MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-22 02:08 took:187.2 s.

 

Turnyrai

"Kavos Banko" Lyga 5 etapas


2023 Vasario 16 d.; Kazlų Rūdos sporto centras
VV VD MD MX
Suaug C (C): 8 3.1 6 3.5 5 2.4 8 3.3
Suaug D (D): 7 2.2
Suaug E (E): 8 1.7 10 2 22 3.8

Šakių KiSK Šakių kultūros ir sporto klubas (8)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Marius Augustaitis 1985 Suaug C Aidas Poderys Suaug C Lina Railienė
2 Raimundas Masevičius 2024-5036 1961 Suaug D Ričardas Mališauskas Suaug E Inga Pečiulaitienė
3 Irena Peleckienė 2024-4278 1970 Suaug C Diana Vizgirdienė Suaug C Egidijus Peleckis
4 Egidijus Peleckis 2024-4277 1967 Suaug C Arūnas Vizgirda Suaug C Irena Peleckienė
5 Aldona Pikčilingienė 2024-4285 1960 Suaug C Regina Narijauskaitė
6 Aidas Poderys 2024-4302 1967 Suaug C Marius Augustaitis Suaug C Regina Narijauskaitė
7 Arūnas Vizgirda 2024-5269 1966 Suaug C Egidijus Peleckis Suaug C Diana Vizgirdienė
8 Diana Vizgirdienė 2024-5268 1968 Suaug C Irena Peleckienė Suaug C Arūnas Vizgirda
AKBK Všį Aivaro Kvedarausko badmintono klubas (9)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
9 Indrė Ambraziūnienė 2024-4680 1982 Suaug E Gintarė Vaitkienė Suaug E Aurelijus Šadauskas
10 Eduard Goss 2024-4181 1978 Suaug CSuaug C Andrius Švarplys
11 Ričardas Liutkus 1972 Suaug D Artūras Liutkus
12 Justinas Pipiras 2024-5552 1984 Suaug E Neringa Vasiliauskaitė
13 Lina Railienė 2024-4208 1982 Suaug C Rosita Šutaitė-Giedraitienė Suaug C Marius Augustaitis
14 Vaidas Šmitas 2024-5697 1976 Suaug D Aurelijus Šadauskas Suaug E Goda Dragūnaitė
15 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 2024-4272 1977 Suaug C Lina Railienė Suaug C Robertas Giedraitis
16 Gintarė Vaitkienė 2024-5729 1981 Suaug E Indrė Ambraziūnienė
17 Neringa Vasiliauskaitė 2024-5548 1991 Suaug E Justinas Pipiras
Setas Kauno sporto klubas "Setas" (18)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
18 Laura Aleknavičiūtė 2024-5554 1997 Suaug C Jurgita Vaškelytė Suaug E Valdas Paulauskas
19 Deimantė Balčiūnaitytė 2024-4331 1987 Suaug E Ingrida Kaminskaitė Suaug E Sigitas Karalius
20 Mantas Brazauskas 2024-4433 1994 Suaug E Sigitas Karalius
21 Goda Dragūnaitė 1992 Suaug E Jurgita Šadauskienė Suaug E Vaidas Šmitas
22 Saulius Eibukas 2024-5315 1970 Suaug C Darius Kairys Suaug C Jurgita Vaškelytė
23 Robertas Giedraitis 2024-5615 1977 Suaug D Raimondas Povilaitis Suaug C Rosita Šutaitė-Giedraitienė
24 Darius Kairys 2024-5229 1971 Suaug C Saulius Eibukas
25 Ingrida Kaminskaitė 2024-4246 1985 Suaug E Deimantė Balčiūnaitytė Suaug E Artūras Liutkus
26 Sigitas Karalius 2024-5285 1984 Suaug E Mantas Brazauskas Suaug E Deimantė Balčiūnaitytė
27 Rimas Lavrukaitis 2024-5098 1961 Suaug C Audrius Vilčinskas
28 Artūras Liutkus 1970 Suaug D Ričardas Liutkus Suaug E Ingrida Kaminskaitė
29 Aivaras Miliauskas 1990 Suaug CSuaug D Valdas Paulauskas
30 Valdas Paulauskas 1990 Suaug D Aivaras Miliauskas Suaug E Laura Aleknavičiūtė
31 Raimondas Povilaitis 2024-5259 1970 Suaug D Robertas Giedraitis Suaug E Jurgita Šadauskienė
32 Aurelijus Šadauskas 2024-5284 1972 Suaug D Vaidas Šmitas Suaug E Indrė Ambraziūnienė
33 Andrius Švarplys 2024-6044 1976 Suaug CSuaug C Eduard Goss
34 Jurgita Vaškelytė 2024-5738 1971 Suaug C Laura Aleknavičiūtė Suaug C Saulius Eibukas
35 Audrius Vilčinskas 2024-4842 1971 Suaug CSuaug C Rimas Lavrukaitis
Aura Kazlų Rūdos badmintono klubas ,,Aura“ (10)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
36 Tomas Buinevičius 2024-4270 1973 Suaug E Rimvydas Petrukaitis Suaug E Gintarė Juraitienė
37 Renata Gimževskienė 2024-5915 1969 Suaug E Tadas Gimževskis
38 Tadas Gimževskis 2024-5914 1969 Suaug E Jaronimas Sazanskis Suaug E Renata Gimževskienė
39 Gintarė Juraitienė 2024-4477 1982 Suaug E Simona Kašinskaitė Suaug E Tomas Buinevičius
40 Simona Kašinskaitė 2024-6048 1986 Suaug E Gintarė Juraitienė Suaug E Rimvydas Petrukaitis
41 Ignas Lukoševičius 2024-5195 1991 Suaug CSuaug C Deimantė Petravičienė
42 Inga Pečiulaitienė 2024-4585 1971 Suaug E Laura Paškevičienė Suaug E Raimundas Masevičius
43 Deimantė Petravičienė 2742 1985 Suaug E Kristina Bagdonienė Suaug C Ignas Lukoševičius
44 Rimvydas Petrukaitis 2024-4878 1984 Suaug E Tomas Buinevičius Suaug E Simona Kašinskaitė
45 Jaronimas Sazanskis 2024-4971 1952 Suaug CSuaug E Tadas Gimževskis
BK Svajonė Badminton klubas "Svajonė" (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
46 Gražvydas Petrauskas 2024-5706 1968 Suaug D Justas Čekavičius Suaug E Jurgita Ravinskienė
47 Jurgita Ravinskienė 2024-5324 1982 Suaug E Dalia Sunklodė Suaug E Gražvydas Petrauskas
48 Dainius Zinkus 2024-5319 1990 Suaug CSuaug C Artūras Kuodys
BK Sūduva Marijampolės badmintono klubas "Sūduva" (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
49 Vakarė Bagdonaitė 2024-4142 2003 Suaug C Karolina Bagdonaitė Suaug E Tomas Kiveris
50 Karolina Bagdonaitė 2024-4140 2001 Suaug C Vakarė Bagdonaitė Suaug C Artūras Kuodys
51 Kristina Bagdonienė 2024-4143 1979 Suaug E Deimantė Petravičienė Suaug E Nerijus Mašalaitis
52 Tomas Kiveris 2024-4144 1990 Suaug CSuaug E Vakarė Bagdonaitė
KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (10)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
53 Renatas Čibiras 2024-4179 1986 Suaug E Dominykas Labutis
54 Giedrius Krivickas 2024-4450 1980 Suaug D Mindaugas Pacevičius
55 Artūras Kuodys 2024-4327 1987 Suaug C Dainius Zinkus Suaug C Karolina Bagdonaitė
56 Dominykas Labutis 1989 Suaug E Renatas Čibiras
57 Margarita Noreikienė 2024-4192 1961 Suaug E Aušra Adomavičienė Suaug E Gintaras Bacevičius
58 Rūta Pacevičienė 2024-4454 1975 Suaug E Agnė Šikarskė Suaug E Mindaugas Pacevičius
59 Mindaugas Pacevičius 2024-4452 1975 Suaug D Giedrius Krivickas Suaug E Rūta Pacevičienė
60 Dalia Sunklodė 2024-4317 1974 Suaug E Jurgita Ravinskienė Suaug E Kęstutis Ikamas
61 Tomas Šikarskas 2024-4290 1990 Suaug E Gintaras Bacevičius Suaug E Agnė Šikarskė
62 Agnė Šikarskė 2024-4287 1994 Suaug E Rūta Pacevičienė Suaug E Tomas Šikarskas
Kauno JSO Asociacija JSO badmintono sporto klubas (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
63 Regina Narijauskaitė 2024-4437 1971 Suaug C Aldona Pikčilingienė Suaug C Aidas Poderys
64 Laura Paškevičienė 2024-4372 1982 Suaug E Inga Pečiulaitienė Suaug E Giedrius Paškevičius
65 Giedrius Paškevičius 2024-4361 1980 Suaug E Laura Paškevičienė
66 Jurgita Šadauskienė 2024-6370 1975 Suaug E Goda Dragūnaitė Suaug E Raimondas Povilaitis
Prienų BK Prienų BK (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
67 Justas Čekavičius 2024-5637 1990 Suaug D Gražvydas Petrauskas
Marijampolės BK Marijampolės badmintono klubas (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
68 Tomas Kučinskas 2024-4326 1983 Suaug E Nerijus Mašalaitis Suaug E Renata Kučinskienė
69 Renata Kučinskienė 2024-5482 1983 Suaug E Tomas Kučinskas
70 Ričardas Mališauskas 2024-5286 1972 Suaug D Raimundas Masevičius
71 Nerijus Mašalaitis 2024-4815 1984 Suaug E Tomas Kučinskas Suaug E Kristina Bagdonienė
LION VšĮ Sostinės badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
72 Gintaras Bacevičius 2024-4506 1979 Suaug E Tomas Šikarskas Suaug E Margarita Noreikienė
CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
73 Kęstutis Ikamas 2024-4752 1971 Suaug E Augustinas Stankevičius Suaug E Dalia Sunklodė
74 Augustinas Stankevičius 1984 Suaug E Kęstutis Ikamas
BC421 VšĮ Badmintono centras (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
75 Andžej Davydenka 2024-5603 1972 Suaug E Vytautas Olšauskas Suaug E Gražina Vincel
76 Vytautas Olšauskas 2024-5544 1976 Suaug E Andžej Davydenka Suaug E Rūta Olšauskė
77 Rūta Olšauskė 2024-5532 1980 Suaug E Gražina Vincel Suaug E Vytautas Olšauskas
78 Gražina Vincel 2024-5712 1998 Suaug E Rūta Olšauskė Suaug E Andžej Davydenka
Volanas Tauragės SK Volanas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
79 Aušra Adomavičienė 2024-4519 1980 Suaug E Margarita Noreikienė

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija