MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-02-27 02:10 took:301.6 s.

 

Turnyrai

Kavos Era Taurė


2022 Sausio 22 d.; Panevėžio KKSC rankinio sporto salė
VV MV VD MD MX
Suaug D (D): 14 12 20
Suaug B (B): 14 13 12 6 14
Suaug C (C): 11 10 11 14
Suaug (A): 6 6 7

KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (11)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Marius Brazauskas 2024-5717 1993 SuaugSuaug B Tomas Grigas Suaug B Deimantė Litvinskaitė
2 Javed Iqbal 1981 Suaug BSuaug B Steponas Januška
3 Artūras Jonuškis 1965 Suaug C Giedrė Ūsienė
4 Benediktas Kamantauskas 2007 SuaugSuaug B Aurimas Kamantauskas Suaug B Rusnė Vidzėnaitė
5 Aurimas Kamantauskas 1979 Suaug CSuaug B Benediktas Kamantauskas Suaug C Dalia Sunklodė
6 Alius Koroliovas 2024-4465 1974 Suaug C Aurimas Valauskas Suaug D Gerda Voiškaitė
7 Deimantė Litvinskaitė 2024-5740 1986 Suaug C Kotryna Ragalevičiūtė Suaug B Marius Brazauskas
8 Ramūnas Ražanauskas 2024-4176 1974 Suaug Martynas Povilaitis Suaug C Asta Kvasytė
9 Dalia Sunklodė 2024-4317 1974 Suaug C Gitana Pšibilskienė Suaug C Aurimas Kamantauskas
10 Giedrė Ūsienė 1980 Suaug C Nadežda Lipa Suaug C Artūras Jonuškis
11 Guoda Viščinytė 2024-4209 2010 Suaug D Mikas Viščinis
Panevėžio BK Panevėžio badmintono klubas (33)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
12 Benas Adamonis 2024-5578 2005 Suaug CSuaug C Linas Grubinskas Suaug D Atilė Vyblova
13 Kristina Aliukiene 2024-4548 1988 Suaug D Aušra Šiupiniene Suaug D Paulius Janušauskas
14 Viltė Bareišytė 2009 Suaug BSuaug D Džiugas Dragūnas
15 Sigita Bartkienė 2024-4402 1982 Suaug D Asta Žagelienė Suaug B Tadas Supronas
16 Vidmantas Galiauskas 2024-4214 1974 Suaug D Darius Žagelis Suaug C Asta Žagelienė
17 Danielė Grybytė 2024-4369 2008 Suaug BSuaug D Atilė Vyblova Suaug C Mantas Smalskis
18 Tomas Grigas 2024-4394 1980 Suaug BSuaug B Marius Brazauskas
19 Miglė Gurklytė 2008 Suaug BSuaug D Gerda Voiškaitė
20 Viktorija Ivaščenkova 1990 Suaug BSuaug B Rima Šidlauskienė Suaug C Artūras Sirbikė
21 Paulius Janušauskas 2024-4399 1989 Suaug D Kristina Aliukiene
22 Tomas Kildišas 1976 Suaug D Vytas Stacevičius
23 GUNTIS KLAVINS 2024-4436 1973 Suaug C Uldis Lazdinš
24 Darius Kubilius 1979 Suaug C
25 Mindaugas Mieliauskas 1976 Suaug D Gintaras Bacevičius
26 Dominykas Paulauskas 2024-4175 1986 Suaug D Andrius Mikelionis Suaug C Gitana Pšibilskienė
27 Monika Pečeliūnienė 1990 Suaug BSuaug D Asta Pelaitienė Suaug D Gediminas Vaitkevičius
28 Asta Pelaitienė 2024-5307 1974 Suaug D Monika Pečeliūnienė Suaug D Egidijus Serdikevičius
29 Kęstutis Povilonis 2024-4235 1971 Suaug C Gediminas Vaitkevičius Suaug D Nadežda Lipa
30 Gitana Pšibilskienė 2024-4363 1966 Suaug C Dalia Sunklodė Suaug C Dominykas Paulauskas
31 Kamilė Rutkauskaitė 2003 Suaug B Justė Kazakauskaitė Suaug Gedmantas Čepkauskas
32 Egidijus Serdikevičius 2024-5523 1976 Suaug C Mantas Šiupinys Suaug D Asta Pelaitienė
33 Mantas Smalskis 2024-4239 2000 SuaugSuaug B Pijus Balaišis Suaug C Danielė Grybytė
34 Elija Sunkladaitė 2024-4266 2010 Suaug BSuaug C Rusnė Vidzėnaitė Suaug D Linas Grubinskas
35 Linas Supronas 2024-4268 1986 Suaug Ardas Valantiejus Suaug Aušrinė Balazaitė
36 Tadas Supronas 2024-4374 1984 Suaug B Andrius Valantiejus Suaug B Sigita Bartkienė
37 Gediminas Vaitkevičius 2024-4195 1972 Suaug CSuaug C Kęstutis Povilonis Suaug D Monika Pečeliūnienė
38 Atilė Vyblova 2024-4257 2010 Suaug BSuaug D Danielė Grybytė Suaug D Benas Adamonis
39 Rusnė Vidzėnaitė 2024-4418 2009 Suaug BSuaug C Elija Sunkladaitė Suaug B Benediktas Kamantauskas
40 Ieva Vidzėnienė 2024-4712 1983 Suaug C Ingrida Savickienė Suaug B Tadas Ivanauskas
41 Gerda Voiškaitė 2024-4427 2008 Suaug BSuaug D Miglė Gurklytė Suaug D Alius Koroliovas
42 Linas Zavadskis 2024-4274 1992 Suaug Ailantas Sutkus Suaug Justė Kazakauskaitė
43 Asta Žagelienė 1973 Suaug D Sigita Bartkienė Suaug C Vidmantas Galiauskas
44 Darius Žagelis 1969 Suaug D Vidmantas Galiauskas
Invictus Invictus (6)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
45 Fausta Gedminaitė 2002 Suaug BSuaug C Milanta Sutkutė
46 Ailantas Sutkus 2024-5678 1999 SuaugSuaug Linas Zavadskis
47 Evelina Šiušytė 2024-4435 1994 Suaug B Lorena Valantiejiene Suaug B Andrius Valantiejus
48 Aurimas Valauskas 1983 Suaug C Alius Koroliovas Suaug C Vaida Valauskienė
49 Vaida Valauskienė 1986 Suaug D Inesa Bacevičienė Suaug C Aurimas Valauskas
50 Mantas Varnelis 1989 Suaug C Matas Stacevičius Suaug C Ingrida Savickienė
Volanas Tauragės SK Volanas (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
51 Dominyka Dragūnaitė 2024-5664 1997 Suaug Giedrius Stasiulis
52 Džiugas Dragūnas 2003 Suaug D Mindaugas Loveikis Suaug D Viltė Bareišytė
53 Mindaugas Loveikis 1981 Suaug D Džiugas Dragūnas
54 Giedrius Stasiulis 2024-4281 1987 Suaug Tomas Tiškus Suaug Dominyka Dragūnaitė
55 Renaldas Šileris 1996 Suaug
Kauno BK VšĮ Kauno badmintono klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
56 Gedmantas Čepkauskas 1997 Suaug Tautvydas Raila Suaug Kamilė Rutkauskaitė
57 Tautvydas Raila 1994 SuaugSuaug Gedmantas Čepkauskas
Šiauliai Šiauliai (9)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
58 Andrius Astrauskas 1978 Suaug D Tadas Gedminas Suaug D Živilė Vidžiūnė
59 Vitalijus Augustauskas 1980 Suaug D Tadas Tamošaitis Suaug D Gintarė Mikšienė
60 Tadas Gedminas 1986 Suaug D Andrius Astrauskas Suaug D Raminta Skirmantienė
61 Gintarė Mikšienė 1985 Suaug D Donata Motiejūnė Suaug D Vitalijus Augustauskas
62 Donata Motiejūnė 1985 Suaug D Gintarė Mikšienė Suaug D Tadas Tamošaitis
63 Raminta Skirmantienė 1981 Suaug D Živilė Vidžiūnė Suaug D Tadas Gedminas
64 Tadas Tamošaitis 1984 Suaug D Vitalijus Augustauskas Suaug D Donata Motiejūnė
65 Tomas Tiškus 2024-5703 1981 Suaug Giedrius Stasiulis Suaug B Neringa Martinavičiūtė
66 Živilė Vidžiūnė 1982 Suaug D Raminta Skirmantienė Suaug D Andrius Astrauskas
BC421 VšĮ Badmintono centras (15)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
67 Sergejus Anilionis 2024-5574 1983 Suaug D Vigailė Karpavičiūtė
68 Indrė Glaniauskienė 1983 Suaug D Sigita Stanynaitė
69 Dovilė Grigalauskienė 2024-5590 1983 Suaug C Alina Michaliova Suaug B Tomas Lukoševičius
70 Tadas Ivanauskas 2024-5272 1979 Suaug B Darius Likas Suaug B Ieva Vidzėnienė
71 Mindaugas Kancleris 2024-5573 1996 Suaug BSuaug B Mindaugas Trybas
72 Vigailė Karpavičiūtė 1968 Suaug D Rūta Olšauskė Suaug D Sergejus Anilionis
73 Asta Kvasytė 2024-5141 1983 Suaug C Neringa Martinavičiūtė Suaug C Ramūnas Ražanauskas
74 Inga Liutkevičiūtė 1984 Suaug D Gražina Vincel
75 Tomas Lukoševičius 2024-4213 1980 Suaug B Dovilė Grigalauskienė
76 Alina Michaliova 2024-4215 1981 Suaug C Dovilė Grigalauskienė Suaug C Darius Likas
77 Vytautas Olšauskas 2024-5544 1976 Suaug D Rūta Olšauskė
78 Rūta Olšauskė 2024-5532 1980 Suaug D Vigailė Karpavičiūtė Suaug D Vytautas Olšauskas
79 Martynas Povilaitis 1980 Suaug Ramūnas Ražanauskas Suaug B Kotryna Ragalevičiūtė
80 Sigita Stanynaitė 2024-4170 1995 Suaug D Indrė Glaniauskienė
81 Gražina Vincel 2024-5712 1998 Suaug D Inga Liutkevičiūtė
Kelmės BK Kelmės badmintono klubas (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
82 Ingrida Savickienė 2024-5701 1972 Suaug C Ieva Vidzėnienė Suaug C Mantas Varnelis
83 Lorena Valantiejiene 1982 Suaug B Evelina Šiušytė Suaug Ardas Valantiejus
84 Ardas Valantiejus 2001 Suaug Linas Supronas Suaug Lorena Valantiejiene
85 Andrius Valantiejus 1978 Suaug B Tadas Supronas Suaug B Evelina Šiušytė
Klaipėdos BK Klaipėdos miesto badmintono sporto klubas (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
86 Alfredas Fedenko 1984 Suaug Donatas Narvilas Suaug B Eglė Rimdžiuvienė
87 Steponas Januška 2024-4286 1958 Suaug BSuaug B Javed Iqbal
88 Neringa Martinavičiūtė 1979 Suaug C Asta Kvasytė Suaug B Tomas Tiškus
89 Donatas Narvilas 2024-5401 1974 Suaug Alfredas Fedenko Suaug Agnė Stankutė
90 Agnė Stankutė 2024-5372 1984 Suaug B Eglė Rimdžiuvienė Suaug Donatas Narvilas
AKBK Všį Aivaro Kvedarausko badmintono klubas (8)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
91 Svetlana Čalkina 1980 Suaug C Eglė Kaminskaitė Suaug B Mindaugas Trybas
92 Eduard Goss 2024-4181 1978 Suaug BSuaug B Artūras Sirbikė
93 Eglė Kaminskaitė 1984 Suaug C Svetlana Čalkina Suaug D Andrius Mikelionis
94 Aivaras Kvedarauskas 2024-4158 1974 Suaug Rima Šidlauskienė
95 Kotryna Remeikaitė 2002 Suaug B Aušrinė Balazaitė Suaug B Andrius Bendoraitis
96 Eglė Rimdžiuvienė 2024-5331 1984 Suaug B Agnė Stankutė Suaug B Alfredas Fedenko
97 Rima Šidlauskienė 1980 Suaug B Viktorija Ivaščenkova Suaug Aivaras Kvedarauskas
98 Vaidas Šmitas 2024-5697 1976 Suaug C Saulius Venslovas
Kauno JSO Asociacija JSO badmintono sporto klubas (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
99 Aušrinė Balazaitė 2024-5475 2000 Suaug B Kotryna Remeikaitė Suaug Linas Supronas
100 Justė Kazakauskaitė 2024-5364 1995 Suaug B Kamilė Rutkauskaitė Suaug Linas Zavadskis
101 Giedrius Strumila 2024-4186 1973 Suaug B Andrius Bendoraitis Suaug B Diana Valantinaitė
Setas Kauno sporto klubas "Setas" (6)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
102 Aivaras Miliauskas 1990 Suaug CSuaug D Valdas Paulauskas
103 Valdas Paulauskas 1990 Suaug CSuaug D Aivaras Miliauskas
104 Albertas Rimkus 2024-4491 1971 Suaug BSuaug B Audrius Vilčinskas
105 Saulius Venslovas 2024-5379 1970 Suaug CSuaug C Vaidas Šmitas
106 Audrius Vilčinskas 2024-4842 1971 Suaug BSuaug B Albertas Rimkus
107 Mikas Viščinis 2024-5640 1971 Suaug D Guoda Viščinytė
Aukštaitijos BK VšĮ Aukštaitijos badmintono klubas (9)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
108 Gintaras Balilionis 1977 Suaug D Andrius Urbonas
109 Edmundas Mackevičius 2024-5516 1974 Suaug B
110 Artūras Sirbikė 2024-5188 1977 Suaug BSuaug B Eduard Goss Suaug C Viktorija Ivaščenkova
111 Matas Stacevičius 2024-4861 2004 Suaug CSuaug C Mantas Varnelis
112 Vytas Stacevičius 2024-4191 1980 Suaug D Tomas Kildišas
113 Aušra Šiupiniene 2024-4154 1976 Suaug D Kristina Aliukiene Suaug D Mantas Šiupinys
114 Mantas Šiupinys 2024-4157 1976 Suaug C Egidijus Serdikevičius Suaug D Aušra Šiupiniene
115 Aurelijus Umantas 2024-5208 1968 Suaug B
116 Andrius Urbonas 2024-4151 1977 Suaug D Gintaras Balilionis
PrienųKKSC Prienų KKSC (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
117 Rokas Barkauskas 2006 Suaug BSuaug B Romutis Juodsnukis Suaug B Agnė Stravinskaitė
KTU Kauno technologijos universitetas (7)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
118 Pijus Balaišis 2024-5281 2002 Suaug BSuaug B Mantas Smalskis
119 Andrius Bendoraitis 2024-4634 1997 Suaug BSuaug B Giedrius Strumila Suaug B Kotryna Remeikaitė
120 Linas Grubinskas 2004 Suaug CSuaug C Benas Adamonis Suaug D Elija Sunkladaitė
121 Rasa Šulnienė 2024-4324 1975 Suaug B Vykintė Trakšelytė Suaug B Gytis Vizgirda
122 Vykintė Trakšelytė 2024-4814 2002 Suaug B Rasa Šulnienė Suaug C Kasparas Vilkevičius
123 Kasparas Vilkevičius 2024-5639 1999 Suaug B Gytis Vizgirda Suaug C Vykintė Trakšelytė
124 Gytis Vizgirda 1999 Suaug B Kasparas Vilkevičius Suaug B Rasa Šulnienė
Šakių KiSK Šakių kultūros ir sporto klubas (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
125 Irena Peleckienė 2024-4278 1970 Suaug C Diana Valantinaitė Suaug D Remigijus Peleckis
126 Šarūnas Poderys 2024-5658 1994 Suaug BSuaug C Aidas Poderys
127 Aidas Poderys 2024-4302 1967 Suaug C Šarūnas Poderys
Prienų BK Prienų BK (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
128 Vilma Galinytė 1990 Suaug C Agnė Stravinskaitė Suaug C Romutis Juodsnukis
129 Romutis Juodsnukis 2024-5357 1990 Suaug CSuaug B Rokas Barkauskas Suaug C Vilma Galinytė
130 Agnė Stravinskaitė 2004 Suaug BSuaug C Vilma Galinytė Suaug B Rokas Barkauskas
Raseinių BK Raseinių badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
131 Diana Valantinaitė 2024-5249 1998 Suaug BSuaug C Irena Peleckienė Suaug B Giedrius Strumila
Baltijos badmintonas VšĮ "Baltijos badmintonas" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
132 Aušrinė Baltrūnaitė 1994 Suaug BSuaug D Sandra Sipavičė Suaug C Mindaugas Mažalskis
133 Mindaugas Mažalskis 1994 Suaug CSuaug C Martynas Sipavičius Suaug C Aušrinė Baltrūnaitė
CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
134 Ingūna Aldina 2024-4173 1969 Suaug C Uldis Lazdinš
135 Uldis Lazdinš 2024-4171 1969 Suaug C GUNTIS KLAVINS Suaug C Ingūna Aldina
136 Darius Likas 2024-4350 1972 Suaug B Tadas Ivanauskas Suaug C Alina Michaliova
137 Kotryna Ragalevičiūtė 1989 Suaug C Deimantė Litvinskaitė Suaug B Martynas Povilaitis
Biržų BK Biržų BK (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
138 Mindaugas Trybas 1981 Suaug B Mindaugas Kancleris Suaug B Svetlana Čalkina
Pajūrio raketė Palangos BK Pajūrio raketė (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
139 Sandra Sipavičė 2024-4162 1996 Suaug D Aušrinė Baltrūnaitė Suaug D Martynas Sipavičius
140 Martynas Sipavičius 2024-4152 1982 Suaug C Mindaugas Mažalskis Suaug D Sandra Sipavičė
SEB akademija VšĮ „Vilniaus teniso akademija“ (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
141 Ruslan Bičenov 2024-5771 1978 Suaug D Gintaras Padelis
142 Oskaras Dijokevičius 1974 Suaug C Edgaras Plauška
143 Dainius Kulionis 2024-5291 1971 Suaug D Audrius Šešplaukis
144 Edgaras Plauška 2024-5316 1972 Suaug C Oskaras Dijokevičius
145 Audrius Šešplaukis 2024-4967 1964 Suaug D Dainius Kulionis
BK PLAY VŠį "Šis tas" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
146 Nadežda Lipa 1980 Suaug C Giedrė Ūsienė Suaug D Kęstutis Povilonis
- Invictus (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
147 Milanta Sutkutė 2004 Suaug C Fausta Gedminaitė
BK Svajonė Badminton klubas "Svajonė" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
148 Laurynas Mitrulevičius 1988 Suaug D Remigijus Žukauskas
149 Remigijus Žukauskas 1968 Suaug D Laurynas Mitrulevičius
Birštono BK Birštono badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
150 Andrius Mikelionis 1978 Suaug D Dominykas Paulauskas Suaug D Eglė Kaminskaitė
Badminton Virus VšĮ "Kultūros ir sporto projektai" (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
151 Romualdas Kanapeckas 1967 Suaug D Vladislavas Sviackevičius
152 Gintaras Padelis 1973 Suaug D Ruslan Bičenov
153 Vladislavas Sviackevičius 1977 Suaug D Romualdas Kanapeckas
LION VšĮ Sostinės badmintono klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
154 Inesa Bacevičienė 2024-4440 1983 Suaug D Vaida Valauskienė Suaug D Gintaras Bacevičius
155 Gintaras Bacevičius 2024-4506 1979 Suaug D Mindaugas Mieliauskas Suaug D Inesa Bacevičienė
Šeduvos SK Šeduvos sporto klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
156 Remigijus Peleckis 2024-5726 1970 Suaug D Deividas Staškevičius Suaug D Irena Peleckienė
157 Deividas Staškevičius 2024-4148 1984 Suaug D Remigijus Peleckis






Spausdinimo versija