MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-02-29 02:08 took:210.4 s.

 

Turnyrai

AUKŠTAITIJOS TAURĖ


2023 Lapkričio 18 d.; Delfi sporto centras
VV MV VD MD
U-13: 14 1.2 20 1.2 4 1 8 1
U-15: 10 1.5 13 1.4 4 1 3 0.5
U-19: 4 0.75 2 2 0.5 2 0.5

# # Laikas Komanda A Rezultatas Komanda B
1 U-13 VV 16.2 10:00 Ąžuolas Burneika Tau - 19:21 | 12:21 Tau - Ilia Skuridin 18'
2 U-13 VV 16.3 10:00 Bernardas Jasulaitis Tau - 8:21 | 9:21 - Gabrielius Banys 16'
3 U-13 VV 16.4 10:00 Tadas Ladyga Tau - 21:19 | 16:21 | 18:21 - Martynas Biekša 31'
4 U-13 VV 16.5 10:00 Paulius Marčiukaitis Tau - 21:13 | 21:2 - Vincentas Pilypaitis 15'
5 U-13 VV 16.6 10:00 Dan Ryškevič Tau - 21:19 | 11:21 | 21:13 - Augustas Molis 34'
6 U-13 VV 16.7 10:00 Karolis Repčenka Tau - 11:21 | 15:21 - Motiejus Žemaitis 14'
7 U-13 MV 32.2 10:00 Viktorija Morkūnaitė - 21:4 | 21:3 - Luka Griniūtė
8 U-13 MV 32.7 10:00 Elzė Čerauskaitė - 21:4 | 21:4 - Elena Keturkaitė
9 U-13 MV 32.10 10:25 Mėta Jurkevičiūtė - 21:12 | 21:10 - Radvilė Bareikaitė 14'
10 U-13 MV 32.15 10:25 Austėja Giedraitytė Tau - 14:21 | 21:19 | 21:18 - Fausta Sakalauskaite 30'
11 U-13 VV 8.1 10:25 Steponas Svorobovičius Tau - 21:11 | 21:8 Tau - Ilia Skuridin
12 U-13 VV 8.2 10:25 Gabrielius Banys - 21:2 | 21:17 - Martynas Biekša 17'
13 U-13 VV 8.3 10:25 Paulius Marčiukaitis Tau - 14:21 | 16:21 Tau - Dan Ryškevič 17'
14 U-13 VV 8.4 10:25 Motiejus Žemaitis - 14:21 | 17:21 - Darius Černauskas 17'
15 U-13 VV 9-16.2 10:25 Bernardas Jasulaitis Tau - 21:9 | 21:13 Tau - Tadas Ladyga 16'
16 U-13 VV 9-16.3 10:25 Vincentas Pilypaitis - 22:24 | 17:21 - Augustas Molis
17 U-13 MV 16.1 10:50 Andra Urbonaitė - 21:8 | 21:6 - Viktorija Morkūnaitė
18 U-13 MV 16.2 10:50 Gabrielė Pranckevičiūtė Tau - 21:16 | 21:12 - Gabija Grigaitė 15'
19 U-13 MV 16.3 10:50 Beatričė Jasulaitytė Tau - 19:21 | 12:21 Tau - Greta Malkevičiūtė 16'
20 U-13 MV 16.4 10:50 Elzė Čerauskaitė - 21:5 | 21:14 Tau - Miglė Kandroškaitė
21 U-13 MV 16.5 10:50 Žemyna Deniušaitė Tau - 9:21 | 9:21 - Mėta Jurkevičiūtė 15'
22 U-13 MV 16.6 10:50 Žemyna Žakevičiūtė - 21:14 | 22:20 - Olivia Pocevičiūtė 23'
23 U-13 MV 16.7 10:50 Marija Rasickaitė Tau - 21:12 | 21:10 - Augustė Vaitkutė 14'
24 U-13 MV 16.8 10:50 Austėja Giedraitytė Tau - 4:21 | 8:21 - Ugnė Ladygaitė 13'
25 U-13 VV 4.1 11:15 Steponas Svorobovičius Tau - 21:8 | 21:15 - Gabrielius Banys 20'
26 U-13 VV 4.2 11:15 Dan Ryškevič Tau - 11:21 | 4:21 - Darius Černauskas 13'
27 U-13 VV 5-8.1 11:15 Ilia Skuridin Tau - 19:21 | 21:23 - Martynas Biekša 23'
28 U-13 VV 5-8.2 11:15 Paulius Marčiukaitis Tau - 18:21 | 19:21 - Motiejus Žemaitis 18'
29 U-13 VV 9-12.1 11:15 Ąžuolas Burneika Tau - 23:21 | 21:18 Tau - Bernardas Jasulaitis 18'
30 U-13 VV 9-12.2 11:15 Augustas Molis - 21:19 | 21:12 Tau - Karolis Repčenka 21'
33 U-13 MV 8.1 11:40 Andra Urbonaitė - 21:11 | 21:9 Tau - Gabrielė Pranckevičiūtė
34 U-13 MV 8.2 11:40 Greta Malkevičiūtė Tau - 4:21 | 6:21 - Elzė Čerauskaitė 12'
35 U-13 MV 8.3 11:40 Mėta Jurkevičiūtė - 21:9 | 21:8 - Žemyna Žakevičiūtė 15'
36 U-13 MV 8.4 11:40 Marija Rasickaitė Tau - 14:21 | 12:21 - Ugnė Ladygaitė 16'
37 U-13 MV 9-16.1 11:40 Viktorija Morkūnaitė - 21:14 | 21:18 - Gabija Grigaitė
38 U-13 MV 9-16.2 11:40 Beatričė Jasulaitytė Tau - 21:15 | 17:21 | 21:19 Tau - Miglė Kandroškaitė 27'
39 U-13 MV 9-16.3 11:40 Žemyna Deniušaitė Tau - 21:15 | 21:8 - Olivia Pocevičiūtė 18'
40 U-13 MV 9-16.4 11:40 Augustė Vaitkutė - 21:11 | 21:9 Tau - Austėja Giedraitytė 15'
41 U-13 MV 4.1 12:05 Andra Urbonaitė - 4:21 | 16:21 - Elzė Čerauskaitė 18'
42 U-13 MV 4.2 12:05 Mėta Jurkevičiūtė - 21:18 | 21:12 - Ugnė Ladygaitė 18'
43 U-13 MV 5-8.1 12:05 Gabrielė Pranckevičiūtė Tau - 21:18 | 18:21 | 21:14 Tau - Greta Malkevičiūtė 27'
44 U-13 MV 5-8.2 12:05 Žemyna Žakevičiūtė - 13:21 | 8:21 Tau - Marija Rasickaitė 16'
45 U-13 MV 9-12.1 12:05 Viktorija Morkūnaitė - 15:21 | 15:21 Tau - Beatričė Jasulaitytė 16'
46 U-13 MV 9-12.2 12:05 Žemyna Deniušaitė Tau - 10:21 | 20:22 - Augustė Vaitkutė
47 U-13 VV 2.1 12:05 Steponas Svorobovičius Tau - 21:9 | 21:11 - Darius Černauskas 16'
48 U-13 VV 3-4.1 12:05 Gabrielius Banys - 21:14 | 21:13 Tau - Dan Ryškevič 17'
49 U-13 VV 5-6.1 12:30 Martynas Biekša - 12:21 | 10:21 - Motiejus Žemaitis 14'
50 U-13 VV 7-8.1 12:30 Ilia Skuridin Tau - 20:22 | 12:21 Tau - Paulius Marčiukaitis 19'
51 U-13 VV 9-10.1 12:30 Ąžuolas Burneika Tau - 18:21 | 16:21 - Augustas Molis 18'
52 U-13 VV 11-12.1 12:30 Bernardas Jasulaitis Tau - 22:0 | 6:21 | 11:21 Tau - Karolis Repčenka
53 U-13 VV 13-14.1 12:30 Tadas Ladyga Tau - 21:19 | 15:21 | 16:21 - Vincentas Pilypaitis 25'
54 U-13 MV 13-16.1 12:30 Gabija Grigaitė - 13:21 | 21:10 | 11:21 Tau - Miglė Kandroškaitė 22'
55 U-13 MV 13-16.2 12:30 Olivia Pocevičiūtė - 22:20 | 13:21 | 21:19 Tau - Austėja Giedraitytė 33'
56 U-13 MV 17-20.1 12:30 Luka Griniūtė - 21:17 | 16:21 | 13:21 - Elena Keturkaitė 25'
57 U-13 MV 17-20.2 12:55 Radvilė Bareikaitė - 21:14 | 21:16 - Fausta Sakalauskaite 16'
58 U-13 MV 2.1 12:55 Elzė Čerauskaitė - 21:5 | 21:3 - Mėta Jurkevičiūtė 14'
59 U-13 MV 3-4.1 12:55 Andra Urbonaitė - 21:10 | 21:5 - Ugnė Ladygaitė 12'
60 U-13 MV 5-6.1 12:55 Gabrielė Pranckevičiūtė Tau - 14:21 | 21:19 | 21:15 Tau - Marija Rasickaitė
61 U-13 MV 7-8.1 12:55 Greta Malkevičiūtė Tau - 21:15 | 21:12 - Žemyna Žakevičiūtė 17'
62 U-13 MV 9-10.1 12:55 Beatričė Jasulaitytė Tau - 21:17 | 21:15 - Augustė Vaitkutė 18'
63 U-13 MV 11-12.1 12:55 Viktorija Morkūnaitė - 21:19 | 21:8 Tau - Žemyna Deniušaitė 17'
64 U-13 MV 13-14.1 12:55 Miglė Kandroškaitė Tau - 21:16 | 21:7 - Olivia Pocevičiūtė 15'
65 U-13 MV 15-16.1 13:20 Gabija Grigaitė - 21:7 | 21:7 Tau - Austėja Giedraitytė 14'
66 U-13 MV 17-18.1 13:20 Elena Keturkaitė - 15:21 | 18:21 - Radvilė Bareikaitė 18'
67 U-13 MV 19-20.1 13:20 Luka Griniūtė - 11:21 | 12:21 - Fausta Sakalauskaite
69 U-13 MD 8.1 13:20 Miglė Kandroškaitė + Beatričė Jasulaitytė Tau Tau 21:9 | 21:7 Olivia Pocevičiūtė + Fausta Sakalauskaite 15'
70 U-13 MD 8.2 13:20 Greta Malkevičiūtė + Gabrielė Pranckevičiūtė Tau Tau 21:15 | 21:10 Tau Tau Žemyna Deniušaitė + Austėja Giedraitytė 22'
71 U-13 MD 8.3 13:20 Ugnė Ladygaitė + Elzė Čerauskaitė 21:7 | 21:10 Žemyna Žakevičiūtė + Augustė Vaitkutė 18'
72 U-13 MD 8.4 13:20 Marija Rasickaitė + Andra Urbonaitė Tau 21:9 | 21:9 Viktorija Morkūnaitė + Gabija Grigaitė 15'
73 U-13 VD A-1:3 13:45 Steponas Svorobovičius + Paulius Marčiukaitis Tau Tau 21:11 | 21:19 Augustas Molis + Motiejus Žemaitis 18'
74 U-15 MV 16.2 13:45 Austė Kmitaitė - 16:21 | 11:21 Tau - Gaudrė Janušauskaitė 16'
75 U-15 MV 16.3 13:45 Eva Kavaliauskaitė - 21:8 | 21:9 - Auksė Gubanovaitė 14'
76 U-15 MV 16.4 13:45 Ūla Žemaitė - 21:13 | 21:8 - Viktorija Avlosevičiūtė 16'
77 U-15 MV 16.6 13:45 Veronika Stankevičiūtė - 21:13 | 23:21 - Augustė Staniulionytė
78 U-15 MV 16.7 13:45 Anelė Mikėnaitė - 21:15 | 21:10 - Emilija Augulyte 15'
80 U-13 MD 4.1 13:45 Miglė Kandroškaitė + Beatričė Jasulaitytė Tau Tau 17:21 | 21:17 | 22:20 Tau Tau Greta Malkevičiūtė + Gabrielė Pranckevičiūtė 32'
82 U-13 MD 4.2 14:10 Ugnė Ladygaitė + Elzė Čerauskaitė 21:9 | 21:12 Tau Marija Rasickaitė + Andra Urbonaitė 18'
83 U-13 MD 5-8.1 14:10 Olivia Pocevičiūtė + Fausta Sakalauskaite 13:21 | 17:21 Tau Tau Žemyna Deniušaitė + Austėja Giedraitytė 23'
84 U-13 MD 5-8.2 14:10 Žemyna Žakevičiūtė + Augustė Vaitkutė 15:21 | 12:21 Viktorija Morkūnaitė + Gabija Grigaitė 22'
85 U-15 MV 8.1 14:10 Austėja Palčinskaitė - 21:7 | 21:5 Tau - Gaudrė Janušauskaitė 12'
86 U-15 MV 8.2 14:10 Eva Kavaliauskaitė - 24:22 | 11:21 | 12:21 - Ūla Žemaitė 34'
87 U-15 MV 8.3 14:10 Liepa Titaitė - 21:12 | 21:14 - Veronika Stankevičiūtė 17'
88 U-15 MV 8.4 14:10 Anelė Mikėnaitė - 9:21 | 9:21 - Meda Šidlauskaitė 13'
89 U-15 MV 9-16.2 14:35 Auksė Gubanovaitė - 14:21 | 21:19 | 17:21 - Viktorija Avlosevičiūtė 28'
91 U-13 VD B-1:2 14:35 Ąžuolas Burneika + Karolis Repčenka Tau Tau 21:13 | 21:14 Tau Tau Bernardas Jasulaitis + Ilia Skuridin 19'
92 U-13 MD 2.1 14:35 Miglė Kandroškaitė + Beatričė Jasulaitytė Tau Tau 14:21 | 12:21 Ugnė Ladygaitė + Elzė Čerauskaitė 18'
93 U-13 MD 3-4.1 14:35 Greta Malkevičiūtė + Gabrielė Pranckevičiūtė Tau Tau 13:21 | 19:21 Tau Marija Rasickaitė + Andra Urbonaitė 21'
94 U-13 MD 5-6.1 14:35 Žemyna Deniušaitė + Austėja Giedraitytė Tau Tau 13:21 | 12:21 Viktorija Morkūnaitė + Gabija Grigaitė 17'
95 U-13 MD 7-8.1 14:35 Olivia Pocevičiūtė + Fausta Sakalauskaite 4:21 | 8:21 Žemyna Žakevičiūtė + Augustė Vaitkutė
96 U-15 VV 16.2 14:35 Juozas Jakutis - 21:9 | 21:15 Tau - Džiugas Tekorius 14'
97 U-15 VV 16.7 15:00 Herkus Peciukonis - 21:10 | 21:13 - Juozas Digimas 15'
98 U-15 MV 4.1 15:00 Austėja Palčinskaitė - 21:13 | 21:15 - Ūla Žemaitė 23'
99 U-15 MV 4.2 15:00 Liepa Titaitė - 17:21 | 13:21 - Meda Šidlauskaitė 16'
100 U-15 MV 5-8.1 15:00 Gaudrė Janušauskaitė Tau - 10:21 | 13:21 - Eva Kavaliauskaitė 13'
101 U-15 MV 5-8.2 15:00 Veronika Stankevičiūtė - 22:20 | 21:23 | 21:19 - Anelė Mikėnaitė 35'
102 U-15 MV 9-12.1 15:00 Austė Kmitaitė - 10:21 | 11:21 - Viktorija Avlosevičiūtė 16'
103 U-15 MV 9-12.2 15:00 Augustė Staniulionytė - 21:18 | 17:21 | 21:17 - Emilija Augulyte 29'
106 U-13 VD A2.1 15:25 Steponas Svorobovičius + Paulius Marčiukaitis Tau Tau 21:19 | 21:19 Tau Tau Ąžuolas Burneika + Karolis Repčenka 22'
107 U-13 VD B2.1 15:25 Augustas Molis + Motiejus Žemaitis 21:19 | 21:23 | 21:17 Tau Tau Bernardas Jasulaitis + Ilia Skuridin
109 U-15 VV 8.1 15:25 Arn Steffensen - 21:16 | 14:21 | 16:21 - Juozas Jakutis 33'
110 U-15 VV 8.2 15:25 Povilas Mardosa - 3:21 | 9:21 - Simonas Pipiras 18'
111 U-15 VV 8.3 15:25 Simas Stalauskas - 19:21 | 10:21 - Dovydas Paulauskas
112 U-15 VV 8.4 15:25 Herkus Peciukonis - 21:15 | 23:21 - Faustas Sabūnas 22'
113 U-15 MV 2.1 15:50 Austėja Palčinskaitė - 21:14 | 21:16 - Meda Šidlauskaitė 18'
114 U-15 MV 3-4.1 15:50 Ūla Žemaitė - 21:11 | 21:14 - Liepa Titaitė 15'
115 U-15 MV 5-6.1 15:50 Eva Kavaliauskaitė - 21:7 | 21:13 - Veronika Stankevičiūtė
116 U-15 MV 7-8.1 15:50 Gaudrė Janušauskaitė Tau - 9:21 | 22:24 - Anelė Mikėnaitė 15'
117 U-15 MV 9-10.1 15:50 Viktorija Avlosevičiūtė - 21:13 | 17:21 | 21:12 - Augustė Staniulionytė 26'
118 U-15 MV 11-12.1 15:50 Austė Kmitaitė - 21:17 | 30:28 - Emilija Augulyte 21'
120 U-19 VV A-1:4 15:50 Arnas Verbickas - 21:9 | 21:10 Tau - Ilija Sosnovskis 14'
121 U-19 VV A-2:3 16:15 Žygimantas Narščius Tau - 12:21 | 21:13 | 10:21 - Maksim Samulev 20'
122 U-15 VV 4.1 16:15 Juozas Jakutis - 21:16 | 17:21 | 17:21 - Simonas Pipiras 48'
123 U-15 VV 4.2 16:15 Dovydas Paulauskas - 21:12 | 21:11 - Herkus Peciukonis 15'
124 U-15 VV 5-8.1 16:15 Arn Steffensen - 14:21 | 23:25 - Povilas Mardosa 20'
125 U-15 VV 5-8.2 16:15 Simas Stalauskas - 11:21 | 21:18 | 13:21 - Faustas Sabūnas 37'
127 U-15 MD A-2:3 16:15 Ūla Žemaitė + Eva Kavaliauskaitė 23:21 | 21:13 Augustė Staniulionytė + Austėja Palčinskaitė 21'
128 U-15 VV 9-10.1 16:15 Džiugas Tekorius Tau - 18:21 | 21:16 | 15:21 - Juozas Digimas 26'
129 U-19 VV A-1:3 16:40 Arnas Verbickas - 8:21 | 13:21 - Maksim Samulev 14'
130 U-19 VV A-2:4 16:40 Žygimantas Narščius Tau - 21:6 | 21:16 Tau - Ilija Sosnovskis 13'
131 U-15 VV 2.1 16:40 Simonas Pipiras - 11:21 | 19:21 - Dovydas Paulauskas 26'
132 U-15 VV 3-4.1 16:40 Juozas Jakutis - 9:21 | 13:21 - Herkus Peciukonis 15'
133 U-15 VV 5-6.1 16:40 Povilas Mardosa - 14:21 | 10:21 - Faustas Sabūnas 18'
134 U-15 VV 7-8.1 16:40 Arn Steffensen - 11:21 | 21:15 | 16:21 - Simas Stalauskas 31'
135 U-15 MD A-1:3 16:40 Meda Šidlauskaitė + Liepa Titaitė 21:7 | 21:17 Augustė Staniulionytė + Austėja Palčinskaitė 14'
137 U-19 VV A-1:2 17:05 Arnas Verbickas - 21:16 | 21:17 Tau - Žygimantas Narščius 18'
138 U-19 VV A-3:4 17:05 Maksim Samulev - 21:9 | 21:6 Tau - Ilija Sosnovskis 12'
139 U-19 MV A-1:2 17:05 Karina Lipa Tau - 7:21 | 8:21 - Domilė Rudminaitė 13'
140 U-15 VD A-1:4 17:05 Arn Steffensen + Faustas Sabūnas 21:12 | 21:4 Tau Džiugas Tekorius + Juozas Jakutis 17'
141 U-15 VD A-2:3 17:05 Simonas Pipiras + Simas Stalauskas 21:16 | 21:10 Herkus Peciukonis + Povilas Mardosa 18'
142 U-15 MD A-1:2 17:05 Meda Šidlauskaitė + Liepa Titaitė 17:21 | 21:15 | 23:25 Ūla Žemaitė + Eva Kavaliauskaitė 31'
144 U-19 VD A-1:2 17:05 Ilija Sosnovskis + Žygimantas Narščius Tau Tau 23:21 | 22:24 | 20:22 Maksim Samulev + Juozas Digimas 28'
145 U-19 MD A-1:2 17:30 Liepa Naujokaitytė + Domilė Rudminaitė 21:2 | 21:13 Tau Tau Karina Lipa + Gaudrė Janušauskaitė 15'
146 U-15 VD A-1:3 17:30 Arn Steffensen + Faustas Sabūnas 21:16 | 16:21 | 21:18 Herkus Peciukonis + Povilas Mardosa 32'
147 U-15 VD A-2:4 17:30 Simonas Pipiras + Simas Stalauskas 21:10 | 21:10 Tau Džiugas Tekorius + Juozas Jakutis 18'
153 U-15 VD A-1:2 17:55 Arn Steffensen + Faustas Sabūnas 20:22 | 19:21 Simonas Pipiras + Simas Stalauskas
154 U-15 VD A-3:4 17:55 Herkus Peciukonis + Povilas Mardosa 21:16 | 21:17 Tau Džiugas Tekorius + Juozas Jakutis

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija