MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-02-25 02:08 took:199.6 s.

 

Turnyrai

Panevėžys City Open


2023 Lapkričio 18 d.; Panevėžio KKSC rankinio sporto salė
VV MV VD MD MX
Suaug B (B): 8 2.6 12 1.5 4 1.7 4 1.2 6 2.6
Suaug C (C): 23 1.3 8 1 4 1 6 1.1
Suaug D (D): 8 1 7 1 15 1.1
Suaug E (E): 14 1 8 1 18 1

I Ratas

II Ratas

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 Edmundas Žiaunys
    Jolanta Žiaunienė
    vs
    S32 Bye
    32.1
  • S16 Aurimas Daraškevičius
    Martyna Daraškevičienė
    27:29 | 21:17 | 21:17
    S17 Rimantas Martinėnas
    Kristina Martinėnienė
    32.2
  • S9 Algirdas Išganaitis
    Simona Rutkauskienė
    vs
    S24 Bye
    32.3
  • S8 Audrius Parnarauskas
    Karolina Sankauskaitė
    vs
    S25 Bye
    32.4
  • S5 Valdas Lelevicius
    Dalia Juškienė
    vs
    S28 Bye
    32.5
  • S12 Andrius Kvietkauskas
    Adriana Juodviršytė
    vs
    S21 Bye
    32.6
  • S13 Giedrius Žiaubrė
    Dinara Žiaubrė
    vs
    S20 Bye
    32.7
  • S4 Darius Jurevičius
    Livita Tvarevičienė
    vs
    S29 Bye
    32.8
  • S3 Remigijus Skrebe
    Dalia Šumskienė
    vs
    S30 Bye
    32.9
  • S14 Ganishka Hewa Arachchilage
    Justė Žilinskaitė
    vs
    S19 Bye
    32.10
  • S11 Laimonas Ganys
    Janina Ganienė
    vs
    S22 Bye
    32.11
  • S6 Vytautas Lataitis
    Gintarė Povilaitytė
    vs
    S27 Bye
    32.12
  • S7 Linas Andrijauskas
    Vaida Peleckienė
    vs
    S26 Bye
    32.13
  • S10 Šia Saulius Rimkus
    Šia Eidita Rimkuviene
    vs
    S23 Bye
    32.14
  • S15 Edmundas Rutkauskas
    Agnė Putvinskienė
    21:13 | 21:15
    S18 Joris Čaikinas
    Ugnė Buterlevičiūtė
    32.15
  • S2 Rimvydas Petrukaitis
    Akvilė Sarulytė
    vs
    S31 Bye
    32.16
  • Edmundas Žiaunys
    Jolanta Žiaunienė
    21:17 | 21:13
    Aurimas Daraškevičius
    Martyna Daraškevičienė
    16.1
  • Algirdas Išganaitis
    Simona Rutkauskienė
    09:21 | 13:21
    Audrius Parnarauskas
    Karolina Sankauskaitė
    16.2
  • Valdas Lelevicius
    Dalia Juškienė
    21:23 | 21:17 | 11:21
    Andrius Kvietkauskas
    Adriana Juodviršytė
    16.3
  • Giedrius Žiaubrė
    Dinara Žiaubrė
    14:21 | 15:21
    Darius Jurevičius
    Livita Tvarevičienė
    16.4
  • Remigijus Skrebe
    Dalia Šumskienė
    21:13 | 21:10
    Ganishka Hewa Arachchilage
    Justė Žilinskaitė
    16.5
  • Laimonas Ganys
    Janina Ganienė
    07:21 | 10:21
    Vytautas Lataitis
    Gintarė Povilaitytė
    16.6
  • Linas Andrijauskas
    Vaida Peleckienė
    21:19 | 16:21 | 10:21
    Šia Saulius Rimkus
    Šia Eidita Rimkuviene
    16.7
  • Edmundas Rutkauskas
    Agnė Putvinskienė
    29:30 | 21:16 | 21:16
    Rimvydas Petrukaitis
    Akvilė Sarulytė
    16.8
  • Edmundas Žiaunys
    Jolanta Žiaunienė
    14:21 | 09:21
    Audrius Parnarauskas
    Karolina Sankauskaitė
    8.1
  • Andrius Kvietkauskas
    Adriana Juodviršytė
    21:19 | 21:11
    Darius Jurevičius
    Livita Tvarevičienė
    8.2
  • Remigijus Skrebe
