MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-02-22 02:08 took:188.7 s.

 

Turnyrai

Turnyras Mero taurei laimėti


2022 Lapkričio 19 d.; Kelmės sporto centras
VD MD MX
Suaug D (D): 6 1.2 10 1.2 19 1.9
Suaug C (C): 9 1.7 4 1.6 14 2.7
Suaug B (B): 8 7.3 8 3.2 14 15.1

CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Kotryna Čaikauskaitė 1997 Suaug D Dainius Kecorius
2 Dainius Kecorius 2024-4251 1971 Suaug D Kotryna Čaikauskaitė
Panevėžio BK Panevėžio badmintono klubas (9)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
3 Kristina Aliukiene 2024-4548 1988 Suaug D Paulius Janušauskas
4 Vidmantas Galiauskas 2024-4214 1974 Suaug D Justina Jelinskė
5 Paulius Janušauskas 2024-4399 1989 Suaug D Kristina Aliukiene
6 Laura Janušonienė 2024-4378 1979 Suaug D Tomas Petrauskas
7 Justina Jelinskė 2024-5760 1990 Suaug D Vidmantas Galiauskas
8 Kęstutis Lukoševičius 2024-4375 1963 Suaug D Agnė Mackevičienė
9 Agnė Mackevičienė 2024-4169 1983 Suaug D Kęstutis Lukoševičius
10 Neringa Navarskiene 2024-4172 1975 Suaug D Gediminas Vaitkevičius
11 Gediminas Vaitkevičius 2024-4195 1972 Suaug D Neringa Navarskiene
Šeduvos SK Šeduvos sporto klubas (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
12 Linas Andrijauskas 2024-5662 1983 Suaug D Agnė Grigalauskė
13 Eglė Mockevičienė 2024-4371 1980 Suaug D Deividas Staškevičius
14 Tomas Mockevičius 2024-4416 1978 Suaug D Renata Povilianskiene
15 Renata Povilianskiene 2024-4226 1976 Suaug D Tomas Mockevičius
16 Deividas Staškevičius 2024-4148 1984 Suaug D Eglė Mockevičienė
Šiauliai Šiauliai (8)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
17 Vitalijus Augustauskas 1980 Suaug D Donata Motiejūnė
18 Gintarė Mikšienė 1985 Suaug D Martynas Mikšys
19 Martynas Mikšys 1986 Suaug D Gintarė Mikšienė
20 Rokas Motiejūnas 1983 Suaug D Agnė Navickienė
21 Donata Motiejūnė 1985 Suaug D Vitalijus Augustauskas
22 Agnė Navickienė 1982 Suaug D Rokas Motiejūnas
23 Raminta Skirmantienė 1981 Suaug D Nerijus Šiaulys
24 Nerijus Šiaulys 2024-4345 1982 Suaug D Raminta Skirmantienė
Raseinių BK Raseinių badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
25 Tomas Petrauskas 1993 Suaug D Laura Janušonienė
Smešas BK "Smešas" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
26 Virginijus Korsakas 2024-5212 1975 Suaug D Ieva Lukaitytė
Pajūrio raketė Palangos BK Pajūrio raketė (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
27 Agnė Grigalauskė 2024-4851 1983 Suaug D Linas Andrijauskas
28 Ieva Lukaitytė 1979 Suaug D Virginijus Korsakas
Kelmės BK Kelmės badmintono klubas (6)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
29 Simona Braukaitė 2024-5128 1991 Suaug D Algirdas Išganaitis
30 Ugnė Gečaitė 2024-5176 1990 Suaug D Audrius Parnarauskas
31 Lina Gorienė 2024-4945 1964 Suaug D Tadas Slovikas
32 Algirdas Išganaitis 2024-5292 1982 Suaug D Simona Braukaitė
33 Audrius Parnarauskas 2024-5654 1980 Suaug D Ugnė Gečaitė
34 Tadas Slovikas 2024-4864 1986 Suaug D Lina Gorienė
Volanas Tauragės SK Volanas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
35 Matas Drukteinis 2024-4789 2006 Suaug D Inga Liutkevičiūtė
BC421 VšĮ Badmintono centras (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
36 Inga Liutkevičiūtė 1984 Suaug D Matas Drukteinis
Invictus Invictus (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
37 Raimondas Jankauskas 2024-4267 1986 Suaug D Jurgita Reimerienė
Kelmės BK Gintaras Kelmės badmintono klubas "Gintaras" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
38 Jurgita Reimerienė 1972 Suaug D Raimondas Jankauskas






Spausdinimo versija