MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-04-14 02:09 took:259.1 s.

 

Turnyrai

Panevezys City Open


2022 Vasario 12 d.; Panevėžio KKSC rankinio sporto salė
VV MV VD MD MX
Suaug D (D): 8 6 12
Suaug C (C): 8 4 12
Suaug B (B): 13 9 12 8 12

Prienų BK Prienų BK (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Agnė Stravinskaitė 2004 Suaug BSuaug B Inga Bankauskienė Suaug B Deivydas Žilinskas
2 Deivydas Žilinskas 2024-5956 2003 Suaug BSuaug B Aidas Urbonas Suaug B Agnė Stravinskaitė
Panevėžio BK Panevėžio badmintono klubas (34)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
3 Elmoras Adakauskas 2024-4237 1973 Suaug BSuaug C Vaidas Čepas
4 Kristina Aliukiene 2024-4548 1988 Suaug D Elija Sunkladaitė Suaug D Paulius Janušauskas
5 Viltė Bareišytė 2009 Suaug BSuaug D Vilius Kudirka
6 Laimonas Bečalis 2024-5589 1983 Suaug C Aurimas Jakutis Suaug B Ieva Vidzėnienė
7 Vaidas Čepas 2024-4358 1974 Suaug C Elmoras Adakauskas
8 Danielė Grybytė 2024-4369 2008 Suaug BSuaug C Rusnė Vidzėnaitė Suaug D Matas Stacevičius
9 Sigita Grigaravičienė 2024-4404 1982 Suaug D Miglė Riaubaitė Suaug D Dominykas Paulauskas
10 Miglė Gurklytė 2008 Suaug BSuaug D Gerda Voiškaitė Suaug C Povilas Čižinauskas
11 Viktorija Ivaščenkova 1990 Suaug C Ieva Vidzėnienė Suaug C Artūras Sirbikė
12 Paulius Janušauskas 2024-4399 1989 Suaug D Dominykas Paulauskas Suaug D Kristina Aliukiene
13 Augustas Janušonis 2024-5587 2004 Suaug BSuaug B Linas Supronas
14 Emilis Jonkus 2024-5776 2007 Suaug B
15 Dovile Jonkuviene 2024-4367 1983 Suaug C Dalia Sunklodė Suaug C Rimantas Jurkuvenas
16 Darius Kubilius 1979 Suaug D Kęstutis Lukoševičius
17 Eimantas Liaudanskas 1986 Suaug D Linas Grubinskas Suaug D Monika Pečeliūnienė
18 Kęstutis Lukoševičius 2024-4375 1963 Suaug D Darius Kubilius Suaug D Neringa Navarskiene
19 Neringa Navarskiene 2024-4172 1975 Suaug D Aušra Šiupiniene Suaug D Kęstutis Lukoševičius
20 Dominykas Paulauskas 2024-4175 1986 Suaug D Paulius Janušauskas Suaug D Sigita Grigaravičienė
21 Monika Pečeliūnienė 1990 Suaug D Asta Pelaitienė Suaug D Eimantas Liaudanskas
22 Asta Pelaitienė 2024-5307 1974 Suaug D Monika Pečeliūnienė Suaug D Egidijus Serdikevičius
23 Pijus Povilonis 2024-5710 2006 Suaug BSuaug C Matas Stacevičius
24 Kęstutis Povilonis 2024-4235 1971 Suaug C Paulius Žostautas Suaug C Miglė Riaubaitė
25 Miglė Riaubaitė 1996 Suaug D Sigita Grigaravičienė Suaug C Kęstutis Povilonis
26 Kamilė Rutkauskaitė 2003 Suaug B Justė Kazakauskaitė Suaug B Tadas Supronas
27 Egidijus Serdikevičius 2024-5523 1976 Suaug C Mantas Šiupinys Suaug D Asta Pelaitienė
28 Mantas Smalskis 2024-4239 2000 Suaug BSuaug B Pijus Balaišis Suaug C Rusnė Vidzėnaitė
29 Elija Sunkladaitė 2024-4266 2010 Suaug BSuaug D Kristina Aliukiene Suaug D Linas Grubinskas
30 Linas Supronas 2024-4268 1986 Suaug BSuaug B Augustas Janušonis Suaug B Justė Kazakauskaitė
31 Tadas Supronas 2024-4374 1984 Suaug B Šarūnas Poderys Suaug B Kamilė Rutkauskaitė
32 Rusnė Vidzėnaitė 2024-4418 2009 Suaug BSuaug C Danielė Grybytė Suaug C Mantas Smalskis
33 Ieva Vidzėnienė 2024-4712 1983 Suaug C Viktorija Ivaščenkova Suaug B Laimonas Bečalis
34 Gerda Voiškaitė 2024-4427 2008 Suaug BSuaug D Miglė Gurklytė Suaug D Paulius Žostautas
35 Asta Žagelienė 1973 Suaug C Asta Mastavičiūtė Suaug C Aurelijus Umantas
36 Paulius Žostautas 1977 Suaug C Kęstutis Povilonis Suaug D Gerda Voiškaitė
KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (6)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
37 Marius Brazauskas 2024-5717 1993 Suaug BSuaug B Jovitas Gatelis Suaug B Deimantė Litvinskaitė
38 Gediminas Fridricas 2024-6024 1988 Suaug B Salvijus Stravinskas
39 Aurimas Jakutis 1984 Suaug BSuaug C Laimonas Bečalis
40 Deimantė Litvinskaitė 2024-5740 1986 Suaug B Kotryna Ragalevičiūtė Suaug B Marius Brazauskas
41 Ramūnas Ražanauskas 2024-4176 1974 Suaug B Rimantas Jurkuvenas Suaug C Greta Šukutytė
42 Dalia Sunklodė 2024-4317 1974 Suaug C Dovile Jonkuviene Suaug B Salvijus Stravinskas
BC421 VšĮ Badmintono centras (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
43 Mindaugas Kancleris 2024-5573 1996 Suaug BSuaug B Paulius Nevedomskis
44 Martynas Povilaitis 1980 Suaug B Mindaugas Trybas Suaug B Inga Bankauskienė
KTU Kauno technologijos universitetas (7)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
45 Pijus Balaišis 2024-5281 2002 Suaug BSuaug B Mantas Smalskis
46 Linas Grubinskas 2024-6012 2004 Suaug D Eimantas Liaudanskas Suaug D Elija Sunkladaitė
47 Vilius Kudirka 2007 Suaug D Ričardas Kazlauskas Suaug D Viltė Bareišytė
48 Rasa Šulnienė 2024-4324 1975 Suaug B Vykintė Trakšelytė Suaug B Gytis Vizgirda
49 Vykintė Trakšelytė 2024-4814 2002 Suaug B Rasa Šulnienė Suaug C Kasparas Vilkevičius
50 Kasparas Vilkevičius 2024-5639 1999 Suaug B Gytis Vizgirda Suaug C Vykintė Trakšelytė
51 Gytis Vizgirda 1999 Suaug B Kasparas Vilkevičius Suaug B Rasa Šulnienė
Biržų BK Biržų BK (6)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
52 Aidas Giedrikas 1977 Suaug C Gedas Kuginys
53 Egidijus Karaliūnas 1976 Suaug C Vaidas Korolkovas
54 Vaidas Korolkovas 1974 Suaug C Egidijus Karaliūnas Suaug C Lina Railienė
55 Gedas Kuginys 1969 Suaug C Aidas Giedrikas
56 Paulius Nevedomskis 1999 Suaug BSuaug B Mindaugas Kancleris
57 Mindaugas Trybas 2024-6007 1981 Suaug B Martynas Povilaitis
CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
58 Ingūna Aldina 2024-4173 1969 Suaug C Uldis Lazdinš
59 Uldis Lazdinš 2024-4171 1969 Suaug C Ingūna Aldina
60 Kotryna Ragalevičiūtė 1989 Suaug B Deimantė Litvinskaitė Suaug B Jovitas Gatelis
61 Matas Stacevičius 2024-4861 2004 Suaug BSuaug C Pijus Povilonis Suaug D Danielė Grybytė
Kelmės BK Kelmės badmintono klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
62 Meida Levickaitė 2024-4426 2008 Suaug BSuaug B Atėnė Peleckytė
63 Atėnė Peleckytė 2024-5279 2007 Suaug BSuaug B Meida Levickaitė
Kauno JSO Asociacija JSO badmintono sporto klubas (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
64 Evaldas Čižinauskas 2024-5983 1967 Suaug B Povilas Čižinauskas Suaug B Asta Mažulienė
65 Povilas Čižinauskas 2000 Suaug B Evaldas Čižinauskas Suaug C Miglė Gurklytė
66 Justė Kazakauskaitė 2024-5364 1995 Suaug B Kamilė Rutkauskaitė Suaug B Linas Supronas
67 Salvijus Stravinskas 2024-5941 1972 Suaug B Gediminas Fridricas Suaug B Dalia Sunklodė
AKBK Všį Aivaro Kvedarausko badmintono klubas (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
68 Lina Railienė 2024-4208 1982 Suaug B Laima Chomskytė Suaug C Vaidas Korolkovas
69 Vaidas Šmitas 2024-5697 1976 Suaug C Aurelijus Šadauskas
70 Aidas Urbonas 2024-5369 1990 Suaug B Deivydas Žilinskas Suaug B Laima Chomskytė
Setas Kauno sporto klubas "Setas" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
71 Jovitas Gatelis 2024-5298 1970 Suaug B Marius Brazauskas Suaug B Kotryna Ragalevičiūtė
72 Aurelijus Šadauskas 2024-5284 1972 Suaug C Vaidas Šmitas
Šakių KiSK Šakių kultūros ir sporto klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
73 Inga Bankauskienė 2024-4178 1985 Suaug B Agnė Stravinskaitė Suaug B Martynas Povilaitis
74 Šarūnas Poderys 2024-5658 1994 Suaug B Tadas Supronas Suaug B Diana Valantinaitė
Aukštaitijos BK VšĮ Aukštaitijos badmintono klubas (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
75 Artūras Sirbikė 2024-5188 1977 Suaug B Aurelijus Umantas Suaug C Viktorija Ivaščenkova
76 Aušra Šiupiniene 2024-4154 1976 Suaug D Neringa Navarskiene Suaug D Mantas Šiupinys
77 Mantas Šiupinys 2024-4157 1976 Suaug C Egidijus Serdikevičius Suaug D Aušra Šiupiniene
78 Aurelijus Umantas 2024-5208 1968 Suaug B Artūras Sirbikė Suaug C Asta Žagelienė
- - (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
79 Rimantas Jurkuvenas 2024-6094 1965 Suaug B Ramūnas Ražanauskas Suaug C Dovile Jonkuviene
Birštono BK Birštono badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
80 Laima Chomskytė 2024-5917 1983 Suaug B Lina Railienė Suaug B Aidas Urbonas
Raseinių BK Raseinių badmintono klubas (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
81 Saida Micevičiūtė 2006 Suaug D Astrėja Nutautaitė
82 Astrėja Nutautaitė 2007 Suaug D Saida Micevičiūtė
83 Greta Šukutytė 2003 Suaug B Diana Valantinaitė Suaug C Ramūnas Ražanauskas
84 Diana Valantinaitė 2024-5249 1998 Suaug B Greta Šukutytė Suaug B Šarūnas Poderys
Šiauliai Šiauliai (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
85 Ričardas Jakimavičius 2024-5064 1958 Suaug D Viktoras Pečiulis
86 Modesta Kožkuvienė 1984 Suaug B Asta Mažulienė Suaug C Aleksas Tamasauskas
87 Asta Mažulienė 2024-5878 1981 Suaug B Modesta Kožkuvienė Suaug B Evaldas Čižinauskas
88 Viktoras Pečiulis 2024-4947 1949 Suaug D Ričardas Jakimavičius
89 Aleksas Tamasauskas 1975 Suaug C Modesta Kožkuvienė
LION VšĮ Sostinės badmintono klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
90 Ričardas Kazlauskas 1978 Suaug D Vilius Kudirka Suaug C Asta Mastavičiūtė
91 Asta Mastavičiūtė 1979 Suaug C Asta Žagelienė Suaug C Ričardas Kazlauskas
SEB akademija VšĮ „Vilniaus teniso akademija“ (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
92 Dainius Kulionis 2024-5291 1971 Suaug D Audrius Šešplaukis
93 Edgaras Plauška 2024-5316 1972 Suaug D Gintaras Padelis
94 Audrius Šešplaukis 2024-4967 1964 Suaug D Dainius Kulionis
Badminton Virus VšĮ "Kultūros ir sporto projektai" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
95 Gintaras Padelis 1973 Suaug D Edgaras Plauška
Šeduvos SK Šeduvos sporto klubas (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
96 Jurgita Kundrotiene 1976 Suaug D Remigijus Peleckis
97 Remigijus Peleckis 2024-5726 1970 Suaug D Deividas Staškevičius Suaug D Jurgita Kundrotiene
98 Elija Peleckytė 2024-5742 2008 Suaug D Deividas Staškevičius
99 Deividas Staškevičius 2024-4148 1984 Suaug D Remigijus Peleckis Suaug D Elija Peleckytė






Spausdinimo versija