    Dalia Šumskienė
    21:18 | 21:13
    Vytautas Lataitis
    Gintarė Povilaitytė
    8.3
  • Šia Saulius Rimkus
    Šia Eidita Rimkuviene
    21:08 | 19:21 | 21:13
    Edmundas Rutkauskas
    Agnė Putvinskienė
    8.4
  • Audrius Parnarauskas
    Karolina Sankauskaitė
    19:21 | 21:15 | 21:17
    Andrius Kvietkauskas
    Adriana Juodviršytė
    4.1
  • Remigijus Skrebe
    Dalia Šumskienė
    21:17 | 21:17
    Šia Saulius Rimkus
    Šia Eidita Rimkuviene
    4.2
  • Vietos: 1,2
    Audrius Parnarauskas
    Karolina Sankauskaitė
    21:13 | 21:15
    Remigijus Skrebe
    Dalia Šumskienė
    2.1
  • Vietos: 3,4
    Andrius Kvietkauskas
    Adriana Juodviršytė
    09:21 | 21:19 | 21:16
    Šia Saulius Rimkus
    Šia Eidita Rimkuviene
    3-4.1
Vietos: 5-8
  • Edmundas Žiaunys
    Jolanta Žiaunienė
    19:21 | 15:21
    Darius Jurevičius
    Livita Tvarevičienė
    5-8.1
  • Vytautas Lataitis
    Gintarė Povilaitytė
    21:13 | 21:08
    Edmundas Rutkauskas
    Agnė Putvinskienė
    5-8.2
  • Vietos: 5,6
    Darius Jurevičius
    Livita Tvarevičienė
    07:21 | 18:21
    Vytautas Lataitis
    Gintarė Povilaitytė
    5-6.1
Vietos: 9-16
  • Aurimas Daraškevičius
    Martyna Daraškevičienė
    07:21 | 14:21
    Algirdas Išganaitis
    Simona Rutkauskienė
    9-16.1
  • Valdas Lelevicius
    Dalia Juškienė
    21:15 | 21:15
    Giedrius Žiaubrė
    Dinara Žiaubrė
    9-16.2
  • Ganishka Hewa Arachchilage
    Justė Žilinskaitė
    21:16 | 21:14
    Laimonas Ganys
    Janina Ganienė
    9-16.3
  • Linas Andrijauskas
    Vaida Peleckienė
    22:20 | 21:09
    Rimvydas Petrukaitis
    Akvilė Sarulytė
    9-16.4
  • Algirdas Išganaitis
    Simona Rutkauskienė
    19:21 | 21:13 | 10:21
    Valdas Lelevicius
    Dalia Juškienė
    9-12.1
  • Ganishka Hewa Arachchilage
    Justė Žilinskaitė
    21:10 | 21:19
    Linas Andrijauskas
    Vaida Peleckienė
    9-12.2
  • Vietos: 9,10
    Valdas Lelevicius
    Dalia Juškienė
    13:21 | 08:21
    Ganishka Hewa Arachchilage
    Justė Žilinskaitė
    9-10.1
Vietos: 17-32
  • Bye
    vs
    Rimantas Martinėnas
    Kristina Martinėnienė
    17-32.1
  • Bye
    vs
    Bye
    17-32.2
  • Bye
    vs
    Bye
    17-32.3
  • Bye
    vs
    Bye
    17-32.4
  • Bye
    vs
    Bye
    17-32.5
  • Bye
    vs
    Bye
    17-32.6
  • Bye
    vs
    Bye
    17-32.7
  • Joris Čaikinas
    Ugnė Buterlevičiūtė
    vs
    Bye
    17-32.8
  • Rimantas Martinėnas
    Kristina Martinėnienė
    vs
    Bye
    17-24.1
  • Bye
    vs
    Bye
    17-24.2
  • Bye
    vs
    Bye
    17-24.3
  • Bye
    vs
    Joris Čaikinas
    Ugnė Buterlevičiūtė
    17-24.4
  • Rimantas Martinėnas
    Kristina Martinėnienė
    vs
    Bye
    17-20.1
  • Bye
    vs
    Joris Čaikinas
    Ugnė Buterlevičiūtė
    17-20.2
  • Vietos: 17,18
    Rimantas Martinėnas
    Kristina Martinėnienė
    21:14 | 17:21 | 13:21
    Joris Čaikinas
    Ugnė Buterlevičiūtė
    17-18.1



Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija