MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-26 02:08 took:194.5 s.

 

Turnyrai

DAMŲ LYGA


2023 Gruodžio 09 d.; Druskininkų sporto centras
MD
Mėgėjai (MEG): 6 1.3
Mėgėjai B: 4 1
Mėgėjai C: 9 1

# # Laikas Komanda A Rezultatas Komanda B
1 MEG MD A-1:6 12:00 Rugilė Gečaitė + Odeta Rastenytė 21:16 | 21:16 Vaiva Kelečienė + Emilija Toleikė
2 MEG MD A-2:5 12:00 Elžbieta Bajorinaitė + Kornelija Urbonavičiūtė 21:10 | 21:13 Rūta Bubulienė + Vaiva Bubulytė
3 MEG MD A-3:4 12:00 Diana Lubė + Vaida Žitlinskaitė U 15:21 | 13:21 Aurelija Pakšytė + Anastasija Tolstaja
4 Mėgėjai C MD A-2:5 12:00 Akvilė Kizielė + Akvilė Jovaišienė 21:11 | 21:7 - Elena Kurnikova + Monika Kvietkiene
5 Mėgėjai B MD A-3:4 12:30 Milda Vitalytė + Indrė Glaniauskienė 21:12 | 21:7 Šarūnė Žygienė + Sabina Buitkutė
6 Mėgėjai C MD A-3:4 12:30 Viltė Šiupinytė + Aušra Šiupiniene 20:22 | 17:21 Aušra Jankauskiene + Olesija Rusinova
7 Mėgėjai C MD B-2:5 12:30 Erika Bisturienė + Lyda Mikėnienė #
8 Mėgėjai C MD B-3:4 12:30 Emilė Korsakienė + Vygailė Pundzaitė 21:18 | 21:16 Inga Berdešienė + Rasa Semėnienė
9 Mėgėjai C MD A-1:5 13:00 Rūta Olšauskė + Gražina Vincel 21:9 | 21:8 - Elena Kurnikova + Monika Kvietkiene
10 MEG MD A-1:5 13:00 Rugilė Gečaitė + Odeta Rastenytė 21:11 | 21:12 Rūta Bubulienė + Vaiva Bubulytė
11 MEG MD A-2:3 13:00 Elžbieta Bajorinaitė + Kornelija Urbonavičiūtė 21:9 | 21:14 U Diana Lubė + Vaida Žitlinskaitė
12 MEG MD A-4:6 13:00 Aurelija Pakšytė + Anastasija Tolstaja 21:15 | 21:8 Vaiva Kelečienė + Emilija Toleikė
13 Mėgėjai C MD A-2:3 13:30 Akvilė Kizielė + Akvilė Jovaišienė 21:15 | 10:21 | 23:21 Viltė Šiupinytė + Aušra Šiupiniene
14 Mėgėjai B MD A-2:3 13:30 Mila Pašin + Renata Juodkaitė 16:21 | 15:21 Milda Vitalytė + Indrė Glaniauskienė
15 Mėgėjai C MD B-1:5 13:30 Ugnė Gečaitė + Simona Braukaitė #
16 Mėgėjai C MD B-2:3 13:30 Erika Bisturienė + Lyda Mikėnienė 21:14 | 21:10 Emilė Korsakienė + Vygailė Pundzaitė
17 Mėgėjai C MD A-1:4 14:00 Rūta Olšauskė + Gražina Vincel 21:8 | 21:16 Aušra Jankauskiene + Olesija Rusinova
18 MEG MD A-1:4 14:00 Rugilė Gečaitė + Odeta Rastenytė 13:21 | 17:21 Aurelija Pakšytė + Anastasija Tolstaja
19 MEG MD A-2:6 14:00 Elžbieta Bajorinaitė + Kornelija Urbonavičiūtė 19:21 | 21:8 | 21:12 Vaiva Kelečienė + Emilija Toleikė
20 MEG MD A-3:5 14:00 Diana Lubė + Vaida Žitlinskaitė U 21:17 | 20:22 | 21:16 Rūta Bubulienė + Vaiva Bubulytė
21 Mėgėjai B MD A-1:4 14:30 Jurgita Bilienė + Agnė Šafranovičiūtė 21:10 | 21:12 Šarūnė Žygienė + Sabina Buitkutė
22 Mėgėjai C MD A-3:5 14:30 Viltė Šiupinytė + Aušra Šiupiniene 21:9 | 21:11 - Elena Kurnikova + Monika Kvietkiene
23 Mėgėjai C MD B-1:4 14:30 Ugnė Gečaitė + Simona Braukaitė 11:21 | 21:18 | 21:16 Inga Berdešienė + Rasa Semėnienė
24 Mėgėjai C MD B-3:5 14:30 Emilė Korsakienė + Vygailė Pundzaitė #
25 Mėgėjai C MD A-1:3 15:00 Rūta Olšauskė + Gražina Vincel 19:21 | 21:5 | 21:8 Viltė Šiupinytė + Aušra Šiupiniene
26 Mėgėjai C MD A-2:4 15:00 Akvilė Kizielė + Akvilė Jovaišienė 21:14 | 21:8 Aušra Jankauskiene + Olesija Rusinova
27 Mėgėjai C MD B-1:3 15:00 Ugnė Gečaitė + Simona Braukaitė 21:17 | 15:21 | 14:21 Emilė Korsakienė + Vygailė Pundzaitė
28 Mėgėjai C MD B-2:4 15:00 Erika Bisturienė + Lyda Mikėnienė 21:18 | 21:15 Inga Berdešienė + Rasa Semėnienė
29 MEG MD A-1:3 15:30 Rugilė Gečaitė + Odeta Rastenytė 21:8 | 21:16 U Diana Lubė + Vaida Žitlinskaitė
30 MEG MD A-2:4 15:30 Elžbieta Bajorinaitė + Kornelija Urbonavičiūtė 21:14 | 21:11 Aurelija Pakšytė + Anastasija Tolstaja
31 MEG MD A-5:6 15:30 Rūta Bubulienė + Vaiva Bubulytė 17:21 | 10:21 Vaiva Kelečienė + Emilija Toleikė
32 Mėgėjai B MD A-1:3 15:30 Jurgita Bilienė + Agnė Šafranovičiūtė 21:12 | 21:16 Milda Vitalytė + Indrė Glaniauskienė
33 Mėgėjai B MD A-2:4 16:00 Mila Pašin + Renata Juodkaitė 21:15 | 21:14 Šarūnė Žygienė + Sabina Buitkutė
34 Mėgėjai C MD A-1:2 16:00 Rūta Olšauskė + Gražina Vincel 21:18 | 21:10 Akvilė Kizielė + Akvilė Jovaišienė
35 Mėgėjai C MD A-4:5 16:00 Aušra Jankauskiene + Olesija Rusinova 22:20 | 21:17 - Elena Kurnikova + Monika Kvietkiene
36 Mėgėjai C MD B-1:2 16:00 Ugnė Gečaitė + Simona Braukaitė 8:21 | 12:21 Erika Bisturienė + Lyda Mikėnienė
37 Mėgėjai C MD B-4:5 16:30 Inga Berdešienė + Rasa Semėnienė #
39 MEG MD A-1:2 16:30 Rugilė Gečaitė + Odeta Rastenytė 23:21 | 21:17 Elžbieta Bajorinaitė + Kornelija Urbonavičiūtė
40 MEG MD A-3:6 16:30 Diana Lubė + Vaida Žitlinskaitė U 17:21 | 17:21 Vaiva Kelečienė + Emilija Toleikė
41 MEG MD A-4:5 17:00 Aurelija Pakšytė + Anastasija Tolstaja 21:7 | 21:12 Rūta Bubulienė + Vaiva Bubulytė
42 Mėgėjai B MD A-1:2 17:00 Jurgita Bilienė + Agnė Šafranovičiūtė 14:21 | 18:21 Mila Pašin + Renata Juodkaitė
43 Mėgėjai C MD A2.1 17:00 Rūta Olšauskė + Gražina Vincel 21:16 | 21:17 Erika Bisturienė + Lyda Mikėnienė
44 Mėgėjai C MD C2.1 17:00 Aušra Jankauskiene + Olesija Rusinova 11:21 | 11:21 Ugnė Gečaitė + Simona Braukaitė
45 Mėgėjai C MD B2.1 17:30 Akvilė Kizielė + Akvilė Jovaišienė 21:18 | 21:15 Emilė Korsakienė + Vygailė Pundzaitė
46 Mėgėjai C MD D2.1 17:30 Viltė Šiupinytė + Aušra Šiupiniene 21:19 | 15:21 | 21:9 Inga Berdešienė + Rasa Semėnienė
47 Mėgėjai C MD E2.1 17:30 Elena Kurnikova + Monika Kvietkiene - Seed #10

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija