MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-26 02:08 took:194.5 s.

 

Turnyrai

Palangos stinta 2024


2024 Vasario 10 d.; Palangos sporto centras (Ganyklų 18)
VD MD MX
Suaug B (B): 12 2.1 10 2.1 16 3
Suaug D (D): 12 0.8 12 0.9 16 1.1

I Ratas

Ketvirtfinalis

Pusfinalis

Finalas

  • S1 Arnoldas Slušnys
    Ramunė Petrošienė
    21:16 | 27:25
    S16 Rabee Zafar
    Inga Vaicekauskienė
    16.1
  • S8 Gintaras Bacevičius
    Inesa Bacevičienė
    9:21 | 7:21
    S9 Tomas Tenikaitis
    Aldona Kasparavičienė
    16.2
  • S5 Žilvinas Gelžinis
    Karolina Petraškaitė
    21:12 | 21:18
    S12 Audrius Vilčinskas
    Asta Kvasytė
    16.3
  • S4 Tomas Šnepeta
    Aušra Lingytė
    21:10 | 12:21 | 16:21
    S13 Giedrius Arbačiauskas
    Asta Rėčkuvienė
    16.4
  • S3 Kęstutis Krūminas
    Gitana Krūminienė
    21:7 | 21:8
    S14 Rokas Grytė
    Monika Valatkienė
    16.5
  • S6 Raimondas Banelis
    Sandra Sipavičė
    21:17 | 21:15
    S11 Mindaugas Juodvalkis
    Jurita Repšienė
    16.6
  • S7 Edmundas Petrošius
    Kristina Freimanaitė
    13:21 | 16:21
    S10 Rolandas Žaldokas
    Dovilė Butkienė
    16.7
  • S2 Artūras Sirbikė
    Sandra Čečkauskienė
    21:10 | 17:21 | 21:9
    S15 Tomas Kučinskas
    Renata Kučinskienė
    16.8
  • Arnoldas Slušnys
    Ramunė Petrošienė
    21:18 | 21:9
    Tomas Tenikaitis
    Aldona Kasparavičienė
    8.1
  • Žilvinas Gelžinis
    Karolina Petraškaitė
    21:19 | 21:9
    Giedrius Arbačiauskas
    Asta Rėčkuvienė
    8.2
  • Kęstutis Krūminas
    Gitana Krūminienė
    21:17 | 21:11
    Raimondas Banelis
    Sandra Sipavičė
    8.3
  • Rolandas Žaldokas
    Dovilė Butkienė
    16:21 | 18:21
    Artūras Sirbikė
    Sandra Čečkauskienė
    8.4
  • Arnoldas Slušnys
    Ramunė Petrošienė
    21:13 | 19:21 | 21:9
    Žilvinas Gelžinis
    Karolina Petraškaitė
    4.1
  • Kęstutis Krūminas
    Gitana Krūminienė
    17:21 | 21:15 | 19:21
    Artūras Sirbikė
    Sandra Čečkauskienė
    4.2
  • Vietos: 1,2
    Arnoldas Slušnys
    Ramunė Petrošienė
    21:14 | 18:21 | 21:11
    Artūras Sirbikė
    Sandra Čečkauskienė
    2.1
  • Vietos: 3,4
    Žilvinas Gelžinis
    Karolina Petraškaitė
    16:21 | 21:18 | 21:16
    Kęstutis Krūminas
    Gitana Krūminienė
    3-4.1
Vietos: 5-8
  • Tomas Tenikaitis
    Aldona Kasparavičienė
    21:18 | 25:23
    Giedrius Arbačiauskas
    Asta Rėčkuvienė
    5-8.1
  • Raimondas Banelis
    Sandra Sipavičė
    21:19 | 10:21 | 15:21
    Rolandas Žaldokas
    Dovilė Butkienė
    5-8.2
  • Vietos: 5,6
    Tomas Tenikaitis
    Aldona Kasparavičienė
    vs
    Rolandas Žaldokas
    Dovilė Butkienė
    5-6.1
Vietos: 9-16
  • Rabee Zafar
    Inga Vaicekauskienė
    21:11 | 21:11
    Gintaras Bacevičius
    Inesa Bacevičienė
    9-16.1
  • Audrius Vilčinskas
    Asta Kvasytė
    15:21 | 21:17 | 21:14
    Tomas Šnepeta
    Aušra Lingytė
    9-16.2
  • Rokas Grytė
    Monika Valatkienė
    12:21 | 12:21
    Mindaugas Juodvalkis
    Jurita Repšienė
    9-16.3
  • Edmundas Petrošius
    Kristina Freimanaitė
    14:21 | 22:20 | 16:21
    Tomas Kučinskas
    Renata Kučinskienė
    9-16.4
  • Rabee Zafar
    Inga Vaicekauskienė
    21:12 | 21:16
    Audrius Vilčinskas
    Asta Kvasytė
    9-12.1
  • Mindaugas Juodvalkis
    Jurita Repšienė
    23:21 | 14:21 | 20:22
    Tomas Kučinskas
    Renata Kučinskienė
    9-12.2
  • Vietos: 9,10
    Rabee Zafar
    Inga Vaicekauskienė
    vs
    Tomas Kučinskas
    Renata Kučinskienė
    9-10.1








Spausdinimo versija