MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-04-14 02:09 took:259.1 s.

 

Turnyrai

MONADALIS.LT


2022 Gegužės 21 d.; Kelmės sporto centras
VD MD MX
Suaug B (B): 4 3 8
Suaug C (C): 7 7 14
Suaug D (D): 3 7 8

Kauno JSO Asociacija JSO badmintono sporto klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Evaldas Bradūnas 2024-4168 1992 Suaug B Linas Supronas Suaug B Lorena Valantiejiene
Panevėžio BK Panevėžio badmintono klubas (9)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
2 Laura Janušonienė 2024-4378 1979 Suaug D Asta Pelaitienė Suaug D Marijus Zigmuntas
3 Justina Jelinskė 2024-5760 1990 Suaug D Agnė Mackevičienė Suaug D Algirdas Išganaitis
4 Agnė Mackevičienė 2024-4169 1983 Suaug D Justina Jelinskė
5 Asta Pelaitienė 2024-5307 1974 Suaug D Laura Janušonienė
6 Linas Supronas 2024-4268 1986 Suaug B Evaldas Bradūnas Suaug B Eglė Rimdžiuvienė
7 Dalia Šumskienė 2024-4249 1976 Suaug D Aldona Pikčilingienė Suaug D Mantas Šaltmiris
8 Ieva Vidzėnienė 2024-4712 1983 Suaug C Ingrida Savickienė Suaug C Adas Lečas
9 Linas Zavadskis 2024-4274 1992 Suaug B Ailantas Sutkus Suaug C Eglė Zavadskytė
10 Marijus Zigmuntas 1990 Suaug D Algirdas Išganaitis Suaug D Laura Janušonienė
Šiauliai Šiauliai (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
11 Monika Domeikienė 1984 Suaug D Nerijus Šiaulys
12 Modesta Kožkuvienė 1984 Suaug C Asta Mažulienė
13 Asta Mažulienė 2024-5878 1981 Suaug C Modesta Kožkuvienė
14 Nerijus Šiaulys 2024-4345 1982 Suaug D Monika Domeikienė
15 Tomas Tiškus 2024-5703 1981 Suaug B Giedrius Stasiulis Suaug B Fausta Gedminaitė
Volanas Tauragės SK Volanas (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
16 Dominyka Dragūnaitė 2024-5664 1997 Suaug B Evelina Šiušytė Suaug B Giedrius Stasiulis
17 Mindaugas Loveikis 1981 Suaug C Edmundas Petrošius
18 Giedrius Stasiulis 2024-4281 1987 Suaug B Tomas Tiškus Suaug B Dominyka Dragūnaitė
19 Tomas Tenikaitis 2024-4718 1976 Suaug C Živilė Žymantaitė
20 Živilė Žymantaitė 2024-4549 1986 Suaug D Eglė Zavadskytė Suaug C Tomas Tenikaitis
Kelmės BK Kelmės badmintono klubas (10)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
21 Jurgita Bilienė 2024-5744 1976 Suaug B Inga Bankauskienė Suaug B Ramūnas Bilius
22 Ramūnas Bilius 2024-4816 1983 Suaug B Andrius Valantiejus Suaug B Jurgita Bilienė
23 Evaldas Gedminas 1976 Suaug C Aurimas Valauskas Suaug C Vaida Valauskienė
24 Algirdas Išganaitis 1982 Suaug D Marijus Zigmuntas Suaug D Justina Jelinskė
25 Jonas Maziliauskas 2003 Suaug C Egidijus Peleckis Suaug C Diana Valantinaitė
26 Deima Navickienė 1988 Suaug C Vaida Valauskienė Suaug C Aurimas Valauskas
27 Remigijus Reimeris 1968 Suaug C Javed Iqbal Suaug C Aldona Pikčilingienė
28 Ingrida Savickienė 2024-5701 1972 Suaug C Ieva Vidzėnienė Suaug C Mantas Varnelis
29 Lorena Valantiejiene 2024-6155 1982 Suaug B Evaldas Bradūnas
30 Andrius Valantiejus 2024-6208 1978 Suaug B Ramūnas Bilius Suaug B Inga Bankauskienė
Invictus Invictus (7)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
31 Fausta Gedminaitė 2024-6087 2002 Suaug B Milanta Sutkutė Suaug B Tomas Tiškus
32 Ailantas Sutkus 2024-5678 1999 Suaug B Linas Zavadskis Suaug B Evelina Šiušytė
33 Mantas Šaltmiris 1996 Suaug D Dalia Šumskienė
34 Evelina Šiušytė 2024-4435 1994 Suaug B Dominyka Dragūnaitė Suaug B Ailantas Sutkus
35 Aurimas Valauskas 1983 Suaug C Evaldas Gedminas Suaug C Deima Navickienė
36 Vaida Valauskienė 1986 Suaug C Deima Navickienė Suaug C Evaldas Gedminas
37 Mantas Varnelis 2024-6183 1989 Suaug C Martynas Sipavičius Suaug C Ingrida Savickienė
- Invictus (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
38 Milanta Sutkutė 2004 Suaug B Fausta Gedminaitė
Šakių KiSK Šakių kultūros ir sporto klubas (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
39 Inga Bankauskienė 2024-4178 1985 Suaug B Jurgita Bilienė Suaug B Andrius Valantiejus
40 Irena Peleckienė 2024-4278 1970 Suaug C Diana Valantinaitė Suaug C Egidijus Peleckis
41 Egidijus Peleckis 2024-4277 1967 Suaug C Jonas Maziliauskas Suaug C Irena Peleckienė
42 Aldona Pikčilingienė 2024-4285 1960 Suaug D Dalia Šumskienė Suaug C Remigijus Reimeris
AKBK Všį Aivaro Kvedarausko badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
43 Eglė Rimdžiuvienė 2024-5331 1984 Suaug B Linas Supronas
KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (6)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
44 Javed Iqbal 1981 Suaug C Remigijus Reimeris Suaug B Ramunė Petrošienė
45 Kristina Kisieliūtė 2024-6008 1979 Suaug C Jonas Seniūnas
46 Rūta Pacevičienė 2024-4454 1975 Suaug C Mindaugas Pacevičius
47 Mindaugas Pacevičius 2024-4452 1975 Suaug C Jonas Seniūnas Suaug C Rūta Pacevičienė
48 Jonas Seniūnas 2024-5891 1978 Suaug C Mindaugas Pacevičius Suaug C Kristina Kisieliūtė
49 Eglė Zavadskytė 2024-5761 1997 Suaug D Živilė Žymantaitė Suaug C Linas Zavadskis
Kretingos BK Kretingos sporto klubas "Žalgiris" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
50 Ramunė Petrošienė 2024-4873 1974 Suaug C Loreta Šiaučiūnienė Suaug B Javed Iqbal
Smešas BK "Smešas" (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
51 Kristina Freimanaitė 2024-4919 1977 Suaug C Violeta Slušnienė Suaug C Žilvinas Gelžinis
52 Žilvinas Gelžinis 2024-5395 1984 Suaug C Adas Lečas Suaug C Kristina Freimanaitė
53 Edmundas Petrošius 2024-4877 1972 Suaug C Mindaugas Loveikis Suaug C Violeta Slušnienė
54 Violeta Slušnienė 2024-5172 1965 Suaug C Kristina Freimanaitė Suaug C Edmundas Petrošius
55 Loreta Šiaučiūnienė 2024-5170 1966 Suaug C Ramunė Petrošienė Suaug C Martynas Sipavičius
Pajūrio raketė Palangos BK Pajūrio raketė (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
56 Martynas Sipavičius 2024-4152 1982 Suaug C Mantas Varnelis Suaug C Loreta Šiaučiūnienė
Skrajukas Klaipėdos badmintono klubas "Skrajukas" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
57 Adas Lečas 2024-5396 2004 Suaug C Žilvinas Gelžinis Suaug C Ieva Vidzėnienė
Raseinių BK Raseinių badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
58 Diana Valantinaitė 2024-5249 1998 Suaug C Irena Peleckienė Suaug C Jonas Maziliauskas
SEB akademija VšĮ „Vilniaus teniso akademija“ (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
59 Eglė Markelytė 2024-5689 1983 Suaug C Monika Valatkienė
BC421 VšĮ Badmintono centras (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
60 Monika Valatkienė 2024-4387 1986 Suaug C Eglė Markelytė
Šeduvos SK Šeduvos sporto klubas (8)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
61 Ieva Čapaitytė 2004 Suaug D Elija Peleckytė Suaug D Giedrius Lukšis
62 Giedrius Lukšis 2024-5725 1970 Suaug D Tomas Mockevičius Suaug D Ieva Čapaitytė
63 Eglė Mockevičienė 2024-4371 1980 Suaug D Renata Povilianskienė Suaug D Remigijus Peleckis
64 Tomas Mockevičius 2024-4416 1978 Suaug D Giedrius Lukšis Suaug D Renata Povilianskienė
65 Remigijus Peleckis 2024-5726 1970 Suaug D Deividas Staškevičius Suaug D Eglė Mockevičienė
66 Elija Peleckytė 2024-5742 2008 Suaug D Ieva Čapaitytė Suaug D Deividas Staškevičius
67 Renata Povilianskienė 2024-4226 1976 Suaug D Eglė Mockevičienė Suaug D Tomas Mockevičius
68 Deividas Staškevičius 2024-4148 1984 Suaug D Remigijus Peleckis Suaug D Elija Peleckytė
Kelmės BK Gintaras Kelmės badmintono klubas "Gintaras" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
69 Kamilė Gaveikaitė 2006 Suaug D Viltė Stonytė
70 Viltė Stonytė 2005 Suaug D Kamilė Gaveikaitė






Spausdinimo versija