MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-26 02:08 took:194.5 s.

 

Turnyrai

Lietuvos jaunių (U17) čempionatas


2023 Birželio 17 d.; Delfi sporto centras
VV MV VD MD MX
U-17: 15 16 29 16 7 8 13 8 11 8

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 Greta Vedrickaitė
    vs
    S32 Bye
    32.1
  • S16 Erika Žiaušytė
    30' 28:26 | 19:21 | 13:21
    S17 Marija Kolojanskaitė
    32.2
  • S9 Gabija Beržinskaitė
    vs
    S24 Bye
    32.3
  • S8 Aurelija Ramaneckaitė
    vs
    S25 Bye
    32.4
  • S5 Austėja Siniūtė
    vs
    S28 Bye
    32.5
  • S12 Skaistė Liutkutė
    17' 21:13 | 21:8
    S21 Agota Narvilaite
    32.6
  • S13 Meida Levickaitė
    9' 21:3 | 21:3
    S20 Gabriele Petkevic
    32.7
  • S4 Liepa Budrytė
    vs
    S29 Bye
    32.8
  • S3 Ugnė Kaminskaitė
    vs
    S30 Bye
    32.9
  • S14 Mila Leonovič
    20' 14:21 | 10:21
    S19 Liepa Leonavičiūtė
    32.10
  • S11 Gretė Velykytė
    vs
    S22 Bye
    32.11
  • S6 Dangė Lygnugarytė
    vs
    S27 Bye
    32.12
  • S7 Uma Ivanauskaitė
    vs
    S26 Bye
    32.13
  • S10 Atėnė Peleckytė
    vs
    S23 Bye
    32.14
  • S15 Fausta Ramažauskaitė
    12' 21:6 | 21:10
    S18 Elzė Kunigėlytė
    32.15
  • S2 Amelija Klimaitė
    vs
    S31 Bye
    32.16
  • Greta Vedrickaitė
    16' 21:13 | 21:17
    Marija Kolojanskaitė
    16.1
  • Gabija Beržinskaitė
    21' 21:12 | 21:18
    Aurelija Ramaneckaitė
    16.2
  • Austėja Siniūtė
    34' 21:16 | 18:21 | 21:17
    Skaistė Liutkutė
    16.3
  • Meida Levickaitė
    16' 5:21 | 18:21
    Liepa Budrytė
    16.4
  • Ugnė Kaminskaitė
    36' 17:21 | 21:18 | 21:17
    Liepa Leonavičiūtė
    16.5
  • Gretė Velykytė
    40' 19:21 | 21:10 | 27:25
    Dangė Lygnugarytė
    16.6
  • Uma Ivanauskaitė
    19' 21:8 | 21:16
    Atėnė Peleckytė
    16.7
  • Fausta Ramažauskaitė
    13' 5:21 | 6:21
    Amelija Klimaitė
    16.8
  • Greta Vedrickaitė
    19' 18:21 | 14:21
    Gabija Beržinskaitė

    (Laimėjęs patenka į pagrindinį turnyrą Seed 9)
    8.1
  • Austėja Siniūtė
    16' 9:21 | 11:21
    Liepa Budrytė

    (Laimėjęs patenka į pagrindinį turnyrą Seed 12)
    8.2
  • Ugnė Kaminskaitė
    vs
    Gretė Velykytė

    (Laimėjęs patenka į pagrindinį turnyrą Seed 11)
    8.3
  • Uma Ivanauskaitė
    20' 20:22 | 17:21
    Amelija Klimaitė

    (Laimėjęs patenka į pagrindinį turnyrą Seed 10)
    8.4



Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija