MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-02-25 02:08 took:199.6 s.

 

Turnyrai

BAUEN Suaugusių Lyga (pirmasis etapas)


2022 Rugsėjo 17 d.; BAUEN Badmintono Arena/Mega
VV VD MD MX
Suaug C (C): 10 3.7 6 2.9
Suaug D (D): 6 1.1 13 1.6 7 1.4 16 2.1
Suaug E (E): 6 1.1 5 1.1 7 1.1

I Ratas

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 Žilvinas Rėklaitis
    Gražvydas Petrauskas
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Valdas Paulauskas
    Aivaras Miliauskas
    21:11 | 21:18
    S9 Raimondas Maladauskas
    Andrius Bukauskas
    16.2
  • S5 Darius Širmenis
    Martynas Krisiukas
    13:21 | 15:21
    S12 Marius Kibildis
    Upamanyoo Bora
    16.3
  • S4 Lukas Dryžas
    Mindaugas Pacevičius
    21:18 | 21:17
    S13 Valdas Matusevičius
    Konstantinas Žuravliovas
    16.4
  • S3 Žygimantas Slavickas
    Martas Ambraziūnas
    vs
    S14 Bye
    16.5
  • S6 Tomas Šikarskas
    Gintaras Bacevičius
    21:14 | 21:15
    S11 Raimundas Germanas
    Giedrius Paškevičius
    16.6
  • S7 Andrius Krivickas
    Giedrius Krivickas
    21:12 | 21:16
    S10 Andrius Mikelionis
    Šarūnas Mardosa
    16.7
  • S2 Robertas Giedraitis
    Vilimas Šimkus
    vs
    S15 Bye
    16.8
  • Žilvinas Rėklaitis
    Gražvydas Petrauskas
    17:21 | 21:18 | 15:21
    Valdas Paulauskas
    Aivaras Miliauskas
    8.1
  • Marius Kibildis
    Upamanyoo Bora
    22:20 | 16:21 | 17:21
    Lukas Dryžas
    Mindaugas Pacevičius
    8.2
  • Žygimantas Slavickas
    Martas Ambraziūnas
    17:21 | 16:21
    Tomas Šikarskas
    Gintaras Bacevičius
    8.3
  • Andrius Krivickas
    Giedrius Krivickas
    22:20 | 21:13
    Robertas Giedraitis
    Vilimas Šimkus
    8.4
  • Valdas Paulauskas
    Aivaras Miliauskas
    14:21 | 21:12 | 14:21
    Lukas Dryžas
    Mindaugas Pacevičius
    4.1
  • Tomas Šikarskas
    Gintaras Bacevičius
    11:21 | 13:21
    Andrius Krivickas
    Giedrius Krivickas
    4.2
  • Vietos: 1,2
    Lukas Dryžas
    Mindaugas Pacevičius
    21:15 | 3:21 | 15:21
    Andrius Krivickas
    Giedrius Krivickas
    2.1
  • Vietos: 3,4
    Valdas Paulauskas
    Aivaras Miliauskas
    14:21 | 21:18 | 21:16
    Tomas Šikarskas
    Gintaras Bacevičius
    3-4.1
Vietos: 5-8
  • Žilvinas Rėklaitis
    Gražvydas Petrauskas
    21:13 | 21:15
    Marius Kibildis
    Upamanyoo Bora
    5-8.1
  • Žygimantas Slavickas
    Martas Ambraziūnas
    18:21 | 8:21
    Robertas Giedraitis
    Vilimas Šimkus
    5-8.2
  • Vietos: 5,6
    Žilvinas Rėklaitis
    Gražvydas Petrauskas
    21:17 | 11:21 | 19:21
    Robertas Giedraitis
    Vilimas Šimkus
    5-6.1
  • Vietos: 7,8
    Marius Kibildis
    Upamanyoo Bora
    vs
    Žygimantas Slavickas
    Martas Ambraziūnas
    7-8.1
Vietos: 9-16
  • Bye
    vs
    Raimondas Maladauskas
    Andrius Bukauskas
    9-16.1
  • Darius Širmenis
    Martynas Krisiukas
    4:21 | 21:23
    Valdas Matusevičius
    Konstantinas Žuravliovas
    9-16.2
  • Bye
    vs
    Raimundas Germanas
    Giedrius Paškevičius
    9-16.3
  • Andrius Mikelionis
    Šarūnas Mardosa
    vs
    Bye
    9-16.4
  • Raimondas Maladauskas
    Andrius Bukauskas
    14:21 | 20:22
    Valdas Matusevičius
    Konstantinas Žuravliovas
    9-12.1
  • Raimundas Germanas
    Giedrius Paškevičius
    14:21 | 21:15 | 21:12
    Andrius Mikelionis
    Šarūnas Mardosa
    9-12.2
  • Vietos: 9,10
    Valdas Matusevičius
    Konstantinas Žuravliovas
    16:21 | 10:21
    Raimundas Germanas
    Giedrius Paškevičius
    9-10.1
  • Vietos: 11,12
    Raimondas Maladauskas
    Andrius Bukauskas
    vs
    Andrius Mikelionis
    Šarūnas Mardosa
    11-12.1
Vietos: 13-16
  • 13-16.1
  • 13-16.2
  • 13-14.1



Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija