MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-07-19 02:08 took:218.7 s.

 

Turnyrai

18-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Cj


2023 Rugsėjo 23 d.; Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centras
VV MV VD MD
LT Cj (U15): 20 6 20 6 9 3 9 3

I Ratas

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 Dovydas Siniakovas
    Nojus Danusas
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • Seed 8
    vs
    Seed 9
    16.2
  • S5 Julius Lukauskas
    Lukas Galdikas
    vs
    S12 Bye
    16.3
  • S4 Simonas Pipiras
    Simas Stalauskas
    vs
    S13 Bye
    16.4
  • S3 Benediktas Andrijaitis
    Grigas Šernauskas
    vs
    S14 Bye
    16.5
  • S6 Pijus Kulnys
    Gvidas Vasiliauskas
    21:03 | 21:07
    S11 Mindaugas Rabačius
    Viljamas Vachoviak
    16.6
  • S7 Nojus Petras Macas
    Matas Lingaitis
    21:14 | 21:14
    S10 Pijus Jančauskas
    Tomas Songaila
    16.7
  • S2 Liutauras Sergėjevas
    Dovydas Guja
    vs
    S15 Bye
    16.8
  • Dovydas Siniakovas
    Nojus Danusas
    21:0 | 21:0
    Bye
    8.1
  • Julius Lukauskas
    Lukas Galdikas
    21:18 | 21:16
    Simonas Pipiras
    Simas Stalauskas
    8.2
  • Benediktas Andrijaitis
    Grigas Šernauskas
    11:21 | 13:21
    Pijus Kulnys
    Gvidas Vasiliauskas
    8.3
  • Nojus Petras Macas
    Matas Lingaitis
    18:21 | 15:21
    Liutauras Sergėjevas
    Dovydas Guja
    8.4
  • Dovydas Siniakovas
    Nojus Danusas
    17:21 | 17:21
    Julius Lukauskas
    Lukas Galdikas
    4.1
  • Pijus Kulnys
    Gvidas Vasiliauskas
    23:21 | 11:21 | 10:21
    Liutauras Sergėjevas
    Dovydas Guja
    4.2
  • Vietos: 1,2
    Julius Lukauskas
    Lukas Galdikas
    10:21 | 10:21
    Liutauras Sergėjevas
    Dovydas Guja
    2.1
  • Vietos: 3,4
    Dovydas Siniakovas
    Nojus Danusas
    21:19 | 17:21 | 25:27
    Pijus Kulnys
    Gvidas Vasiliauskas
    3-4.1
Vietos: 5-8
  • Bye
    vs
    Simonas Pipiras
    Simas Stalauskas
    5-8.1
  • Benediktas Andrijaitis
    Grigas Šernauskas
    21:19 | 21:17
    Nojus Petras Macas
    Matas Lingaitis
    5-8.2
  • Vietos: 5,6
    Simonas Pipiras
    Simas Stalauskas
    21:14 | 21:19
    Benediktas Andrijaitis
    Grigas Šernauskas
    5-6.1
  • Vietos: 7,8
    Pijus Jančauskas
    Tomas Songaila
    vs
    Nojus Petras Macas
    Matas Lingaitis
    7-8.1
Vietos: 9-16
  • Bye
    vs
    Bye
    9-16.1
  • Bye
    vs
    Bye
    9-16.2
  • Bye
    vs
    Mindaugas Rabačius
    Viljamas Vachoviak
    9-16.3
  • Pijus Jančauskas
    Tomas Songaila
    vs
    Bye
    9-16.4
  • Bye
    vs
    Bye
    9-12.1
  • Mindaugas Rabačius
    Viljamas Vachoviak
    12:21 | 13:21
    Pijus Jančauskas
    Tomas Songaila
    9-12.2
  • Vietos: 9,10
    Bye
    vs
    Mindaugas Rabačius
    Viljamas Vachoviak
    9-10.1
  • Vietos: 11,12
    Bye
    vs
    Bye
    11-12.1



Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija