MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-26 02:08 took:194.5 s.

 

Turnyrai

Damų lyga


2023 Sausio 28 d.; Delfi sporto centras
MD
Suaug (A): 5
Suaug C (C): 12

I Ratas

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 Rasa Ambrasienė
    Vaiva Kelečienė
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Jurgita Januševičiūtė
    Dina Sulejeva
    17' 21:14 | 21:18
    S9 Milda Vitalytė
    Jekaterina Ragoža
    16.2
  • S5 Rūta Olšauskė
    Gražina Vincel
    16' 21:14 | 21:15
    S12 - Vera Yesipchuk
    - Olga Sviridon
    16.3
  • S4 Mila Pašin
    Renata Juodkaitė
    vs
    S13 Bye
    16.4
  • S3 Indrė Glaniauskienė
    Lina Montvydaitė
    vs
    S14 Bye
    16.5
  • S6 Indrė Gudelytė
    Aurelija Slapikaitė Jurkonė
    12' 21:10 | 21:5
    S11 Gilmina Juškutė
    Gerda Ivaškevičienė
    16.6
  • S7 Ugnė Gečaitė
    Simona Braukaitė
    15' 3:21 | 13:21
    S10 Gustė Šuliauskaitė
    Lyda Mikėnienė
    16.7
  • S2 Eglė Bagdonienė
    Erika Bisturienė
    vs
    S15 Bye
    16.8
  • Rasa Ambrasienė
    Vaiva Kelečienė
    27' 17:21 | 21:14 | 21:9
    Jurgita Januševičiūtė
    Dina Sulejeva
    8.1
  • Rūta Olšauskė
    Gražina Vincel
    20' 18:21 | 10:21
    Mila Pašin
    Renata Juodkaitė
    8.2
  • Indrė Glaniauskienė
    Lina Montvydaitė
    18' 13:21 | 20:22
    Indrė Gudelytė
    Aurelija Slapikaitė Jurkonė
    8.3
  • Gustė Šuliauskaitė
    Lyda Mikėnienė
    17' 21:9 | 21:11
    Eglė Bagdonienė
    Erika Bisturienė
    8.4
  • Rasa Ambrasienė
    Vaiva Kelečienė
    20' 27:25 | 21:12
    Mila Pašin
    Renata Juodkaitė
    4.1
  • Indrė Gudelytė
    Aurelija Slapikaitė Jurkonė
    20' 21:12 | 21:10
    Gustė Šuliauskaitė
    Lyda Mikėnienė
    4.2
  • Vietos: 1,2
    Rasa Ambrasienė
    Vaiva Kelečienė
    14' 10:21 | 9:21
    Indrė Gudelytė
    Aurelija Slapikaitė Jurkonė
    2.1
  • Vietos: 3,4
    Mila Pašin
    Renata Juodkaitė
    20' 6:21 | 17:21
    Gustė Šuliauskaitė
    Lyda Mikėnienė
    3-4.1
Vietos: 5-8
  • Jurgita Januševičiūtė
    Dina Sulejeva
    29' 21:18 | 5:21 | 21:16
    Rūta Olšauskė
    Gražina Vincel
    5-8.1
  • Indrė Glaniauskienė
    Lina Montvydaitė
    19' 21:17 | 21:18
    Eglė Bagdonienė
    Erika Bisturienė
    5-8.2
  • Vietos: 5,6
    Jurgita Januševičiūtė
    Dina Sulejeva
    16' 8:21 | 9:21
    Indrė Glaniauskienė
    Lina Montvydaitė
    5-6.1
  • Vietos: 7,8
    Rūta Olšauskė
    Gražina Vincel
    19' 14:21 | 14:21
    Eglė Bagdonienė
    Erika Bisturienė
    7-8.1
Vietos: 9-16
  • Bye
    vs
    Milda Vitalytė
    Jekaterina Ragoža
    9-16.1
  • - Vera Yesipchuk
    - Olga Sviridon
    vs
    Bye
    9-16.2
  • Bye
    vs
    Gilmina Juškutė
    Gerda Ivaškevičienė
    9-16.3
  • Ugnė Gečaitė
    Simona Braukaitė
    vs
    Bye
    9-16.4
  • Milda Vitalytė
    Jekaterina Ragoža
    32' 21:18 | 19:21 | 21:17
    - Vera Yesipchuk
    - Olga Sviridon
    9-12.1
  • Gilmina Juškutė
    Gerda Ivaškevičienė
    14' 21:10 | 21:10
    Ugnė Gečaitė
    Simona Braukaitė
    9-12.2
  • Vietos: 9,10
    Milda Vitalytė
    Jekaterina Ragoža
    28' 21:15 | 21:23 | 21:16
    Gilmina Juškutė
    Gerda Ivaškevičienė
    9-10.1
  • Vietos: 11,12
    - Vera Yesipchuk
    - Olga Sviridon
    16' 21:14 | 21:14
    Ugnė Gečaitė
    Simona Braukaitė
    11-12.1



Registracijos laikas baigėsi




Susiję renginiai