MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-22 02:08 took:187.2 s.

 

Turnyrai

Tauragės SK "Volanas" Kalėdinis badmintono turnyras


2023 Gruodžio 16 d.; Bastilijos sporto kompleksas
VD MD MX
Suaug B (B): 5 2.7 3 0.7 7 4.4
Suaug C (C): 12 1.3 6 1 11 1.5
Suaug D (D): 4 1 7 1 11 1

I Ratas

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 Egidijus Peleckis
    Justė Vasiliauskaitė
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Tomas Raulinavicius
    Dalia Juškienė
    21:11 | 21:6
    S9 Saulius Šimkus
    Evelina Petrauskė
    16.2
  • S5 Marijus Zigmuntas
    Gabija Žiaubrė
    vs
    S12 Bye
    16.3
  • S4 Andrius Ivaščenko
    Jovita Verpečinskienė
    vs
    S13 Bye
    16.4
  • S3 Valdas Lelevicius
    Dinara Žiaubrė
    vs
    S14 Bye
    16.5
  • S6 Edmundas Rutkauskas
    Simona Rutkauskienė
    21:5 | 21:10
    S11 Vytautas Kuncaitis
    Edita Šerpytienė
    16.6
  • S7 Egidijus Petraitis
    Iveta Vachoviak
    22:20 | 15:21 | 17:21
    S10 Nedas Jurgelevičius
    Justė Tamulė
    16.7
  • S2 Artūras Petkevičius
    Aldona Pikčilingienė
    vs
    S15 Bye
    16.8
  • Egidijus Peleckis
    Justė Vasiliauskaitė
    16:21 | 21:8 | 21:14
    Tomas Raulinavicius
    Dalia Juškienė
    8.1
  • Marijus Zigmuntas
    Gabija Žiaubrė
    16:21 | 18:21
    Andrius Ivaščenko
    Jovita Verpečinskienė
    8.2
  • Valdas Lelevicius
    Dinara Žiaubrė
    22:20 | 12:21 | 15:21
    Edmundas Rutkauskas
    Simona Rutkauskienė
    8.3
  • Nedas Jurgelevičius
    Justė Tamulė
    16:21 | 21:12 | 21:12
    Artūras Petkevičius
    Aldona Pikčilingienė
    8.4
  • Egidijus Peleckis
    Justė Vasiliauskaitė
    21:18 | 21:9
    Andrius Ivaščenko
    Jovita Verpečinskienė
    4.1
  • Edmundas Rutkauskas
    Simona Rutkauskienė
    21:9 | 16:21 | 22:20
    Nedas Jurgelevičius
    Justė Tamulė
    4.2
  • Vietos: 1,2
    Egidijus Peleckis
    Justė Vasiliauskaitė
    21:17 | 21:18
    Edmundas Rutkauskas
    Simona Rutkauskienė
    2.1
  • Vietos: 3,4
    Andrius Ivaščenko
    Jovita Verpečinskienė
    21:12 | 21:16
    Nedas Jurgelevičius
    Justė Tamulė
    3-4.1
Vietos: 5-8
  • Tomas Raulinavicius
    Dalia Juškienė
    21:11 | 21:17
    Marijus Zigmuntas
    Gabija Žiaubrė
    5-8.1
  • Valdas Lelevicius
    Dinara Žiaubrė
    14:21 | 11:21
    Artūras Petkevičius
    Aldona Pikčilingienė
    5-8.2
  • Vietos: 5,6
    Tomas Raulinavicius
    Dalia Juškienė
    19:21 | 21:15 | 21:12
    Artūras Petkevičius
    Aldona Pikčilingienė
    5-6.1
  • Vietos: 7,8
    Marijus Zigmuntas
    Gabija Žiaubrė
    14:21 | 16:21
    Valdas Lelevicius
    Dinara Žiaubrė
    7-8.1
Vietos: 9-16
  • Bye
    vs
    Saulius Šimkus
    Evelina Petrauskė
    9-16.1
  • Bye
    vs
    Bye
    9-16.2
  • Bye
    vs
    Vytautas Kuncaitis
    Edita Šerpytienė
    9-16.3
  • Egidijus Petraitis
    Iveta Vachoviak
    vs
    Bye
    9-16.4
  • Saulius Šimkus
    Evelina Petrauskė
    vs
    Bye
    9-12.1
  • Vytautas Kuncaitis
    Edita Šerpytienė
    vs
    Egidijus Petraitis
    Iveta Vachoviak
    9-12.2
  • Vietos: 9,10
    Saulius Šimkus
    Evelina Petrauskė
    13:21 | 21:17 | 15:21
    Egidijus Petraitis
    Iveta Vachoviak
    9-10.1
  • Vietos: 11,12
    Bye
    vs
    Vytautas Kuncaitis
    Edita Šerpytienė
    11-12.1



Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija