MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-24 02:08 took:195.1 s.

 

Turnyrai

17-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)


2022 Kovo 05 d.; Delfi sporto centras
VV MV VD MD MX
U-19 B: 25 20 10 8 3
U-19 D: 11 28 5 14

KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (24)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Rusnė Arasimavičiūtė 2008 U-19 DU-19 D Ugnė Lukoševičiūtė
2 Tautė Baltakytė 2024-4846 2011 U-19 DU-19 D Guoda Viščinytė
3 Skaja Dapkutė 2024-4647 2012 U-19 DU-19 D Inesa Michailova
4 Urtė Gatelytė 2024-5277 2009 U-19 BU-19 B Aurelija Ramaneckaitė
5 Nora Giedraitis 2024-5427 2008 U-19 DU-19 D Meda Vilčiauskaitė
6 Jurgis Jatulis 2024-4428 2007 U-19 BU-19 B Rokas Lesinskas
7 Benediktas Kamantauskas 2007 U-19 BU-19 B Dominik Tankevič
8 Marija Kolojanskaitė 2009 U-19 BU-19 B Gretė Velykytė
9 Ema Kolojanskaitė 2011 U-19 DU-19 D Milda Bočkutė
10 Adelė Krutkytė 2009 U-19 B Nomeda Seniūnaitė
11 Rokas Lesinskas 2024-4442 2008 U-19 BU-19 B Jurgis Jatulis
12 Skaistė Liutkutė 2024-5442 2008 U-19 BU-19 B Giedra Velykytė
13 Ugnė Lukoševičiūtė 2024-4471 2008 U-19 DU-19 D Rusnė Arasimavičiūtė
14 Inesa Michailova 2008 U-19 DU-19 D Skaja Dapkutė
15 Kipras Sakalauskas 2024-4496 2008 U-19 B
16 Nomeda Seniūnaitė 2024-5200 2009 U-19 BU-19 B Adelė Krutkytė
17 Dominik Tankevič 2024-5348 2010 U-19 BU-19 B Benediktas Kamantauskas
18 Daniel Tankevič 2024-5345 2012 U-19 BU-19 B Joringis Skirgaila
19 Lija Vasiliauskaitė 2009 U-19 DU-19 D Ema Blinstrubaitė
20 Giedra Velykytė 2024-4840 2008 U-19 BU-19 B Skaistė Liutkutė
21 Gretė Velykytė 2024-4841 2010 U-19 BU-19 B Marija Kolojanskaitė
22 Meda Vilčiauskaitė 2009 U-19 DU-19 D Nora Giedraitis
23 Guoda Viščinytė 2024-4209 2010 U-19 DU-19 D Tautė Baltakytė
24 Vaidas Voroneckis 2024-5362 2008 U-19 DU-19 D Markas Repšys
Volanas Tauragės SK Volanas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
25 Mykolas Grytė 2024-4693 2007 U-19 BU-19 B Rokas Barkauskas
26 Nojus Tenikaitis 2024-4594 2008 U-19 BU-19 B Daniel Leonovič
LION VšĮ Sostinės badmintono klubas (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
27 Daniel Leonovič 2024-5366 2009 U-19 BU-19 B Nojus Tenikaitis
28 Mila Leonovič 2024-5367 2009 U-19 BU-19 B Agnė Stravinskaitė
29 Joringis Skirgaila 2024-4791 2009 U-19 BU-19 B Daniel Tankevič
PrienųKKSC Prienų KKSC (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
30 Rokas Barkauskas 2024-5863 2006 U-19 BU-19 B Mykolas Grytė
CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (15)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
31 Gabija Beržinskaitė 2024-5446 2010 U-19 BU-19 B Liepa Budrytė
32 Ema Blinstrubaitė 2024-6254 2009 U-19 DU-19 D Lija Vasiliauskaitė
33 Liepa Budrytė 2024-5233 2008 U-19 BU-19 B Gabija Beržinskaitė
34 Elzė Dindaitė 2024-5530 2010 U-19 B
35 Paulius Ikamas 2006 U-19 B
36 Joris Jagminas 2008 U-19 BU-19 B Joris Ivanauskas
37 Timofii Kadiemin 2024-5818 2009 U-19 B Adomas Mažeika
38 Amelija Klimaitė 2024-4612 2008 U-19 BU-19 B Greta Vedrickaitė
39 Pijus Kovas 2007 U-19 B
40 Adomas Mažeika 2009 U-19 BU-19 B Timofii Kadiemin
41 Justas Peciukonis 2006 U-19 B
42 Aurelija Ramaneckaitė 2024-5402 2008 U-19 BU-19 B Urtė Gatelytė
43 Matas Stacevičius 2024-4861 2004 U-19 BU-19 B Benas Adamonis
44 Goda Vancevičiūtė 2024-5341 2009 U-19 B
45 Greta Vedrickaitė 2007 U-19 BU-19 B Amelija Klimaitė
Prienų BK Prienų BK (7)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
46 Arijus Baranauskas 2007 U-19 BU-19 B Matas Stravinskas
47 Lukas Laukaitis 2024-5355 2008 U-19 DU-19 D Tautvydas Stanaitis
48 Normantas Lazauskas 2009 U-19 DU-19 D Dominykas Smolskas
49 Dominykas Smolskas 2024-6233 2009 U-19 DU-19 D Normantas Lazauskas
50 Tautvydas Stanaitis 2024-4754 2010 U-19 DU-19 D Lukas Laukaitis
51 Agnė Stravinskaitė 2004 U-19 BU-19 B Mila Leonovič
52 Matas Stravinskas 2024-5237 2008 U-19 BU-19 B Arijus Baranauskas
KR sporto centras Kazlų Rūdos sporto centras (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
53 Matas Revinskas 2024-5196 2006 U-19 BU-19 B Pijus Povilonis
BC421 VšĮ Badmintono centras (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
54 Joris Ivanauskas 2024-4276 2008 U-19 BU-19 B Joris Jagminas
Klaipėdos BK Klaipėdos miesto badmintono sporto klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
55 Mantas Lukonas 2024-5834 2007 U-19 BU-19 B Danielė Grybytė
56 Erika Žiaušytė 2024-4577 2007 U-19 BU-19 B Urtė Mackevičiūtė
SEB akademija VšĮ „Vilniaus teniso akademija“ (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
57 Benas Markevičius 2007 U-19 B
Panevėžio BK Panevėžio badmintono klubas (9)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
58 Benas Adamonis 2024-5578 2005 U-19 BU-19 B Matas Stacevičius
59 Danielė Grybytė 2024-4369 2008 U-19 BU-19 B Mantas Lukonas
60 Miglė Gurklytė 2008 U-19 DU-19 D Gerda Voiškaitė
61 Pijus Povilonis 2024-5710 2006 U-19 B Matas Revinskas U-19 B Rusnė Vidzėnaitė
62 Markas Repšys 2024-4263 2010 U-19 DU-19 D Vaidas Voroneckis
63 Elija Sunkladaitė 2024-4266 2010 U-19 DU-19 D Atilė Vyblova
64 Atilė Vyblova 2024-4257 2010 U-19 DU-19 D Elija Sunkladaitė
65 Rusnė Vidzėnaitė 2024-4418 2009 U-19 BU-19 B Pijus Povilonis
66 Gerda Voiškaitė 2024-4427 2008 U-19 DU-19 D Miglė Gurklytė
Badminton Virus VšĮ "Kultūros ir sporto projektai" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
67 Ema Sliesoraitytė 2005 U-19 BU-19 B Titas Vaitkevičius
68 Titas Vaitkevičius 2005 U-19 BU-19 B Ema Sliesoraitytė
Kretingos BK Kretingos sporto klubas "Žalgiris" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
69 Urtė Mackevičiūtė 2009 U-19 BU-19 B Erika Žiaušytė
Raseinių BK Raseinių badmintono klubas (10)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
70 Nojus Danusas 2024-5245 2009 U-19 DU-19 D Mikas Kropaitis
71 Gabrielė Klijūnaitė 2009 U-19 DU-19 D Rusnė Stoškutė
72 Mikas Kropaitis 2008 U-19 DU-19 D Nojus Danusas
73 Enrikas Mikolaitis 2009 U-19 DU-19 D Dovydas Siniakovas
74 Loreta Radavičiūtė 2024-5254 2008 U-19 DU-19 D Aistė Vasiliauskaitė
75 Dovydas Siniakovas 2024-5244 2009 U-19 DU-19 D Enrikas Mikolaitis
76 Ugnė Smilgevičiūtė 2024-5252 2009 U-19 DU-19 D Barbora Tautvydaitė
77 Rusnė Stoškutė 2024-5253 2009 U-19 DU-19 D Gabrielė Klijūnaitė
78 Barbora Tautvydaitė 2024-5251 2010 U-19 DU-19 D Ugnė Smilgevičiūtė
79 Aistė Vasiliauskaitė 2009 U-19 DU-19 D Loreta Radavičiūtė
KTU Kauno technologijos universitetas (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
80 Tautvydas Bočkus 2009 U-19 D
81 Milda Bočkutė 2011 U-19 DU-19 D Ema Kolojanskaitė
82 Daniela Jasevičiūtė 2024-4325 2008 U-19 DU-19 D Eva Kondrotaitė
83 Eva Kondrotaitė 2024-4398 2008 U-19 DU-19 D Daniela Jasevičiūtė
INVICTUS Sporto klubas "Invictus" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
84 Samantė Baliutavičiūtė 2009 U-19 DU-19 D Aurėja Metrikytė
85 Aurėja Metrikytė 2024-5114 2009 U-19 DU-19 D Samantė Baliutavičiūtė
Tauras Vilniaus sporto mokykla "Sostinės tauras" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
86 Jasna Novikova 2024-5512 2009 U-19 DU-19 D Adelė Lapeikytė
Vilniaus BK Vilniaus Badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
87 Adelė Lapeikytė 2009 U-19 DU-19 D Jasna Novikova






Spausdinimo versija