MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-03-03 02:08 took:196.4 s.

 

Turnyrai

"NARVESEN" jaunimo lyga (3 etapas)


2022 Balandžio 02 d.; BAUEN Badmintono Arena/Mega

Prienų BK Prienų BK (12)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Domininkas Baranauskas 2024-4755 2010 U-13 BU-13 B Gediminas Marcinkevičius
2 Arijus Baranauskas 2007 U-17U-17 Rokas Barkauskas
3 Gustas Čekavičius 2024-4759 2009 U-17U-17 B Emanuelis Vnek
4 Arnas Jarmalauskas 2024-4531 2010 U-13U-13 Tautvydas Stanaitis
5 Lukas Laukaitis 2024-5355 2008 U-17 BU-17 B Danielius Sukanka
6 Normantas Lazauskas 2009 U-17 BU-17 B Emilijus Tokeris
7 Gediminas Marcinkevičius 2024-4757 2014 U-13 BU-13 B Domininkas Baranauskas
8 Dominykas Smolskas 2009 U-17 B
9 Tautvydas Stanaitis 2024-4754 2010 U-13U-13 Arnas Jarmalauskas
10 Danielius Sukanka 2024-4761 2009 U-17 BU-17 B Lukas Laukaitis
11 Emilijus Tokeris 2024-4756 2010 U-13 BU-17 B Normantas Lazauskas
12 Emanuelis Vnek 2024-4760 2009 U-17U-17 B Gustas Čekavičius
Volanas Tauragės SK Volanas (11)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
13 Paulius Alijosius 2024-4704 2009 U-17 BU-17 B Jogaila Altaravičius
14 Sofija Alijošiūtė 2024-4709 2011 U-13 BU-13 B Joana Kazlauskaite
15 Jokūbas Altaravičius 2024-4740 2011 U-13U-13 Augustas Macnorius
16 Jogaila Altaravičius 2024-4739 2009 U-17 BU-17 B Paulius Alijosius
17 Simas Aukštkalnis 2024-4557 2010 U-13 BU-13 B Simonas Leonavičius
18 Mykolas Grytė 2024-4693 2007 U-17U-17 Kajus Vilpišauskas
19 Joana Kazlauskaite 2024-4620 2011 U-13 BU-13 B Sofija Alijošiūtė
20 Augustas Macnorius 2024-4565 2011 U-13 BU-13 Jokūbas Altaravičius
21 Kotryna Matutytė 2024-4534 2011 U-13 BU-13 B Vaidilė Sutkaitytė
22 Vaidilė Sutkaitytė 2024-4768 2011 U-13 BU-13 B Kotryna Matutytė
23 Nojus Tenikaitis 2024-4594 2008 U-17U-17 Rokas Lesinskas U-17 Urtė Gatelytė
CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (14)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
24 Gabija Beržinskaitė 2024-5446 2010 U-17U-17 Liepa Budrytė
25 Ema Blinstrubaitė 2009 U-17 BU-17 B Lija Vasiliauskaitė
26 Liepa Budrytė 2024-5233 2008 U-17U-17 Gabija Beržinskaitė
27 Timofii Kadiemin 2024-5818 2009 U-17
28 Jorė Kavaliauskaitė 2024-4536 2009 U-17U-17 Urtė Gatelytė U-17 Daniel Leonovič
29 Amelija Klimaitė 2024-4612 2008 U-17U-17 Greta Vedrickaitė
30 Daniel Leonovič 2024-5366 2009 U-17U-17 Dominik Tankevič U-17 Jorė Kavaliauskaitė
31 Taja Leonovič 2024-5365 2007 U-17U-17 Mila Leonovič U-17 Rokas Lesinskas
32 Mila Leonovič 2024-5367 2009 U-17U-17 Taja Leonovič
33 Ignas Martyšius 2024-4674 2012 U-13
34 Martynas Plauška 2024-5466 2007 U-17U-17 Ugnė Kaminskaitė
35 Austėja Siniūtė 2009 U-17U-17 Vesta Juodonytė
36 Jorūnė Šalnaitė 2024-5400 2008 U-17U-17 Goda Vancevičiūtė U-17 Dominik Tankevič
37 Greta Vedrickaitė 2007 U-17U-17 Amelija Klimaitė
KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (44)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
38 Rusnė Arasimavičiūtė 2008 U-17 BU-17 B Ugnė Lukoševičiūtė
39 Faustas Atkočiūnas 2024-5184 2012 U-13 BU-13 B Adrijus Šatūnas
40 Oleksandr Chernomorov 2013 U-13U-13 Yehor Churkin
41 Yehor Churkin 2024-5858 2011 U-13U-13 Oleksandr Chernomorov U-17 Darya Churkina
42 Darya Churkina 2009 U-17U-17 Yehor Churkin
43 Skaja Dapkutė 2024-4647 2012 U-13 BU-13 B Sofija Navickaitė
44 Simonas Deltuva 2024-4596 2010 U-13 BU-13 B Julius Surgėla
45 Urtė Gatelytė 2024-5277 2009 U-17U-17 Jorė Kavaliauskaitė U-17 Nojus Tenikaitis
46 Gabija Gelčiūtė 2009 U-17 BU-17 B Meda Kniukstaitė
47 Nora Giedraitis 2024-5427 2008 U-17 BU-17 B Inesa Michailova
48 Mykolas Grigas 2024-4576 2009 U-17U-17 Daniel Tankevič
49 Jurgis Jatulis 2024-4428 2007 U-17U-17 Benediktas Kamantauskas U-17 Maria Koriagina
50 Benediktas Kamantauskas 2007 U-17U-17 Jurgis Jatulis U-17 Nomeda Seniūnaitė
51 Mėta Kibildaitė 2009 U-17
52 Meda Kniukstaitė 2024-4858 2009 U-17 BU-17 B Gabija Gelčiūtė
53 Maria Koriagina 2007 U-17U-17 Anna Kovalenko U-17 Jurgis Jatulis
54 Anna Kovalenko 2006 U-17U-17 Maria Koriagina U-17 Ivan Tsaregorotsev
55 Vladyslav Kunin 2008 U-17U-17 Vladyslav Stepanchenko U-17 Yaroslava Vantsarovska
56 Simonas Leonavičius 2024-4839 2012 U-13 BU-13 B Simas Aukštkalnis
57 Rokas Lesinskas 2024-4442 2008 U-17 Nojus Tenikaitis U-17 Taja Leonovič
58 Ugnė Lukoševičiūtė 2024-4471 2008 U-17 BU-17 B Rusnė Arasimavičiūtė
59 Inesa Michailova 2008 U-17 BU-17 B Nora Giedraitis
60 Sofija Navickaitė 2010 U-13 BU-13 B Skaja Dapkutė
61 Martyna Paliulytė 2009 U-17 BU-17 B Emilija Vilčiauskaitė
62 Ieva Paškevičiūtė 2024-5148 2009 U-17U-17 Nomeda Seniūnaitė U-17 Rokas Barkauskas
63 Erikas Remeika 2007 U-17 BU-17 B Vėjas Germanas
64 Yegor Romaniuk 2007 U-17U-17 Ivan Tsaregorotsev
65 Tėja Saulėnaitė 2007 U-17 BU-17 B Gailė Surgėlaitė
66 Nomeda Seniūnaitė 2024-5200 2009 U-17U-17 Ieva Paškevičiūtė U-17 Benediktas Kamantauskas
67 Vladyslav Stepanchenko 2007 U-17U-17 Vladyslav Kunin U-17 Polina Barannyk
68 Julius Surgėla 2024-4449 2012 U-13 BU-13 B Simonas Deltuva
69 Gailė Surgėlaitė 2007 U-17 BU-17 B Tėja Saulėnaitė
70 Adrijus Šatūnas 2012 U-13 BU-13 B Faustas Atkočiūnas
71 Dominik Tankevič 2024-5348 2010 U-17U-17 Daniel Leonovič U-17 Jorūnė Šalnaitė
72 Daniel Tankevič 2024-5345 2012 U-17U-17 Mykolas Grigas
73 Ivan Tsaregorotsev 2007 U-17U-17 Yegor Romaniuk U-17 Anna Kovalenko
74 Yaroslava Vantsarovska 2007 U-17U-17 Polina Barannyk U-17 Vladyslav Kunin
75 Lija Vasiliauskaitė 2009 U-17 BU-17 B Ema Blinstrubaitė
76 Akvilė Vičiūnaitė 2008 U-17 B
77 Meda Vilčiauskaitė 2009 U-17 BU-17 B Miglė Žulpaitė
78 Emilija Vilčiauskaitė 2006 U-17 BU-17 B Martyna Paliulytė
79 Kajus Vilpišauskas 2024-4570 2007 U-17U-17 Mykolas Grytė
80 Ugnė Žulpaitė 2011 U-13 BU-13 B Beatričė Jasulaitytė
81 Miglė Žulpaitė 2008 U-17 BU-17 B Meda Vilčiauskaitė
Tauras Vilniaus sporto mokykla "Sostinės tauras" (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
82 Artiom Gomozov 2024-4648 2010 U-13 B
83 Beatričė Jasulaitytė 2024-4568 2011 U-13 BU-13 B Ugnė Žulpaitė
84 Vesta Juodonytė 2006 U-17U-17 Austėja Siniūtė
85 Naglis Turūta 2024-5376 2009 U-17 BU-17 B Rojus Gaukštas
LION VšĮ Sostinės badmintono klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
86 Augustė Klimaitė 2024-4611 2010 U-13 BU-13 B Veronika Stankevičiūtė
87 Veronika Stankevičiūtė 2024-5770 2010 U-13 BU-13 B Augustė Klimaitė
BK Svajonė Badminton klubas "Svajonė" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
88 Austėja Pašiškevičiutė 2010 U-13 B
PrienųKKSC Prienų KKSC (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
89 Rokas Barkauskas 2024-5863 2006 U-17U-17 Arijus Baranauskas U-17 Ieva Paškevičiūtė
Ukraina Ukraina (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
90 Polina Barannyk 2007 U-17U-17 Yaroslava Vantsarovska U-17 Vladyslav Stepanchenko
BC421 VšĮ Badmintono centras (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
91 Goda Vancevičiūtė 2024-5341 2009 U-17U-17 Jorūnė Šalnaitė
Badminton Virus VšĮ "Kultūros ir sporto projektai" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
92 Rojus Gaukštas 2024-5177 2007 U-17 BU-17 B Naglis Turūta
93 Ugnė Kaminskaitė 2024-4733 2007 U-17U-17 Martynas Plauška
Kauno JSO Asociacija JSO badmintono sporto klubas (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
94 Vėjas Germanas 2024-5270 2006 U-17 BU-17 B Erikas Remeika
95 Dovilė Greibutė 2009 U-17 BU-17 B Amanda Mikalauskaitė
96 Gerda Jančiauskaitė 2024-5234 2007 U-17 B
97 Amanda Mikalauskaitė 2007 U-17 BU-17 B Dovilė Greibutė
Invictus Invictus (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
98 Samantė Baliutavičiūtė 2009 U-17 BU-17 B Aurėja Metrikytė
99 Aurėja Metrikytė 2024-5114 2009 U-17 BU-17 B Samantė Baliutavičiūtė






Spausdinimo versija