MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-24 02:08 took:195.1 s.

 

Turnyrai

Turnyras Mero Taurei Laimėti


2023 Spalio 14 d.; Kelmės sporto centras
VD MD MX
Suaug B (B): 8 3.8 7 1.6 14 5.3
Suaug C (C): 3 0.5 7 1.4
Suaug D (D): 6 1 4 1 6 1
Suaug E (E): 10 1 11 1 21 1

I Ratas

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 Eglė Mockevičienė
    Renata Povilianskienė
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Martyna Daraškevičienė
    Dinara Žiaubrė
    11:21 | 17:21
    S9 Ineta Valiulytė
    Jurgita Milašė
    16.2
  • S5 Jolanta Burškaitienė
    Sigita Bučiene
    vs
    S12 Bye
    16.3
  • S4 Jolanta Žiaunienė
    Livita Tvarevičienė
    vs
    S13 Bye
    16.4
  • S3 Simona Braukaitė
    Ugnė Gečaitė
    vs
    S14 Bye
    16.5
  • S6 Agnė Putvinskienė
    Vaida Butkevice
    21:06 | 21:11
    S11 Janina Ganienė
    Kristina Butkuvienė
    16.6
  • S7 Simona Rutkauskienė
    Dalia Juškienė
    21:5 | 21:13
    S10 Ema Žalandauskaitė
    Vėjūnė Vasiliauskaitė
    16.7
  • S2 Vaida Brazauskaitė
    Neringa Rudaitytė
    vs
    S15 Bye
    16.8
  • Eglė Mockevičienė
    Renata Povilianskienė
    23:21 | 21:19
    Ineta Valiulytė
    Jurgita Milašė
    8.1
  • Jolanta Burškaitienė
    Sigita Bučiene
    21:18 | 21:18
    Jolanta Žiaunienė
    Livita Tvarevičienė
    8.2
  • Simona Braukaitė
    Ugnė Gečaitė
    11:21 | 07:21
    Agnė Putvinskienė
    Vaida Butkevice
    8.3
  • Simona Rutkauskienė
    Dalia Juškienė
    22:20 | 17:21 | 14:21
    Vaida Brazauskaitė
    Neringa Rudaitytė
    8.4
  • Eglė Mockevičienė
    Renata Povilianskienė
    13:21 | 14:21
    Jolanta Burškaitienė
    Sigita Bučiene
    4.1
  • Agnė Putvinskienė
    Vaida Butkevice
    21:13 | 21:17
    Vaida Brazauskaitė
    Neringa Rudaitytė
    4.2
  • Vietos: 1,2
    Jolanta Burškaitienė
    Sigita Bučiene
    08:21 | 10:21
    Agnė Putvinskienė
    Vaida Butkevice
    2.1
  • Vietos: 3,4
    Eglė Mockevičienė
    Renata Povilianskienė
    12:21 | 15:21
    Vaida Brazauskaitė
    Neringa Rudaitytė
    3-4.1
Vietos: 5-8
  • Ineta Valiulytė
    Jurgita Milašė
    13:21 | 21:12 | 21:18
    Jolanta Žiaunienė
    Livita Tvarevičienė
    5-8.1
  • Simona Braukaitė
    Ugnė Gečaitė
    21:13 | 21:17
    Simona Rutkauskienė
    Dalia Juškienė
    5-8.2
  • Vietos: 5,6
    Ineta Valiulytė
    Jurgita Milašė
    21:18 | 19:21 | 20:22
    Simona Braukaitė
    Ugnė Gečaitė
    5-6.1
Vietos: 9-16
  • Bye
    vs
    Martyna Daraškevičienė
    Dinara Žiaubrė
    9-16.1
  • Bye
    vs
    Bye
    9-16.2
  • Bye
    vs
    Janina Ganienė
    Kristina Butkuvienė
    9-16.3
  • Ema Žalandauskaitė
    Vėjūnė Vasiliauskaitė
    vs
    Bye
    9-16.4
  • Martyna Daraškevičienė
    Dinara Žiaubrė
    vs
    Bye
    9-12.1
  • Janina Ganienė
    Kristina Butkuvienė
    21:16 | 27:25
    Ema Žalandauskaitė
    Vėjūnė Vasiliauskaitė
    9-12.2
  • Vietos: 9,10
    Martyna Daraškevičienė
    Dinara Žiaubrė
    21:19 | 21:14
    Janina Ganienė
    Kristina Butkuvienė
    9-10.1



Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija