MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-23 02:09 took:294.4 s.

 

Tournaments

[A] Lithuanian U15


2022 August 19 d. — 20 d.; Delfi sporto centras
MS WS MD WD XD
U-15: 16 4 18 3.9 8 4.2 8 3.9 12 3.3

# # Time Team A Result Team B
1 U-15 WS 32.2 1d. 12:00 Darya Churkina 21:0 | 21:0 Gabija Beržinskaitė
2 U-15 WS 32.15 1d. 12:00 Aurelija Ramaneckaitė 21:0 | 21:0 Madara Mackeviča
3 U-15 MS 16.1 1d. 12:00 Vladyslav Kunin 21:0 | 21:0
4 U-15 MS 16.2 1d. 12:00 Daniel Leonovič 13:21 | 16:21 Sam Lindberg 26'
5 U-15 MS 16.3 1d. 12:30 Miko Pitkänen 21:14 | 21:16 Joringis Skirgaila 21'
6 U-15 MS 16.4 1d. 12:30 Dominik Tankevič 21:5 | 21:6 Rokas Krūminas 17'
7 U-15 MS 16.5 1d. 12:30 Rokas Lesinskas 0:21 | 0:21 Joris Ivanauskas
8 U-15 MS 16.6 1d. 12:30 Timofii Kadiemin 21:16 | 21:14 Aapo Puhakka 24'
9 U-15 MS 16.7 1d. 13:00 Nojus Tenikaitis 0:21 | 0:21 Daniel Tankevič
10 U-15 MS 16.8 1d. 13:00 Axel Gras 21:7 | 21:5 Yehor Churkin 12'
12 U-15 WS 16.2 1d. 13:00 Liepa Budrytė 21:00 | 21:00 Nomeda Seniūnaitė
13 U-15 WS 16.3 1d. 13:30 Jorė Kavaliauskaitė 21:18 | 21:10 Elzė Dindaitė 19'
14 U-15 WS 16.4 1d. 13:30 Uma Ivanauskaitė 13:21 | 14:21 Goda Vancevičiūtė 19'
15 U-15 WS 16.5 1d. 13:30 Anete Priedniece 21:19 | 20:22 | 21:13 Ieva Paškevičiūtė 34'
16 U-15 WS 16.6 1d. 13:30 Mila Leonovič 9:21 | 6:21 Amelija Klimaitė 16'
16 U-15 WS 16.1 ? Jorūnė Šalnaitė 21:9 | 21:5 Darya Churkina 14'
17 U-15 WS 16.7 1d. 14:00 Urtė Gatelytė 21:9 | 21:18 Austėja Siniūtė 21'
18 U-15 WS 16.8 1d. 14:00 Aurelija Ramaneckaitė 14:21 | 5:21 Marija Paskotsi 18'
19 U-15 MS 8.1 1d. 14:00 Vladyslav Kunin 19:21 | 21:7 | 21:19 Sam Lindberg 39'
20 U-15 MS 8.2 1d. 14:00 Miko Pitkänen 4:21 | 18:21 Dominik Tankevič 17'
21 U-15 MS 8.3 1d. 14:30 Joris Ivanauskas 16:21 | 12:21 Timofii Kadiemin 20'
22 U-15 MS 8.4 1d. 14:30 Daniel Tankevič 6:21 | 7:21 Axel Gras 16'
23 U-15 MS 9-16.1 1d. 14:30 0:21 | 0:21 Daniel Leonovič
24 U-15 MS 9-16.2 1d. 14:30 Joringis Skirgaila 21:9 | 21:14 Rokas Krūminas 17'
25 U-15 MS 9-16.3 1d. 15:00 Rokas Lesinskas 0:21 | 0:21 Aapo Puhakka
26 U-15 MS 9-16.4 1d. 15:00 Nojus Tenikaitis 0:21 | 0:21 Yehor Churkin
27 U-15 WS 8.1 1d. 15:00 Jorūnė Šalnaitė 21:11 | 21:11 Liepa Budrytė 16'
28 U-15 WS 8.2 1d. 15:00 Jorė Kavaliauskaitė 15:21 | 21:10 | 21:18 Goda Vancevičiūtė 33'
29 U-15 WS 8.3 1d. 15:30 Anete Priedniece 13:21 | 21:15 | 14:21 Amelija Klimaitė 33'
30 U-15 WS 8.4 1d. 15:30 Urtė Gatelytė 21:17 | 10:21 | 10:21 Marija Paskotsi 37'
31 U-15 WS 9-16.1 1d. 15:30 Darya Churkina 21:00 | 21:00 Nomeda Seniūnaitė
32 U-15 WS 9-16.2 1d. 15:30 Elzė Dindaitė 7:21 | 15:21 Uma Ivanauskaitė 15'
33 U-15 WS 9-16.3 1d. 16:00 Ieva Paškevičiūtė 21:15 | 21:7 Mila Leonovič 19'
34 U-15 WS 9-16.4 1d. 16:00 Austėja Siniūtė 14:21 | 19:21 Aurelija Ramaneckaitė 17'
37 U-15 MS 4.1 1d. 16:30 Vladyslav Kunin 21:9 | 21:17 Dominik Tankevič 23'
38 U-15 MS 4.2 1d. 16:30 Timofii Kadiemin 16:21 | 4:21 Axel Gras 19'
39 U-15 MS 5-8.1 1d. 16:30 Sam Lindberg 21:5 | 21:7 Miko Pitkänen 16'
40 U-15 MS 5-8.2 1d. 16:30 Joris Ivanauskas 21:14 | 21:12 Daniel Tankevič 18'
41 U-15 MS 9-12.1 1d. 17:00 Daniel Leonovič 21:8 | 22:20 Joringis Skirgaila 23'
42 U-15 MS 9-12.2 1d. 17:00 Aapo Puhakka 21:13 | 21:10 Yehor Churkin 20'
43 U-15 MS 13-16.1 1d. 17:00 Lose team #9-16.1 0:21 Rokas Krūminas
44 U-15 MS 13-16.2 1d. 17:00 Rokas Lesinskas 0:21 | 0:21 Nojus Tenikaitis
45 U-15 WS 4.1 1d. 17:30 Jorūnė Šalnaitė 23:21 | 21:4 Jorė Kavaliauskaitė 18'
46 U-15 WS 4.2 1d. 17:30 Amelija Klimaitė 13:21 | 12:21 Marija Paskotsi 22'
47 U-15 WS 5-8.1 1d. 17:30 Liepa Budrytė 21:17 | 11:21 | 15:21 Goda Vancevičiūtė 28'
48 U-15 WS 5-8.2 1d. 17:30 Anete Priedniece 15:21 | 19:21 Urtė Gatelytė 23'
49 U-15 WS 9-12.1 1d. 18:00 Darya Churkina 16:21 | 16:21 Uma Ivanauskaitė 20'
50 U-15 WS 9-12.2 1d. 18:00 Ieva Paškevičiūtė 12:21 | 7:21 Aurelija Ramaneckaitė 14'
51 U-15 WS 13-16.1 1d. 18:00 Nomeda Seniūnaitė 0:21 | 0:21 Elzė Dindaitė
52 U-15 WS 13-16.2 1d. 18:00 Mila Leonovič 13:21 | 21:13 | 21:17 Austėja Siniūtė 28'
55 U-15 MD 8.1 1d. 18:30 Vladyslav Kunin + Timofii Kadiemin 21:10 | 21:7 Joringis Skirgaila + Daniel Tankevič 14'
56 U-15 MD 8.2 1d. 18:30 Daniel Leonovič + Dominik Tankevič 21:15 | 21:13 Aapo Puhakka + Miko Pitkänen 24'
57 U-15 MD 8.3 1d. 19:00 Axel Gras + Sam Lindberg 21:11 | 21:9 Joris Ivanauskas + Rokas Krūminas 18'
58 U-15 MD 8.4 1d. 19:00 Rokas Lesinskas + Nojus Tenikaitis 0:21 | 0:21 Yehor Churkin + Rolands Bratčikovs
59 U-15 WD 8.1 1d. 19:00 Jorė Kavaliauskaitė + Jorūnė Šalnaitė 21:9 | 21:6 Mila Leonovič + Austėja Siniūtė 15'
60 U-15 WD 8.2 1d. 19:00 Goda Vancevičiūtė + Aurelija Ramaneckaitė 21:16 | 21:17 Ieva Paškevičiūtė + Marija Paskotsi 21'
61 U-15 WD 8.3 1d. 19:30 Urtė Gatelytė + Amelija Klimaitė 21:00 | 21:00 Gabija Beržinskaitė + Madara Mackeviča
62 U-15 WD 8.4 1d. 19:30 Liepa Budrytė + Anete Priedniece 21:18 | 20:22 | 21:13 Elija Dindaitė + Uma Ivanauskaitė 33'
63 U-15 XD 16.2 1d. 19:30 Rokas Krūminas + Elzė Dindaitė 7:21 | 9:21 Aapo Puhakka + Anete Priedniece 16'
64 U-15 XD 16.3 1d. 19:30 Rolands Bratčikovs + Madara Mackeviča
65 U-15 XD 16.6 1d. 20:00 Daniel Leonovič + Aurelija Ramaneckaitė 21:18 | 17:21 | 21:10 Joris Ivanauskas + Jorūnė Šalnaitė 31'
66 U-15 XD 16.7 1d. 20:00 Miko Pitkänen + Austėja Siniūtė 21:6 | 21:10 Yehor Churkin + Darya Churkina 13'
67 U-15 XD 8.1 1d. 20:00 Rokas Lesinskas + Goda Vancevičiūtė 0:21 | 0:21 Aapo Puhakka + Anete Priedniece
69 U-15 XD 8.3 1d. 20:30 Timofii Kadiemin + Jorė Kavaliauskaitė 15:21 | 16:21 Daniel Leonovič + Aurelija Ramaneckaitė 25'
70 U-15 XD 8.4 1d. 20:30 Miko Pitkänen + Austėja Siniūtė 7:21 | 12:21 Sam Lindberg + Marija Paskotsi 17'
77 U-15 MS 2.1 2d. 11:00 Vladyslav Kunin 21:17 | 21:18 Axel Gras 22'
78 U-15 MS 3-4.1 2d. 11:00 Dominik Tankevič 21:11 | 21:9 Timofii Kadiemin 20'
79 U-15 MS 7-8.1 2d. 11:00 Miko Pitkänen 21:8 | 22:20 Daniel Tankevič 20'
80 U-15 MS 9-10.1 2d. 11:00 Daniel Leonovič 22:24 | 21:19 | 21:9 Aapo Puhakka 41'
81 U-15 MS 11-12.1 2d. 11:30 Joringis Skirgaila 21:12 | 21:17 Yehor Churkin 20'
82 U-15 MS 13-14.1 2d. 11:30 Rokas Krūminas 21:0 | 21:0 Nojus Tenikaitis
84 U-15 WS 2.1 2d. 11:30 Jorūnė Šalnaitė 21:18 | 21:15 Marija Paskotsi 23'
85 U-15 WS 3-4.1 2d. 12:00 Jorė Kavaliauskaitė 21:13 | 21:13 Amelija Klimaitė 19'
86 U-15 WS 5-6.1 2d. 12:00 Goda Vancevičiūtė 21:10 | 21:11 Urtė Gatelytė 20'
87 U-15 WS 7-8.1 2d. 12:00 Liepa Budrytė 21:12 | 21:10 Anete Priedniece 20'
88 U-15 WS 9-10.1 2d. 12:00 Uma Ivanauskaitė 20:22 | 13:21 Aurelija Ramaneckaitė 21'
89 U-15 WS 11-12.1 2d. 12:30 Darya Churkina 21:14 | 21:17 Ieva Paškevičiūtė 23'
90 U-15 WS 13-14.1 2d. 12:30 Elzė Dindaitė 21:11 | 21:16 Mila Leonovič 18'
91 U-15 WS 15-16.1 2d. 12:30 Nomeda Seniūnaitė 0:21 | 0:21 Austėja Siniūtė
92 U-15 WS 17-18.1 2d. 12:30 Gabija Beržinskaitė 21:0 | 21:0 Madara Mackeviča
93 U-15 MD 4.1 2d. 13:00 Vladyslav Kunin + Timofii Kadiemin 21:11 | 21:14 Daniel Leonovič + Dominik Tankevič 21'
94 U-15 MD 4.2 2d. 13:00 Axel Gras + Sam Lindberg 21:00 | 21:00 Yehor Churkin + Rolands Bratčikovs
95 U-15 MD 5-8.1 2d. 13:00 Joringis Skirgaila + Daniel Tankevič 15:21 | 4:21 Aapo Puhakka + Miko Pitkänen 20'
96 U-15 MD 5-8.2 2d. 13:00 Joris Ivanauskas + Rokas Krūminas 21:00 | 21:00 Rokas Lesinskas + Nojus Tenikaitis
97 U-15 WD 4.1 2d. 13:30 Jorė Kavaliauskaitė + Jorūnė Šalnaitė 21:13 | 21:12 Goda Vancevičiūtė + Aurelija Ramaneckaitė 22'
98 U-15 WD 4.2 2d. 13:30 Urtė Gatelytė + Amelija Klimaitė 15:21 | 15:21 Liepa Budrytė + Anete Priedniece 23'
99 U-15 WD 5-8.1 2d. 13:30 Mila Leonovič + Austėja Siniūtė 15:21 | 5:21 Ieva Paškevičiūtė + Marija Paskotsi 19'
100 U-15 WD 5-8.2 2d. 13:30 Gabija Beržinskaitė + Madara Mackeviča 0:21 | 0:21 Elija Dindaitė + Uma Ivanauskaitė
101 U-15 MD 2.1 2d. 14:00 Vladyslav Kunin + Timofii Kadiemin 17:21 | 21:13 | 21:17 Axel Gras + Sam Lindberg 36'
102 U-15 MD 3-4.1 2d. 14:00 Daniel Leonovič + Dominik Tankevič 21:0 | 21:0 Yehor Churkin + Rolands Bratčikovs
103 U-15 MD 5-6.1 2d. 14:00 Aapo Puhakka + Miko Pitkänen 21:15 | 21:16 Joris Ivanauskas + Rokas Krūminas 20'
104 U-15 MD 7-8.1 2d. 14:00 Joringis Skirgaila + Daniel Tankevič Rokas Lesinskas + Nojus Tenikaitis
105 U-15 WD 2.1 2d. 14:30 Jorė Kavaliauskaitė + Jorūnė Šalnaitė 21:12 | 21:17 Liepa Budrytė + Anete Priedniece 19'
106 U-15 WD 3-4.1 2d. 14:30 Goda Vancevičiūtė + Aurelija Ramaneckaitė 19:21 | 21:15 | 21:16 Urtė Gatelytė + Amelija Klimaitė 34'
107 U-15 WD 5-6.1 2d. 14:30 Ieva Paškevičiūtė + Marija Paskotsi 11:21 | 12:21 Elija Dindaitė + Uma Ivanauskaitė 22'
108 U-15 WD 7-8.1 2d. 14:30 Mila Leonovič + Austėja Siniūtė 21:0 | 21:0 Gabija Beržinskaitė + Madara Mackeviča
109 U-15 XD 4.1 2d. 15:00 Aapo Puhakka + Anete Priedniece 15:21 | 17:21 Dominik Tankevič + Urtė Gatelytė 21'
110 U-15 XD 4.2 2d. 15:00 Daniel Leonovič + Aurelija Ramaneckaitė 21:19 | 21:17 Sam Lindberg + Marija Paskotsi 24'
112 U-15 XD 5-8.2 2d. 15:00 Timofii Kadiemin + Jorė Kavaliauskaitė 21:13 | 21:8 Miko Pitkänen + Austėja Siniūtė 16'
114 U-15 XD 9-12.2 2d. 15:30 Joris Ivanauskas + Jorūnė Šalnaitė 21:8 | 21:9 Yehor Churkin + Darya Churkina 16'
117 U-15 XD 2.1 2d. 16:00 Dominik Tankevič + Urtė Gatelytė 21:15 | 21:17 Daniel Leonovič + Aurelija Ramaneckaitė 24'
118 U-15 XD 3-4.1 2d. 16:00 Aapo Puhakka + Anete Priedniece 7:21 | 14:21 Sam Lindberg + Marija Paskotsi 19'
119 U-15 XD 5-6.1 2d. 16:00 Rokas Lesinskas + Goda Vancevičiūtė 0:21 | 0:21 Timofii Kadiemin + Jorė Kavaliauskaitė
121 U-15 XD 9-10.1 2d. 16:30 Rokas Krūminas + Elzė Dindaitė 4:21 | 15:21 Joris Ivanauskas + Jorūnė Šalnaitė 16'






Print version