MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-03-01 02:07 took:169.4 s.

 

Turnyrai

Panevėžys City Open


2023 Lapkričio 18 d.; Panevėžio KKSC rankinio sporto salė
VV MV VD MD MX
Suaug B (B): 8 2.6 12 1.5 4 1.7 4 1.2 6 2.6
Suaug C (C): 23 1.3 8 1 4 1 6 1.1
Suaug D (D): 8 1 7 1 15 1.1
Suaug E (E): 14 1 8 1 18 1

# # Laikas Komanda A Rezultatas Komanda B
1 E MX 32.2 10:00 Aurimas Daraškevičius + Martyna Daraškevičienė 27:29 | 21:17 | 21:17 Rimantas Martinėnas + Kristina Martinėnienė
2 E MX 32.15 10:00 Edmundas Rutkauskas + Agnė Putvinskienė 21:13 | 21:15 Joris Čaikinas + Ugnė Buterlevičiūtė
3 D MX 16.2 10:00 Edmundas Mackevičius + Laura Janušonienė 21:18 | 21:13 Šia Šia Ernestas Jarulaitis + Donata Motiejūnė
4 D MX 16.3 10:00 Vitalijus Augustauskas + Gintarė Mikšienė Šia Šia 11:21 | 12:21 Andrius Bičiūnas + Jurgita Girdiušaitė
5 D MX 16.4 10:00 Kęstutis Lukoševičius + Agnė Mackevičienė 21:14 | 21:09 Gediminas Martišauskas + Asta Pelaitienė
6 D MX 16.5 10:00 Vidmantas Galiauskas + Neringa Navarskiene 21:13 | 21:13 Dominykas Paulauskas + Agnė Kirdeikytė
7 D MX 16.6 10:00 Valerijs Ščerbickis + Ingūna Aldina 21:15 | 21:12 KTU KTU Robertas Poškus + Eva Kondrotaitė
8 D MX 16.7 10:00 Uldis Lazdinš + Justina Ščeponavičė 21:14 | 21:15 Oskaras Dijokevičius + Inga Liutkevičiūtė
9 D MX 16.8 10:00 Aurimas Valauskas + Vaida Valauskienė 21:16 | 24:22 Eimantas Krikščiūnas + Viltė Navikaitė
10 C MX A-2:3 10:25 Kęstutis Povilonis + Dovilė Butkienė 21:18 | 20:22 | 13:21 KTU KTU Tadas Žilinskas + Daniela Jasevičiūtė
11 C MX B-2:3 10:25 Darius Urbonas + Renata Juodkaitė 21:23 | 21:12 | 21:16 Jonas Bukėnas + Augustė Butėnaitė
12 B MX A-2:3 10:25 Paulius Janušauskas + Atilė Vyblova 25:23 | 22:20 Rolandas Žaldokas + Danielė Grybytė
13 B MX B-2:3 10:25 Pijus Balaišis + Vykintė Trakšelytė KTU KTU 21:11 | 21:16 Benas Adamonis + Gerda Voiškaitė
14 E MX 16.1 10:25 Edmundas Žiaunys + Jolanta Žiaunienė 21:17 | 21:13 Aurimas Daraškevičius + Martyna Daraškevičienė
15 E MX 16.2 10:25 Algirdas Išganaitis + Simona Rutkauskienė 09:21 | 13:21 Audrius Parnarauskas + Karolina Sankauskaitė
16 E MX 16.3 10:25 Valdas Lelevicius + Dalia Juškienė 21:23 | 21:17 | 11:21 Andrius Kvietkauskas + Adriana Juodviršytė
17 E MX 16.4 10:25 Giedrius Žiaubrė + Dinara Žiaubrė 14:21 | 15:21 Darius Jurevičius + Livita Tvarevičienė
18 E MX 16.5 10:25 Remigijus Skrebe + Dalia Šumskienė 21:13 | 21:10 Ganishka Hewa Arachchilage + Justė Žilinskaitė
19 E MX 16.6 10:50 Laimonas Ganys + Janina Ganienė 07:21 | 10:21 Vytautas Lataitis + Gintarė Povilaitytė
20 E MX 16.7 10:50 Linas Andrijauskas + Vaida Peleckienė 21:19 | 16:21 | 10:21 Šia Šia Saulius Rimkus + Eidita Rimkuviene
21 E MX 16.8 10:50 Edmundas Rutkauskas + Agnė Putvinskienė 29:30 | 21:16 | 21:16 Rimvydas Petrukaitis + Akvilė Sarulytė
22 D MX 8.1 10:50 Mantas Varnelis + Aušrinė Staševičienė 10:21 | 08:21 Edmundas Mackevičius + Laura Janušonienė
23 D MX 8.2 10:50 Andrius Bičiūnas + Jurgita Girdiušaitė 21:13 | 21:13 Kęstutis Lukoševičius + Agnė Mackevičienė
24 D MX 8.3 10:50 Vidmantas Galiauskas + Neringa Navarskiene 21:13 | 17:21 | 21:16 Valerijs Ščerbickis + Ingūna Aldina
25 D MX 8.4 10:50 Uldis Lazdinš + Justina Ščeponavičė 21:10 | 21:19 Aurimas Valauskas + Vaida Valauskienė
26 D MX 9-16.2 10:50 Vitalijus Augustauskas + Gintarė Mikšienė Šia Šia 21:17 | 21:08 Gediminas Martišauskas + Asta Pelaitienė
27 D MX 9-16.3 10:50 Dominykas Paulauskas + Agnė Kirdeikytė 21:18 | 19:21 | 16:21 KTU KTU Robertas Poškus + Eva Kondrotaitė
28 D MX 9-16.4 11:15 Oskaras Dijokevičius + Inga Liutkevičiūtė 19:21 | 19:21 Eimantas Krikščiūnas + Viltė Navikaitė
29 C MX A-1:3 11:15 Raimondas Banelis + Mila Pašin 21:17 | 16:21 | 21:12 KTU KTU Tadas Žilinskas + Daniela Jasevičiūtė
30 C MX B-1:3 11:15 Deividas Staškevičius + Justina Jelinskė 21:17 | 21:14 Jonas Bukėnas + Augustė Butėnaitė
31 B MX A-1:3 11:15 Tomas Tiškus + Dovilė Supronienė Šia 21:15 | 21:10 Rolandas Žaldokas + Danielė Grybytė
32 B MX B-1:3 11:15 Linas Zavadskis + Rasa Šulnienė KTU 21:09 | 21:15 Benas Adamonis + Gerda Voiškaitė
33 E MX 8.1 11:15 Edmundas Žiaunys + Jolanta Žiaunienė 14:21 | 09:21 Audrius Parnarauskas + Karolina Sankauskaitė
34 E MX 8.2 11:15 Andrius Kvietkauskas + Adriana Juodviršytė 21:19 | 21:11 Darius Jurevičius + Livita Tvarevičienė
35 E MX 8.3 11:15 Remigijus Skrebe + Dalia Šumskienė 21:18 | 21:13 Vytautas Lataitis + Gintarė Povilaitytė
36 E MX 8.4 11:15 Saulius Rimkus + Eidita Rimkuviene Šia Šia 21:08 | 19:21 | 21:13 Edmundas Rutkauskas + Agnė Putvinskienė
37 E MX 9-16.1 11:40 Aurimas Daraškevičius + Martyna Daraškevičienė 07:21 | 14:21 Algirdas Išganaitis + Simona Rutkauskienė
38 E MX 9-16.2 11:40 Valdas Lelevicius + Dalia Juškienė 21:15 | 21:15 Giedrius Žiaubrė + Dinara Žiaubrė
39 E MX 9-16.3 11:40 Ganishka Hewa Arachchilage + Justė Žilinskaitė 21:16 | 21:14 Laimonas Ganys + Janina Ganienė
40 E MX 9-16.4 11:40 Linas Andrijauskas + Vaida Peleckienė 22:20 | 21:09 Rimvydas Petrukaitis + Akvilė Sarulytė
41 E MX 17-18.1 11:40 Rimantas Martinėnas + Kristina Martinėnienė 21:14 | 17:21 | 13:21 Joris Čaikinas + Ugnė Buterlevičiūtė
42 D MX 4.1 11:40 Edmundas Mackevičius + Laura Janušonienė 23:21 | 21:18 Andrius Bičiūnas + Jurgita Girdiušaitė
43 D MX 4.2 11:40 Vidmantas Galiauskas + Neringa Navarskiene 21:19 | 13:21 | 21:15 Uldis Lazdinš + Justina Ščeponavičė
44 D MX 5-8.1 11:40 Mantas Varnelis + Aušrinė Staševičienė 21:14 | 12:21 | 10:21 Kęstutis Lukoševičius + Agnė Mackevičienė
45 D MX 5-8.2 11:40 Valerijs Ščerbickis + Ingūna Aldina 11:21 | 21:10 | 21:14 Aurimas Valauskas + Vaida Valauskienė
46 D MX 9-12.1 12:05 Ernestas Jarulaitis + Donata Motiejūnė Šia Šia 18:21 | 15:21 Šia Šia Vitalijus Augustauskas + Gintarė Mikšienė
47 D MX 9-12.2 12:05 Robertas Poškus + Eva Kondrotaitė KTU KTU 21:16 | 21:12 Eimantas Krikščiūnas + Viltė Navikaitė
48 C MX A-1:2 12:05 Raimondas Banelis + Mila Pašin 19:21 | 21:17 | 21:15 Kęstutis Povilonis + Dovilė Butkienė
49 C MX B-1:2 12:05 Deividas Staškevičius + Justina Jelinskė 21:17 | 21:12 Darius Urbonas + Renata Juodkaitė
50 B MX A-1:2 12:05 Tomas Tiškus + Dovilė Supronienė Šia 21:08 | 21:06 Paulius Janušauskas + Atilė Vyblova
51 B MX B-1:2 12:05 Linas Zavadskis + Rasa Šulnienė KTU 21:17 | 17:21 | 14:21 KTU KTU Pijus Balaišis + Vykintė Trakšelytė
52 E MX 4.1 12:05 Audrius Parnarauskas + Karolina Sankauskaitė 19:21 | 21:15 | 21:17 Andrius Kvietkauskas + Adriana Juodviršytė
53 E MX 4.2 12:05 Remigijus Skrebe + Dalia Šumskienė 21:17 | 21:17 Šia Šia Saulius Rimkus + Eidita Rimkuviene
54 E MX 5-8.1 12:05 Edmundas Žiaunys + Jolanta Žiaunienė 19:21 | 15:21 Darius Jurevičius + Livita Tvarevičienė
55 E MX 5-8.2 12:30 Vytautas Lataitis + Gintarė Povilaitytė 21:13 | 21:08 Edmundas Rutkauskas + Agnė Putvinskienė
56 E MX 9-12.1 12:30 Algirdas Išganaitis + Simona Rutkauskienė 19:21 | 21:13 | 10:21 Valdas Lelevicius + Dalia Juškienė
57 E MX 9-12.2 12:30 Ganishka Hewa Arachchilage + Justė Žilinskaitė 21:10 | 21:19 Linas Andrijauskas + Vaida Peleckienė
58 D MX 2.1 12:30 Edmundas Mackevičius + Laura Janušonienė 21:15 | 20:22 | 21:10 Vidmantas Galiauskas + Neringa Navarskiene
59 D MX 3-4.1 12:30 Andrius Bičiūnas + Jurgita Girdiušaitė 21:13 | 21:16 Uldis Lazdinš + Justina Ščeponavičė
60 D MX 5-6.1 12:30 Kęstutis Lukoševičius + Agnė Mackevičienė 21:10 | 21:12 Valerijs Ščerbickis + Ingūna Aldina
61 D MX 9-10.1 12:30 Vitalijus Augustauskas + Gintarė Mikšienė Šia Šia 21:10 | 22:20 KTU KTU Robertas Poškus + Eva Kondrotaitė
62 C MX A2.1 12:30 Deividas Staškevičius + Justina Jelinskė 21:15 | 11:21 | 10:21 Raimondas Banelis + Mila Pašin
63 C MX B2.1 12:30 Darius Urbonas + Renata Juodkaitė 12:21 | 14:21 KTU KTU Tadas Žilinskas + Daniela Jasevičiūtė
64 C MX C2.1 12:55 Jonas Bukėnas + Augustė Butėnaitė 08:21 | 07:21 Kęstutis Povilonis + Dovilė Butkienė
65 B MX A2.1 12:55 Pijus Balaišis + Vykintė Trakšelytė KTU KTU 21:16 | 15:21 | 15:21 Šia Tomas Tiškus + Dovilė Supronienė
66 B MX B2.1 12:55 Linas Zavadskis + Rasa Šulnienė KTU 21:13 | 21:12 Paulius Janušauskas + Atilė Vyblova
67 B MX C2.1 12:55 Benas Adamonis + Gerda Voiškaitė 21:16 | 14:21 | 18:21 Rolandas Žaldokas + Danielė Grybytė
68 E MX 2.1 12:55 Audrius Parnarauskas + Karolina Sankauskaitė 21:13 | 21:15 Remigijus Skrebe + Dalia Šumskienė
69 E MX 3-4.1 12:55 Andrius Kvietkauskas + Adriana Juodviršytė 09:21 | 21:19 | 21:16 Šia Šia Saulius Rimkus + Eidita Rimkuviene
70 E MX 5-6.1 12:55 Darius Jurevičius + Livita Tvarevičienė 07:21 | 18:21 Vytautas Lataitis + Gintarė Povilaitytė
71 E MX 9-10.1 12:55 Valdas Lelevicius + Dalia Juškienė 13:21 | 08:21 Ganishka Hewa Arachchilage + Justė Žilinskaitė
72 D MD 8.2 12:55 Eva Kondrotaitė + Daniela Jasevičiūtė KTU KTU 21:16 | 16:21 | 21:14 Ugnė Buterlevičiūtė + Izabelė Buterlevičiūtė
73 D MD 8.3 13:20 Asta Pelaitienė + Gitana Pšibilskienė 15:21 | 14:21 Gintarė Liutkevičiūtė + Gintarė Povilaitytė
74 D MD 8.4 13:20 Adriana Juodviršytė + Viltė Navikaitė 21:10 | 22:20 Agnė Glodenytė + Rusnė Talačkaitė
75 D VD 8.1 13:20 Deividas Staškevičius + Vitalijus Augustauskas Šia 21:12 | 21:17 KTU Linas Grubinskas + Vytautas Lataitis
76 D VD 8.2 13:20 Paulius Žostautas + Darius Kubilius 21:14 | 21:19 Kęstutis Lukoševičius + Kipras Lukoševičius
77 D VD 8.3 13:20 Eimantas Krikščiūnas + Jonas Bukėnas 23:21 | 21:17 Dominykas Paulauskas + Valdas Lelevicius
78 D VD 8.4 13:20 Kipras Banelis + Markas Repšys 18:21 | 20:22 Šia Šia Ernestas Jarulaitis + Rokas Motiejūnas
79 C MD A-1:4 13:20 Alina Michaliova + Vilma Kaikarienė 21:12 | 21:09 Inga Liutkevičiūtė + Vaida Valauskienė
80 C MD A-2:3 13:20 Mila Pašin + Renata Juodkaitė 15:21 | 21:13 | 21:18 Dovilė Butkienė + Agnė Mackevičienė
81 C VD 8.1 13:20 Raimondas Banelis + Donatas Ferensas 21:13 | 21:15 Mantas Varnelis + Aurimas Valauskas
82 C VD 8.2 13:45 Robertas Poškus + Tadas Žilinskas KTU KTU 21:11 | 21:16 Rojus Vaitkevičius + Gediminas Vaitkevičius
83 C VD 8.3 13:45 Andrius Kvietkauskas + Oskaras Dijokevičius 14:21 | 06:21 Andrius Bičiūnas + Anton Kalev
84 C VD 8.4 13:45 Kęstutis Povilonis + Vidmantas Galiauskas 12:21 | 13:21 Uldis Lazdinš + Valerijs Ščerbickis
85 E VD 16.2 13:45 Tomas Mockevičius + Nerijus Marčius 19:21 | 21:16 | 21:12 Joris Čaikinas + Deividas Gudžinskas
86 E VD 16.3 13:45 Edmundas Rutkauskas + Rimvydas Petrukaitis 19:21 | 21:17 | 21:18 Laimonas Ganys + Darius Jurevičius
87 E VD 16.4 13:45 Marius Skrebė + Remigijus Skrebe 21:05 | 21:09 Aurimas Daraškevičius + Giedrius Žiaubrė
88 E VD 16.5 13:45 Algirdas Išganaitis + Audrius Parnarauskas 21:07 | 21:05 Gediminas Martišauskas + Vytautas Saulius
89 E VD 16.6 13:45 Linas Andrijauskas + Edmundas Žiaunys 21:13 | 21:11 Joris Marcinkevičius + Danielius Bagavičius
90 E VD 16.7 13:45 Algirdas Gaigalas + Darius Urbonas 21:16 | 21:19 Šia Šia Saulius Rimkus + Viktoras Pečiulis
91 B VD A-1:4 14:10 Linas Zavadskis + Tomas Tiškus Šia 21:12 | 21:08 Paulius Janušauskas + Ramūnas Mackevičius
92 B VD A-2:3 14:10 Benas Adamonis + Kasparas Vilkevičius KTU 13:21 | 20:22 KTU Mantas Smalskis + Pijus Balaišis
93 B MD A-1:4 14:10 Dovilė Supronienė + Rasa Šulnienė KTU 15:21 | 21:15 | 21:16 Danielė Grybytė + Atilė Vyblova
94 B MD A-2:3 14:10 Vykintė Trakšelytė + Gerda Voiškaitė KTU 16:21 | 21:15 | 12:21 Elija Sunkladaitė + Dovilė Butvydaitė
95 E MD 8.1 14:10 Donata Motiejūnė + Lina Gimbutienė Šia Šia 21:16 | 21:12 Akvilė Sarulytė + Aušrinė Staševičienė
96 E MD 8.2 14:10 Agnė Putvinskienė + Giedrė Meškauskienė 21:19 | 21:08 Livita Tvarevičienė + Janina Ganienė
97 E MD 8.3 14:10 Simona Rutkauskienė + Dalia Juškienė 21:11 | 21:13 Martyna Daraškevičienė + Dinara Žiaubrė
98 E MD 8.4 14:10 Justina Ščeponavičė + Justina Jelinskė 21:09 | 21:09 Jolanta Žiaunienė + Vaida Peleckienė
99 D MD 4.1 14:10 Neringa Navarskiene + Laura Janušonienė 13:21 | 11:21 KTU KTU Eva Kondrotaitė + Daniela Jasevičiūtė
100 D MD 4.2 14:35 Gintarė Liutkevičiūtė + Gintarė Povilaitytė 21:19 | 21:10 Adriana Juodviršytė + Viltė Navikaitė
101 D MD 5-8.2 14:35 Asta Pelaitienė + Gitana Pšibilskienė 21:12 | 21:14 Agnė Glodenytė + Rusnė Talačkaitė
102 D VD 4.1 14:35 Deividas Staškevičius + Vitalijus Augustauskas Šia 21:15 | 21:14 Paulius Žostautas + Darius Kubilius
103 D VD 4.2 14:35 Eimantas Krikščiūnas + Jonas Bukėnas 21:11 | 21:18 Šia Šia Ernestas Jarulaitis + Rokas Motiejūnas
104 D VD 5-8.1 14:35 Linas Grubinskas + Vytautas Lataitis KTU 17:21 | 24:22 | 21:16 Kęstutis Lukoševičius + Kipras Lukoševičius
105 D VD 5-8.2 14:35 Dominykas Paulauskas + Valdas Lelevicius 20:22 | 21:14 | 18:21 Kipras Banelis + Markas Repšys
106 C MD A-1:3 14:35 Alina Michaliova + Vilma Kaikarienė 24:22 | 21:17 Dovilė Butkienė + Agnė Mackevičienė
107 C MD A-2:4 14:35 Mila Pašin + Renata Juodkaitė 13:21 | 21:23 Inga Liutkevičiūtė + Vaida Valauskienė
108 C VD 4.1 14:35 Raimondas Banelis + Donatas Ferensas 21:16 | 21:23 | 21:12 KTU KTU Robertas Poškus + Tadas Žilinskas
109 C VD 4.2 15:00 Andrius Bičiūnas + Anton Kalev 17:21 | 21:06 | 21:14 Uldis Lazdinš + Valerijs Ščerbickis
110 C VD 5-8.1 15:00 Mantas Varnelis + Aurimas Valauskas 21:15 | 21:14 Rojus Vaitkevičius + Gediminas Vaitkevičius
111 C VD 5-8.2 15:00 Andrius Kvietkauskas + Oskaras Dijokevičius 16:21 | 18:21 Kęstutis Povilonis + Vidmantas Galiauskas
112 E VD 8.1 15:00 Vitalijus Petraitis + Raimondas Jankauskas 21:18 | 21:18 Tomas Mockevičius + Nerijus Marčius
113 E VD 8.2 15:00 Edmundas Rutkauskas + Rimvydas Petrukaitis 08:21 | 12:21 Marius Skrebė + Remigijus Skrebe
114 E VD 8.3 15:00 Algirdas Išganaitis + Audrius Parnarauskas 21:08 | 21:15 Linas Andrijauskas + Edmundas Žiaunys
115 E VD 8.4 15:00 Algirdas Gaigalas + Darius Urbonas 21:14 | 21:14 Jokūbas Raginis + Deiminas Tauškela
116 E VD 9-16.2 15:00 Laimonas Ganys + Darius Jurevičius 21:08 | 16:21 | 21:10 Aurimas Daraškevičius + Giedrius Žiaubrė
117 E VD 9-16.3 15:00 Gediminas Martišauskas + Vytautas Saulius 21:13 | 21:15 Joris Marcinkevičius + Danielius Bagavičius
118 B VD A-1:3 15:25 Linas Zavadskis + Tomas Tiškus Šia 19:21 | 21:17 | 21:15 KTU Mantas Smalskis + Pijus Balaišis
119 B VD A-2:4 15:25 Benas Adamonis + Kasparas Vilkevičius KTU 21:17 | 18:21 | 17:21 Paulius Janušauskas + Ramūnas Mackevičius
120 B MD A-1:3 15:25 Dovilė Supronienė + Rasa Šulnienė KTU 21:18 | 21:12 Elija Sunkladaitė + Dovilė Butvydaitė
121 B MD A-2:4 15:25 Vykintė Trakšelytė + Gerda Voiškaitė KTU 08:21 | 13:21 Danielė Grybytė + Atilė Vyblova
122 E MD 4.1 15:25 Donata Motiejūnė + Lina Gimbutienė Šia Šia 14:21 | 21:18 | 23:21 Agnė Putvinskienė + Giedrė Meškauskienė
123 E MD 4.2 15:25 Simona Rutkauskienė + Dalia Juškienė 17:21 | 21:12 | 21:05 Justina Ščeponavičė + Justina Jelinskė
124 E MD 5-8.1 15:25 Akvilė Sarulytė + Aušrinė Staševičienė 22:20 | 19:21 | 08:21 Livita Tvarevičienė + Janina Ganienė
125 E MD 5-8.2 15:25 Martyna Daraškevičienė + Dinara Žiaubrė 21:19 | 21:12 Jolanta Žiaunienė + Vaida Peleckienė
126 D MD 2.1 15:25 Eva Kondrotaitė + Daniela Jasevičiūtė KTU KTU 21:11 | 15:21 | 17:21 Gintarė Liutkevičiūtė + Gintarė Povilaitytė
127 D MD 3-4.1 15:50 Neringa Navarskiene + Laura Janušonienė 21:16 | 21:17 Adriana Juodviršytė + Viltė Navikaitė
128 D MD 5-6.1 15:50 Ugnė Buterlevičiūtė + Izabelė Buterlevičiūtė 12:21 | 22:20 | 21:19 Asta Pelaitienė + Gitana Pšibilskienė
129 D VD 2.1 15:50 Deividas Staškevičius + Vitalijus Augustauskas Šia 21:14 | 21:17 Eimantas Krikščiūnas + Jonas Bukėnas
130 D VD 3-4.1 15:50 Paulius Žostautas + Darius Kubilius 19:21 | 13:21 Šia Šia Ernestas Jarulaitis + Rokas Motiejūnas
131 D VD 5-6.1 15:50 Linas Grubinskas + Vytautas Lataitis KTU 21:19 | 21:19 Kipras Banelis + Markas Repšys
132 C MD A-1:2 15:50 Alina Michaliova + Vilma Kaikarienė 21:12 | 23:21 Mila Pašin + Renata Juodkaitė
133 C MD A-3:4 15:50 Dovilė Butkienė + Agnė Mackevičienė 21:05 | 22:20 Inga Liutkevičiūtė + Vaida Valauskienė
134 C VD 2.1 15:50 Raimondas Banelis + Donatas Ferensas 21:18 | 21:19 Andrius Bičiūnas + Anton Kalev
135 C VD 3-4.1 15:50 Robertas Poškus + Tadas Žilinskas KTU KTU 20:22 | 11:21 Uldis Lazdinš + Valerijs Ščerbickis
136 C VD 5-6.1 16:15 Mantas Varnelis + Aurimas Valauskas 21:11 | 21:15 Kęstutis Povilonis + Vidmantas Galiauskas
137 E VD 4.1 16:15 Vitalijus Petraitis + Raimondas Jankauskas 15:21 | 12:21 Marius Skrebė + Remigijus Skrebe
138 E VD 4.2 16:15 Algirdas Išganaitis + Audrius Parnarauskas 21:11 | 21:19 Algirdas Gaigalas + Darius Urbonas
139 E VD 5-8.1 16:15 Tomas Mockevičius + Nerijus Marčius 21:13 | 21:18 Edmundas Rutkauskas + Rimvydas Petrukaitis
140 E VD 5-8.2 16:15 Linas Andrijauskas + Edmundas Žiaunys 21:14 | 21:17 Jokūbas Raginis + Deiminas Tauškela
141 E VD 9-12.1 16:15 Joris Čaikinas + Deividas Gudžinskas 21:13 | 21:18 Laimonas Ganys + Darius Jurevičius
142 E VD 9-12.2 16:15 Gediminas Martišauskas + Vytautas Saulius 07:21 | 13:21 Šia Šia Saulius Rimkus + Viktoras Pečiulis
143 B VD A-1:2 16:15 Linas Zavadskis + Tomas Tiškus Šia 21:14 | 21:16 KTU Benas Adamonis + Kasparas Vilkevičius
144 B VD A-3:4 16:15 Mantas Smalskis + Pijus Balaišis KTU 21:13 | 21:16 Paulius Janušauskas + Ramūnas Mackevičius
145 B MD A-1:2 16:40 Dovilė Supronienė + Rasa Šulnienė KTU 21:13 | 21:12 KTU Vykintė Trakšelytė + Gerda Voiškaitė
146 B MD A-3:4 16:40 Elija Sunkladaitė + Dovilė Butvydaitė 21:15 | 12:21 | 21:16 Danielė Grybytė + Atilė Vyblova
147 E MD 2.1 16:40 Donata Motiejūnė + Lina Gimbutienė Šia Šia 21:13 | 16:21 | 17:21 Simona Rutkauskienė + Dalia Juškienė
148 E MD 3-4.1 16:40 Agnė Putvinskienė + Giedrė Meškauskienė 21:19 | 21:16 Justina Ščeponavičė + Justina Jelinskė
149 E MD 5-6.1 16:40 Livita Tvarevičienė + Janina Ganienė 19:21 | 21:18 | 23:21 Martyna Daraškevičienė + Dinara Žiaubrė
150 B MV 16.2 16:40 Adriana Juodviršytė - 19:21 | 21:17 | 21:13 - Ugnė Buterlevičiūtė
151 B MV 16.3 16:40 Izabelė Buterlevičiūtė - 21:06 | 21:08 - Rusnė Talačkaitė
152 B MV 16.6 16:40 Viltė Navikaitė - 21:19 | 21:11 - Agnė Glodenytė
153 B MV 16.7 16:40 Augustė Butėnaitė - 21:08 | 21:07 - Gabija Žiaubrė
154 E VD 2.1 17:05 Marius Skrebė + Remigijus Skrebe 21:18 | 17:21 | 22:20 Algirdas Išganaitis + Audrius Parnarauskas
155 E VD 3-4.1 17:05 Vitalijus Petraitis + Raimondas Jankauskas 20:22 | 21:18 | 21:18 Algirdas Gaigalas + Darius Urbonas
156 E VD 5-6.1 17:05 Tomas Mockevičius + Nerijus Marčius 21:18 | 24:22 Linas Andrijauskas + Edmundas Žiaunys
157 E VD 9-10.1 17:05 Joris Čaikinas + Deividas Gudžinskas 22:24 | 13:21 Šia Šia Saulius Rimkus + Viktoras Pečiulis
158 B VV 8.1 17:05 Kasparas Vilkevičius KTU - 21:14 | 15:21 | 09:21 KTU - Tadas Žilinskas
159 B VV 8.2 17:05 Edmundas Mackevičius - 17:21 | 14:21 - Giedrius Mačėnas
160 B VV 8.3 17:05 Tadas Supronas - 30:29 | 22:20 - Benas Adamonis
161 B VV 8.4 17:05 Mantas Smalskis - 21:18 | 21:18 - Rolandas Žaldokas
162 C VV 32.2 17:05 Joris Čaikinas - 21:16 | 16:21 | 16:21 - Kipras Lukoševičius
164 C VV 32.6 17:30 Joris Marcinkevičius - 21:12 | 21:7 - Danielius Bagavičius
165 C VV 32.7 17:30 Marius Skrebė - 22:20 | 18:18 Šia - Saulius Rimkus
166 C VV 32.10 17:30 Deiminas Tauškela - 18:21 | 6:21 Šia - Justas Motiejūnas
167 C VV 32.11 17:30 Eimantas Krikščiūnas - 19:21 | 21:19 | 17:21 - Donatas Ferensas
168 C VV 32.14 17:30 Raimondas Jankauskas - 21:18 | 21:13 - Modestas Rutkauskas
169 C VV 32.15 17:30 Vitalijus Petraitis - 13:21 | 9:21 - Deividas Gudžinskas
170 B MV 8.1 17:30 Gerda Voiškaitė - 21:3 | 21:8 - Adriana Juodviršytė
171 B MV 8.2 17:30 Izabelė Buterlevičiūtė - 10:21 | 19:21 - Danielė Grybytė
172 B MV 8.3 17:55 Elija Sunkladaitė - 19:21 | 21:18 | 21:5 - Viltė Navikaitė
173 B MV 8.4 17:55 Augustė Butėnaitė - 7:21 | 7:21 - Atilė Vyblova
174 B VV 4.1 17:55 Tadas Žilinskas KTU - 13:21 | 14:21 - Giedrius Mačėnas
175 B VV 4.2 17:55 Tadas Supronas - 21:16 | 22:20 - Mantas Smalskis
176 B VV 5-8.1 17:55 Kasparas Vilkevičius KTU - 13:21 | 14:21 - Edmundas Mackevičius
177 B VV 5-8.2 17:55 Benas Adamonis - 24:22 | 21:19 - Rolandas Žaldokas
178 C VV 16.1 17:55 Gediminas Vaitkevičius - 21:18 | 21:14 - Kipras Lukoševičius
179 C VV 16.2 17:55 Jokūbas Raginis - 12:21 | 15:21 - Kipras Banelis
180 C VV 16.3 17:55 Paulius Žostautas - 21:14 | 21:16 - Joris Marcinkevičius
181 C VV 16.4 18:20 Marius Skrebė - 21:16 | 23:21 - Jonas Bukėnas
182 C VV 16.5 18:20 Rojus Vaitkevičius - 21:11 | 21:13 Šia - Justas Motiejūnas
183 C VV 16.6 18:20 Donatas Ferensas - 21:10 | 21:10 - Mykolas Raginis
184 C VV 16.7 18:20 Linas Grubinskas KTU - 21:14 | 21:5 - Raimondas Jankauskas
185 C VV 16.8 18:20 Deividas Gudžinskas - 15:21 | 21:13 | 21:23 - Markas Repšys
186 B MV 4.1 18:20 Gerda Voiškaitė - 11:21 | 18:21 - Danielė Grybytė
187 B MV 4.2 18:20 Elija Sunkladaitė - 19:21 | 24:22 | 9:21 - Atilė Vyblova
188 B MV 5-8.1 18:20 Adriana Juodviršytė - 23:21 | 18:21 | 11:21 - Izabelė Buterlevičiūtė
189 B MV 5-8.2 18:20 Viltė Navikaitė - 19:21 | 24:22 | 21:09 - Augustė Butėnaitė
190 B MV 9-12.1 18:45 Ugnė Buterlevičiūtė - 21:12 | 21:12 - Rusnė Talačkaitė
191 B MV 9-12.2 18:45 Agnė Glodenytė - 21:13 | 21:5 - Gabija Žiaubrė
192 B VV 2.1 18:45 Giedrius Mačėnas - 16:21 | 21:17 | 07:21 - Tadas Supronas
193 B VV 3-4.1 18:45 Tadas Žilinskas KTU - 21:16 | 17:21 | 18:21 - Mantas Smalskis
194 B VV 5-6.1 18:45 Edmundas Mackevičius - 19:21 | 14:21 - Benas Adamonis
195 C VV 8.1 18:45 Gediminas Vaitkevičius - 21:10 | 20:22 | 20:22 - Kipras Banelis
196 C VV 8.2 18:45 Paulius Žostautas - 21:17 | 21:13 - Marius Skrebė
197 C VV 8.3 18:45 Rojus Vaitkevičius - 21:14 | 21:16 - Donatas Ferensas
198 C VV 8.4 18:45 Linas Grubinskas KTU - 14:21 | 21:8 | 21:16 - Markas Repšys
199 C VV 9-16.1 19:10 Kipras Lukoševičius - 21:14 | 21:14 - Jokūbas Raginis
200 C VV 9-16.2 19:10 Joris Marcinkevičius - 07:21 | 08:21 - Jonas Bukėnas
201 C VV 9-16.3 19:10 Justas Motiejūnas Šia - 12:21 | 05:21 - Mykolas Raginis
202 C VV 9-16.4 19:10 Raimondas Jankauskas - 10:21 | 10:21 - Deividas Gudžinskas
204 C VV 17-24.2 19:10 Danielius Bagavičius - Šia - Saulius Rimkus
205 C VV 17-24.3 19:10 Deiminas Tauškela - 06:21 | 04:21 - Eimantas Krikščiūnas
206 C VV 17-24.4 19:10 Modestas Rutkauskas - 21:18 | 07:21 | 11:21 - Vitalijus Petraitis
208 B MV 2.1 19:35 Danielė Grybytė - 21:15 | 21:16 - Atilė Vyblova
209 B MV 3-4.1 19:35 Gerda Voiškaitė - 14:21 | 13:21 - Elija Sunkladaitė
210 B MV 5-6.1 19:35 Izabelė Buterlevičiūtė - 21:16 | 16:21 | 21:19 - Viltė Navikaitė
211 B MV 9-10.1 19:35 Ugnė Buterlevičiūtė - 16:21 | 15:21 - Agnė Glodenytė
212 C VV 4.1 19:35 Kipras Banelis - 11:21 | 11:21 - Paulius Žostautas
213 C VV 4.2 19:35 Rojus Vaitkevičius - 12:21 | 21:17 | 21:13 KTU - Linas Grubinskas
214 C VV 5-8.1 19:35 Gediminas Vaitkevičius - 18:21 | 21:06 | 19:21 - Marius Skrebė
215 C VV 5-8.2 19:35 Donatas Ferensas - 21:12 | 21:12 - Markas Repšys
216 C VV 9-12.1 19:35 Kipras Lukoševičius - 21:15 | 11:21 | 13:21 - Jonas Bukėnas
217 C VV 9-12.2 20:00 Mykolas Raginis - 23:25 | 12:21 - Deividas Gudžinskas
218 C VV 17-20.1 20:00 Joris Čaikinas - 21:6 | 21:3 - Danielius Bagavičius
219 C VV 17-20.2 20:00 Eimantas Krikščiūnas - 21:8 | 21:9 - Vitalijus Petraitis
220 C VV 2.1 20:00 Paulius Žostautas - 18:21 | 21:23 - Rojus Vaitkevičius
221 C VV 3-4.1 20:00 Kipras Banelis - 10:21 | 14:21 KTU - Linas Grubinskas
222 C VV 5-6.1 20:00 Marius Skrebė - 12:21 | 09:21 - Donatas Ferensas
226 C VV 9-10.1 20:25 Jonas Bukėnas - 21:14 | 21:23 | 21:17 - Deividas Gudžinskas
227 C VV 17-18.1 20:25 Joris Čaikinas - 21:15 | 21:16 - Eimantas Krikščiūnas

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija