MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-04-20 02:11 took:398.9 s.

 

Turnyrai

Kavos banko Entuziastų badmintono lyga


2022 Vasario 05 d.; Kazlų Rūdos sporto centras
VV VD MD MX
Suaug D (D): 7
Suaug E (E): 8 5 14
Suaug C (C): 8 8 5 7

Setas Kauno sporto klubas "Setas" (27)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Laura Aleknavičiūtė 2024-5554 1997 Suaug C Greta Viliūnė Suaug E Martynas Pužauskas
2 Mantas Brazauskas 2024-4433 1994 Suaug E Martynas Pužauskas
3 Mindaugas Deinis 1993 Suaug E Sigitas Karalius
4 Mindaugas Dobilas 2024-5610 1978 Suaug C Robertas Giedraitis Suaug C Rasa Lazauskaitė
5 Saulius Eibukas 2024-5315 1970 Suaug CSuaug C Vilimas Šimkus
6 Asta Gedminaite 1982 Suaug E Dainora Kizevičienė Suaug E Tomas Kučinskas
7 Robertas Giedraitis 2024-5615 1977 Suaug C Mindaugas Dobilas Suaug C Rosita Šutaitė-Giedraitienė
8 Sigitas Karalius 2024-5285 1984 Suaug E Mindaugas Deinis
9 Dainora Kizevičienė 1976 Suaug E Asta Gedminaite Suaug E Andrius Valiukonis
10 Vilius Klimantavičius 1968 Suaug D Vaidas Šmitas
11 Rimas Lavrukaitis 2024-5098 1961 Suaug C Andrius Švarplys
12 Artūras Liutkus 1970 Suaug D Irmantas Viliūnas
13 Valdas Paulauskas 1990 Suaug CSuaug D Saulius Venslovas
14 Raimondas Povilaitis 2024-5259 1970 Suaug D Aurelijus Šadauskas
15 Martynas Pužauskas 2024-4434 1994 Suaug E Mantas Brazauskas Suaug E Laura Aleknavičiūtė
16 Žanas Ramonas 1971 Suaug C Audrius Vilčinskas Suaug C Jorūnė Živatkauskaitė
17 Albertas Rimkus 2024-4491 1971 Suaug CSuaug C Aidas Poderys
18 Žydrė Savickienė 1984 Suaug C Vilimas Šimkus
19 Aurelijus Šadauskas 2024-5284 1972 Suaug D Raimondas Povilaitis
20 Vilimas Šimkus 2024-5638 1967 Suaug C Saulius Eibukas Suaug C Žydrė Savickienė
21 Andrius Švarplys 2024-6044 1976 Suaug C Rimas Lavrukaitis
22 Jurgita Vaškelytė 2024-5738 1971 Suaug C Diana Valantinaitė Suaug C Artūras Kuodys
23 Saulius Venslovas 2024-5379 1970 Suaug CSuaug D Valdas Paulauskas
24 Audrius Vilčinskas 2024-4842 1971 Suaug CSuaug C Žanas Ramonas
25 Irmantas Viliūnas 1987 Suaug D Artūras Liutkus Suaug E Greta Viliūnė
26 Greta Viliūnė 1994 Suaug C Laura Aleknavičiūtė Suaug E Irmantas Viliūnas
27 Jorūnė Živatkauskaitė 2024-5684 1981 Suaug C Rima Šidlauskienė Suaug C Žanas Ramonas
KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (9)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
28 Javed Iqbal 1981 Suaug CSuaug C Eduard Goss
29 Alius Koroliovas 2024-4465 1974 Suaug D Almantas Vizbara Suaug E Asta Rėčkuvienė
30 Giedrius Krivickas 2024-4450 1980 Suaug D Mindaugas Pacevičius
31 Tomas Kučinskas 2024-5952 1982 Suaug E Andrius Valiukonis Suaug E Asta Gedminaite
32 Artūras Kuodys 2024-4327 1987 Suaug C Dainius Zinkus Suaug C Jurgita Vaškelytė
33 Rasa Lazauskaitė 2024-4240 1984 Suaug E Rugilė Juočytė-Kuzminskienė Suaug C Mindaugas Dobilas
34 Rūta Pacevičienė 2024-4454 1975 Suaug E Mindaugas Pacevičius
35 Mindaugas Pacevičius 2024-4452 1975 Suaug D Giedrius Krivickas Suaug E Rūta Pacevičienė
36 Andrius Valiukonis 1982 Suaug E Tomas Kučinskas Suaug E Dainora Kizevičienė
AKBK Všį Aivaro Kvedarausko badmintono klubas (10)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
37 Martas Ambraziūnas 2024-4681 1984 Suaug D Vytautas Liutika
38 Eduard Goss 2024-4181 1978 Suaug CSuaug C Javed Iqbal
39 Rugilė Juočytė-Kuzminskienė 2024-5305 1993 Suaug E Rasa Lazauskaitė Suaug E Vaidas Šmitas
40 Eglė Kaminskaitė 2024-5884 1984 Suaug C Rosita Šutaitė-Giedraitienė Suaug C Stasys Kubiliūnas
41 Vytautas Liutika 2024-5809 1966 Suaug D Martas Ambraziūnas
42 Auksė Perė 2024-4882 1969 Suaug E Darius Širmenis
43 Žygimantas Slavickas 2024-5203 1972 Suaug E Remigijus Žukauskas
44 Rima Šidlauskienė 1980 Suaug C Jorūnė Živatkauskaitė
45 Vaidas Šmitas 2024-5697 1976 Suaug D Vilius Klimantavičius Suaug E Rugilė Juočytė-Kuzminskienė
46 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 2024-4272 1977 Suaug C Eglė Kaminskaitė Suaug C Robertas Giedraitis
BK Svajonė Badminton klubas "Svajonė" (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
47 Dainius Mitrulevicius 1967 Suaug CSuaug C Gražvydas Petrauskas
48 Gražvydas Petrauskas 2024-5706 1968 Suaug C Dainius Mitrulevicius Suaug E Jurgita Ravinskienė
49 Jurgita Ravinskienė 2024-5324 1982 Suaug E Gražvydas Petrauskas
50 Dainius Zinkus 2024-5319 1990 Suaug C Artūras Kuodys Suaug E Karolina Bagdonaitė
51 Remigijus Žukauskas 1968 Suaug E Žygimantas Slavickas
Šakių KiSK Šakių kultūros ir sporto klubas (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
52 Julius Kardauskas 2024-5737 1981 Suaug E Gintaras Bacevičius
53 Aidas Poderys 2024-4302 1967 Suaug C Albertas Rimkus Suaug C Diana Valantinaitė
54 Asta Rėčkuvienė 2024-4273 1979 Suaug E Inesa Bacevičienė Suaug E Alius Koroliovas
Kauno JSO Asociacija JSO badmintono sporto klubas (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
55 Asta Bačkaitienė 1975 Suaug C Regina Narijauskaitė
56 Regina Narijauskaitė 2024-4437 1971 Suaug C Asta Bačkaitienė
57 Darius Širmenis 2024-4222 1967 Suaug E Žydrūnas Steponavičius Suaug E Auksė Perė
Raseinių BK Raseinių badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
58 Diana Valantinaitė 2024-5249 1998 Suaug C Jurgita Vaškelytė Suaug C Aidas Poderys
Baltijos badmintonas VšĮ "Baltijos badmintonas" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
59 Stasys Kubiliūnas 1975 Suaug C Eglė Kaminskaitė
Marijampolės BK Marijampolės badmintono klubas (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
60 Inga Dagilienė 2024-4201 1975 Suaug E Vakarė Bagdonaitė Suaug E Žydrūnas Steponavičius
61 Nerijus Mašalaitis 2024-4815 1984 Suaug E Tomas Kiveris Suaug E Kristina Bagdonienė
62 Rolandas Mazurkevicius 2024-4262 1968 Suaug E Donatas Stankevicius
63 Donatas Stankevicius 2024-5700 1969 Suaug E Rolandas Mazurkevicius
64 Almantas Vizbara 2024-4802 1983 Suaug D Alius Koroliovas
BK Sūduva Marijampolės badmintono klubas "Sūduva" (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
65 Karolina Bagdonaitė 2024-4140 2001 Suaug E Kristina Bagdonienė Suaug E Dainius Zinkus
66 Vakarė Bagdonaitė 2024-4142 2003 Suaug E Inga Dagilienė Suaug E Tomas Kiveris
67 Kristina Bagdonienė 2024-4143 1979 Suaug E Karolina Bagdonaitė Suaug E Nerijus Mašalaitis
68 Tomas Kiveris 2024-4144 1990 Suaug E Nerijus Mašalaitis Suaug E Vakarė Bagdonaitė
69 Žydrūnas Steponavičius 2024-5935 1975 Suaug E Darius Širmenis Suaug E Inga Dagilienė
LION VšĮ Sostinės badmintono klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
70 Inesa Bacevičienė 2024-4440 1983 Suaug E Asta Rėčkuvienė Suaug E Gintaras Bacevičius
71 Gintaras Bacevičius 2024-4506 1979 Suaug E Julius Kardauskas Suaug E Inesa Bacevičienė






Spausdinimo versija