MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-28 02:08 took:210.9 s.

 

Turnyrai

Delfi sporto centro gimtadienis


2023 Sausio 14 d.; Delfi sporto centras
VV VD MD MX
Suaug (A): 4 2.9 6 4.7 6 3.7 8 9.7
Suaug B (B): 6 3.7
Suaug C (C): 6 1.3 12 1.8 4 1.6 16 4.4

I Ratas

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 Ramūnas Galvanauskas
    Rūta Bubulienė
    18' 21:15 | 21:15
    S16 - Artūras Žuromskas
    - Simona Dzedulionyte
    16.1
  • S8 Rokas Kondrotas
    Viktorija Zonytė
    14' 21:8 | 21:13
    S9 Žilvinas Tamošiūnas
    Aušra Montvydaitė
    16.2
  • S5 Dainius Mazėtis
    Mila Pašin
    28' 21:12 | 12:21 | 21:19
    S12 Uldis Lazdinš
    Ingūna Aldina
    16.3
  • S4 Mindaugas Danys
    Eglė Bagdonienė
    15' 21:12 | 21:14
    S13 Aleksėj Borisenko
    Greta Mežonytė
    16.4
  • S3 Darius Likas
    Egidija Laurišaitė
    18' 21:15 | 21:13
    S14 Darius Navikas
    Justina Milišauskaitė
    16.5
  • S6 Karolis Poškus
    Sandra Andriūnaitė
    18' 10:21 | 19:21
    S11 Vidmantas Jonikas
    Inga Jakutienė
    16.6
  • S7 Dainius Kecorius
    Kotryna Čaikauskaitė
    20' 16:21 | 19:21
    S10 Ramūnas Ražanauskas
    Viltė Navardauskaitė
    16.7
  • S2 Darius Sirvydis
    Dovilė Grigalauskienė
    20' 23:21 | 22:20
    S15 Donatas Ferensas
    Margarita Noreikienė
    16.8
  • Ramūnas Galvanauskas
    Rūta Bubulienė
    16' 13:21 | 8:21
    Rokas Kondrotas
    Viktorija Zonytė
    8.1
  • Dainius Mazėtis
    Mila Pašin
    13' 8:21 | 9:21
    Mindaugas Danys
    Eglė Bagdonienė
    8.2
  • Darius Likas
    Egidija Laurišaitė
    18' 21:15 | 21:16
    Vidmantas Jonikas
    Inga Jakutienė
    8.3
  • Ramūnas Ražanauskas
    Viltė Navardauskaitė
    28' 21:15 | 16:21 | 21:11
    Darius Sirvydis
    Dovilė Grigalauskienė
    8.4
  • Rokas Kondrotas
    Viktorija Zonytė
    33' 21:17 | 18:21 | 21:16
    Mindaugas Danys
    Eglė Bagdonienė
    4.1
  • Darius Likas
    Egidija Laurišaitė
    22' 21:19 | 21:17
    Ramūnas Ražanauskas
    Viltė Navardauskaitė
    4.2
  • Vietos: 1,2
    Rokas Kondrotas
    Viktorija Zonytė
    18' 21:17 | 21:9
    Darius Likas
    Egidija Laurišaitė
    2.1
  • Vietos: 3,4
    Mindaugas Danys
    Eglė Bagdonienė
    22' 18:21 | 15:21
    Ramūnas Ražanauskas
    Viltė Navardauskaitė
    3-4.1
Vietos: 5-8
  • Ramūnas Galvanauskas
    Rūta Bubulienė
    18' 21:16 | 21:15
    Dainius Mazėtis
    Mila Pašin
    5-8.1
  • Vidmantas Jonikas
    Inga Jakutienė
    29' 12:21 | 21:17 | 21:18
    Darius Sirvydis
    Dovilė Grigalauskienė
    5-8.2
  • Vietos: 5,6
    Ramūnas Galvanauskas
    Rūta Bubulienė
    17' 14:21 | 8:21
    Vidmantas Jonikas
    Inga Jakutienė
    5-6.1
  • Vietos: 7,8
    Dainius Mazėtis
    Mila Pašin
    0:21 | 0:21
    Darius Sirvydis
    Dovilė Grigalauskienė
    7-8.1
Vietos: 9-16
  • - Artūras Žuromskas
    - Simona Dzedulionyte
    17' 13:21 | 9:21
    Žilvinas Tamošiūnas
    Aušra Montvydaitė
    9-16.1
  • Uldis Lazdinš
    Ingūna Aldina
    20' 21:16 | 21:18
    Aleksėj Borisenko
    Greta Mežonytė
    9-16.2
  • Darius Navikas
    Justina Milišauskaitė
    19' 11:21 | 13:21
    Karolis Poškus
    Sandra Andriūnaitė
    9-16.3
  • Dainius Kecorius
    Kotryna Čaikauskaitė
    21' 21:16 | 21:13
    Donatas Ferensas
    Margarita Noreikienė
    9-16.4
  • Žilvinas Tamošiūnas
    Aušra Montvydaitė
    28' 21:15 | 12:21 | 21:14
    Uldis Lazdinš
    Ingūna Aldina
    9-12.1
  • Karolis Poškus
    Sandra Andriūnaitė
    vs
    Dainius Kecorius
    Kotryna Čaikauskaitė
    9-12.2
  • Vietos: 9,10
    Žilvinas Tamošiūnas
    Aušra Montvydaitė
    23' 21:16 | 22:20
    Karolis Poškus
    Sandra Andriūnaitė
    9-10.1
  • Vietos: 11,12
    Uldis Lazdinš
    Ingūna Aldina
    vs
    Dainius Kecorius
    Kotryna Čaikauskaitė
    11-12.1
Vietos: 13-16
  • - Artūras Žuromskas
    - Simona Dzedulionyte
    14' 9:21 | 12:21
    Aleksėj Borisenko
    Greta Mežonytė
    13-16.1
  • Darius Navikas
    Justina Milišauskaitė
    23' 27:29 | 13:21
    Donatas Ferensas
    Margarita Noreikienė
    13-16.2
  • Vietos: 13,14
    Aleksėj Borisenko
    Greta Mežonytė
    31' 21:19 | 14:21 | 18:21
    Donatas Ferensas
    Margarita Noreikienė
    13-14.1
  • Vietos: 15,16
    - Artūras Žuromskas
    - Simona Dzedulionyte
    13' 10:21 | 11:21
    Darius Navikas
    Justina Milišauskaitė
    15-16.1



Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija