
Round 1 | |||||||||
# | Laikas | Aikšt. | Komanda A | Rezultatas | Komanda B | 1 Setas | 2 Setas | 3 Setas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.1 | 1d. | Audrius Ambrasas + Rasa Ambrasienė | Bye | ||||||
16.2 | 1d. | Bye | Vytautas Kauzanauskas + Zita Varanauskaitė | ||||||
16.3 | 1d. 14:00 | 4 | Vitoldas Dragūnas + Danguolė Dragūnienė | Arvydas Skanas + Rasa Buivydienė | 21:15 | 21:12 | |||
16.4 | 1d. | Audrius Šapola + Rita Lapienienė | Bye | ||||||
16.5 | 1d. | Tomas Makulavičius + Dalia Jelinskienė | Bye | ||||||
16.6 | 1d. | Remigijus Jasudėnas + Dalia Jasudėnienė | Bye | ||||||
16.7 | 1d. | Saulius Lapienis + Aušra Jankauskiene | Bye | ||||||
16.8 | 1d. | Almantas Viruišis + Ilona Ivoškienė | Bye |
Round 2 | |||||||||
# | Laikas | Aikšt. | Komanda A | Rezultatas | Komanda B | 1 Setas | 2 Setas | 3 Setas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8.1 | 1d. 15:40 | 3 | Audrius Ambrasas + Rasa Ambrasienė | Vytautas Kauzanauskas + Zita Varanauskaitė | 21:18 | 21:17 | |||
8.2 | 1d. 16:05 | 1 | Vitoldas Dragūnas + Danguolė Dragūnienė | 0:2 | Audrius Šapola + Rita Lapienienė | 14:21 | 9:21 | 17' | |
8.3 | 1d. 16:05 | 2 | Tomas Makulavičius + Dalia Jelinskienė | 1:2 | Remigijus Jasudėnas + Dalia Jasudėnienė | 13:21 | 21:17 | 8:21 | 27' |
8.4 | 1d. 16:05 | 3 | Saulius Lapienis + Aušra Jankauskiene | 0:2 | Almantas Viruišis + Ilona Ivoškienė | 9:21 | 19:21 | 21' |
Round 3 | |||||||||
# | Laikas | Aikšt. | Komanda A | Rezultatas | Komanda B | 1 Setas | 2 Setas | 3 Setas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4.1 | 1d. 17:20 | 3 | Audrius Ambrasas + Rasa Ambrasienė | 2:0 | Audrius Šapola + Rita Lapienienė | 21:15 | 21:19 | 19' | |
4.2 | 1d. 16:30 | 2 | Remigijus Jasudėnas + Dalia Jasudėnienė | 1:2 | Almantas Viruišis + Ilona Ivoškienė | 21:18 | 9:21 | 19:21 | 29' |
5-8.1 | 1d. 16:30 | 3 | Vytautas Kauzanauskas + Zita Varanauskaitė | Vitoldas Dragūnas + Danguolė Dragūnienė | 5:21 | 9:21 | |||
5-8.2 | 1d. 16:30 | 3 | Tomas Makulavičius + Dalia Jelinskienė | 0:2 | Saulius Lapienis + Aušra Jankauskiene | 21:23 | 16:21 | 19' |
Round 4 | |||||||||
# | Laikas | Aikšt. | Komanda A | Rezultatas | Komanda B | 1 Setas | 2 Setas | 3 Setas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2.1 | 1d. 16:55 | 3 | Audrius Ambrasas + Rasa Ambrasienė | 2:0 | Almantas Viruišis + Ilona Ivoškienė | 21:9 | 21:10 | 14' | |
3-4.1 | 1d. 16:55 | 2 | Audrius Šapola + Rita Lapienienė | 2:0 | Remigijus Jasudėnas + Dalia Jasudėnienė | 21:17 | 21:19 | 19' | |
5-6.1 | 1d. 16:55 | 1 | Vitoldas Dragūnas + Danguolė Dragūnienė | Saulius Lapienis + Aušra Jankauskiene | 21:13 | 21:15 | |||
7-8.1 | 1d. 17:20 | 2 | Vytautas Kauzanauskas + Zita Varanauskaitė | Tomas Makulavičius + Dalia Jelinskienė | 15:21 | 18:21 |
Registracijos laikas baigėsi
Spausdinimo versija