MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-26 02:08 took:194.5 s.

 

Turnyrai

61-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas


2023 Gegužės 06 d. — 07 d.; Druskininkų sporto centras
VV MV VD MD MX
Suaug (A): 32 64 21 64 16 32 16 32 23 32

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 Ąžuolas Barkauskas
    vs
    S32 Bye
    32.1
  • S16 Martynas Plauška
    25' 21:17 | 21:19
    S17 Kajus Vilpišauskas
    32.2
  • S9 KTU Pijus Balaišis
    18' 13:21 | 13:21
    S24 Povilas Bartušis
    32.3
  • S8 Dominik Tankevič
    vs
    S25 Bye
    32.4
  • S5 Nojus Tenikaitis
    vs
    S28 Bye
    32.5
  • S12 Joringis Skirgaila
    18' 21:9 | 21:18
    S21 Domas Daugėla
    32.6
  • S13 Daniel Leonovič
    14' 21:6 | 21:7
    S20 Gabrielius Dapkus
    32.7
  • S4 Rokas Lesinskas
    vs
    S29 Bye
    32.8
  • S3 Matas Mackevičius
    vs
    S30 Bye
    32.9
  • S14 Mindaugas Dagilis
    16' 11:21 | 14:21
    S19 Tomas Petrošius
    32.10
  • S11 Jurgis Jatulis
    13' 21:6 | 21:8
    S22 Danielis Januškauskis
    32.11
  • S6 Deivydas Žilinskas
    vs
    S27 Bye
    32.12
  • S7 Vytautas Šukys
    vs
    S26 Bye
    32.13
  • S10 Rokas Barkauskas
    14' 21:16 | 21:14
    S23 Rojus Gaukštas
    32.14
  • S15 Edgaras Slušnys
    23' 11:21 | 11:21
    S18 Kazimieras Dauskurtas
    32.15
  • S2 Ignas Reznikas
    vs
    S31 Bye
    32.16
  • Ąžuolas Barkauskas
    13' 21:8 | 21:6
    Martynas Plauška
    16.1
  • Povilas Bartušis
    18' 21:5 | 21:9
    Dominik Tankevič
    16.2
  • Nojus Tenikaitis
    22' 21:12 | 21:12
    Joringis Skirgaila
    16.3
  • Daniel Leonovič
    24' 14:21 | 14:21
    Rokas Lesinskas
    16.4
  • Matas Mackevičius
    36' 21:17 | 11:21 | 16:21
    Tomas Petrošius
    16.5
  • Jurgis Jatulis
    28' 11:21 | 21:14 | 21:16
    Deivydas Žilinskas
    16.6
  • Vytautas Šukys
    23' 21:18 | 24:22
    Rokas Barkauskas
    16.7
  • Kazimieras Dauskurtas
    27' 15:21 | 13:21
    Ignas Reznikas
    16.8
  • Ąžuolas Barkauskas
    19' 14:21 | 10:21
    Povilas Bartušis

    (Laimėjęs patenka į pagrindinį turnyrą Seed 9)
    8.1
  • Nojus Tenikaitis
    43' 13:21 | 21:14 | 21:13
    Rokas Lesinskas

    (Laimėjęs patenka į pagrindinį turnyrą Seed 12)
    8.2
  • Tomas Petrošius
    34' 21:19 | 15:21 | 15:21
    Jurgis Jatulis

    (Laimėjęs patenka į pagrindinį turnyrą Seed 11)
    8.3
  • Vytautas Šukys
    19' 13:21 | 12:21
    Ignas Reznikas

    (Laimėjęs patenka į pagrindinį turnyrą Seed 10)
    8.4



Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija