MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-07-12 02:08 took:219.4 s.

 

Turnyrai

Vilniaus jaunių taurė


2022 Gruodžio 03 d.; Delfi sporto centras
VV MV VD MD
U-13: 13 1.1 11 1.1 6 1.1 4 1.1
U-15: 9 1.1 6 1 3 1
U-19: 5 1

# # Laikas Komanda A Rezultatas Komanda B
1 U-13 VV 16.2 10:00 Aidas Gudelis - 21:7 | 21:9 - Darius Černauskas
2 U-13 VV 16.3 10:00 Ignas Milinis - 21:8 | 21:7 - - Motiejus Žibūda 12'
3 U-13 VV 16.4 10:00 Oliveris Garas - 0:21 | 0:21 - Faustas Sabūnas
4 U-13 VV 16.6 10:00 Albertas Bašys - 21:6 | 21:14 - Joris Ledzinskas
5 U-13 VV 16.7 10:00 Simonas Pipiras - 21:14 | 21:4 - Simas Stalauskas
6 U-15 VV 16.2 10:00 Juozas Jakutis - 11:21 | 21:11 | 21:16 - Titas Azbainis
7 U-19 VV A-2:5 10:30 Dovydas Andrulis - 10:21 | 14:21 - Danielius Vilionskis 13'
8 U-19 VV A-3:4 10:30 Severinas Anilionis - 6:21 | 16:21 - - Motiejus Vincerževskis 15'
9 U-13 VV 8.1 10:30 Faustas Sinius - 8:21 | 15:21 - Aidas Gudelis 17'
10 U-13 VV 8.2 10:30 Ignas Milinis - 21:15 | 21:13 - Faustas Sabūnas 15'
11 U-13 VV 8.3 10:30 Dovydas Paulauskas - 25:23 | 21:17 - Albertas Bašys 24'
12 U-13 VV 8.4 10:30 Simonas Pipiras - 21:17 | 18:21 | 21:15 - Artiom Gomozov 32'
13 U-13 VV 9-16.2 11:00 Motiejus Žibūda - - 21:0 | 21:0 - Oliveris Garas
14 U-15 VV 8.1 11:00 Naglis Turūta - 21:17 | 21:18 - Juozas Jakutis 20'
15 U-15 VV 8.2 11:00 Motiejus Jaseliūnas - 9:21 | 10:21 - Mindaugas Žiemys 15'
16 U-15 VV 8.3 11:00 Domantas Džervus - 16:21 | 6:21 - Liudas Gruodis 15'
17 U-15 VV 8.4 11:00 Laurynas Rimkevičius - 15:21 | 14:21 - Vytautas Vaitkus 15'
18 U-19 VV A-1:5 11:00 Saulius Valasevičius - 26:24 | 21:18 - Danielius Vilionskis 20'
19 U-19 VV A-2:3 11:30 Dovydas Andrulis - 21:18 | 21:15 - Severinas Anilionis 20'
20 U-13 VV 4.1 11:30 Aidas Gudelis - 21:9 | 21:12 - Ignas Milinis 14'
21 U-13 VV 4.2 11:30 Dovydas Paulauskas - 21:16 | 21:12 - Simonas Pipiras 22'
22 U-13 VV 5-8.1 11:30 Faustas Sinius - 11:21 | 15:21 - Faustas Sabūnas 16'
23 U-13 VV 5-8.2 11:30 Albertas Bašys - 25:23 | 17:21 | 21:19 - Artiom Gomozov 34'
24 U-13 VV 9-12.1 11:30 Darius Černauskas - 21:16 | 11:21 | 17:21 - - Motiejus Žibūda 22'
25 U-13 VV 9-12.2 12:00 Joris Ledzinskas - 14:21 | 19:21 - Simas Stalauskas 19'
26 U-15 VV 4.1 12:00 Naglis Turūta - 16:21 | 22:20 | 14:21 - Mindaugas Žiemys 31'
27 U-15 VV 4.2 12:00 Liudas Gruodis - 21:17 | 21:19 - Vytautas Vaitkus 18'
28 U-15 VV 5-8.1 12:00 Juozas Jakutis - 21:8 | 21:9 - Motiejus Jaseliūnas 18'
29 U-15 VV 5-8.2 12:00 Domantas Džervus - 15:21 | 24:22 | 23:21 - Laurynas Rimkevičius 34'
30 U-19 VV A-1:4 12:00 Saulius Valasevičius - 21:8 | 21:9 - - Motiejus Vincerževskis 13'
31 U-19 VV A-3:5 12:30 Severinas Anilionis - 13:21 | 11:21 - Danielius Vilionskis 13'
32 U-13 VV 2.1 12:30 Aidas Gudelis - 8:21 | 7:21 - Dovydas Paulauskas 14'
33 U-13 VV 3-4.1 12:30 Ignas Milinis - 10:21 | 8:21 - Simonas Pipiras 12'
34 U-13 VV 5-6.1 12:30 Faustas Sabūnas - 16:21 | 23:21 | 19:21 - Albertas Bašys 33'
35 U-13 VV 7-8.1 12:30 Faustas Sinius - 10:21 | 4:21 - Artiom Gomozov 12'
36 U-13 VV 9-10.1 12:30 Motiejus Žibūda - - 11:21 | 10:21 - Simas Stalauskas 13'
37 U-13 VV 11-12.1 13:00 Darius Černauskas - 14:21 | 13:21 - Joris Ledzinskas 18'
38 U-19 VV A-1:3 13:00 Saulius Valasevičius - 21:5 | 21:5 - Severinas Anilionis 12'
39 U-19 VV A-2:4 13:00 Dovydas Andrulis - 16:21 | 18:21 - - Motiejus Vincerževskis 17'
40 U-15 VV 2.1 13:00 Mindaugas Žiemys - 13:21 | 17:21 - Liudas Gruodis 20'
41 U-15 VV 3-4.1 13:00 Naglis Turūta - 18:21 | 13:21 - Vytautas Vaitkus 16'
42 U-15 VV 5-6.1 13:00 Juozas Jakutis - 21:13 | 21:14 - Domantas Džervus 15'
43 U-15 VV 7-8.1 13:30 Motiejus Jaseliūnas - 10:21 | 13:21 - Laurynas Rimkevičius 15'
44 U-19 VV A-1:2 13:30 Saulius Valasevičius - 21:11 | 21:7 - Dovydas Andrulis
45 U-19 VV A-4:5 13:30 Motiejus Vincerževskis - - 14:21 | 6:21 - Danielius Vilionskis 13'
46 U-13 MV 16.2 13:30 Marija Margo Meurice - 21:17 | 18:21 | 21:18 - Paulina Džervutė 28'
47 U-13 MV 16.6 13:30 Marija Rasickaitė - 24:22 | 18:21 | 6:21 - Liepa Titaitė 31'
48 U-13 MV 16.7 13:30 Austėja Palčinskaitė - 21:18 | 21:11 - Meda Šidlauskaitė
49 U-15 MV 8.2 14:00 Emilija Kriaučiūnaitė - 21:13 | 11:21 | 21:14 - Ūla Žemaitė 24'
50 U-15 MV 8.3 14:00 Aistė Kirkliauskaitė - 12:21 | 6:21 - Miglė Budrytė 15'
51 U-13 MV 8.1 14:00 Gerda Lipa - 21:13 | 21:12 - Marija Margo Meurice 22'
52 U-13 MV 8.2 14:00 Ugnė Ladygaitė - 15:21 | 21:13 | 22:20 - Beatričė Jasulaitytė 24'
53 U-13 MV 8.3 14:00 Žemyna Deniušaitė - 10:21 | 6:21 - Liepa Titaitė 13'
54 U-13 MV 8.4 14:00 Austėja Palčinskaitė - 19:21 | 21:19 | 21:9 - Eva Kavaliauskaitė 28'
55 U-15 MV 4.1 14:30 Ema Blinstrubaitė - 21:14 | 21:11 - Emilija Kriaučiūnaitė 14'
56 U-15 MV 4.2 14:30 Miglė Budrytė - 21:3 | 18:21 | 21:11 - Saulė Tuminaitė 22'
57 U-13 VD 8.2 14:30 Simonas Pipiras + Simas Stalauskas 18:21 | 22:24 Albertas Bašys + Aidas Gudelis 22'
58 U-13 VD 8.3 14:30 Danielius Vilionskis + Saulius Valasevičius 21:12 | 21:10 Faustas Sabūnas + Joris Ledzinskas 16'
59 U-13 MV 4.1 14:30 Gerda Lipa - 21:14 | 21:13 - Ugnė Ladygaitė 16'
60 U-13 MV 4.2 14:30 Liepa Titaitė - 9:21 | 5:21 - Austėja Palčinskaitė 15'
61 U-13 MV 5-8.1 15:00 Marija Margo Meurice - 21:18 | 19:21 | 21:19 - Beatričė Jasulaitytė 31'
62 U-13 MV 5-8.2 15:00 Žemyna Deniušaitė - 6:21 | 7:21 - Eva Kavaliauskaitė 12'
63 U-13 MV 9-12.2 15:00 Marija Rasickaitė - 12:21 | 13:21 - Meda Šidlauskaitė 20'
64 U-15 MV 2.1 15:00 Ema Blinstrubaitė - 22:20 | 21:17 - Miglė Budrytė 19'
65 U-15 MV 3-4.1 15:00 Emilija Kriaučiūnaitė - 21:12 | 21:8 - Saulė Tuminaitė 12'
66 U-15 MV 5-6.1 15:00 Ūla Žemaitė - 21:16 | 21:16 - Aistė Kirkliauskaitė 20'
67 U-13 VD 4.1 15:30 Artiom Gomozov + Oliveris Garas 0:21 | 0:21 Albertas Bašys + Aidas Gudelis
68 U-13 VD 4.2 15:30 Danielius Vilionskis + Saulius Valasevičius 0:21 | 0:21 Faustas Sinius + Ignas Milinis
69 U-13 MV 2.1 15:30 Gerda Lipa - 9:21 | 12:21 - Austėja Palčinskaitė 13'
70 U-13 MV 3-4.1 15:30 Ugnė Ladygaitė - 20:22 | 9:21 - Liepa Titaitė 15'
71 U-13 MV 5-6.1 15:30 Marija Margo Meurice - 8:21 | 4:21 - Eva Kavaliauskaitė 11'
72 U-13 MV 7-8.1 15:30 Beatričė Jasulaitytė - 18:21 | 22:20 | 21:19 - Žemyna Deniušaitė 32'
73 U-13 MV 9-10.1 16:00 Paulina Džervutė - 2:21 | 8:21 - Meda Šidlauskaitė 11'
74 U-13 VD 2.1 16:00 Albertas Bašys + Aidas Gudelis 21:16 | 21:11 Faustas Sinius + Ignas Milinis 16'
75 U-13 VD 3-4.1 16:00 Artiom Gomozov + Oliveris Garas 0:21 | 0:21 Danielius Vilionskis + Saulius Valasevičius
76 U-13 VD 5-6.1 16:00 Simonas Pipiras + Simas Stalauskas 21:18 | 21:14 Faustas Sabūnas + Joris Ledzinskas 19'
77 U-13 MD A-1:4 16:00 Gerda Lipa + Marija Rasickaitė 15:21 | 18:21 Liepa Titaitė + Meda Šidlauskaitė 18'
78 U-13 MD A-2:3 16:00 Ugnė Ladygaitė + Beatričė Jasulaitytė 21:17 | 12:21 | 19:21 Žemyna Deniušaitė + Paulina Džervutė 31'
79 U-15 MD A-2:3 16:30 Ema Blinstrubaitė + Eva Kavaliauskaitė 21:11 | 21:18 Aistė Kirkliauskaitė + Saulė Tuminaitė 17'
80 U-13 MD A-1:3 16:30 Gerda Lipa + Marija Rasickaitė 21:9 | 21:8 Žemyna Deniušaitė + Paulina Džervutė 15'
81 U-13 MD A-2:4 16:30 Ugnė Ladygaitė + Beatričė Jasulaitytė 13:21 | 12:21 Liepa Titaitė + Meda Šidlauskaitė 17'
85 U-15 MD A-1:3 17:00 Emilija Kriaučiūnaitė + Ūla Žemaitė 21:18 | 21:13 Aistė Kirkliauskaitė + Saulė Tuminaitė 19'
86 U-13 MD A-1:2 17:00 Gerda Lipa + Marija Rasickaitė 21:19 | 20:22 | 20:22 Ugnė Ladygaitė + Beatričė Jasulaitytė 30'
87 U-13 MD A-3:4 17:00 Žemyna Deniušaitė + Paulina Džervutė 7:21 | 12:21 Liepa Titaitė + Meda Šidlauskaitė 16'
91 U-15 MD A-1:2 17:30 Emilija Kriaučiūnaitė + Ūla Žemaitė 15:21 | 15:21 Ema Blinstrubaitė + Eva Kavaliauskaitė 14'

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija