MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-04-15 02:08 took:225.6 s.

 

Turnyrai

18-oji Lietuvos taurė (3 etapas) A, Aj


2023 Spalio 07 d. — 08 d.; Druskininkų sporto centras
VV MV VD MD MX
LT As: 14 48 10 48 11 24 7 24 15 24
LT Aj (LT Aj): 14 24 25 24 6 12 11 12 7 12

I Ratas

II Ratas

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 Liepa Aleknavičiūtė
    vs
    S32 Bye
    32.1
  • S16 Rusnė Vidzėnaitė
    19' 21:9 | 21:16
    S17 Ūla Budrytė
    32.2
  • S9 Uliana Deremeshko
    19' 21:15 | 21:12
    S24 Danielė Grybytė
    32.3
  • S8 Uma Ivanauskaitė
    20' 21:10 | 21:13
    S25 Agota Narvilaite
    32.4
  • S5 Ugnė Kaminskaitė
    vs
    S28 Bye
    32.5
  • S12 Gretė Velykytė
    23' 21:17 | 21:14
    S21 Elija Sunkladaitė
    32.6
  • S13 Atėnė Peleckytė
    19' 21:12 | 21:10
    S20 Mila Leonovič
    32.7
  • S4 Liepa Budrytė
    vs
    S29 Bye
    32.8
  • S3 Amelija Klimaitė
    vs
    S30 Bye
    32.9
  • S14 Skaja Dapkutė
    15' 12:21 | 13:21
    S19 Atilė Vyblova
    32.10
  • S11 Nikolė Puchovičiūtė
    34' 18:21 | 21:9 | 12:21
    S22 Liepa Leonavičiūtė
    32.11
  • S6 Austėja Siniūtė
    vs
    S27 Bye
    32.12
  • S7 Gabija Beržinskaitė
    vs
    S26 Bye
    32.13
  • S10 Dangė Lygnugarytė
    17' 21:2 | 21:7
    S23 Marija Kolojanskaitė
    32.14
  • S15 Ieva Paškevičiūtė
    21' 21:16 | 21:15
    S18 Meida Levickaitė
    32.15
  • S2 Marija Rimkutė
    vs
    S31 Bye
    32.16
  • Liepa Aleknavičiūtė
    19' 21:11 | 21:14
    Rusnė Vidzėnaitė
    16.1
  • Uliana Deremeshko
    34' 21:17 | 18:21 | 21:10
    Uma Ivanauskaitė
    16.2
  • Ugnė Kaminskaitė
    32' 21:23 | 21:12 | 8:21
    Gretė Velykytė
    16.3
  • Atėnė Peleckytė
    21' 12:21 | 14:21
    Liepa Budrytė
    16.4
  • Amelija Klimaitė
    18' 21:8 | 21:12
    Atilė Vyblova
    16.5
  • Liepa Leonavičiūtė
    25' 21:7 | 23:21
    Austėja Siniūtė
    16.6
  • Gabija Beržinskaitė
    23' 21:13 | 21:16
    Dangė Lygnugarytė
    16.7
  • Ieva Paškevičiūtė
    21' 20:22 | 10:21
    Marija Rimkutė
    16.8
  • Liepa Aleknavičiūtė
    16' 21:9 | 21:4
    Uliana Deremeshko
    8.1
  • Gretė Velykytė
    20' 13:21 | 11:21
    Liepa Budrytė
    8.2
  • Amelija Klimaitė
    18' 21:9 | 21:5
    Liepa Leonavičiūtė
    8.3
  • Gabija Beržinskaitė
    21' 21:17 | 21:15
    Marija Rimkutė
    8.4
  • Liepa Aleknavičiūtė
    25' 21:19 | 21:17
    Liepa Budrytė
    4.1
  • Amelija Klimaitė
    21' 18:21 | 9:21
    Gabija Beržinskaitė
    4.2
  • Vietos: 1,2
    Liepa Aleknavičiūtė
    21' 21:16 | 21:12
    Gabija Beržinskaitė
    2.1
  • Vietos: 3,4
    Liepa Budrytė
    18' 21:16 | 21:11
    Amelija Klimaitė
    3-4.1
Vietos: 5-8
  • Uliana Deremeshko
    37' 21:14 | 19:21 | 18:21
    Gretė Velykytė
    5-8.1
  • Liepa Leonavičiūtė
    18' 14:21 | 12:21
    Marija Rimkutė
    5-8.2
  • Vietos: 5,6
    Gretė Velykytė
    23' 15:21 | 16:21
    Marija Rimkutė
    5-6.1
Vietos: 9-16
  • Rusnė Vidzėnaitė
    23' 23:25 | 13:21
    Uma Ivanauskaitė
    9-16.1
  • Ugnė Kaminskaitė
    33' 21:14 | 17:21 | 21:13
    Atėnė Peleckytė
    9-16.2
  • Atilė Vyblova
    31' 21:18 | 16:21 | 12:21
    Austėja Siniūtė
    9-16.3
  • Dangė Lygnugarytė
    21' 21:18 | 21:10
    Ieva Paškevičiūtė
    9-16.4
  • Uma Ivanauskaitė
    32' 21:10 | 18:21 | 25:23
    Ugnė Kaminskaitė
    9-12.1
  • Austėja Siniūtė
    vs
    Dangė Lygnugarytė

    (Susirgo)
    9-12.2
  • Vietos: 9,10
    Uma Ivanauskaitė
    18' 21:12 | 21:16
    Dangė Lygnugarytė
    9-10.1
Vietos: 17-32
  • Bye
    vs
    Ūla Budrytė
    17-32.1
  • Danielė Grybytė
    31' 22:20 | 13:21 | 21:13
    Agota Narvilaite
    17-32.2
  • Bye
    vs
    Elija Sunkladaitė
    17-32.3
  • Mila Leonovič
    vs
    Bye
    17-32.4
  • Bye
    vs
    Skaja Dapkutė
    17-32.5
  • Nikolė Puchovičiūtė
    vs
    Bye
    17-32.6
  • Bye
    vs
    Marija Kolojanskaitė
    17-32.7
  • Meida Levickaitė
    vs
    Bye
    17-32.8
  • Ūla Budrytė
    25' 18:21 | 23:25
    Danielė Grybytė
    17-24.1
  • Elija Sunkladaitė
    23' 18:21 | 17:21
    Mila Leonovič
    17-24.2
  • Skaja Dapkutė
    17' 10:21 | 12:21
    Nikolė Puchovičiūtė
    17-24.3
  • Marija Kolojanskaitė
    18' 13:21 | 18:21
    Meida Levickaitė
    17-24.4
  • Danielė Grybytė
    19' 12:21 | 18:21
    Mila Leonovič
    17-20.1
  • Nikolė Puchovičiūtė
    29' 10:21 | 21:17 | 17:21
    Meida Levickaitė
    17-20.2
  • Vietos: 17,18
    Mila Leonovič
    24' 22:24 | 12:21
    Meida Levickaitė
    17-18.1



Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija