MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-04-14 02:09 took:259.1 s.

 

Turnyrai

Hummel Badmintono Lyga


2023 Rugsėjo 09 d.; Kauno sporto halė
VV MV VD MD MX
Suaug (A): 2 5 5.4 4 6.3
Suaug B (B): 15 5.8 7 2.2 6 1.4 7 2.1
Suaug C (C): 10 1.3 8 1.1 5 1 5 1.4
Suaug D (D): 8 1 5 1 8 1.2
Suaug E (E): 6 1 10 1 10 1

I Ratas

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 Gintarė Vaitkienė
    Neringa Vasiliauskaitė
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Roma Nedzinskė
    Loreta Karaliene
    28' 13:21 | 21:17 | 17:21
    S9 Giedrė Meškauskienė
    Jurgita Milašė
    16.2
  • S5 Agnė Putvinskienė
    Vaida Butkevice
    vs
    S12 Bye
    16.3
  • S4 Laura Maleckienė
    Monika Miseckienė
    vs
    S13 Bye
    16.4
  • S3 Elena Vaulina
    Renata Pocejienė
    vs
    S14 Bye
    16.5
  • S6 Roberta Baneviciene
    Kristina Dambrauskienė
    vs
    S11 Bye
    16.6
  • S7 Dalia Juškienė
    Simona Rutkauskienė
    27' 19:21 | 21:18 | 21:6
    S10 Martyna Daraškevičienė
    Dinara Žiaubrė
    16.7
  • S2 Gintarė Juraitienė
    Rūta Kuodienė
    vs
    S15 Bye
    16.8
  • Gintarė Vaitkienė
    Neringa Vasiliauskaitė
    28' 21:13 | 23:25 | 21:13
    Giedrė Meškauskienė
    Jurgita Milašė
    8.1
  • Agnė Putvinskienė
    Vaida Butkevice
    16' 6:21 | 12:21
    Laura Maleckienė
    Monika Miseckienė
    8.2
  • Elena Vaulina
    Renata Pocejienė
    21' 16:21 | 12:21
    Roberta Baneviciene
    Kristina Dambrauskienė
    8.3
  • Dalia Juškienė
    Simona Rutkauskienė
    18' 21:19 | 21:16
    Gintarė Juraitienė
    Rūta Kuodienė
    8.4
  • Gintarė Vaitkienė
    Neringa Vasiliauskaitė
    16' 9:21 | 15:21
    Laura Maleckienė
    Monika Miseckienė
    4.1
  • Roberta Baneviciene
    Kristina Dambrauskienė
    17' 21:10 | 21:8
    Dalia Juškienė
    Simona Rutkauskienė
    4.2
  • Vietos: 1,2
    Laura Maleckienė
    Monika Miseckienė
    19' 21:11 | 21:16
    Roberta Baneviciene
    Kristina Dambrauskienė
    2.1
  • Vietos: 3,4
    Gintarė Vaitkienė
    Neringa Vasiliauskaitė
    30' 21:11 | 17:21 | 19:21
    Dalia Juškienė
    Simona Rutkauskienė
    3-4.1
Vietos: 5-8
  • Giedrė Meškauskienė
    Jurgita Milašė
    16' 11:21 | 11:21
    Agnė Putvinskienė
    Vaida Butkevice
    5-8.1
  • Elena Vaulina
    Renata Pocejienė
    30' 12:21 | 23:21 | 16:21
    Gintarė Juraitienė
    Rūta Kuodienė
    5-8.2
  • Vietos: 5,6
    Agnė Putvinskienė
    Vaida Butkevice
    20' 21:16 | 21:18
    Gintarė Juraitienė
    Rūta Kuodienė
    5-6.1
  • Vietos: 7,8
    Giedrė Meškauskienė
    Jurgita Milašė
    20' 21:18 | 21:15
    Elena Vaulina
    Renata Pocejienė
    7-8.1
Vietos: 9-16
  • Bye
    vs
    Roma Nedzinskė
    Loreta Karaliene
    9-16.1
  • Bye
    vs
    Bye
    9-16.2
  • Bye
    vs
    Bye
    9-16.3
  • Martyna Daraškevičienė
    Dinara Žiaubrė
    vs
    Bye
    9-16.4
  • Roma Nedzinskė
    Loreta Karaliene
    vs
    Bye
    9-12.1
  • Bye
    vs
    Martyna Daraškevičienė
    Dinara Žiaubrė
    9-12.2
  • Vietos: 9,10
    Roma Nedzinskė
    Loreta Karaliene
    15' 21:11 | 21:8
    Martyna Daraškevičienė
    Dinara Žiaubrė
    9-10.1



Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija