MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-04-20 02:11 took:398.9 s.

 

Turnyrai

Zanavyko taurė


2022 Gegužės 07 d.; Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centras
VV VD MD MX
Suaug B (B): 8
Mėgėjai C: 8 7 12
Mėgėjai D: 9 8 15

KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (8)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Marius Brazauskas 2024-5717 1993 Suaug BMėgėjai C Mantas Zinkevičius Mėgėjai C Ernesta Grigeliūnienė
2 Andrius Bukauskas 2024-4459 1979 Mėgėjai D Raimondas Maladauskas Mėgėjai D Živilė Žymantaitė
3 Raimondas Maladauskas 2024-4463 1979 Mėgėjai D Andrius Bukauskas Mėgėjai D Karolina Bagdonaitė
4 Dalia Sunklodė 2024-4317 1974 Mėgėjai C Jurgita Vaškelytė Mėgėjai C Aidas Poderys
5 Tomas Šikarskas 2024-4290 1990 Mėgėjai D Darius Širmenis Mėgėjai D Inesa Bacevičienė
6 Agnė Šikarskė 2024-4287 1994 Mėgėjai D Irena Peleckienė Mėgėjai D Jonas Daugėla
7 Andrius Valiukonis 1982 Mėgėjai D Martynas Pužauskas
8 Eglė Zavadskytė 2024-5761 1997 Mėgėjai D Karolina Bagdonaitė Mėgėjai D Robertas Poškus
Setas Kauno sporto klubas "Setas" (7)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
9 Mantas Brazauskas 2024-4433 1994 Suaug BMėgėjai D Raimundas Masevičius
10 Saulius Eibukas 2024-5315 1970 Mėgėjai C Žygimantas Slavickas Mėgėjai C Ramunė Petrošienė
11 Raimondas Povilaitis 2024-5259 1970 Mėgėjai C Tadas Staniulis
12 Martynas Pužauskas 2024-4434 1994 Suaug BMėgėjai D Andrius Valiukonis
13 Albertas Rimkus 2024-4491 1971 Suaug BMėgėjai C Tomas Tenikaitis
14 Jurgita Vaškelytė 2024-5738 1971 Mėgėjai C Dalia Sunklodė
15 Audrius Vilčinskas 2024-4842 1971 Suaug BMėgėjai C Rokas Grytė
Šakių KiSK Šakių kultūros ir sporto klubas (11)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
16 Jonas Daugėla 2024-5800 1974 Mėgėjai D Almantas Vizbara Mėgėjai D Agnė Šikarskė
17 Julius Kardauskas 2024-5737 1981 Mėgėjai D Gintaras Bacevičius Mėgėjai D Kristina Kozlovienė
18 Jonas Malinauskas 2024-5614 1995 Suaug BMėgėjai C Henrikas Smilgevičius Mėgėjai C Sonata Zinkevičienė
19 Raimundas Masevičius 2024-5036 1961 Mėgėjai D Mantas Brazauskas
20 Kristina Paškevičienė 2024-6006 1983 Mėgėjai D Živilė Žymantaitė Mėgėjai D Žydrūnas Steponavičius
21 Irena Peleckienė 2024-4278 1970 Mėgėjai D Agnė Šikarskė Mėgėjai C Tadas Staniulis
22 Aldona Pikčilingienė 2024-4285 1960 Mėgėjai D Skaistė Kliaubienė Mėgėjai D Žygimantas Slavickas
23 Aidas Poderys 2024-4302 1967 Mėgėjai C Šarūnas Poderys Mėgėjai C Dalia Sunklodė
24 Šarūnas Poderys 2024-5658 1994 Mėgėjai C Aidas Poderys Mėgėjai C Rasa Džervė
25 Asta Rėčkuvienė 2024-4273 1979 Mėgėjai D Kristina Bagdonienė Mėgėjai D Mindaugas Loveikis
26 Arūnas Vizgirda 2024-5269 1966 Mėgėjai C Diana Valantinaitė
Volanas Tauragės SK Volanas (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
27 Rokas Grytė 2024-4696 1976 Mėgėjai C Audrius Vilčinskas Mėgėjai C Rasa Šulnienė
28 Mindaugas Loveikis 1981 Mėgėjai D Asta Rėčkuvienė
29 Tomas Tenikaitis 2024-4718 1976 Suaug BMėgėjai C Albertas Rimkus Mėgėjai C Jurgita Bazytė
30 Vakarė Trakšelytė 2024-4790 2005 Mėgėjai C Inesa Bacevičienė Mėgėjai C Mantas Zinkevičius
31 Živilė Žymantaitė 2024-4549 1986 Mėgėjai D Kristina Paškevičienė Mėgėjai D Andrius Bukauskas
- - (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
32 Irmantas Antanaitis 2002 Suaug B
Kauno JSO Asociacija JSO badmintono sporto klubas (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
33 Rolandas Čepulis 2024-4221 1971 Mėgėjai D Tomas Venys Mėgėjai D Skaistė Kliaubienė
34 Virginija Kubilienė 2024-4362 1982 Mėgėjai D Viktorija Vizbarienė (Rufina) Mėgėjai D Deividas Staškevičius
35 Darius Širmenis 2024-4222 1967 Mėgėjai D Tomas Šikarskas
36 Sonata Zinkevičienė 1972 Mėgėjai C Rasa Šulnienė Mėgėjai C Jonas Malinauskas
37 Mantas Zinkevičius 2024-4493 1971 Mėgėjai C Marius Brazauskas Mėgėjai C Vakarė Trakšelytė
AKBK Všį Aivaro Kvedarausko badmintono klubas (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
38 Žygimantas Slavickas 2024-5203 1972 Mėgėjai C Saulius Eibukas Mėgėjai D Aldona Pikčilingienė
39 Tadas Staniulis 2024-5373 1988 Mėgėjai C Raimondas Povilaitis Mėgėjai C Irena Peleckienė
40 Vaidas Šmitas 2024-5697 1976 Mėgėjai C Edmundas Petrošius Mėgėjai D Inga Antanaitienė
Smešas BK "Smešas" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
41 Edmundas Petrošius 2024-4877 1972 Mėgėjai C Vaidas Šmitas Mėgėjai C Diana Darbutienė
Skrajukas Klaipėdos badmintono klubas "Skrajukas" (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
42 Ernesta Grigeliūnienė 1976 Mėgėjai C Diana Darbutienė Mėgėjai C Marius Brazauskas
43 Kristina Kozlovienė 2024-6175 1976 Mėgėjai C Jurgita Bazytė Mėgėjai D Julius Kardauskas
44 Henrikas Smilgevičius 1981 Mėgėjai C Jonas Malinauskas Mėgėjai C Judita Vadeikienė
Baltijos badmintonas VšĮ "Baltijos badmintonas" (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
45 Jurgita Bazytė 2024-4301 1985 Mėgėjai C Kristina Kozlovienė Mėgėjai C Tomas Tenikaitis
46 Diana Darbutienė 1968 Mėgėjai C Ernesta Grigeliūnienė Mėgėjai C Edmundas Petrošius
47 Rasa Džervė 2024-6015 1990 Mėgėjai C Judita Vadeikienė Mėgėjai C Šarūnas Poderys
48 Skaistė Kliaubienė 1968 Mėgėjai D Aldona Pikčilingienė Mėgėjai D Rolandas Čepulis
49 Judita Vadeikienė 2024-4485 1977 Mėgėjai C Rasa Džervė Mėgėjai C Henrikas Smilgevičius
KTU Kauno technologijos universitetas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
50 Robertas Poškus 2024-4322 1964 Mėgėjai D Žydrūnas Steponavičius Mėgėjai D Eglė Zavadskytė
51 Rasa Šulnienė 2024-4324 1975 Mėgėjai C Sonata Zinkevičienė Mėgėjai C Rokas Grytė
Kretingos BK Kretingos sporto klubas "Žalgiris" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
52 Ramunė Petrošienė 2024-4873 1974 Mėgėjai C Diana Valantinaitė Mėgėjai C Saulius Eibukas
Raseinių BK Raseinių badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
53 Diana Valantinaitė 2024-5249 1998 Mėgėjai C Ramunė Petrošienė Mėgėjai C Arūnas Vizgirda
LION VšĮ Sostinės badmintono klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
54 Inesa Bacevičienė 2024-4440 1983 Mėgėjai C Vakarė Trakšelytė Mėgėjai D Tomas Šikarskas
55 Gintaras Bacevičius 2024-4506 1979 Mėgėjai D Julius Kardauskas
Marijampolės BK Marijampolės badmintono klubas (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
56 Sigita Ambraziejienė 2024-5122 1979 Mėgėjai D Inga Antanaitienė
57 Inga Dagilienė 2024-4201 1975 Mėgėjai D Jurgita Kundrotiene Mėgėjai D Tomas Venys
58 Tomas Venys 2024-4903 1986 Mėgėjai D Rolandas Čepulis Mėgėjai D Inga Dagilienė
59 Almantas Vizbara 2024-4802 1983 Mėgėjai D Jonas Daugėla Mėgėjai D Kristina Bagdonienė
60 Viktorija Vizbarienė (Rufina) 2024-4900 1986 Mėgėjai D Virginija Kubilienė
BK Sūduva Marijampolės badmintono klubas "Sūduva" (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
61 Karolina Bagdonaitė 2024-4140 2001 Mėgėjai D Eglė Zavadskytė Mėgėjai D Raimondas Maladauskas
62 Kristina Bagdonienė 2024-4143 1979 Mėgėjai D Asta Rėčkuvienė Mėgėjai D Almantas Vizbara
63 Žydrūnas Steponavičius 2024-5935 1975 Mėgėjai D Robertas Poškus Mėgėjai D Kristina Paškevičienė
Aura Kazlų Rūdos badmintono klubas ,,Aura“ (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
64 Tomas Buinevičius 2024-4270 1973 Mėgėjai D Deividas Staškevičius Mėgėjai D Jurgita Kundrotiene
Šeduvos SK Šeduvos sporto klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
65 Jurgita Kundrotiene 1976 Mėgėjai D Inga Dagilienė Mėgėjai D Tomas Buinevičius
66 Deividas Staškevičius 2024-4148 1984 Mėgėjai D Tomas Buinevičius Mėgėjai D Virginija Kubilienė
CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
67 Inga Antanaitienė 1978 Mėgėjai D Sigita Ambraziejienė Mėgėjai D Vaidas Šmitas






Spausdinimo versija