MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-26 02:08 took:194.5 s.

 

Turnyrai

Lietuvos jaunių (U17) čempionatas


2023 Birželio 17 d.; Delfi sporto centras
VV MV VD MD MX
U-17: 15 16 29 16 7 8 13 8 11 8

# # Laikas Komanda A Rezultatas Komanda B
1 U-17 MV qlfc 32.2 09:00 Erika Žiaušytė - 28:26 | 19:21 | 13:21 - Marija Kolojanskaitė 30'
2 U-17 MV qlfc 32.6 09:00 Skaistė Liutkutė - 21:13 | 21:8 - Agota Narvilaite 17'
3 U-17 MV qlfc 32.7 09:00 Meida Levickaitė - 21:3 | 21:3 - Gabriele Petkevic 9'
4 U-17 MV qlfc 32.10 09:00 Mila Leonovič - 14:21 | 10:21 - Liepa Leonavičiūtė 20'
5 U-17 MV qlfc 32.15 1d. 09:00 Fausta Ramažauskaitė - 21:6 | 21:10 - Elzė Kunigėlytė 12'
13 U-17 MV qlfc 16.1 10:00 Greta Vedrickaitė - 21:13 | 21:17 - Marija Kolojanskaitė 16'
14 U-17 MV qlfc 16.2 10:00 Gabija Beržinskaitė - 21:12 | 21:18 - Aurelija Ramaneckaitė 21'
15 U-17 MV qlfc 16.3 10:00 Austėja Siniūtė - 21:16 | 18:21 | 21:17 - Skaistė Liutkutė 34'
16 U-17 MV qlfc 16.4 10:00 Meida Levickaitė - 5:21 | 18:21 - Liepa Budrytė 16'
17 U-17 MV qlfc 16.5 10:00 Ugnė Kaminskaitė - 17:21 | 21:18 | 21:17 - Liepa Leonavičiūtė 36'
18 U-17 MV qlfc 16.6 10:00 Gretė Velykytė - 19:21 | 21:10 | 27:25 - Dangė Lygnugarytė 40'
19 U-17 MV qlfc 16.7 10:30 Uma Ivanauskaitė - 21:8 | 21:16 - Atėnė Peleckytė 19'
20 U-17 MV qlfc 16.8 10:30 Fausta Ramažauskaitė - 5:21 | 6:21 - Amelija Klimaitė 13'
21 U-17 VV qlfc 8.2 1d. 10:30 Mykolas Grigas - 21:19 | 21:17 - Vaidas Voroneckis 24'
22 U-17 VV qlfc 8.3 1d. 10:30 Rokas Krūminas - 19:21 | 21:19 | 21:14 - Mykolas Grytė 33'
23 U-17 VV qlfc 8.4 1d. 10:30 Daniel Tankevič - 21:13 | 21:16 - Rojus Gaukštas 19'
25 U-17 MV qlfc 8.1 11:00 Greta Vedrickaitė - 18:21 | 14:21 - Gabija Beržinskaitė 19'
26 U-17 MV qlfc 8.2 11:00 Austėja Siniūtė - 9:21 | 11:21 - Liepa Budrytė 16'
27 U-17 MV qlfc 8.3 11:00 Ugnė Kaminskaitė - - Gretė Velykytė
31 U-17 MV qlfc 8.4 11:30 Uma Ivanauskaitė - 20:22 | 17:21 - Amelija Klimaitė 20'
32 U-17 MD qlfc 8.2 11:30 Agota Narvilaite + Fausta Ramažauskaitė 18:21 | 21:16 | 21:17 Elzė Kunigėlytė + Erika Žiaušytė 30'
43 U-17 MX 16.2 12:30 Rokas Krūminas + Dangė Lygnugarytė 9:21 | 16:21 Joringis Skirgaila + Nomeda Seniūnaitė 16'
44 U-17 MX 16.6 1d. 12:30 Mykolas Grytė + Meida Levickaitė 21:18 | 28:26 Pijus Bambalas + Liepa Leonavičiūtė 23'
45 U-17 MX 16.7 1d. 12:30 Rojus Gaukštas + Ugnė Kaminskaitė Mykolas Grigas + Gretė Velykytė
49 U-17 MD 16.2 13:00 Uma Ivanauskaitė + Austėja Siniūtė 21:15 | 19:21 | 21:19 Atėnė Peleckytė + Meida Levickaitė 35'
50 U-17 MD 16.3 13:00 Amelija Klimaitė + Greta Vedrickaitė 21:7 | 21:15 Agota Narvilaite + Fausta Ramažauskaitė 16'
51 U-17 MD 16.6 13:00 Nomeda Seniūnaitė + Ugnė Kaminskaitė Dangė Lygnugarytė + Liepa Leonavičiūtė
52 U-17 MD 16.7 13:00 Liepa Budrytė + Gabija Beržinskaitė 21:10 | 21:15 Gretė Velykytė + Marija Kolojanskaitė 19'
55 U-17 VV 16.2 13:30 Dominik Tankevič - 21:8 | 21:13 - Kajus Vilpišauskas 19'
56 U-17 VV 16.3 13:30 Joringis Skirgaila - 21:13 | 21:12 - Mykolas Grigas 18'
57 U-17 VV 16.6 13:30 Daniel Leonovič - 21:11 | 21:4 - Rokas Krūminas 15'
58 U-17 VV 16.7 13:30 Kipras Sakalauskas - 21:14 | 21:18 - Daniel Tankevič 20'
61 U-17 MV 16.2 14:00 Marija Rimkutė - 21:13 | 21:13 - Gabija Beržinskaitė 17'
62 U-17 MV 16.3 14:00 Jorė Kavaliauskaitė - 21:15 | 21:10 - Liepa Budrytė 21'
63 U-17 MV 16.6 14:00 Liepa Aleknavičiūtė - 21:8 | 21:10 - Gretė Velykytė 15'
64 U-17 MV 16.7 14:00 Nomeda Seniūnaitė - 21:13 | 21:16 - Amelija Klimaitė 21'
67 U-17 MX 8.1 14:30 Rokas Lesinskas + Goda Vancevičiūtė 21:13 | 21:13 Joringis Skirgaila + Nomeda Seniūnaitė 20'
68 U-17 MX 8.2 14:30 Daniel Leonovič + Jorūnė Šalnaitė 21:15 | 21:19 Nojus Tenikaitis + Augustė Stankevičiūtė 22'
69 U-17 MX 8.3 14:30 Jurgis Jatulis + Aurelija Ramaneckaitė 21:13 | 21:18 Mykolas Grytė + Meida Levickaitė 17'
70 U-17 MX 8.4 14:30 Mykolas Grigas + Gretė Velykytė 9:21 | 7:21 Domas Pakšys + Jorė Kavaliauskaitė 16'
73 U-17 MD 8.1 15:00 Jorė Kavaliauskaitė + Jorūnė Šalnaitė 21:7 | 21:13 Uma Ivanauskaitė + Austėja Siniūtė 17'
74 U-17 MD 8.2 15:00 Amelija Klimaitė + Greta Vedrickaitė 21:13 | 22:20 Marija Rimkutė + Aurelija Ramaneckaitė 20'
75 U-17 MD 8.3 15:00 Liepa Aleknavičiūtė + Augustė Stankevičiūtė 21:15 | 21:10 Dangė Lygnugarytė + Liepa Leonavičiūtė 20'
76 U-17 MD 8.4 15:00 Liepa Budrytė + Gabija Beržinskaitė 10:21 | 13:21 Goda Vancevičiūtė + Taja Leonovič 20'
79 U-17 VD 8.2 1d. 15:30 Mykolas Grytė + Kajus Vilpišauskas 21:15 | 19:21 | 18:21 Joringis Skirgaila + Mykolas Grigas 32'
80 U-17 VD 8.3 1d. 15:30 Dominik Tankevič + Daniel Leonovič 21:13 | 21:11 Daniel Tankevič + Rojus Gaukštas 19'
81 U-17 VD 8.4 1d. 15:30 Jurgis Jatulis + Kipras Sakalauskas 21:6 | 21:11 Vaidas Voroneckis + Pijus Bambalas 13'
85 U-17 MV 8.1 16:00 Taja Leonovič - 21:5 | 21:10 - Marija Rimkutė 16'
86 U-17 MV 8.2 16:00 Jorė Kavaliauskaitė - 23:21 | 13:21 | 17:21 - Goda Vancevičiūtė 40'
87 U-17 MV 8.3 16:00 Augustė Stankevičiūtė - 21:11 | 19:21 | 21:16 - Liepa Aleknavičiūtė 37'
88 U-17 MV 8.4 16:00 Nomeda Seniūnaitė - 10:21 | 8:21 - Jorūnė Šalnaitė 17'
91 U-17 VV 8.1 1d. 16:30 Domas Pakšys - 21:12 | 21:7 - Dominik Tankevič 19'
92 U-17 VV 8.2 16:30 Joringis Skirgaila - 11:21 | 14:21 - Jurgis Jatulis 19'
93 U-17 VV 8.3 16:30 Rokas Lesinskas - 11:21 | 21:15 | 16:21 - Daniel Leonovič 41'
94 U-17 VV 8.4 16:30 Kipras Sakalauskas - 11:21 | 11:21 - Nojus Tenikaitis 21'
97 U-17 MX 4.1 17:00 Rokas Lesinskas + Goda Vancevičiūtė 21:14 | 16:21 | 21:17 Daniel Leonovič + Jorūnė Šalnaitė 35'
98 U-17 MX 4.2 17:00 Jurgis Jatulis + Aurelija Ramaneckaitė 17:21 | 13:21 Domas Pakšys + Jorė Kavaliauskaitė 20'
99 U-17 MX 5-8.1 17:00 Joringis Skirgaila + Nomeda Seniūnaitė 8:21 | 12:21 Nojus Tenikaitis + Augustė Stankevičiūtė 17'
100 U-17 MX 5-8.2 17:00 Mykolas Grytė + Meida Levickaitė 21:11 | 21:14 Mykolas Grigas + Gretė Velykytė 16'
101 U-17 MX 9-12.2 1d. 17:00 Pijus Bambalas + Liepa Leonavičiūtė Rojus Gaukštas + Ugnė Kaminskaitė
103 U-17 MD 4.1 17:30 Jorė Kavaliauskaitė + Jorūnė Šalnaitė 21:12 | 21:10 Amelija Klimaitė + Greta Vedrickaitė 17'
104 U-17 MD 4.2 17:30 Liepa Aleknavičiūtė + Augustė Stankevičiūtė 10:21 | 15:21 Goda Vancevičiūtė + Taja Leonovič 21'
105 U-17 MD 5-8.1 17:30 Uma Ivanauskaitė + Austėja Siniūtė 13:21 | 13:21 Marija Rimkutė + Aurelija Ramaneckaitė 18'
106 U-17 MD 5-8.2 17:30 Dangė Lygnugarytė + Liepa Leonavičiūtė 21:14 | 14:21 | 16:21 Liepa Budrytė + Gabija Beržinskaitė 35'
107 U-17 MD 9-12.1 1d. 17:30 Atėnė Peleckytė + Meida Levickaitė 21:13 | 21:16 Agota Narvilaite + Fausta Ramažauskaitė 19'
108 U-17 MD 9-12.2 1d. 17:30 Nomeda Seniūnaitė + Ugnė Kaminskaitė Gretė Velykytė + Marija Kolojanskaitė
109 U-17 VD 4.1 18:00 Nojus Tenikaitis + Rokas Lesinskas 21:8 | 21:8 Joringis Skirgaila + Mykolas Grigas 15'
110 U-17 VD 4.2 18:00 Dominik Tankevič + Daniel Leonovič 21:17 | 21:23 | 9:21 Jurgis Jatulis + Kipras Sakalauskas 31'
111 U-17 VD 5-8.2 1d. 18:00 Daniel Tankevič + Rojus Gaukštas 24:22 | 21:19 Vaidas Voroneckis + Pijus Bambalas 23'
115 U-17 MV 4.1 18:30 Taja Leonovič - 21:17 | 21:17 - Goda Vancevičiūtė 30'
116 U-17 MV 4.2 18:30 Augustė Stankevičiūtė - 10:21 | 9:21 - Jorūnė Šalnaitė 21'
119 U-17 MV 9-12.1 1d. 18:30 Gabija Beržinskaitė - 18:21 | 7:21 - Liepa Budrytė 21'
120 U-17 MV 9-12.2 1d. 18:30 Gretė Velykytė - 20:22 | 13:21 - Amelija Klimaitė 21'
121 U-17 VV 4.1 19:00 Domas Pakšys - 21:18 | 21:7 - Jurgis Jatulis 21'
122 U-17 VV 4.2 19:00 Daniel Leonovič - 14:21 | 10:21 - Nojus Tenikaitis 23'
125 U-17 VV 9-12.1 1d. 19:00 Kajus Vilpišauskas - 21:17 | 21:16 - Mykolas Grigas 21'
126 U-17 VV 9-12.2 1d. 19:00 Rokas Krūminas - 21:18 | 15:21 | 17:21 - Daniel Tankevič 34'
127 U-17 MX 2.1 19:30 Rokas Lesinskas + Goda Vancevičiūtė 16:21 | 17:21 Domas Pakšys + Jorė Kavaliauskaitė 22'
128 U-17 MX 3-4.1 1d. 19:30 Daniel Leonovič + Jorūnė Šalnaitė 21:17 | 21:14 Jurgis Jatulis + Aurelija Ramaneckaitė 22'
133 U-17 MD 2.1 20:00 Jorė Kavaliauskaitė + Jorūnė Šalnaitė 18:21 | 21:9 | 21:13 Goda Vancevičiūtė + Taja Leonovič 35'
134 U-17 MD 3-4.1 20:00 Amelija Klimaitė + Greta Vedrickaitė 13:21 | 21:14 | 21:16 Liepa Aleknavičiūtė + Augustė Stankevičiūtė 37'
135 U-17 VD 2.1 20:00 Nojus Tenikaitis + Rokas Lesinskas 21:14 | 21:15 Jurgis Jatulis + Kipras Sakalauskas 20'
136 U-17 VD 3-4.1 20:00 Joringis Skirgaila + Mykolas Grigas 8:21 | 9:21 Dominik Tankevič + Daniel Leonovič 17'
139 U-17 MV 2.1 20:30 Taja Leonovič - 11:21 | 21:18 | 14:21 - Jorūnė Šalnaitė 41'
140 U-17 VV 2.1 20:30 Domas Pakšys - 21:12 | 21:14 - Nojus Tenikaitis 24'
141 U-17 VV 3-4.1 20:30 Jurgis Jatulis - 21:11 | 16:21 | 22:20 - Daniel Leonovič 31'
142 U-17 MV 3-4.1 20:30 Goda Vancevičiūtė - 23:21 | 21:12 - Augustė Stankevičiūtė 29'

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija