MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-04-14 02:09 took:259.1 s.

 

Turnyrai

18-oji Lietuvos taurė (3 etapas) A, Aj


2023 Spalio 07 d. — 08 d.; Druskininkų sporto centras
VV MV VD MD MX
LT As: 14 48 10 48 11 24 7 24 15 24
LT Aj (LT Aj): 14 24 25 24 6 12 11 12 7 12

I Ratas

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 Evaldas Bradūnas
    Monika Kulikauskienė
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Audrius Kepežinskas
    Giedrė Dapkuvienė
    22' 20:22 | 20:22
    S9 Ailantas Sutkus
    Evelina Šiušytė
    16.2
  • S5 Ignas Reznikas
    Emilija Unte
    27' 20:22 | 22:24
    S12 Jonas Petkus
    Augustė Stankevičiūtė
    16.3
  • S4 Kazimieras Dauskurtas
    Vaiva Žymantė
    37' 21:23 | 21:16 | 21:14
    S13 Konstantin Okopniy
    Goda Vancevičiūtė
    16.4
  • S3 Andrii Don
    Samanta Golubickaitė
    18' 21:9 | 21:13
    S14 Kipras Sakalauskas
    Urtė Gatelytė
    16.5
  • S6 Augustas Valatka
    Gerda Trakymaitė
    18' 12:21 | 14:21
    S11 Vladyslav Kunin
    Yaroslava Vantsarovska
    16.6
  • S7 Linas Supronas
    Dovilė Supronienė
    22' 16:21 | 12:21
    S10 Mindaugas Dagilis
    Taja Leonovič
    16.7
  • S2 Giedrius Stasiulis
    Dominyka Dragūnaitė
    43' 21:13 | 19:21 | 23:25
    S15 Jurgis Jatulis
    Nomeda Seniūnaitė
    16.8
  • Evaldas Bradūnas
    Monika Kulikauskienė
    21' 21:15 | 21:17
    Ailantas Sutkus
    Evelina Šiušytė
    8.1
  • Jonas Petkus
    Augustė Stankevičiūtė
    52' 15:21 | 23:21 | 16:21
    Kazimieras Dauskurtas
    Vaiva Žymantė
    8.2
  • Andrii Don
    Samanta Golubickaitė
    31' 21:12 | 21:16
    Vladyslav Kunin
    Yaroslava Vantsarovska
    8.3
  • Mindaugas Dagilis
    Taja Leonovič
    18' 21:16 | 21:9
    Jurgis Jatulis
    Nomeda Seniūnaitė
    8.4
  • Evaldas Bradūnas
    Monika Kulikauskienė
    33' 21:19 | 16:21 | 10:21
    Kazimieras Dauskurtas
    Vaiva Žymantė
    4.1
  • Andrii Don
    Samanta Golubickaitė
    25' 21:16 | 21:9
    Mindaugas Dagilis
    Taja Leonovič
    4.2
  • Vietos: 1,2
    Kazimieras Dauskurtas
    Vaiva Žymantė
    27' 10:21 | 18:21
    Andrii Don
    Samanta Golubickaitė
    2.1
  • Vietos: 3,4
    Evaldas Bradūnas
    Monika Kulikauskienė
    35' 22:20 | 22:24 | 21:19
    Mindaugas Dagilis
    Taja Leonovič
    3-4.1
Vietos: 5-8
  • Ailantas Sutkus
    Evelina Šiušytė
    vs
    Jonas Petkus
    Augustė Stankevičiūtė

    (Trauma)
    5-8.1
  • Vladyslav Kunin
    Yaroslava Vantsarovska
    13' 21:8 | 21:6
    Jurgis Jatulis
    Nomeda Seniūnaitė
    5-8.2
  • Vietos: 5,6
    Jonas Petkus
    Augustė Stankevičiūtė
    20' 13:21 | 11:21
    Vladyslav Kunin
    Yaroslava Vantsarovska
    5-6.1
Vietos: 9-16
  • Bye
    vs
    Audrius Kepežinskas
    Giedrė Dapkuvienė
    9-16.1
  • Ignas Reznikas
    Emilija Unte
    23' 21:18 | 21:15
    Konstantin Okopniy
    Goda Vancevičiūtė
    9-16.2
  • Kipras Sakalauskas
    Urtė Gatelytė
    35' 18:21 | 23:21 | 19:21
    Augustas Valatka
    Gerda Trakymaitė
    9-16.3
  • Linas Supronas
    Dovilė Supronienė
    19' 14:21 | 17:21
    Giedrius Stasiulis
    Dominyka Dragūnaitė
    9-16.4
  • Audrius Kepežinskas
    Giedrė Dapkuvienė
    21' 18:21 | 18:21
    Ignas Reznikas
    Emilija Unte
    9-12.1
  • Augustas Valatka
    Gerda Trakymaitė
    vs
    Giedrius Stasiulis
    Dominyka Dragūnaitė

    (Trauma)
    9-12.2
  • Vietos: 9,10
    Ignas Reznikas
    Emilija Unte
    vs
    Augustas Valatka
    Gerda Trakymaitė

    (Trauma)
    9-10.1



Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija