MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-02-25 02:08 took:199.6 s.

 

Turnyrai

Panevėžys City Open


2023 Lapkričio 18 d.; Panevėžio KKSC rankinio sporto salė
VV MV VD MD MX
Suaug B (B): 8 2.6 12 1.5 4 1.7 4 1.2 6 2.6
Suaug C (C): 23 1.3 8 1 4 1 6 1.1
Suaug D (D): 8 1 7 1 15 1.1
Suaug E (E): 14 1 8 1 18 1

I Ratas

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 Mantas Varnelis
    Aušrinė Staševičienė
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Edmundas Mackevičius
    Laura Janušonienė
    21:18 | 21:13
    S9 Šia Ernestas Jarulaitis
    Šia Donata Motiejūnė
    16.2
  • S5 Šia Vitalijus Augustauskas
    Šia Gintarė Mikšienė
    11:21 | 12:21
    S12 Andrius Bičiūnas
    Jurgita Girdiušaitė
    16.3
  • S4 Kęstutis Lukoševičius
    Agnė Mackevičienė
    21:14 | 21:09
    S13 Gediminas Martišauskas
    Asta Pelaitienė
    16.4
  • S3 Vidmantas Galiauskas
    Neringa Navarskiene
    21:13 | 21:13
    S14 Dominykas Paulauskas
    Agnė Kirdeikytė
    16.5
  • S6 Valerijs Ščerbickis
    Ingūna Aldina
    21:15 | 21:12
    S11 KTU Robertas Poškus
    KTU Eva Kondrotaitė
    16.6
  • S7 Uldis Lazdinš
    Justina Ščeponavičė
    21:14 | 21:15
    S10 Oskaras Dijokevičius
    Inga Liutkevičiūtė
    16.7
  • S2 Aurimas Valauskas
    Vaida Valauskienė
    21:16 | 24:22
    S15 Eimantas Krikščiūnas
    Viltė Navikaitė
    16.8
  • Mantas Varnelis
    Aušrinė Staševičienė
    10:21 | 08:21
    Edmundas Mackevičius
    Laura Janušonienė
    8.1
  • Andrius Bičiūnas
    Jurgita Girdiušaitė
    21:13 | 21:13
    Kęstutis Lukoševičius
    Agnė Mackevičienė
    8.2
  • Vidmantas Galiauskas
    Neringa Navarskiene
    21:13 | 17:21 | 21:16
    Valerijs Ščerbickis
    Ingūna Aldina
    8.3
  • Uldis Lazdinš
    Justina Ščeponavičė
    21:10 | 21:19
    Aurimas Valauskas
    Vaida Valauskienė
    8.4
  • Edmundas Mackevičius
    Laura Janušonienė
    23:21 | 21:18
    Andrius Bičiūnas
    Jurgita Girdiušaitė
    4.1
  • Vidmantas Galiauskas
    Neringa Navarskiene
    21:19 | 13:21 | 21:15
    Uldis Lazdinš
    Justina Ščeponavičė
    4.2
  • Vietos: 1,2
    Edmundas Mackevičius
    Laura Janušonienė
    21:15 | 20:22 | 21:10
    Vidmantas Galiauskas
    Neringa Navarskiene
    2.1
  • Vietos: 3,4
    Andrius Bičiūnas
    Jurgita Girdiušaitė
    21:13 | 21:16
    Uldis Lazdinš
    Justina Ščeponavičė
    3-4.1
Vietos: 5-8
  • Mantas Varnelis
    Aušrinė Staševičienė
    21:14 | 12:21 | 10:21
    Kęstutis Lukoševičius
    Agnė Mackevičienė
    5-8.1
  • Valerijs Ščerbickis
    Ingūna Aldina
    11:21 | 21:10 | 21:14
    Aurimas Valauskas
    Vaida Valauskienė
    5-8.2
  • Vietos: 5,6
    Kęstutis Lukoševičius
    Agnė Mackevičienė
    21:10 | 21:12
    Valerijs Ščerbickis
    Ingūna Aldina
    5-6.1
Vietos: 9-16
  • Bye
    vs
    Šia Ernestas Jarulaitis
    Šia Donata Motiejūnė
    9-16.1
  • Šia Vitalijus Augustauskas
    Šia Gintarė Mikšienė
    21:17 | 21:08
    Gediminas Martišauskas
    Asta Pelaitienė
    9-16.2
  • Dominykas Paulauskas
    Agnė Kirdeikytė
    21:18 | 19:21 | 16:21
    KTU Robertas Poškus
    KTU Eva Kondrotaitė
    9-16.3
  • Oskaras Dijokevičius
    Inga Liutkevičiūtė
    19:21 | 19:21
    Eimantas Krikščiūnas
    Viltė Navikaitė
    9-16.4
  • Šia Ernestas Jarulaitis
    Šia Donata Motiejūnė
    18:21 | 15:21
    Šia Vitalijus Augustauskas
    Šia Gintarė Mikšienė
    9-12.1
  • KTU Robertas Poškus
    KTU Eva Kondrotaitė
    21:16 | 21:12
    Eimantas Krikščiūnas
    Viltė Navikaitė
    9-12.2
  • Vietos: 9,10
    Šia Vitalijus Augustauskas
    Šia Gintarė Mikšienė
    21:10 | 22:20
    KTU Robertas Poškus
    KTU Eva Kondrotaitė
    9-10.1



Registracijos laikas baigėsi