MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2023-12-10 02:07 took:171.2 s.

 

Turnyrai

18-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A, Aj

2023 Lapkričio 18 d. — 19 d.; BAUEN Badmintono Arena/Mega
VV MV VD MD MX
LT As: 18 48 11 48 15 24 10 24 18 24
LT Aj (LT Aj): 17 24 20 24 7 12 10 12 12 12

I Ratas

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 Jonas Petkus
    Danielius Beržanskis
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Vladyslav Kunin
    Linas Supronas
    19' 21:18 | 21:11
    S9 Ailantas Sutkus
    Giedrius Stasiulis
    16.2
  • S5 Kazimieras Dauskurtas
    Ignas Reznikas
    21' 21:14 | 21:17
    S12 Karolis Šemeta
    Vilmantas Pratusevicius
    16.3
  • S4 Ąžuolas Barkauskas
    Augustas Valatka
    28' 14:21 | 21:19 | 21:9
    S13 BG Magnus Fleischmann
    Evaldas Bradūnas
    16.4
  • S3 Benas Vaškevičius
    Tomas Vaškevičius
    16' 21:7 | 21:13
    S14 Nedas Šimkus
    Markas Gedrimas
    16.5
  • S6 Dovydas Razas
    Mark Šames
    18' 21:10 | 21:12
    S11 Dominik Tankevič
    Daniel Leonovič
    16.6
  • S7 Mindaugas Dagilis
    Arsenii Shiian
    18' 21:18 | 21:17
    S10 Jurgis Jatulis
    Kipras Sakalauskas
    16.7
  • S2 Edgaras Slušnys
    Aivaras Kvedarauskas
    20' 21:17 | 21:10
    S15 Timofii Kadiemin
    Karthik Penikelapati
    16.8
  • Jonas Petkus
    Danielius Beržanskis
    21' 21:12 | 21:13
    Vladyslav Kunin
    Linas Supronas
    8.1
  • Kazimieras Dauskurtas
    Ignas Reznikas
    21' 21:15 | 21:18
    Ąžuolas Barkauskas
    Augustas Valatka
    8.2
  • Benas Vaškevičius
    Tomas Vaškevičius
    22' 14:21 | 19:21
    Dovydas Razas
    Mark Šames
    8.3
  • Mindaugas Dagilis
    Arsenii Shiian
    18' 15:21 | 13:21
    Edgaras Slušnys
    Aivaras Kvedarauskas
    8.4
  • Jonas Petkus
    Danielius Beržanskis
    33' 22:24 | 19:21
    Kazimieras Dauskurtas
    Ignas Reznikas
    4.1
  • Dovydas Razas
    Mark Šames
    23' 21:10 | 21:18
    Edgaras Slušnys
    Aivaras Kvedarauskas
    4.2
  • Vietos: 1,2
    Kazimieras Dauskurtas
    Ignas Reznikas
    40' 16:21 | 21:15 | 21:23
    Dovydas Razas
    Mark Šames
    2.1
  • Vietos: 3,4
    Jonas Petkus
    Danielius Beržanskis
    21' 22:24 | 6:5
    Edgaras Slušnys
    Aivaras Kvedarauskas

    (Trauma)
    3-4.1
Vietos: 5-8
  • Vladyslav Kunin
    Linas Supronas
    vs
    Ąžuolas Barkauskas
    Augustas Valatka

    (Nusiėmė)
    5-8.1
  • Benas Vaškevičius
    Tomas Vaškevičius
    16' 21:15 | 21:16
    Mindaugas Dagilis
    Arsenii Shiian
    5-8.2
  • Vietos: 5,6
    Ąžuolas Barkauskas
    Augustas Valatka
    36' 21:14 | 18:21 | 19:21
    Benas Vaškevičius
    Tomas Vaškevičius
    5-6.1
Vietos: 9-16
  • Bye
    vs
    Ailantas Sutkus
    Giedrius Stasiulis
    9-16.1
  • Karolis Šemeta
    Vilmantas Pratusevicius
    21' 21:14 | 23:21
    BG Magnus Fleischmann
    Evaldas Bradūnas
    9-16.2
  • Nedas Šimkus
    Markas Gedrimas
    18' 12:21 | 8:21
    Dominik Tankevič
    Daniel Leonovič
    9-16.3
  • Jurgis Jatulis
    Kipras Sakalauskas
    22' 18:21 | 14:21
    Timofii Kadiemin
    Karthik Penikelapati
    9-16.4
  • Ailantas Sutkus
    Giedrius Stasiulis
    vs
    Karolis Šemeta
    Vilmantas Pratusevicius

    (Nusiėmė)
    9-12.1
  • Dominik Tankevič
    Daniel Leonovič
    18' 14:21 | 14:21
    Timofii Kadiemin
    Karthik Penikelapati
    9-12.2
  • Vietos: 9,10
    Karolis Šemeta
    Vilmantas Pratusevicius
    35' 18:21 | 21:18 | 21:15
    Timofii Kadiemin
    Karthik Penikelapati
    9-10.1



Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija