MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-04-14 02:09 took:259.1 s.

 

Turnyrai

Auksinė raketė 2 Etapas


2023 Spalio 21 d.; Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centras
VD MD MX
Mėgėjai B: 5 1.6 4 1.3 6 4.3
Mėgėjai C: 10 1 5 1 7 1.3
Mėgėjai D: 6 1 3 0.5 6 1

I Ratas

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 Rimas Lavrukaitis
    Arūnas Liočas
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Tomas Kiveris
    Sigitas Karalius
    21:17 | 14:21 | 15:21
    S9 Giedrius Arbačiauskas
    Jonas Daugėla
    16.2
  • S5 Nedas Neverdauskas
    Rokas Šadauskas
    vs
    S12 Bye
    16.3
  • S4 Gintaras Bacevičius
    Šarūnas Mardosa
    vs
    S13 Bye
    16.4
  • S3 Saulius Blankas
    Audrius Pažėra
    vs
    S14 Bye
    16.5
  • S6 Deividas Staškevičius
    Tomas Kučinskas
    vs
    S11 Bye
    16.6
  • S7 Aidas Poderys
    Egidijus Peleckis
    19:21 | 12:21
    S10 Arūnas Vizgirda
    Rytis Vizgirda
    16.7
  • S2 Gražvydas Petrauskas
    Justas Čekavičius
    vs
    S15 Bye
    16.8
  • Rimas Lavrukaitis
    Arūnas Liočas
    11:21 | 10:21
    Giedrius Arbačiauskas
    Jonas Daugėla
    8.1
  • Nedas Neverdauskas
    Rokas Šadauskas
    16:21 | 21:17 | 21:15
    Gintaras Bacevičius
    Šarūnas Mardosa
    8.2
  • Saulius Blankas
    Audrius Pažėra
    20:22 | 06:21
    Deividas Staškevičius
    Tomas Kučinskas
    8.3
  • Arūnas Vizgirda
    Rytis Vizgirda
    21:12 | 21:13
    Gražvydas Petrauskas
    Justas Čekavičius
    8.4
  • Giedrius Arbačiauskas
    Jonas Daugėla
    21:16 | 18:21 | 19:21
    Nedas Neverdauskas
    Rokas Šadauskas
    4.1
  • Deividas Staškevičius
    Tomas Kučinskas
    21:18 | 15:21 | 12:21
    Arūnas Vizgirda
    Rytis Vizgirda
    4.2
  • Vietos: 1,2
    Nedas Neverdauskas
    Rokas Šadauskas
    18:21 | 10:21
    Arūnas Vizgirda
    Rytis Vizgirda
    2.1
  • Vietos: 3,4
    Giedrius Arbačiauskas
    Jonas Daugėla
    13:21 | 08:21
    Deividas Staškevičius
    Tomas Kučinskas
    3-4.1
Vietos: 5-8
  • Rimas Lavrukaitis
    Arūnas Liočas
    21:16 | 21:19
    Gintaras Bacevičius
    Šarūnas Mardosa
    5-8.1
  • Saulius Blankas
    Audrius Pažėra
    22:20 | 21:17
    Gražvydas Petrauskas
    Justas Čekavičius
    5-8.2
  • Vietos: 5,6
    Rimas Lavrukaitis
    Arūnas Liočas
    17:21 | 21:14 | 21:14
    Saulius Blankas
    Audrius Pažėra
    5-6.1
  • Vietos: 7,8
    Gintaras Bacevičius
    Šarūnas Mardosa
    21:16 | 14:21 | 12:21
    Gražvydas Petrauskas
    Justas Čekavičius
    7-8.1
Vietos: 9-16
  • Bye
    vs
    Tomas Kiveris
    Sigitas Karalius
    9-16.1
  • Bye
    vs
    Bye
    9-16.2
  • Bye
    vs
    Bye
    9-16.3
  • Aidas Poderys
    Egidijus Peleckis
    vs
    Bye
    9-16.4
  • Tomas Kiveris
    Sigitas Karalius
    vs
    Bye
    9-12.1
  • Bye
    vs
    Aidas Poderys
    Egidijus Peleckis
    9-12.2
  • Vietos: 9,10
    Tomas Kiveris
    Sigitas Karalius
    13:21 | 16:21
    Aidas Poderys
    Egidijus Peleckis
    9-10.1



Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija