MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-04-21 02:09 took:244.0 s.

 

Tournaments

[A] Christmas in Klaipeda


2022 December 17 d.; Klaipėdos energijos sporto salė
MS WS MD WD XD
Suaug D (D): 4 1.3 5 1.8 8 2.4
Suaug B (B): 4 1.6 5 2.3 3 3.2
U-15: 10 1.2 12 1.3 5 1.3 9 1.2
U-15 B: 10 1.1

Klaipėdos BK Klaipėdos miesto badmintono sporto klubas (30)
# Country Player Licence Year Singles Doubles Mix
1 Jonas Aleknavičius 2024-4708 2012 U-15U-15 Deividas Vaivada
2 Žilvinas Aleksevičius 2024-5782 1972 Suaug D Tomas Šorius Suaug B Rebeka Aleksevičiūtė-Petkienė
3 Rebeka Aleksevičiūtė-Petkienė 2024-5326 1996 Suaug B Žilvinas Aleksevičius
4 Artūras Bagdonas 1975 Suaug B Ignas Vaivada
5 Gabrielė Cirtautaitė 2024-4546 2011 U-15U-15 Vakarė Petrauskaitė
6 Viltė Daukantaitė 2008 U-15Suaug D Edita Jogminienė
7 Adelė Dikšaitytė 2024-4609 2014 U-15 B
8 Greta Dikšaitytė 2024-4608 2012 U-15 B
9 Sigitas Galentas 2024-5074 1964 Suaug B Artūras Jachontovas
10 Artūras Jachontovas 1999 Suaug B Sigitas Galentas
11 Steponas Januška 2024-4286 1958 Suaug BSuaug B Artūras Sirbikė
12 Edita Jogminienė 1985 Suaug D Viltė Daukantaitė
13 Nojus Kikilas 2024-4747 2012 U-15U-15 Tadas Rimkus
14 Tadas Kikilas 2024-5513 1984 Suaug BSuaug B Artūras Ščerbakovas
15 Rokas Krūminas 2024-4797 2010 U-15Suaug D Kęstutis Krūminas
16 Vakarė Petrauskaitė 2024-4550 2011 U-15U-15 Gabrielė Cirtautaitė
17 Medeina Petrauskaitė 2024-4551 2009 U-15U-15 Eglė Simanauskaitė
18 Tadas Rimkus 2024-4862 2011 U-15U-15 Nojus Kikilas
19 Antanas Sabulis 2008 Suaug B Žanas Sabulis
20 Žanas Sabulis 1974 Suaug B Antanas Sabulis Suaug D Monika Petreikytė
21 Lina Sėlenienė 2024-5505 1974 Suaug D Inga Vaicekauskienė Suaug B Artūras Sirbikė
22 Eglė Simanauskaitė 2024-4525 2012 U-15U-15 Medeina Petrauskaitė
23 Vincentas Sutkus 2024-4918 2013 U-15U-15 Rokas Krūminas
24 Vygintas Sutkus 1985 Suaug D Valdas Hincas Suaug D Kristina Kozlovienė
25 Artūras Ščerbakovas 1971 Suaug B Tadas Kikilas Suaug D Sandra Sipavičė
26 Tomas Šorius 2024-6090 1979 Suaug D Žilvinas Aleksevičius Suaug D Ernesta Grigeliūnienė
27 Inga Vaicekauskienė 2024-5504 1974 Suaug D Lina Sėlenienė Suaug B Ignas Vaivada
28 Deividas Vaivada 2024-5720 2011 U-15U-15 Jonas Aleknavičius
29 Ignas Vaivada 2024-4891 1981 Suaug BSuaug B Artūras Bagdonas Suaug B Inga Vaicekauskienė
30 Erika Žiaušytė 2024-4577 2007 Suaug D Sandra Sipavičė Suaug D Martynas Sipavičius
Smešas BK "Smešas" (19)
# Country Player Licence Year Singles Doubles Mix
31 Agota Baguckytė 2024-4741 2013 U-15 BU-15 Beatričė Užomeckaitė
32 Smiltė Bistrovaitė 2024-4711 2009 U-15U-15 Elzė Kunigėlytė
33 Kasparas Draukšas 2024-4848 2011 U-15U-15 Grigas Šernauskas
34 Kristina Freimanaitė 2024-4919 1977 Suaug D Gitana Krūminienė
35 Lukas Galdikas 2024-4813 2009 U-15U-15 Julius Lukauskas
36 Vakarė Intaitė 2024-4920 2013 U-15 BU-15 Mantė Jablonskytė
37 Mantė Jablonskytė 2024-4844 2013 U-15 BU-15 Vakarė Intaitė
38 Ditė Kontrimaitė 2024-4602 2011 U-15U-15 Liepa Murauskaitė
39 Kęstutis Krūminas 2024-4777 1975 Suaug D Rokas Krūminas Suaug D Gitana Krūminienė
40 Gitana Krūminienė 2024-4798 1977 Suaug D Kristina Freimanaitė Suaug D Kęstutis Krūminas
41 Žilvinas Kunigėlis 1970 Suaug D Elzė Kunigėlytė
42 Elzė Kunigėlytė 2008 U-15U-15 Smiltė Bistrovaitė Suaug D Žilvinas Kunigėlis
43 Julius Lukauskas 2024-4888 2009 U-15U-15 Lukas Galdikas
44 Liepa Murauskaitė 2024-4632 2011 U-15U-15 Ditė Kontrimaitė
45 Viltė Stackytė 2010 U-15 BU-15 Viltė Daukantaitė
46 Indraja Šernauskaitė 2024-5415 2013 U-15 BU-15 Estelė Lėja Večerskytė
47 Grigas Šernauskas 2024-5149 2010 U-15U-15 Kasparas Draukšas
48 Beatričė Užomeckaitė 2024-4699 2013 U-15 BU-15 Agota Baguckytė
49 Estelė Lėja Večerskytė 2010 U-15U-15 Indraja Šernauskaitė
INVICTUS Sporto klubas "Invictus" (2)
# Country Player Licence Year Singles Doubles Mix
50 Samantė Baliutavičiūtė 2009 U-15U-15 Aurėja Metrikytė
51 Aurėja Metrikytė 2024-5114 2009 U-15U-15 Samantė Baliutavičiūtė
Kretingos SM Kretingos sporto mokykla (1)
# Country Player Licence Year Singles Doubles Mix
52 Kotryna Kasnauskytė 2011 U-15 B
Kelmės BK Gintaras Kelmės badmintono klubas "Gintaras" (1)
# Country Player Licence Year Singles Doubles Mix
53 Agnė Navikaitė 1350 2009 U-15 B
Aukštaitijos BK VšĮ Aukštaitijos badmintono klubas (1)
# Country Player Licence Year Singles Doubles Mix
54 Artūras Sirbikė 2024-5188 1977 Suaug BSuaug B Steponas Januška Suaug B Lina Sėlenienė
Pajūrio raketė Palangos BK Pajūrio raketė (2)
# Country Player Licence Year Singles Doubles Mix
55 Sandra Sipavičė 2024-4162 1996 Suaug D Erika Žiaušytė Suaug D Artūras Ščerbakovas
56 Martynas Sipavičius 2024-4152 1982 Suaug D Mindaugas Giedra Suaug D Erika Žiaušytė
- - (3)
# Country Player Licence Year Singles Doubles Mix
57 Mindaugas Giedra 1971 Suaug D Martynas Sipavičius
58 Valdas Hincas 1979 Suaug D Vygintas Sutkus Suaug D Justė Ročiuvienė
59 Justė Ročiuvienė 1988 Suaug D Valdas Hincas
Skrajukas Klaipėdos badmintono klubas "Skrajukas" (2)
# Country Player Licence Year Singles Doubles Mix
60 Ernesta Grigeliūnienė 1976 Suaug D Kristina Kozlovienė Suaug D Tomas Šorius
61 Kristina Kozlovienė 2024-6175 1976 Suaug D Ernesta Grigeliūnienė Suaug D Vygintas Sutkus
Baltijos badmintonas VšĮ "Baltijos badmintonas" (1)
# Country Player Licence Year Singles Doubles Mix
62 Monika Petreikytė 1984 Suaug D Žanas Sabulis

Registration time has expired





Print version



RELATED_EVENTS