2022 Badminton Europe RSL Summer School

Image description

Treniruočių stovykla vyko Suomijoje, nuostabios gamtos apsuptame Pajulahti olimpiniame ir parolimpiniame treniruočių centre.

 

Badminton Europe vasaros mokykla vyko kartu su 23 BWF/BEC Coach Education Level 2 kandidatais, kurie atstovavo 28 skirtingoms šalims. Tame tarpe 2 lygio tarptautinę kvalifikacija siekė įgyti ir lietuvis Mindaugas Dagilis. Šiai didelei CE level 2 grupei vadovavo personalo treneriai, ekspertai ir Badminton Europe darbuotojai.

 

Didelei U15 žaidėjų grupei stovyklą vedė vyriausiasis treneris Alan McIlvaine iš Škotijos, kurį palaikė dar aštuoni personalo treneriai: Huaiwen Xu (Kinija), Fran Dacal (Ispanija), Craig McCourtney (Airija), Wojciech Szkudlarczyk (Lenkija),Thies Wiediger (Vokietija), Vaida Slušnienė (Lietuva), Antti Rajasarkka (Suomija), Anna Mikhalkova (Ukraina).


RSL BEC Summer School dalyvavo 3 žaidėjai iš Lietuvos: Goda Vancevičiūtė, Nojus Tenikaitis ir Benediktas Kamantauskas. U15 žaidėjai treniravosi su didele patyrusių trenerių grupe, taip pat turėjo individualias sesijas su CE level 2 treneriais. Jaunimas ne tik leido laiką sporto salėje tobulindami badmintono įgydžius, tačiau galėjo mėgautis smagia popietė nuotykių parke ar futbolo rungtynėmis prieš trenerių komandą.

 

Grįžę lietuviai jau spėjo pasidalinti savo įspūdžiais apie vasaros stovyklą: „sunkios, tačiau įdomiai pravestos treniruotės, daug įdomių žaidimų, skirtingi ir nuostabūs treneriai, naujos pažintys, smagiai praleistas laikas drauge“ - taip patirtį šiame projekte apibūdino Nojus, Goda ir Benediktas. Paskutinę dieną vykusiose draugiškose varžybose Nojui Tenikaičiui ir Godai Vancevičiūtei pavyko iškovoti 5-8 vietą.

 

Pasak trenerės Vaidos Slušnienės, kuri šiame projekte buvo viena iš 8 sesijas su vaikais vedusių personalo trenerių, svarbiausia užduotis buvo išlaikyti aukštą treniruočių kokybę, tačiau daryti tai smagia ir vaikams patrauklia forma. Trenerė džiaugiasi puikia galimybe dirbti kartu su patyrusiais badmintono treneriais ir ekspertais. „Tai buvo didelė garbė ir atsakomybė dirbti kartu su profesionalais. Alan McIlvain, nuostabus vyriausiasis treneris, leidęs mums sukurti puikią atmosferą, laisvai mokytis vieniems iš kitų, suteikęs daug laisvės ir galimybių kiekvienam atskleisti savo stipriąsias puses“ - taip savo patirtį RSL BEC Summer School apibūdino Vaida. 

 

 

 


RSL ICELAND INTERNATIONAL 2023

Image description
Lietuvos badmintonininkai išvyko į tarptautinį badmintono turnyrą RSL Iceland international 2023

Skaityti daugiau

YONEX ESTONIAN INTERNATIONAL 2023

Image description
Sausio 12 - 15 dienomis Estijoje vykusiame tarptautiniame turnyre gausus būrys Lietuvos badmintonininkų.

Skaityti daugiau

DĖL ŽAIDĖJO LICENCIJOS 2023 METAMS

Image description
Prasidėjus naujiems metams, žaidėjams, dalyvaujantiems varžybose ar planuojantiems dalyvauti, PRIVALOMA įsigyti licenciją. Ji yra vienkartinė ir metinė

Skaityti daugiau

2023 m. JAUNIMO RINKTINĖS VYR. TRENERIO IR JAUNIŲ RINKTINĖS VYR. TRENERIO RINKIMAI

Image description
Trenerių taryba skelbia rinkimus 2023 metams: · Jaunimo rinktinės vyr. trenerio · Jaunių rinktinių vyr. trenerio

Skaityti daugiau

LIETUVOS VETERANŲ ČEMPIONATAS

Image description
Gruodžio 3 d. Birštone vyko Lietuvos veteranų čempionatas, kuriame varžėsi net 190 badmintono entuziastų septyniose amžiaus grupėse. Daugiau informacijos staipsnyje!

Skaityti daugiau

2023 METŲ EUROPOS U17 ČEMPIONATAS VYKS LIETUVOJE !!!

Image description
2022-12-01/02 vykusiame Europos Badmintono Konfederacijos (Badminton Europe) Direktorių Tarybos posėdyje nuspręsta, kad 2023 metų Europos U17 asmeninis ir komandinis čempionatai vyks Lietuvoje.

Skaityti daugiau

LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJAI 60!

Image description
​​​​​​​Gruodžio 2 d., Lietuvos sporto muziejuje, 16 val. vyks šventinis minėjimas.

Skaityti daugiau

LBF NEEILINĖ (NUOTOLINĖ) KONFERENCIJA

Image description
KONFERENCIJOS DATA 2022-12-09 12:00-14:00

Skaityti daugiau

Džiuginančios Lietuvių pergalės tarptautiniuose turnyruose!

Image description
Du savaitgalius iš eilės, Delfi sporto centre, vyko tarptautinio lygio badmintono turnyrai: RSL Lithuanian U17 International ir RSL Lithuanian Junior, kuriuose Lietuvos badmintoninkai džiugino pergalėmis. Viltė Paulauskaitė ir Vilius Bagdanavičius RSL Lithuanian Junior čempionai! Skaitykite daugiau straipsnyje.

Skaityti daugiau

BWF/BEC Couch Education Level1 Lietuva

Image description
Treneriai sėmėsi patirties iš vieno geriausių Škotijos trenerio bei konsultanto – Alan Mcilvain, kuriam asistavo Estijos kylanti trenerė Victoria Korobova. Kursuose dalyvavo, net 16 trenerių iš visos Lietuvos.

Skaityti daugiau

Lietuvos kurčiųjų badmintono rinktinė - EUROPOS ČEMPIONĖ

Image description
9-ajame Europos kurčiųjų badmintono čempionate Lietuvos rinktinė iškovojo aukso medalius.

Skaityti daugiau

BRONZOS MEDALIS - VILTĖ PAULAUSKAITĖ

Image description
Europos Jaunimo Olimpiniame Festivalyje Viltė Paulauskaitė iškovojo bronzos medalį. Tai istorinis pasiekimas Lietuvos Badmintonui!!!

Skaityti daugiau

Badminton Europe "Next Gen 2028" programa

Image description
Centre of Exellence (Danija, Holbekas) treniruojasi pirma Lietuvos jaunųjų badmintono žaidėjų grupė

Skaityti daugiau

XI Pasaulio lietuvių sporto žaidynės

Image description
Badmintono diena - 2022 liepos 16 d. 8 aikštelės - Sportininkų rengimo centre, Druskininkuose

Skaityti daugiau

2022 Europos Senjorų Čempionatas Slovėnijoje

Image description
2022/08/07-2022/08/13 Liublijanoje, Slovėnijoje vyks 2022 Europos Senjorų Čempionatas. REGISTRACIJA iki 2022/06/20 17:00, registracija@badminton.lt ir info@badminton.lt

Skaityti daugiau

Trenerių kvalifikacijos kėlimo programa

Image description
2022 metai patvirtinta trenerių kvalifakacijos kėlimo programos dalis. BWF Level 1 kursuose Liuksemburge dalyvauja net 3 treneriai iš Lietuvos - Odeta Rastenytė, Vaida Lekavičiutė Slušnienė ir Karolis Šemeta.

Skaityti daugiau

Lietuvos universitetas vėl ruoš badmintono specialistus

Image description
Po kelių dešimtmečių pertraukos į Lietuvos sporto universitetą sugrįžta badmintono specialistų rengimas – jau nuo šio rudens trenerio išsilavinimo siekiantys studentai galės rinktis ir badmintono specializaciją.

Skaityti daugiau