MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-26 02:08 took:194.5 s.

 

Turnyrai

BAUEN Suaugusiųjų Lyga 3 etapas


2023 Gruodžio 09 d.; BAUEN Badmintono Arena/Mega
VV VD MD MX
Suaug B (B): 11 4.2 11 3.1 4 1.1 9 2.3
Suaug C (C): 8 1.5 8 1 7 1.4
Suaug D (D): 6 0.55 8 1 7 1 9 1.2
Suaug E (E): 8 1 11 1 15 1

I Ratas

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 Paulius Jūras
    Dalius Juodsnukis
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Nedas Šimkus
    Vilimas Šimkus
    20' 12:21 | 15:21
    S9 Ramūnas Paškevičius
    Vidas Pilvinis
    16.2
  • S5 Dainius Zinkus
    Marius Brazauskas
    vs
    S12 Bye
    16.3
  • S4 KTU Andrius Bendoraitis
    KTU Pijus Balaišis
    vs
    S13 Bye
    16.4
  • S3 Šarūnas Atkočiūnas
    Audrius Kepežinskas
    vs
    S14 Bye
    16.5
  • S6 Arūnas Morkūnas
    Vygantas Garmus
    25' 21:16 | 21:16
    S11 Artūras Kuodys
    Kyrylo Kolesnichenko
    16.6
  • S7 Darius Kairys
    Saulius Eibukas
    23' 22:20 | 22:20
    S10 Algirdas Kepežinskas
    Ovidijus Žukauskas
    16.7
  • S2 Donatas Rumšys
    Valentas Stončius
    vs
    S15 Bye
    16.8
  • Paulius Jūras
    Dalius Juodsnukis
    15' 21:6 | 21:11
    Ramūnas Paškevičius
    Vidas Pilvinis
    8.1
  • Dainius Zinkus
    Marius Brazauskas
    15' 7:21 | 15:21
    KTU Andrius Bendoraitis
    KTU Pijus Balaišis
    8.2
  • Šarūnas Atkočiūnas
    Audrius Kepežinskas
    20' 21:12 | 21:17
    Arūnas Morkūnas
    Vygantas Garmus
    8.3
  • Darius Kairys
    Saulius Eibukas
    17' 16:21 | 14:21
    Donatas Rumšys
    Valentas Stončius
    8.4
  • Paulius Jūras
    Dalius Juodsnukis
    18' 9:21 | 18:21
    KTU Andrius Bendoraitis
    KTU Pijus Balaišis
    4.1
  • Šarūnas Atkočiūnas
    Audrius Kepežinskas
    19' 21:14 | 21:19
    Donatas Rumšys
    Valentas Stončius
    4.2
  • Vietos: 1,2
    KTU Andrius Bendoraitis
    KTU Pijus Balaišis
    39' 21:16 | 16:21 | 25:27
    Šarūnas Atkočiūnas
    Audrius Kepežinskas
    2.1
  • Vietos: 3,4
    Paulius Jūras
    Dalius Juodsnukis
    29' 21:17 | 16:21 | 16:21
    Donatas Rumšys
    Valentas Stončius
    3-4.1
Vietos: 5-8
  • Ramūnas Paškevičius
    Vidas Pilvinis
    19' 10:21 | 16:21
    Dainius Zinkus
    Marius Brazauskas
    5-8.1
  • Arūnas Morkūnas
    Vygantas Garmus
    24' 21:19 | 21:18
    Darius Kairys
    Saulius Eibukas
    5-8.2
  • Vietos: 5,6
    Dainius Zinkus
    Marius Brazauskas
    43' 20:22 | 23:21 | 16:21
    Arūnas Morkūnas
    Vygantas Garmus
    5-6.1
Vietos: 9-16
  • Bye
    vs
    Nedas Šimkus
    Vilimas Šimkus
    9-16.1
  • Bye
    vs
    Bye
    9-16.2
  • Bye
    vs
    Artūras Kuodys
    Kyrylo Kolesnichenko
    9-16.3
  • Algirdas Kepežinskas
    Ovidijus Žukauskas
    vs
    Bye
    9-16.4
  • Nedas Šimkus
    Vilimas Šimkus
    vs
    Bye
    9-12.1
  • Artūras Kuodys
    Kyrylo Kolesnichenko
    20' 21:19 | 21:14
    Algirdas Kepežinskas
    Ovidijus Žukauskas
    9-12.2
  • Vietos: 9,10
    Nedas Šimkus
    Vilimas Šimkus
    16' 7:21 | 16:21
    Artūras Kuodys
    Kyrylo Kolesnichenko
    9-10.1



Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija