MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-26 02:08 took:194.5 s.

 

Turnyrai

Damų lyga


2023 Sausio 28 d.; Delfi sporto centras
MD
Suaug (A): 5
Suaug C (C): 12

# # Laikas Komanda A Rezultatas Komanda B
1 C MD 16.2 11:00 Jurgita Januševičiūtė + Dina Sulejeva 21:14 | 21:18 Milda Vitalytė + Jekaterina Ragoža 17'
2 C MD 16.3 11:00 Rūta Olšauskė + Gražina Vincel 21:14 | 21:15 - - Vera Yesipchuk + Olga Sviridon 16'
3 C MD 16.6 11:00 Indrė Gudelytė + Aurelija Slapikaitė Jurkonė 21:10 | 21:5 Gilmina Juškutė + Gerda Ivaškevičienė 12'
4 C MD 16.7 11:00 Ugnė Gečaitė + Simona Braukaitė 3:21 | 13:21 Gustė Šuliauskaitė + Lyda Mikėnienė 15'
5 A MD A-2:5 11:30 Rugilė Gečaitė + Gintarė Gečė 21:14 | 22:20 Veslava Tankevič + Rūta Žigienė 22'
6 A MD A-3:4 11:30 Vaida Žitlinskaitė + Diana Lubė U 19:21 | 15:21 Rūta Bubulienė + Vaiva Bubulytė 23'
7 C MD 8.1 11:30 Rasa Ambrasienė + Vaiva Kelečienė 17:21 | 21:14 | 21:9 Jurgita Januševičiūtė + Dina Sulejeva 27'
8 C MD 8.2 11:30 Rūta Olšauskė + Gražina Vincel 18:21 | 10:21 Mila Pašin + Renata Juodkaitė 20'
9 C MD 8.3 12:00 Indrė Glaniauskienė + Lina Montvydaitė 13:21 | 20:22 Indrė Gudelytė + Aurelija Slapikaitė Jurkonė 18'
10 C MD 8.4 12:00 Gustė Šuliauskaitė + Lyda Mikėnienė 21:9 | 21:11 Eglė Bagdonienė + Erika Bisturienė 17'
11 A MD A-1:5 12:00 Aurelija Pakšytė + Ausra Brikaite 21:17 | 21:8 Veslava Tankevič + Rūta Žigienė 19'
12 A MD A-2:3 12:00 Rugilė Gečaitė + Gintarė Gečė 21:12 | 21:15 U Vaida Žitlinskaitė + Diana Lubė 17'
13 C MD 4.1 12:30 Rasa Ambrasienė + Vaiva Kelečienė 27:25 | 21:12 Mila Pašin + Renata Juodkaitė 20'
14 C MD 4.2 12:30 Indrė Gudelytė + Aurelija Slapikaitė Jurkonė 21:12 | 21:10 Gustė Šuliauskaitė + Lyda Mikėnienė 20'
15 A MD A-1:4 12:30 Aurelija Pakšytė + Ausra Brikaite 21:12 | 21:11 Rūta Bubulienė + Vaiva Bubulytė 20'
16 A MD A-3:5 12:30 Vaida Žitlinskaitė + Diana Lubė U 21:19 | 10:21 | 17:21 Veslava Tankevič + Rūta Žigienė 35'
17 C MD 5-8.1 13:00 Jurgita Januševičiūtė + Dina Sulejeva 21:18 | 5:21 | 21:16 Rūta Olšauskė + Gražina Vincel 29'
18 C MD 5-8.2 13:00 Indrė Glaniauskienė + Lina Montvydaitė 21:17 | 21:18 Eglė Bagdonienė + Erika Bisturienė 19'
19 C MD 9-12.1 13:00 Milda Vitalytė + Jekaterina Ragoža 21:18 | 19:21 | 21:17 - - Vera Yesipchuk + Olga Sviridon 32'
20 C MD 9-12.2 13:00 Gilmina Juškutė + Gerda Ivaškevičienė 21:10 | 21:10 Ugnė Gečaitė + Simona Braukaitė 14'
21 A MD A-1:3 13:30 Aurelija Pakšytė + Ausra Brikaite 21:17 | 21:12 U Vaida Žitlinskaitė + Diana Lubė 18'
22 A MD A-2:4 13:30 Rugilė Gečaitė + Gintarė Gečė 21:18 | 21:11 Rūta Bubulienė + Vaiva Bubulytė 21'
23 C MD 2.1 13:30 Rasa Ambrasienė + Vaiva Kelečienė 10:21 | 9:21 Indrė Gudelytė + Aurelija Slapikaitė Jurkonė 14'
24 C MD 3-4.1 13:30 Mila Pašin + Renata Juodkaitė 6:21 | 17:21 Gustė Šuliauskaitė + Lyda Mikėnienė 20'
25 C MD 5-6.1 14:00 Jurgita Januševičiūtė + Dina Sulejeva 8:21 | 9:21 Indrė Glaniauskienė + Lina Montvydaitė 16'
26 A MD A-1:2 14:00 Aurelija Pakšytė + Ausra Brikaite 10:21 | 11:21 Rugilė Gečaitė + Gintarė Gečė 18'
27 A MD A-4:5 14:00 Rūta Bubulienė + Vaiva Bubulytė 17:21 | 16:21 Veslava Tankevič + Rūta Žigienė 23'
28 C MD 7-8.1 14:00 Rūta Olšauskė + Gražina Vincel 14:21 | 14:21 Eglė Bagdonienė + Erika Bisturienė 19'
29 C MD 9-10.1 14:30 Milda Vitalytė + Jekaterina Ragoža 21:15 | 21:23 | 21:16 Gilmina Juškutė + Gerda Ivaškevičienė 28'
30 C MD 11-12.1 14:30 Vera Yesipchuk + Olga Sviridon - - 21:14 | 21:14 Ugnė Gečaitė + Simona Braukaitė 16'

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija



Susiję renginiai