MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-24 02:08 took:195.1 s.

 

Turnyrai

Hummel Badmintono Lyga 2 Etapas Kalėdinis


2023 Gruodžio 23 d.; Kauno sporto halė
VD MD MX
Suaug (A): 4 7.9 3 0.85 7 6.4
Suaug B (B): 10 2.3 8 1 8 1.6
Suaug C (C): 17 1.5 7 1 21 1.5
Suaug D (D): 10 1 6 1 16 1

I Ratas

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 Vidmantas Galiauskas
    Aušra Adomavičienė
    18' 21:9 | 21:12
    S16 Milvydas Šiožinys
    Gintarė Šiožinienė
    16.1
  • S8 Mindaugas Žemaitis
    Laura Maleckienė
    20' 21:18 | 22:20
    S9 Paulius Plytnikas
    Violeta Plytnikienė
    16.2
  • S5 Vidmantas Gumauskas
    Aistė Bajorinienė
    18' 21:16 | 21:10
    S12 Darius Širmenis
    Ramunė Jurkšienė
    16.3
  • S4 Tomas Buinevičius
    Gintarė Juraitienė
    18' 21:14 | 21:16
    S13 Vilius Vasilius
    Marta Vasilė
    16.4
  • S3 Nerijus Mašalaitis
    Roma Nedzinskė
    17' 22:24 | 13:21
    S14 Mantas Klevinskas
    Monika Miseckienė
    16.5
  • S6 Tomas Venys
    Viktorija Vizbarienė (Rufina)
    19' 16:21 | 18:21
    S11 - Anatoli Yarshou
    Dina Sulejeva
    16.6
  • S7 Rimvydas Petrukaitis
    Lina Sipavičiūtė
    28' 21:13 | 16:21 | 22:20
    S10 Justas Mankus
    Judita Majauskienė
    16.7
  • S2 Tomas Merkelys
    Indrė Ambraziūnienė
    13' 21:5 | 21:13
    S15 Jokūbas Montautas
    Dovilė Bučaitė
    16.8
  • Vidmantas Galiauskas
    Aušra Adomavičienė
    32' 21:19 | 17:21 | 21:17
    Mindaugas Žemaitis
    Laura Maleckienė
    8.1
  • Vidmantas Gumauskas
    Aistė Bajorinienė
    23' 21:18 | 21:19
    Tomas Buinevičius
    Gintarė Juraitienė
    8.2
  • Mantas Klevinskas
    Monika Miseckienė
    29' 21:19 | 12:21 | 19:21
    - Anatoli Yarshou
    Dina Sulejeva
    8.3
  • Rimvydas Petrukaitis
    Lina Sipavičiūtė
    17' 19:21 | 16:21
    Tomas Merkelys
    Indrė Ambraziūnienė
    8.4
  • Vidmantas Galiauskas
    Aušra Adomavičienė
    22' 21:15 | 21:16
    Vidmantas Gumauskas
    Aistė Bajorinienė
    4.1
  • - Anatoli Yarshou
    Dina Sulejeva
    19' 11:21 | 13:21
    Tomas Merkelys
    Indrė Ambraziūnienė
    4.2
  • Vietos: 1,2
    Vidmantas Galiauskas
    Aušra Adomavičienė
    18' 21:16 | 21:15
    Tomas Merkelys
    Indrė Ambraziūnienė
    2.1
  • Vietos: 3,4
    Vidmantas Gumauskas
    Aistė Bajorinienė
    21' 23:21 | 21:18
    - Anatoli Yarshou
    Dina Sulejeva
    3-4.1
Vietos: 5-8
  • Mindaugas Žemaitis
    Laura Maleckienė
    27' 17:21 | 21:19 | 11:21
    Tomas Buinevičius
    Gintarė Juraitienė
    5-8.1
  • Mantas Klevinskas
    Monika Miseckienė
    15' 21:18 | 21:13
    Rimvydas Petrukaitis
    Lina Sipavičiūtė
    5-8.2
  • Vietos: 5,6
    Tomas Buinevičius
    Gintarė Juraitienė
    16' 21:16 | 21:13
    Mantas Klevinskas
    Monika Miseckienė
    5-6.1
Vietos: 9-16
  • Milvydas Šiožinys
    Gintarė Šiožinienė
    20' 12:21 | 14:21
    Paulius Plytnikas
    Violeta Plytnikienė
    9-16.1
  • Darius Širmenis
    Ramunė Jurkšienė
    21' 22:24 | 15:21
    Vilius Vasilius
    Marta Vasilė
    9-16.2
  • Nerijus Mašalaitis
    Roma Nedzinskė
    17' 19:21 | 10:21
    Tomas Venys
    Viktorija Vizbarienė (Rufina)
    9-16.3
  • Justas Mankus
    Judita Majauskienė
    26' 21:11 | 17:21 | 21:11
    Jokūbas Montautas
    Dovilė Bučaitė
    9-16.4
  • Paulius Plytnikas
    Violeta Plytnikienė
    34' 22:24 | 21:17 | 21:14
    Vilius Vasilius
    Marta Vasilė
    9-12.1
  • Tomas Venys
    Viktorija Vizbarienė (Rufina)
    18' 23:21 | 21:12
    Justas Mankus
    Judita Majauskienė
    9-12.2
  • Vietos: 9,10
    Paulius Plytnikas
    Violeta Plytnikienė
    34' 21:15 | 15:21 | 21:18
    Tomas Venys
    Viktorija Vizbarienė (Rufina)
    9-10.1



Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija