MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-04-15 02:08 took:225.6 s.

 

Turnyrai

18-oji Lietuvos taurė (3 etapas) A, Aj


2023 Spalio 07 d. — 08 d.; Druskininkų sporto centras
VV MV VD MD MX
LT As: 14 48 10 48 11 24 7 24 15 24
LT Aj (LT Aj): 14 24 25 24 6 12 11 12 7 12

I Ratas

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 Edgaras Slušnys
    Aivaras Kvedarauskas
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Giedrius Stasiulis
    Ailantas Sutkus
    21' 12:21 | 9:21
    S9 Dominik Tankevič
    Daniel Leonovič
    16.2
  • S5 Ignas Reznikas
    Kazimieras Dauskurtas
    vs
    S12 Bye
    16.3
  • S4 Mindaugas Dagilis
    Ramūnas Bilius
    vs
    S13 Bye
    16.4
  • S3 Augustas Valatka
    Ąžuolas Barkauskas
    vs
    S14 Bye
    16.5
  • S6 Vladyslav Kunin
    Linas Supronas
    20' 21:11 | 21:16
    S11 Timofii Kadiemin
    Karthik Penikelapati
    16.6
  • S7 Kipras Sakalauskas
    Jurgis Jatulis
    35' 27:25 | 14:21 | 16:21
    S10 Konstantin Okopniy
    Arsenii Shiian
    16.7
  • S2 Evaldas Bradūnas
    Jonas Petkus
    vs
    S15 Bye
    16.8
  • Edgaras Slušnys
    Aivaras Kvedarauskas
    24' 23:21 | 21:14
    Dominik Tankevič
    Daniel Leonovič
    8.1
  • Ignas Reznikas
    Kazimieras Dauskurtas
    21' 21:10 | 21:17
    Mindaugas Dagilis
    Ramūnas Bilius
    8.2
  • Augustas Valatka
    Ąžuolas Barkauskas
    22' 17:21 | 15:21
    Vladyslav Kunin
    Linas Supronas
    8.3
  • Konstantin Okopniy
    Arsenii Shiian
    37' 21:19 | 16:21 | 24:22
    Evaldas Bradūnas
    Jonas Petkus
    8.4
  • Edgaras Slušnys
    Aivaras Kvedarauskas
    29' 21:19 | 21:19
    Ignas Reznikas
    Kazimieras Dauskurtas
    4.1
  • Vladyslav Kunin
    Linas Supronas
    23' 21:14 | 21:18
    Konstantin Okopniy
    Arsenii Shiian
    4.2
  • Vietos: 1,2
    Edgaras Slušnys
    Aivaras Kvedarauskas
    24' 15:21 | 16:21
    Vladyslav Kunin
    Linas Supronas
    2.1
  • Vietos: 3,4
    Ignas Reznikas
    Kazimieras Dauskurtas
    38' 19:21 | 21:16 | 22:20
    Konstantin Okopniy
    Arsenii Shiian
    3-4.1
Vietos: 5-8
  • Dominik Tankevič
    Daniel Leonovič
    38' 21:16 | 17:21 | 15:21
    Mindaugas Dagilis
    Ramūnas Bilius
    5-8.1
  • Augustas Valatka
    Ąžuolas Barkauskas
    14' 13:21 | 12:21
    Evaldas Bradūnas
    Jonas Petkus
    5-8.2
  • Vietos: 5,6
    Mindaugas Dagilis
    Ramūnas Bilius
    21' 14:21 | 24:26
    Evaldas Bradūnas
    Jonas Petkus
    5-6.1
Vietos: 9-16
  • Bye
    vs
    Giedrius Stasiulis
    Ailantas Sutkus
    9-16.1
  • Bye
    vs
    Bye
    9-16.2
  • Bye
    vs
    Timofii Kadiemin
    Karthik Penikelapati
    9-16.3
  • Kipras Sakalauskas
    Jurgis Jatulis
    vs
    Bye
    9-16.4
  • Giedrius Stasiulis
    Ailantas Sutkus
    vs
    Bye
    9-12.1
  • Timofii Kadiemin
    Karthik Penikelapati
    22' 21:18 | 21:17
    Kipras Sakalauskas
    Jurgis Jatulis
    9-12.2
  • Vietos: 9,10
    Giedrius Stasiulis
    Ailantas Sutkus
    vs
    Timofii Kadiemin
    Karthik Penikelapati

    (Susirgo)
    9-10.1



Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija